Reprezentacje

Icardi nie jedzie na Mundial (14)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
249
14
fcinter serwisowe

To, na co zapowiadało się od dłuższego czasu, stało się faktem. Król strzelców zakończonego wczoraj sezonu Serie A, Mauro Icardi, nie zyskał uznania w oczach selekcjonera i nie pojedzie na tegoroczne Mistrzostwa Świata, które odbędą się na rosyjskich boiskach.

Ostatecznie w kadrze Albicelestes nie znalazł się także Lautaro Martinez, który od przyszłego sezonu przywdzieje barwy Nerazzurrich.

Bramkarze: Sergio Romero (Manchester United), Wilfredo Caballero (Chelsea), Franco Armani (River Plate).

Obrońcy: Gabriel Mercado (Sevilla), Cristian Ansaldi (Inter), Nicolas Otamendi (Manchester City), Federico Fazio (Roma), Marcos Rojo (Manchester United), Marcos Acuna (Sporting), Nicolas Tagliafico (Ajax).

Pomocnicy: Javier Mascherano (Hebei China Fortune), Eduardo Salvio (Benfica), Lucas Biglia (Milan), Giovani Lo Celso (PSG), Ever Banega (Sevilla), Manuel Lanzini (West Ham), Maximiliano Meza (Independiente), Angel Di Maria (PSG), Cristian Pavon (Boca Juniors).

Napastnicy: Paulo Dybala (Juventus), Sergio Aguero (Manchester City), Gonzalo Higuain (Juventus), Lionel Messi (Barcelona)

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Reprezentacje Internationals

16 Nerazzurrich powołanych do reprezentacji (4)

07.10
11:53
Inter - radość

Nerazzurri w kadrach - ostatnie dni przerwy reprezentacyjnej (1)

16.10
13:30

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.05.2018 o 15:28 przez Pjerun
Pjerun
Nie patrzę na strzelone bramki, a na indywidualne umiejętności. Wątpie, że Argentyna będzie grała jak Inter (wrzutki, wrzutki, wrzutki), więc umiejętności Higuaina czy innych napastników będą bardziej przydatne niż Icardiego.
Icardi niestety poza bramkami nie daje drużynie zbyt wiele.
22.05.2018 o 08:15 przez maestro177
maestro177
U nas strzela tylko Icardi, tam Higuain I Dybala. Trener tak postanowił, nie ma co rozpatrywać.
22.05.2018 o 02:38 przez danielinter
danielinter
A jedzie drewniak i grubas Higuain 16 goli do 29 Mauro i to w lepszym klubie Sampaoli jestes cepem Hahahahaha
22.05.2018 o 00:48 przez Mateusz17
Mateusz17
Chore ale to nie pierwsza niespodzianka w tych powolaniach kadr na ms. Dla Icardiego przykre to musi byc bo obojetnie jaki wynik by nie wywinol to by nie pojechal.
21.05.2018 o 23:59 przez Imrahil
Imrahil
debile i tyle
21.05.2018 o 23:15 przez Alaraz28
Alaraz28
@Pjerun Powołany Higuain 16 bramek w tym sezonie, Icardi 29. Przypomnę jeszcze, że grają w tej samej lidze ;)
21.05.2018 o 22:47 przez f.rossi
f.rossi
Mesziemu szczęka opadnie gdy odpadną jeszcze w grupie
21.05.2018 o 20:21 przez Czarson
Czarson
czyli decyduja sympatie messiego, no trudno te maksymalnie 4 spotkania Icar jakos przeboleje, sportowo zasluzyl to pewne
21.05.2018 o 19:55 przez boniunio
boniunio
Tylko się cieszyć On i Martinez będą wypoczęci i szybciej do dyspozycji trenera. Teraz będziemy grać na 3 frontach i dobrze jak będzie dobrze przygotowany do sezonu. Jak dla mnie brak powołania na duży plus , jego czas w reprezentacji jeszcze nadejdzie .
21.05.2018 o 19:33 przez Pjerun
Pjerun
Nic dziwnego. Pomijając sprawy poza sportowe, Mauro jest po prostu słabszym zawodnikiem niż powołani.
21.05.2018 o 19:00 przez Excubitor
Excubitor
No i dobrze. Będzie wypoczęty, nie złapie żadnego niespodziewanego urazu, na spokojnie wykończy dom i zrobi grilla. W 2010 wszyscy po mundialu do grudnia nie byli w stanie złapać formy.
21.05.2018 o 19:00 przez ThreeEyedRaven
ThreeEyedRaven
Spora część reprezentacji podaje już finalne składy. Tylko u nas 3-4 etapowy casting.
21.05.2018 o 18:59 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dla mnie to jest chore i tyle w temacie!
21.05.2018 o 18:55 przez SETE
SETE
Martinez to wiadomo było, ze nie pojedzie, ale patrząc obiektywnie Messi, Aguerro nie do ruszenia..Dybala bardzo uniwersalny w ataku..Higuain najbardziej zblizony do Icardiego jednak bardziej doświadczony a na takich imprezach doświadczenie bywa nieocenione.
Chcialem zobaczyć Icara w Rosji, ale na ten moment Argentyna go chyba nie potrzebuje :/

Shoutbox

Kazam 17.10.2019 23:14

xx BAN Gxx | 17.10.2019 22:54 Szerokiej drogi. Juventus to dla niego za wysokie progi.

Kazam 17.10.2019 23:14

poeci, wszedzie poeci

FReeFonix 17.10.2019 22:20

Dobrze ja zrobil

FReeFonix 17.10.2019 22:20

bbc king nasir fucks thick shorty redbone vixen vanity

Alfa 17.10.2019 22:19

ciapaty taki troche

Alfa 17.10.2019 22:19

no nie widiales jego słit foci?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

Ale masz murzyńską knagę

FReeFonix 17.10.2019 22:18

King Nasir to Ty?

FReeFonix 17.10.2019 22:18

NAsir znalazlem Cie na xvideos

Nasir 17.10.2019 22:04

niestety kusy 100 pro racji ale sb i tak cie hejtuje

Nerazzurri83 17.10.2019 21:53

a icardi niech sie ciagnie

kusy 17.10.2019 21:53

Zhang dawaj hajs i będzie git.

Nerazzurri83 17.10.2019 21:52

kazdy wie ze potrzebujemy wahadlowych pomocnika srodkowego i w obecnej sytuacji zmiennika dla Lukaku czy Lautaro i nie musicie codziennie o tym pierd.......

WirtuozTaktyki 17.10.2019 21:52

z tym akurat się zgadzam

kusy 17.10.2019 21:50

Pan Conte doskonale o tym wie, że potrzeba zmian w styczniu, bo na całej intensywności sezonu posypie się Inter, widać to w newsach, że mercato zimowe będzie bardzo potrzebne. Amen

Nerazzurri83 17.10.2019 21:50

jak chcecie kazdego dnia pisac teglupoty robcie to prywatnie prosze

Nerazzurri83 17.10.2019 21:49

kusy icardi to historia zrozum tak jak i jose

Klinsi64 17.10.2019 21:48

icardi to potrafił

kusy 17.10.2019 21:48

Lukaku, będzie coś z niego jak nauczy się podawać i przyjmować piłkę szybko

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28735

Liczba newsów: 34951