Relacje

Inter gromi Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 2 lata temu
3497
22
Inter - Benevento

Inter pewnie zwyciężył z drużyną Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch 6:2.

Mecz rozpoczął się dla Interu fenomenalnie - w 2 minucie, po zagraniu Icardiego do Candrevy, ten drugi został sfaulowany w polu karnym i sędzia nie miał wątpliwości - wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł niezawodny w tego typu sytuacjach Mauro Icardi i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Od samego początku spotkania było widać, że obie drużyny są nastawione na otwartą piłkę, co zaowocowało kolejną bramką dla Nerazzurrich już w 7 minucie. Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Mauro Icardi i strzałem głową skierował piłkę na słupek bramki gości, ale przy dobitce nie było już żadnych wątpliwości - Antonio Candreva pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi Benevento i Inter prowadził już 2:0. Od tego momentu to goście postanowili ruszyć do ataku. W 8 minucie spotkania dośrodkowanie z pola karnego zablokował Andrea Ranocchia i piłka wyleciała na rzut rożny. W 12 minucie pierwszą żółtą kartkę obejrzał zawodnik Interu - Sime Vrsaljko. Dopiero w 15 minucie, swój pierwszy strzał na bramkę oddali gracze Benevento. W 22 minucie spotkania groźny strzał zza pola karnego oddał jeden z graczy gości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Padelliego. W pozostałej części pierwszej połowy nie działo się zbyt wiele i kiedy wszystko wskazywało na to, że do szatni zawodnicy Interu będą schodzić z dwubramkowym prowadzeniem, kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Dalbert - po świetnym podaniu od Ivana Perisica, Brazylijczyk wbiegł w pole karne i bardzo mocnym strzałem nie dał szans na interwencję Montipo. Do przerwy Inter prowadził 3:0.

Od początku drugiej połowy drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, pokazując, że jest głodna dalszych bramek. Dość szybko, bo już w 48 minucie, udało się strzelić kolejnego gola. Po fantastycznym dośrodkowaniu Ivana Perisica, bramkę zdobył Lautaro Martinez. W 52 minucie po ataku drużyny Nerazzurrich, goście przeprowadzili groźny kontratak, ale strzał Cody został wybroniony przez Padelliego i sędzia podyktował rzut rożny. W 58 minucie tuż przed polem karnym Interu faulował Marcelo Brozovic i goście mieli swoją okazję z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Roberto Insigne i podkręconym strzałem posłał piłkę tuż obok źle ustawionego muru do bramki Interu. Pierwsza bramka dla gości stała się faktem. W 61 minucie bardzo ładny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony po przerwie Matteo Politano, ale piłka przeleciała tuż obok słupka. W 66 minucie kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Lautaro Martinez. Ivan Perisic podał piłkę do Argentyńczyka, a ten pewnym strzałem w róg bramki pokonał bramkarza Benevento. Był to drugi gol młodego napastnika Interu. W 74 minucie drugą bramkę zdobyła drużyna gości. Bardzo dobre dośrodkowanie Improty wykorzystał Bandinelli, który strzałem głową pokonał bramkarza Interu. Przy tej bramce ewidentnie zaspali gracze gospodarzy, którzy nie upilnowali zawodnika Benevento. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 5:2, w doliczonym czasie gry swoją druga bramkę w tym meczu zdobył Antonio Candreva. Drużyna Nerazzurrich pewnie pokonała zespół Benevento 6:2.

W kolejnej rundzie Pucharu Włoch czeka już drużyna Lazio Rzym, które na pewno będzie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem.

