Relacje

Inter - Atletico: wyjściowe jedenastki (26)

Autor:
prawie 16 lat temu
581
26

Oto jak prezentują się wyjściowe jedenastki obydwu drużyn w dzisiejszym meczu o Superpuchar Europy.

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 5 Stankovic, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito.

 

Ławka rezerwowych: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 88 Biabiany.

 

Trener: Rafael Benitez.

 

ATLETICO: 13 De Gea; 21 Perea, 25 Godin, 18 Dominguez, 17 Ujfalusi; 8 Raul Garcia, 12 Assuncao; 20 Simao, 7 Forlan, 19 Reyes; 10 Aguero.


Ławka rezerwowych: 38 Robles, 3 A.Lopez, 4 Suarez, 6 Camacho, 9 Jurado, 11 Merida, 22 Diego Costa.

 

Trener: Quique Sanchez Flores.

 

Arbiter główny: Massimo Busacca

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.08.2010 o 11:03 przez mati1908
mati1908
i nam nie poszło...
27.08.2010 o 23:16 przez OgQr
OgQr
Nie mam kompletnie nic do Interu Mediolan, ale ciesze się że wygrał Hiszpański zespół. Ostatnio mówi się że la liga jest słaba i zeszła na psy, tylko że to Atletico wygrało LE i Super puchar Europy.<br />
<br />
Benitez już się zaczął rzucać na Mou, myślał że na gotowe przyszedł, a tu niespodzianka nie będzie 3 pucharów za darmo na początek<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
27.08.2010 o 23:15 przez hQ
hQ
Nie wiem po co Benek chce wszystko zmieniać. Nie chcę go tutaj. Od początku byłem źle do niego nastawiony. Chcę Mou z powrotem!
27.08.2010 o 23:09 przez Czarson
Czarson
Przynajmniej o KMŚ zagrają na lighcie ...
27.08.2010 o 23:09 przez madmike
madmike
Niestety Benitez na sile chce zmienic to co stworzyl przez 2 lata Mou. Moze sie to dla nas zle skonczyc co pokazal dzisiejszy mecz. Na razie slabizna straszna.
27.08.2010 o 22:54 przez Omen
Omen
Ja powiem tak..Tęsknie za Mourinho! Po co Benitez zmieniał ustawienie...?Mamy nauczkę.Jeśli nie kupimy 1-2 piłkarzy to ten sam skład nie będzie wciąż wygrywał.Tyle w temacie
27.08.2010 o 22:49 przez AroINTER
AroINTER
Wszyscy bez formy ... myślałem, że chociaż sneijder i etoo nas uratuje . Ja od początku nie bylem za Benitezem i mówiłem, że to porażka ale mam nadzieje ze jakoś sobie poradzi . Myślałem, że powtórzymy wyczyn Barcelony no trudno, chciałbym teraz tylko żeby pan MM zrobił ładne z 2 transfery .<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.08.2010 o 22:42 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
I co mówiłem każdy tą padake widział Inter nic nie grał kompletnie NIC! Albo Moratti zrobi jeszcze jakieś transfery albo nawet mistrzostwa nie zdobędziemy! Cała drużyna oprucz Eto bez formy, oni nawet pomysłu na grę nie mieli i jeszcze karny nie strzelony - DNO i tyle!
27.08.2010 o 22:38 przez Szociq
Szociq
Mecz przegraliśmy na własne życzenie i w zasadzie nie ma co więcej komentować. Dwie rzeczy tylko rzucają się w oczy: fatalna dyspozycja Chivu i całkowity brak formy Milito co było już widać w meczu z Romą. Mam nadzieje że ten mecz podziała mobilizująco na MM i jakies transfery jednak dojdą do skutku. Tragedii nie ma, ale Benek musi ostro rozruszać towarzystwo.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.08.2010 o 22:08 przez soldi22
soldi22
