Relacje

Inter - Atletico: wyjściowe jedenastki (26)

Autor:
prawie 16 lat temu
578
26

Oto jak prezentują się wyjściowe jedenastki obydwu drużyn w dzisiejszym meczu o Superpuchar Europy.

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 5 Stankovic, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito.

 

Ławka rezerwowych: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 88 Biabiany.

 

Trener: Rafael Benitez.

 

ATLETICO: 13 De Gea; 21 Perea, 25 Godin, 18 Dominguez, 17 Ujfalusi; 8 Raul Garcia, 12 Assuncao; 20 Simao, 7 Forlan, 19 Reyes; 10 Aguero.


Ławka rezerwowych: 38 Robles, 3 A.Lopez, 4 Suarez, 6 Camacho, 9 Jurado, 11 Merida, 22 Diego Costa.

 

Trener: Quique Sanchez Flores.

 

Arbiter główny: Massimo Busacca

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.08.2010 o 11:03 przez mati1908
mati1908
i nam nie poszło...
27.08.2010 o 23:16 przez OgQr
OgQr
Nie mam kompletnie nic do Interu Mediolan, ale ciesze się że wygrał Hiszpański zespół. Ostatnio mówi się że la liga jest słaba i zeszła na psy, tylko że to Atletico wygrało LE i Super puchar Europy.<br />
<br />
Benitez już się zaczął rzucać na Mou, myślał że na gotowe przyszedł, a tu niespodzianka nie będzie 3 pucharów za darmo na początek<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
27.08.2010 o 23:15 przez hQ
hQ
Nie wiem po co Benek chce wszystko zmieniać. Nie chcę go tutaj. Od początku byłem źle do niego nastawiony. Chcę Mou z powrotem!
27.08.2010 o 23:09 przez Czarson
Czarson
Przynajmniej o KMŚ zagrają na lighcie ...
27.08.2010 o 23:09 przez madmike
madmike
Niestety Benitez na sile chce zmienic to co stworzyl przez 2 lata Mou. Moze sie to dla nas zle skonczyc co pokazal dzisiejszy mecz. Na razie slabizna straszna.
27.08.2010 o 22:54 przez Omen
Omen
Ja powiem tak..Tęsknie za Mourinho! Po co Benitez zmieniał ustawienie...?Mamy nauczkę.Jeśli nie kupimy 1-2 piłkarzy to ten sam skład nie będzie wciąż wygrywał.Tyle w temacie
27.08.2010 o 22:49 przez AroINTER
AroINTER
Wszyscy bez formy ... myślałem, że chociaż sneijder i etoo nas uratuje . Ja od początku nie bylem za Benitezem i mówiłem, że to porażka ale mam nadzieje ze jakoś sobie poradzi . Myślałem, że powtórzymy wyczyn Barcelony no trudno, chciałbym teraz tylko żeby pan MM zrobił ładne z 2 transfery .<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.08.2010 o 22:42 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
I co mówiłem każdy tą padake widział Inter nic nie grał kompletnie NIC! Albo Moratti zrobi jeszcze jakieś transfery albo nawet mistrzostwa nie zdobędziemy! Cała drużyna oprucz Eto bez formy, oni nawet pomysłu na grę nie mieli i jeszcze karny nie strzelony - DNO i tyle!
27.08.2010 o 22:38 przez Szociq
Szociq
Mecz przegraliśmy na własne życzenie i w zasadzie nie ma co więcej komentować. Dwie rzeczy tylko rzucają się w oczy: fatalna dyspozycja Chivu i całkowity brak formy Milito co było już widać w meczu z Romą. Mam nadzieje że ten mecz podziała mobilizująco na MM i jakies transfery jednak dojdą do skutku. Tragedii nie ma, ale Benek musi ostro rozruszać towarzystwo.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.08.2010 o 22:08 przez soldi22
soldi22
