Relacje

Inter gromi Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
7 miesięcy temu
3290
22
Inter - Benevento

Inter pewnie zwyciężył z drużyną Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch 6:2.

Mecz rozpoczął się dla Interu fenomenalnie - w 2 minucie, po zagraniu Icardiego do Candrevy, ten drugi został sfaulowany w polu karnym i sędzia nie miał wątpliwości - wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł niezawodny w tego typu sytuacjach Mauro Icardi i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Od samego początku spotkania było widać, że obie drużyny są nastawione na otwartą piłkę, co zaowocowało kolejną bramką dla Nerazzurrich już w 7 minucie. Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Mauro Icardi i strzałem głową skierował piłkę na słupek bramki gości, ale przy dobitce nie było już żadnych wątpliwości - Antonio Candreva pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi Benevento i Inter prowadził już 2:0. Od tego momentu to goście postanowili ruszyć do ataku. W 8 minucie spotkania dośrodkowanie z pola karnego zablokował Andrea Ranocchia i piłka wyleciała na rzut rożny. W 12 minucie pierwszą żółtą kartkę obejrzał zawodnik Interu - Sime Vrsaljko. Dopiero w 15 minucie, swój pierwszy strzał na bramkę oddali gracze Benevento. W 22 minucie spotkania groźny strzał zza pola karnego oddał jeden z graczy gości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Padelliego. W pozostałej części pierwszej połowy nie działo się zbyt wiele i kiedy wszystko wskazywało na to, że do szatni zawodnicy Interu będą schodzić z dwubramkowym prowadzeniem, kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Dalbert - po świetnym podaniu od Ivana Perisica, Brazylijczyk wbiegł w pole karne i bardzo mocnym strzałem nie dał szans na interwencję Montipo. Do przerwy Inter prowadził 3:0.

Od początku drugiej połowy drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, pokazując, że jest głodna dalszych bramek. Dość szybko, bo już w 48 minucie, udało się strzelić kolejnego gola. Po fantastycznym dośrodkowaniu Ivana Perisica, bramkę zdobył Lautaro Martinez. W 52 minucie po ataku drużyny Nerazzurrich, goście przeprowadzili groźny kontratak, ale strzał Cody został wybroniony przez Padelliego i sędzia podyktował rzut rożny. W 58 minucie tuż przed polem karnym Interu faulował Marcelo Brozovic i goście mieli swoją okazję z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Roberto Insigne i podkręconym strzałem posłał piłkę tuż obok źle ustawionego muru do bramki Interu. Pierwsza bramka dla gości stała się faktem. W 61 minucie bardzo ładny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony po przerwie Matteo Politano, ale piłka przeleciała tuż obok słupka. W 66 minucie kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Lautaro Martinez. Ivan Perisic podał piłkę do Argentyńczyka, a ten pewnym strzałem w róg bramki pokonał bramkarza Benevento. Był to drugi gol młodego napastnika Interu. W 74 minucie drugą bramkę zdobyła drużyna gości. Bardzo dobre dośrodkowanie Improty wykorzystał Bandinelli, który strzałem głową pokonał bramkarza Interu. Przy tej bramce ewidentnie zaspali gracze gospodarzy, którzy nie upilnowali zawodnika Benevento. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 5:2, w doliczonym czasie gry swoją druga bramkę w tym meczu zdobył Antonio Candreva. Drużyna Nerazzurrich pewnie pokonała zespół Benevento 6:2.

W kolejnej rundzie Pucharu Włoch czeka już drużyna Lazio Rzym, które na pewno będzie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem.

 

INTER: 27 Padelli; 2 Vrsaljko, 37 Skriniar, 13 Ranocchia, 29 Dalbert; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 44 Perisic; 10 Lautaro, 9 Icardi.
Rezerwowi: 1 Handanovic, 46 Berni, 6 De Vrij, 8 Vecino, 11 Keita, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 16 Politano, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 23 Miranda, 33 D'Ambrosio.
Trener: Luciano Spalletti

BENEVENTO: 12 Montipò, 3 Letizia, 5 Antei, 7 Di Chiara, 8 Tello, 9 Coda, 13 Tuia, 16 Improta, 17 Bonaiuto, 19 Insigne, 25 Bandinelli.
Rezerwowi: 22 Gori, 2 Sparandeo, 4 Del Pinto, 6 Billong, 11 Maggio, 15 Costa, 18 Gyamfi, 24 Cuccurullo, 27 Ricci, 31 Sanogo, 32 Zagari, 33 Armenteros.
Trener: Cristian Bucchi

Zobacz też

Romelu Lukaku

Inter pokonał Virtus Bergamo 8:0, cztery bramki Lukaku (VIDEO) (19)

11.08
15:19
Nicolo Barella

Inter wygrał z Gozzano (VIDEO) (9)