 

INTER: 27 Padelli; 2 Vrsaljko, 37 Skriniar, 13 Ranocchia, 29 Dalbert; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 44 Perisic; 10 Lautaro, 9 Icardi.
Rezerwowi: 1 Handanovic, 46 Berni, 6 De Vrij, 8 Vecino, 11 Keita, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 16 Politano, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 23 Miranda, 33 D'Ambrosio.
Trener: Luciano Spalletti

BENEVENTO: 12 Montipò, 3 Letizia, 5 Antei, 7 Di Chiara, 8 Tello, 9 Coda, 13 Tuia, 16 Improta, 17 Bonaiuto, 19 Insigne, 25 Bandinelli.
Rezerwowi: 22 Gori, 2 Sparandeo, 4 Del Pinto, 6 Billong, 11 Maggio, 15 Costa, 18 Gyamfi, 24 Cuccurullo, 27 Ricci, 31 Sanogo, 32 Zagari, 33 Armenteros.
Trener: Cristian Bucchi

Zobacz też

Lukaku Donnaruma

Inter przegrywa Derby 1:2 (91)

17.10
17:32
Nicolo Barella Marcelo Brozovic Szachtar

Inter bez gola i z coraz bardziej skomplikowaną sytuacją w grupie | Szachtar 0-0 Inter (58)

27.10
18:01

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.01.2019 o 08:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Idealny przeciwnik. Szczególnie dla candrevy 😂
14.01.2019 o 07:03 przez Bonhart25
Bonhart25
I tak powinno być-frajerów się rozjezdza
13.01.2019 o 21:50 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oby ten grat bramek nas nie zastopował na kilka meczów jak to my mamy zwyczaju
13.01.2019 o 21:28 przez Kondzik
Kondzik
Cieszy postawa zmiennikow. Antek zaskoczył i Lautaro widać że nabiera tempa. Wiem że to 2 liga ale zawodnik nabiera pewności po bramkach. On będzie dla nas B.d ważnym graczem. Czas teraz powtórzyć to w lidze i robić swoje. Forza !!
13.01.2019 o 20:47 przez Dyl87
Dyl87
Gra ktoś może w MZ ?
14.01.2019 o 06:42 przez Cienty
Cienty
Co to jest MZ?
14.01.2019 o 07:08 przez Dyl87
Dyl87
Managerzone
13.01.2019 o 20:45 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
No i pięknie, dobry początek roku i oby jak to mówił Krzynówek - Cały czas do przodu! 😁 ⚫️🔵
13.01.2019 o 20:43 przez Dyl87
Dyl87
Plan wykonany to najważniejsze !! ! Nie chce przypominać co było w tamtym roku :) cieszą ojca takie dzieci hihi Dalbert strzel z Sosuolo takiego gola !! !! !! :) Lecimy dalej z tematem
13.01.2019 o 20:32 przez Endru
+1
Endru
Antek i Lautaro zdecydowani najlepsi na boisku natomiast najgorszy Vrsajlko i Gagliardini.
13.01.2019 o 20:30 przez bomba
bomba
Wolałbym żeby wygrali 1-0 A te 5 bramek zostawić na sas i torino
13.01.2019 o 19:57 przez kroter32
kroter32
Nie ogladam, ale patrzac na statystyki, to bramkarz zawodnikiem meczu.
13.01.2019 o 19:26 przez Skanselo
+3
Skanselo
Wszystko git oprócz Perisicia. Jak go widzę przy piłce to rzygać mi się chce.. Nawet z takimi ogórkami z Benevento nie daje sobie rady.
13.01.2019 o 19:40 przez davi23
+2
davi23
Zgadzam się!
13.01.2019 o 19:54 przez TomHardy
+4
TomHardy
Perisic 3 asysty, chyba świat Ci sie właśnie zawalił.
13.01.2019 o 19:55 przez bomba
+1
bomba
Co chcecie ma 3 asysty. Jak mecz bo nie oglądam
13.01.2019 o 20:08 przez Skanselo
+3
Skanselo
Dobra może i ma te statystyki, ale tak na prawdę nie grał nic oprócz tego. Szereg nieudanych dryblingów, cofanie piłki w ataku, straty, a nawet brak pomocy w obronie a tym potrafił zaskakiwać. Pomijając wrzutki na miarę naszej B-klasy, niektóre nawet za linie bramkową. Sorry ale trzeba wymagać więcej od tego Pana jeśli ma być do podstawy.
13.01.2019 o 20:15 przez TomHardy
+1
TomHardy
Sam nie jestem jego zwolennikiem ale 3 asysty to 3 asysty więc nie można napisac "nie zagrał nic oprócz tego" bo te asysty były najwazniejsze.
13.01.2019 o 20:20 przez Rebelde
+1
Rebelde
Skanselo kompro niestety
13.01.2019 o 20:30 przez Skanselo
+2
Skanselo
Jasne coś w tym jest ale za bardzo mydlą wam oczy te asysty :D Gra mega słabo i widać w nim totalny brak zaangażowania, jakby był jedną nogą gdzieś indziej. To tylko moja opinia. Na koniec dodam że to SIEMIĘŻNE BENEVENTO, nie ma co się jarać. Pozdrawiam.
13.01.2019 o 20:41 przez ddamiann17
+3
ddamiann17
Tu nie ma mowy o żadnym mydleniu - jeżeli napastnik strzeli 3 bramki w meczu, ale kompletnie nic poza tym nie gra, to oznacza, że rozegrał świetny mecz - zrobił to, co do niego należało. Perisic asystowal 3 razy w dzisiejszym meczu i to mówi samo przez siebie.
13.01.2019 o 22:24 przez Pjerun
+1
Pjerun
Ja mam wrażenie, że Perisic, jeśli by chciał wygrywałby 90% pojedynków biegowych 1 na 1, a gra bardzo pasywnie w tym sezonie. W ogóle rzadko podejmuje się takich prób.