może wyrównamy, ale umówmy się że to tylko jakaś indywidualna akcja+szczęście da nam wyrównanie. słaby mecz, obawiam się czy nie będzie 2:0 dla atletico.
27.08.2010 o 21:46 przez Internalista93
Internalista93
Chivu do zmiany. Na lewą Zanetti a do środka albo Coutinho albo Pandev. Już tak nie narzekajcie Inter musi się wprawić. Od razu każdy by chciał żeby było 5:0? <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.08.2010 o 21:45 przez Szociq
Szociq
Ludzie nie przesadzajmy, Inter gra beznadziejnie to fakt, ale twierdzenie, że z Mou już by wygrywali to lekka przesada. To raptem drugi mecz Beniteza o stawke więc troche cierpliwości. W tamtym sezonie w meczach z Dynamem czy Rubinem jakoś też nie zachwycaliśmy a jak było potem każdy wie. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.08.2010 o 21:36 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Nie no za Mou to już byśmy wygrywali chociaż 1-0 a teraz to widzę, że więcej z gry ma Atletico. Strasznie kiepsko to widzę albo coś zmieni Rafa albo będzie chu....
27.08.2010 o 21:32 przez pomiot
pomiot
Bardzo słabo gra Inter:/
27.08.2010 o 21:27 przez soldi22
soldi22
jak tak dalej będzie to do karnych trzeba będzie czekać ;) chaos i jeszcze raz chaos z obu stron...
27.08.2010 o 20:58 przez Dominho
Dominho
Mam pytanie czemu niema Pandeva?
27.08.2010 o 20:36 przez adipetre10
adipetre10
Aha, juz widze to ofensywne ustawienie Interu, Benitez to hipokryta.
27.08.2010 o 20:23 przez cor72z
cor72z
W Interze dziwi mnie jedynie brak Pandeva w podstawowym składzie.<br />
<br />
W Atletico dziwi mnie natomiast zestawienie linii obrony. Dominguez zamiast grać na środku z Godinem gra na lewej stronie, na której wzmocnienie (czyt. Luis Filipe) klub wydał kilkanaście baniek. Żeby chociaż Antonio Lopez tam grał, ale on tylko na ławie. Tym samym najsłabszymi punktami Atleti w tym meczu pozostają Luis Perea oraz środek pomocy Assuncao-R. Garcia.
27.08.2010 o 20:20 przez ForzaPatinio
ForzaPatinio
Dawaj Interze. Ku dobra Calcio. Espania musi obejśc sie smakiem!<br />
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
Forza Milan!<br />
Forza Calcio!
27.08.2010 o 20:18 przez adriano:)
adriano:)
Skład optymalny, chodź zmienione ustawienie. Myślę, że Benio chce wykorzystać Etu na środku ataku i dlatego postawił na dwójkę z przodu, a za nimi Wes będzie.
27.08.2010 o 20:14 przez soldi22
soldi22
jak dla mnie to jest to samo ustawienie tylko zamiast Pandeva będzie Stankovic,czyli coś w stylu 4-2-3-1
27.08.2010 o 20:14 przez dichu
dichu
ojć nie lubię jak Zanetti chasa w pomoc to jest bardzo dobry obrońca natomiast bardzo przeciętny pomocnik obyśmy przez to nie mieli kłopotów z organizacją gry. bądź co bądź Atletico jest naprawdę dobre.
27.08.2010 o 20:13 przez Omen
Omen
A czemu Benitez zmienia w takim meczu ustawienie ? Nie podoba mi się to ale zobaczymy jak to będzie wyglądało juz za kilka minut.
27.08.2010 o 20:07 przez yahoo
yahoo
Normalnie diamencik.<br />
4 1 2 1 2<br />
Zanetti i Stankovic po bokach, camiasso z tylu a sneijder z przodu.<br />
W zeszlym sezonie wieele meczow tak grali.
27.08.2010 o 20:05 przez ★Intero★
★Intero★
4-3-1-2.
27.08.2010 o 20:04 przez yanik
yanik
dziwne ustawienie...

Shoutbox

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625364

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się