Profile społecznościowe

Icardi gotowy do przedłużenia kontraktu! (9)

Autor:
Źródło: twitter.com
ponad rok temu
1522
9
Mauro Icardi

Mauro Icardi jest gotowy do podpisania nowego kontraktu!

Wanda Icardi, żona i agent piłkarza, opublikowała w nocy na twitterze newsa w tej sprawie:

Jest godzina 00:30 a ja nadal czytam strony nowego kontraktu dla Mauro.

Jak twierdzą dziennikarze to gotowy, zaakceptowany co do warunków nowy kontrakt, który teraz tylko musi być przeanalizowany i podpisany. Nowy kontrakt Icardiego będzie obowiązywał do 2023 roku, a zawodnik zarobi w ramach umowy 7 mln euro + bonusy. Nie wiadomo, czy nadal w umowie pozostanie klauzula wykupu w wysokości 110 mln euro, jest to raczej mało prawdopodobne (prawdopodobnie albo nie będzie w ogóle klauzuli, albo będzie ona, ale wyższa o kilkadziesiąt mln euro). 

Negocjacje trwały od kilku miesięcy, jednak Icardi zawsze powtarzał, że jego pragnieniem jest pozostanie w Interze, pomimo zainteresowania Realu Madryt, czy Chelsea. 

 

Zobacz też

Stefan de Vrij Romelu Lukaku

De Vrij przekazuje koszulkę na licytację (0)

14.05
15:21
Lukaku Siła

Lukaku: Jeśli miałbym iść na wojnę, to wziąłbym ze sobą kogoś takiego jak Brozo (7)

02.03
21:25

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.12.2018 o 12:21 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Niech, to już podpisuje i strzela dalej przez kolejne lata! ;)
16.12.2018 o 00:07 przez Endru
+1
Endru
Icardi bedzie nasza legenda taka prawda i wierze w to, ze podniesie trofea z Interem.
15.12.2018 o 15:23 przez maverik
maverik
Danie mu opaski kapitana to była jedna z najlepszych rzeczy jaka się wydarzyła ostatnio w tym klubie ;)
15.12.2018 o 12:10 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Icardi mzy zostać legenda Interu tak jak np.Zanetti
15.12.2018 o 10:21 przez davi23
+1
davi23
Mauro Kocha Inter to po pierwsze, Wande po drugie, Italie po trzecie.

Kolejna sprawa, myślę, że Mauro ma wiarę w projekt. Tego, że Suning wykupi udziały i zacznie inwestować w top, że wyciąga klub ze słabych wyników finansowych, takie przyjscie Marotty to także impuls, że tutaj myśli się o przyszłości.

Jedyny minus, to fakt, że to trochę jednak trwa, a Mauro latka lecą, on chce też wielkich sukcesów jak za Mourinho. Jeśli dojdzie do nas naprawdę trener z TOP typu Simeone, albo nawet Mou jeszcze raz to wtedy wszystko będzie poukładane i Mauro się nie ruszy.

Myślę też, że Mauro chce być legendą jak Zanetti, a potem zostać tu na całe życie. Jego miłość do Interu jest wielka! Za to go uwielbiam najbardziej a potem za gole, które nam daje.
15.12.2018 o 09:03 przez darek666sz
darek666sz
Jak zostanie za 7 mln to naprawdę musi kochać ten klub conajmniej tak jak ja 😁😁😁
15.12.2018 o 09:08 przez Orzeu
+2
Orzeu
No gdzie indziej mógłby zarobić np 12 mln euro, a jest najlepszym zawodnikiem ligi w której taki np. Donnaruma zarabia 8-9 mln euro, czyli więcej.
15.12.2018 o 09:51 przez Michellaga
+1
Michellaga
Tak jak piszesz w Anglii czy PSG bez problemu by podwoili jego pensje, ale widać, że on jest lojalny klubowi. Ma szanse zostać jedną z legend Interu i pobić wszystkie możliwe rekordy strzeleckie.
15.12.2018 o 09:59 przez darek666sz
darek666sz
Dokładnie panowie dokładnie,nic tylko się cieszyć.

Shoutbox

Endru 26.05.2020 14:15

Ty Piter chyba dlugo myślałeś nad tym co napisac bo to jakies wklejone zostalo

Endru 26.05.2020 14:15

Xdddd

Piter 26.05.2020 14:14

no i nasir po co ci dach ze spadkiem jak za zaoszczedzony hajs kupiles sobie fure i teraz bez zadnych staran i zadnego wysilku dach postawiony bedziesz miec w okolicach krocza przez kobiety bez zahamowan i moralnosci

Piter 26.05.2020 14:13

:lol:

Piter 26.05.2020 14:13

a wiec "wszyscy" sobie odpowiedzcie czy jestescie normalni

Endru 26.05.2020 14:13

Wszyscy myśleli ze dostales bana, a tu jednak jestes

Piter 26.05.2020 14:11

ale o czym ty teraz gadasz endrju bo nie za bardzo rozumiem

Endru 26.05.2020 14:10

Czyli Piter jednak nie w horoszczy ale sie sprytnie zamaskowal ten nasz Piter

Nasir 26.05.2020 14:09

generalnie nie ma czego poruszac, zaosczedzilem na dachu zeby miec na nowa fure, juz za 6 tyg do odbioru

Piter 26.05.2020 14:07

widze ze ostatnio jestem tu bardzo barwna postacia masakra, moze nasir poruszysz znow temat swojego dachu, aby dali mi spokoj choc na chwilke

Alfa 26.05.2020 12:39

skapy traci dwa razy hue hue

Pader88 26.05.2020 12:20

Pieknie

Nasir 26.05.2020 12:18

apropos taksiarzy o ktorych ostatnio pisalem, z tydzien temu robilem kolesiowi oferte wyszlo po rabacie 4k, koles mnie sklal generalnie ze chce go oszukac, przed chwila dzwonil ze dostal oferte wznowienia za 5800 i pokornym glosem prosi zebym mu zrobil za 4k niestety nie byl dla mnie mily ostatnio wiec mu zrobilem za 4800, wzial z pocalowaniem reki

Endru 26.05.2020 11:17

Piterowi za mocno korona wjechala

Odet 26.05.2020 11:09

czy na wolnosci

Odet 26.05.2020 11:09

Pieter znów w CHoroszczy?

Kredence 26.05.2020 11:05

zaraz wejdzie i napisze, ze je zupe szczawiową

Kredence 26.05.2020 11:04

zwykły podrabianiec

Kredence 26.05.2020 11:04

kłamał jak zawsze

Endru 26.05.2020 11:04

Znowu nie wytrzymal i sie zagotował przy pierwszej lepszej dyskusji brak mocnej psychiki, a mowil, ze wroci silniejszy

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (3)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26947

Liczba newsów: 36591