18.08
14:29

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.01.2019 o 08:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Idealny przeciwnik. Szczególnie dla candrevy 😂
14.01.2019 o 07:03 przez Bonhart25
Bonhart25
I tak powinno być-frajerów się rozjezdza
13.01.2019 o 21:50 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oby ten grat bramek nas nie zastopował na kilka meczów jak to my mamy zwyczaju
13.01.2019 o 21:28 przez Kondzik
Kondzik
Cieszy postawa zmiennikow. Antek zaskoczył i Lautaro widać że nabiera tempa. Wiem że to 2 liga ale zawodnik nabiera pewności po bramkach. On będzie dla nas B.d ważnym graczem. Czas teraz powtórzyć to w lidze i robić swoje. Forza !!
13.01.2019 o 20:47 przez Dyl87
Dyl87
Gra ktoś może w MZ ?
14.01.2019 o 06:42 przez Cienty
Cienty
Co to jest MZ?
14.01.2019 o 07:08 przez Dyl87
Dyl87
Managerzone
13.01.2019 o 20:45 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
No i pięknie, dobry początek roku i oby jak to mówił Krzynówek - Cały czas do przodu! 😁 ⚫️🔵
13.01.2019 o 20:43 przez Dyl87
Dyl87
Plan wykonany to najważniejsze !! ! Nie chce przypominać co było w tamtym roku :) cieszą ojca takie dzieci hihi Dalbert strzel z Sosuolo takiego gola !! !! !! :) Lecimy dalej z tematem
13.01.2019 o 20:32 przez Endru
+1
Endru
Antek i Lautaro zdecydowani najlepsi na boisku natomiast najgorszy Vrsajlko i Gagliardini.
13.01.2019 o 20:30 przez bomba
bomba
Wolałbym żeby wygrali 1-0 A te 5 bramek zostawić na sas i torino
13.01.2019 o 19:57 przez kroter32
kroter32
Nie ogladam, ale patrzac na statystyki, to bramkarz zawodnikiem meczu.
13.01.2019 o 19:26 przez Skanselo
+3
Skanselo
Wszystko git oprócz Perisicia. Jak go widzę przy piłce to rzygać mi się chce.. Nawet z takimi ogórkami z Benevento nie daje sobie rady.
13.01.2019 o 19:40 przez davi23
+2
davi23
Zgadzam się!
13.01.2019 o 19:54 przez TomHardy
+4
TomHardy
Perisic 3 asysty, chyba świat Ci sie właśnie zawalił.
13.01.2019 o 19:55 przez bomba
+1
bomba
Co chcecie ma 3 asysty. Jak mecz bo nie oglądam
13.01.2019 o 20:08 przez Skanselo
+3
Skanselo
Dobra może i ma te statystyki, ale tak na prawdę nie grał nic oprócz tego. Szereg nieudanych dryblingów, cofanie piłki w ataku, straty, a nawet brak pomocy w obronie a tym potrafił zaskakiwać. Pomijając wrzutki na miarę naszej B-klasy, niektóre nawet za linie bramkową. Sorry ale trzeba wymagać więcej od tego Pana jeśli ma być do podstawy.
13.01.2019 o 20:15 przez TomHardy
+1
TomHardy
Sam nie jestem jego zwolennikiem ale 3 asysty to 3 asysty więc nie można napisac "nie zagrał nic oprócz tego" bo te asysty były najwazniejsze.
13.01.2019 o 20:20 przez Rebelde
+1
Rebelde
Skanselo kompro niestety
13.01.2019 o 20:30 przez Skanselo
+2
Skanselo
Jasne coś w tym jest ale za bardzo mydlą wam oczy te asysty :D Gra mega słabo i widać w nim totalny brak zaangażowania, jakby był jedną nogą gdzieś indziej. To tylko moja opinia. Na koniec dodam że to SIEMIĘŻNE BENEVENTO, nie ma co się jarać. Pozdrawiam.
13.01.2019 o 20:41 przez ddamiann17
+3
ddamiann17
Tu nie ma mowy o żadnym mydleniu - jeżeli napastnik strzeli 3 bramki w meczu, ale kompletnie nic poza tym nie gra, to oznacza, że rozegrał świetny mecz - zrobił to, co do niego należało. Perisic asystowal 3 razy w dzisiejszym meczu i to mówi samo przez siebie.
13.01.2019 o 22:24 przez Pjerun
+1
Pjerun
Ja mam wrażenie, że Perisic, jeśli by chciał wygrywałby 90% pojedynków biegowych 1 na 1, a gra bardzo pasywnie w tym sezonie. W ogóle rzadko podejmuje się takich prób.

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Ojciec SB 19.08.2019 01:39

spokojnie, typ jeszcze bedzie sie kopal po glowie

maverik 19.08.2019 01:38

https://streamable.com/t4n4x PUSZKASZ

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

przeciez to nawet nie ma o czym dyskutowac

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

jakie ku*** monaco?

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Claudio 19.08.2019 00:41

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

zemaria 19.08.2019 00:28

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02

taką petardę niedawno zasadził City

Piekarz 19.08.2019 00:01

Biraghi jest niesamowity

WirtuozTaktyki 18.08.2019 23:54

kojarzy*

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28026

Liczba newsów: 34484