może wyrównamy, ale umówmy się że to tylko jakaś indywidualna akcja+szczęście da nam wyrównanie. słaby mecz, obawiam się czy nie będzie 2:0 dla atletico.
27.08.2010 o 21:46 przez Internalista93
Internalista93
Chivu do zmiany. Na lewą Zanetti a do środka albo Coutinho albo Pandev. Już tak nie narzekajcie Inter musi się wprawić. Od razu każdy by chciał żeby było 5:0? <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.08.2010 o 21:45 przez Szociq
Szociq
Ludzie nie przesadzajmy, Inter gra beznadziejnie to fakt, ale twierdzenie, że z Mou już by wygrywali to lekka przesada. To raptem drugi mecz Beniteza o stawke więc troche cierpliwości. W tamtym sezonie w meczach z Dynamem czy Rubinem jakoś też nie zachwycaliśmy a jak było potem każdy wie. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.08.2010 o 21:36 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Nie no za Mou to już byśmy wygrywali chociaż 1-0 a teraz to widzę, że więcej z gry ma Atletico. Strasznie kiepsko to widzę albo coś zmieni Rafa albo będzie chu....
27.08.2010 o 21:32 przez pomiot
pomiot
Bardzo słabo gra Inter:/
27.08.2010 o 21:27 przez soldi22
soldi22
jak tak dalej będzie to do karnych trzeba będzie czekać ;) chaos i jeszcze raz chaos z obu stron...
27.08.2010 o 20:58 przez Dominho
Dominho
Mam pytanie czemu niema Pandeva?
27.08.2010 o 20:36 przez adipetre10
adipetre10
Aha, juz widze to ofensywne ustawienie Interu, Benitez to hipokryta.
27.08.2010 o 20:23 przez cor72z
cor72z
W Interze dziwi mnie jedynie brak Pandeva w podstawowym składzie.<br />
<br />
W Atletico dziwi mnie natomiast zestawienie linii obrony. Dominguez zamiast grać na środku z Godinem gra na lewej stronie, na której wzmocnienie (czyt. Luis Filipe) klub wydał kilkanaście baniek. Żeby chociaż Antonio Lopez tam grał, ale on tylko na ławie. Tym samym najsłabszymi punktami Atleti w tym meczu pozostają Luis Perea oraz środek pomocy Assuncao-R. Garcia.
27.08.2010 o 20:20 przez ForzaPatinio
ForzaPatinio
Dawaj Interze. Ku dobra Calcio. Espania musi obejśc sie smakiem!<br />
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
Forza Milan!<br />
Forza Calcio!
27.08.2010 o 20:18 przez adriano:)
adriano:)
Skład optymalny, chodź zmienione ustawienie. Myślę, że Benio chce wykorzystać Etu na środku ataku i dlatego postawił na dwójkę z przodu, a za nimi Wes będzie.
27.08.2010 o 20:14 przez soldi22
soldi22
jak dla mnie to jest to samo ustawienie tylko zamiast Pandeva będzie Stankovic,czyli coś w stylu 4-2-3-1
27.08.2010 o 20:14 przez dichu
dichu
ojć nie lubię jak Zanetti chasa w pomoc to jest bardzo dobry obrońca natomiast bardzo przeciętny pomocnik obyśmy przez to nie mieli kłopotów z organizacją gry. bądź co bądź Atletico jest naprawdę dobre.
27.08.2010 o 20:13 przez Omen
Omen
A czemu Benitez zmienia w takim meczu ustawienie ? Nie podoba mi się to ale zobaczymy jak to będzie wyglądało juz za kilka minut.
27.08.2010 o 20:07 przez yahoo
yahoo
Normalnie diamencik.<br />
4 1 2 1 2<br />
Zanetti i Stankovic po bokach, camiasso z tylu a sneijder z przodu.<br />
W zeszlym sezonie wieele meczow tak grali.
27.08.2010 o 20:05 przez ★Intero★
★Intero★
4-3-1-2.
27.08.2010 o 20:04 przez yanik
yanik
dziwne ustawienie...

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625473

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się