Shoutbox

Woo-cash 29.10.2020 18:25

Kucharski co pajac. Tak to jest jak sie z motyka na słońce porywa.

Lopez 29.10.2020 18:20

czyli zosie moga odetchnąć z ulgą

Nasir 29.10.2020 18:17

lekarz powiedzial ze lekki stan zapalny, przepisal lekki, kazal mlocic ile wlezie i czesto oprozniac worek

Lopez 29.10.2020 18:15

NAsir musisz się oszczędzać bo jądro moze nie wytrzymać

Nasir 29.10.2020 17:58

witam ja wlasnie wracam, dzisiaj niestety nie ide na protest bo pada a bylem u barbera i nie chcialbym sobie potargac grzywki tak wiec za moment ostatni dzis posilek a nastepnie dobrze sprawdzona w bojach zosia dostapi zaszczytu przyjecia knagi a wy co nadal widze smiejecie sie z amatora alvarecow i bottow

Piter 29.10.2020 17:47

endru kliknij gwiazdkę

Lopez 29.10.2020 17:40

XD

Endru 29.10.2020 17:23

Ciebie blagau Orzeu , a lopez mnie

Lopez 29.10.2020 17:14

Pewnie idzie usunac konto wroci za dwa tygodnie

IlCapitano 29.10.2020 17:13

A teraz idę i nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę, serwus

IlCapitano 29.10.2020 17:13

I nie pyskuj

Lopez 29.10.2020 17:11

Bo mogiem

IlCapitano 29.10.2020 17:10

No to co się rzucasz teraz

Lopez 29.10.2020 17:10

Tak bylo, nie sciemniam

IlCapitano 29.10.2020 17:10

Myślisz, że nie pamiętam jak mnie błagałeś o powrót na SB

IlCapitano 29.10.2020 17:10

Już się tak nie popisuj Lopek

Lopez 29.10.2020 17:08

Bylego

Lopez 29.10.2020 17:08

Mistrza motywacji Jose

CzarodziejCzasu 29.10.2020 17:07

Ja chce Manciniego albo MOurinho

Lopez 29.10.2020 17:07

Gagliardiniego ROBERTO chyba

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym Interistą w meczu z Szachtarem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Środa, 04 listopada

  • 17:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37754