Profile społecznościowe

Icardi gotowy do przedłużenia kontraktu! (9)

Autor:
Źródło: twitter.com
10 miesięcy temu
1437
9
Mauro Icardi

Mauro Icardi jest gotowy do podpisania nowego kontraktu!

Wanda Icardi, żona i agent piłkarza, opublikowała w nocy na twitterze newsa w tej sprawie:

Jest godzina 00:30 a ja nadal czytam strony nowego kontraktu dla Mauro.

Jak twierdzą dziennikarze to gotowy, zaakceptowany co do warunków nowy kontrakt, który teraz tylko musi być przeanalizowany i podpisany. Nowy kontrakt Icardiego będzie obowiązywał do 2023 roku, a zawodnik zarobi w ramach umowy 7 mln euro + bonusy. Nie wiadomo, czy nadal w umowie pozostanie klauzula wykupu w wysokości 110 mln euro, jest to raczej mało prawdopodobne (prawdopodobnie albo nie będzie w ogóle klauzuli, albo będzie ona, ale wyższa o kilkadziesiąt mln euro). 

Negocjacje trwały od kilku miesięcy, jednak Icardi zawsze powtarzał, że jego pragnieniem jest pozostanie w Interze, pomimo zainteresowania Realu Madryt, czy Chelsea. 

 

Zobacz też

Andrea Adorante

Adorante: Czarno - niebiescy zawsze będą częścią mnie (0)

28.06
06:47
Matteo Politano

Politano wita Sensiego (3)

02.07
21:17

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.12.2018 o 12:21 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Niech, to już podpisuje i strzela dalej przez kolejne lata! ;)
16.12.2018 o 00:07 przez Endru
+1
Endru
Icardi bedzie nasza legenda taka prawda i wierze w to, ze podniesie trofea z Interem.
15.12.2018 o 15:23 przez maverik
maverik
Danie mu opaski kapitana to była jedna z najlepszych rzeczy jaka się wydarzyła ostatnio w tym klubie ;)
15.12.2018 o 12:10 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Icardi mzy zostać legenda Interu tak jak np.Zanetti
15.12.2018 o 10:21 przez davi23
+1
davi23
Mauro Kocha Inter to po pierwsze, Wande po drugie, Italie po trzecie.

Kolejna sprawa, myślę, że Mauro ma wiarę w projekt. Tego, że Suning wykupi udziały i zacznie inwestować w top, że wyciąga klub ze słabych wyników finansowych, takie przyjscie Marotty to także impuls, że tutaj myśli się o przyszłości.

Jedyny minus, to fakt, że to trochę jednak trwa, a Mauro latka lecą, on chce też wielkich sukcesów jak za Mourinho. Jeśli dojdzie do nas naprawdę trener z TOP typu Simeone, albo nawet Mou jeszcze raz to wtedy wszystko będzie poukładane i Mauro się nie ruszy.

Myślę też, że Mauro chce być legendą jak Zanetti, a potem zostać tu na całe życie. Jego miłość do Interu jest wielka! Za to go uwielbiam najbardziej a potem za gole, które nam daje.
15.12.2018 o 09:03 przez darek666sz
darek666sz
Jak zostanie za 7 mln to naprawdę musi kochać ten klub conajmniej tak jak ja 😁😁😁
15.12.2018 o 09:08 przez Orzeu
+2
Orzeu
No gdzie indziej mógłby zarobić np 12 mln euro, a jest najlepszym zawodnikiem ligi w której taki np. Donnaruma zarabia 8-9 mln euro, czyli więcej.
15.12.2018 o 09:51 przez Michellaga
+1
Michellaga
Tak jak piszesz w Anglii czy PSG bez problemu by podwoili jego pensje, ale widać, że on jest lojalny klubowi. Ma szanse zostać jedną z legend Interu i pobić wszystkie możliwe rekordy strzeleckie.
15.12.2018 o 09:59 przez darek666sz
darek666sz
Dokładnie panowie dokładnie,nic tylko się cieszyć.

Shoutbox

Kazam 17.10.2019 23:14

xx BAN Gxx | 17.10.2019 22:54 Szerokiej drogi. Juventus to dla niego za wysokie progi.

Kazam 17.10.2019 23:14

poeci, wszedzie poeci

FReeFonix 17.10.2019 22:20

Dobrze ja zrobil

FReeFonix 17.10.2019 22:20

bbc king nasir fucks thick shorty redbone vixen vanity

Alfa 17.10.2019 22:19

ciapaty taki troche

Alfa 17.10.2019 22:19

no nie widiales jego słit foci?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

Ale masz murzyńską knagę

FReeFonix 17.10.2019 22:18

King Nasir to Ty?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

NAsir znalazlem Cie na xvideos

Nasir 17.10.2019 22:04

niestety kusy 100 pro racji ale sb i tak cie hejtuje

Nerazzurri83 17.10.2019 21:53

a icardi niech sie ciagnie

kusy 17.10.2019 21:53

Zhang dawaj hajs i będzie git.

Nerazzurri83 17.10.2019 21:52

kazdy wie ze potrzebujemy wahadlowych pomocnika srodkowego i w obecnej sytuacji zmiennika dla Lukaku czy Lautaro i nie musicie codziennie o tym pierd.......

WirtuozTaktyki 17.10.2019 21:52

z tym akurat się zgadzam

kusy 17.10.2019 21:50

Pan Conte doskonale o tym wie, że potrzeba zmian w styczniu, bo na całej intensywności sezonu posypie się Inter, widać to w newsach, że mercato zimowe będzie bardzo potrzebne. Amen

Nerazzurri83 17.10.2019 21:50

jak chcecie kazdego dnia pisac teglupoty robcie to prywatnie prosze

Nerazzurri83 17.10.2019 21:49

kusy icardi to historia zrozum tak jak i jose

Klinsi64 17.10.2019 21:48

icardi to potrafił

kusy 17.10.2019 21:48

Lukaku, będzie coś z niego jak nauczy się podawać i przyjmować piłkę szybko

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28736

Liczba newsów: 34951