Pozostałe

IFFHS: Inter najlepszym klubem roku 2010 (27)

Autor:
Źródło: iffhs.de
ponad 15 lat temu
267
27

Według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu Inter Mediolan został uznany najlepszym klubem minionego roku.


Nerazzurri wyprzedzili w tym zestawieniu Bayern Monachium, z którym walczyli w Madrycie w wielkim finale Ligi Mistrzów oraz Barcelonę, z którą starł się w fazie grupowej oraz w półfinale tych rozgrywek.

 

Oto pierwsza 20 Rankingu IFFHS za rok 2010:

 

1.      (2.)    FC Inter Mediolan  Włochy/4    300,0
2.      (3.)    FC Bayern Monachium    Niemcy/4    268,0
3.      (1.)    FC Barcelona    Hiszpania/4    266,0
4.      (5.)    Atletico Madryt Hiszpania/4    244,0
5.      (4.)    Club Estudiantes de La Plata    Argentyna/4    235,0
6.      (8.)    Liverpool FC    Anglia/4    232,0
7.      (10.)    SC Internacional Porto Alegre    Brazylia/4    231,0
8.      (6.)    Chelsea FC Londyn    Anglia/4    222,0
(6.)    Manchester United FC    Anglia/4    222,0
10.    (18.)    FC Porto    Portugalia/3    219,5
11.    (9.)    Real Madryt CF    Hiszpania/4    218,0
12.    (13.)    RSC Anderlecht    Belgia/3    208,5
13.    (22.)    Juventus FC    Włochy/4    208,0
14.    (15.)    Cruzeiro EC Belo Horizonte    Brazylia/4    203,0
15.    (34.)    FC Zenit St. Petersburg    Rosja/3    199,5
16.    (16.)    Sao Paulo FC    Brazylia /4    199,0
(11.)    AS Roma    Włochy/4    199,0
(16.)    Club Libertad Asunción    Paragwaj/3    199,0
19.    (22.)    AFC Ajax Amsterdam    Holandia/3    193,5
20.    (28.)    Olympique de Marsylia    Francja/4    190,0
(20.)    Olympique Lyon    Francja/4    190,0
(14.)    Valencia CF    Hiszpania/4    190,0

...

50.    (47.)    AC Milan    Włochy/4    160,0

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.01.2011 o 23:26 przez keloo08
keloo08
Liverpool jak wysoko<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.01.2011 o 16:33 przez mati1908
mati1908
tez nie rozumien niektorych decyzji,za to w pełni uzasadnienia rozumiem pierwsza lokate co tylko sie dla mnie liczy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.01.2011 o 15:05 przez Piotr1996
Piotr1996
Wspaniałe miejsce Interu w rangingu IFFHS<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.01.2011 o 10:22 przez el_loco
el_loco
specialONE #11 w pełni się z tym zgadzam.
13.01.2011 o 00:09 przez Helton
Helton
powiedzmy sobie szczerze ze ten ranking IFFHS to mozemy sobie wsadzic wiadomo gdzie.... ostatnio trenerem dekady zostal wegner zreszta nikt nie wie jak oni licza te punkty do rankingu. Ale tu akurat im wyszlo obiektywniej od tej całej fify <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.01.2011 o 23:35 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Świetnie <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 23:01 przez olgierd
olgierd
simple the best is inter<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 20:40 przez Wojtala
Wojtala
@kubusa10 &amp; Seba. - Messiego już nie klasyfikują bo i tak ma 1 miejsce a plebiscyt na najlepszego gracza globu ma już zaklepany na najbliższe 10 lat nawet jeśli przerzuci się w tym czasie na szachy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Co do newsa cieszy postawa Interu, ale na taki sezon jak 2009/10 poczekamy jeszcze długo długo.
12.01.2011 o 20:32 przez Rufus
Rufus
Jestem pozytywnie zaskoczony.<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
12.01.2011 o 20:12 przez SlimShady
SlimShady
Co tak wysoko Liverpool, Valencia, Anderlecht i Juventus <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
12.01.2011 o 19:51 przez Kubusa10
Kubusa10
Wreszcie jakiś sensowny, ranking ale mam jedno pytanie gdzie jest Messi<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Z góry mówię że to z Messim to ironia bo <br />
nie chce wywołać znów jakiś kłótni które<br />
prowadzą do wyzywania mnie.....
12.01.2011 o 19:40 przez Grrruby
Grrruby
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 19:29 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Liverpool 6, Anderlecht 12,Juve 13?<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
12.01.2011 o 19:23 przez Gajdzik
Gajdzik
No właśnie jak to możliwe że drużyna z 3 najlepszymi piłkarzami jest na 3 miejscu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
12.01.2011 o 18:30 przez interooo
interooo
Nie rozumiem dlaczego Barcelona nie jest pierwsza i Liverpool jest tak wysoko. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> W końcu ktoś docenił nasze zwycięstwo w LM ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 18:19 przez Michal_fci
Michal_fci
nie ma co sie jarac tym rankingiem, bo i tak barcelona jest najlepsza
12.01.2011 o 18:19 przez SpecialONE
SpecialONE
Przypomne tylko, ze ten ranking jest gowno warty i nie dalej 3 dni temu trenerem dekady wybrali Wengera.<br />
<br />
Co nie znaczy oczywiscie, ze nie jestesmy najlepsi. Jestesmy, ale niezaleznie od tego co ma na ten temat do powiedzenia IFFHS <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.01.2011 o 18:13 przez Adriano_forever
Adriano_forever
O kurde jesteśmy boscy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Pierwszy raz w tym rankingu jesteśmy pierwsi i 50 miejsce Milanu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Tak jeeest ;)
12.01.2011 o 18:08 przez nitromethane
nitromethane
no Inter dawno nie byl na tym miejscu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.01.2011 o 18:07 przez MaT-Ti
MaT-Ti
dziwne by było gdyby nie był najlepszym zespołem minionego roku ;)
12.01.2011 o 18:05 przez pawlittoo
pawlittoo
phi
12.01.2011 o 17:46 przez Seba
Seba
że Messiego nie ma w pierwszej 50-tce ?<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
12.01.2011 o 17:43 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Ten ranking nic wielkiego nie znaczy, aczkolwiek cieszy pierwsze miejsce Interu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.01.2011 o 17:38 przez Neo_FCI
Neo_FCI
O nie, tragedia, jakis bug sie chyba wkradl w obliczenia panow z iffhs, sweetasna Barcelona nie na 1? Zazalenia, petycje, poruszenia na wdzystkich forach fanow. Pewnie posypia sie glowy za to :( A tak na serio, do tych statystyk iffhs'u trzeba podchodzic z dystansem i to dosyc sporym...
12.01.2011 o 17:36 przez Adrian521995
Adrian521995
i tak ma być Inter jest najlepszy<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.01.2011 o 17:34 przez Vancore
Vancore
No baaardzo wysoka pozycja Juve.
12.01.2011 o 17:30 przez g0raFCI
g0raFCI
Dla mnie ranking IFFHS nigdy nic ważnego nie znaczył i znaczyć chyba nie będzie

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się