Relacje

Inter gromi Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
4 miesiące temu
3256
22
Inter - Benevento

Inter pewnie zwyciężył z drużyną Benevento w meczu 1/8 Pucharu Włoch 6:2.

Mecz rozpoczął się dla Interu fenomenalnie - w 2 minucie, po zagraniu Icardiego do Candrevy, ten drugi został sfaulowany w polu karnym i sędzia nie miał wątpliwości - wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł niezawodny w tego typu sytuacjach Mauro Icardi i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Od samego początku spotkania było widać, że obie drużyny są nastawione na otwartą piłkę, co zaowocowało kolejną bramką dla Nerazzurrich już w 7 minucie. Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Mauro Icardi i strzałem głową skierował piłkę na słupek bramki gości, ale przy dobitce nie było już żadnych wątpliwości - Antonio Candreva pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi Benevento i Inter prowadził już 2:0. Od tego momentu to goście postanowili ruszyć do ataku. W 8 minucie spotkania dośrodkowanie z pola karnego zablokował Andrea Ranocchia i piłka wyleciała na rzut rożny. W 12 minucie pierwszą żółtą kartkę obejrzał zawodnik Interu - Sime Vrsaljko. Dopiero w 15 minucie, swój pierwszy strzał na bramkę oddali gracze Benevento. W 22 minucie spotkania groźny strzał zza pola karnego oddał jeden z graczy gości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Padelliego. W pozostałej części pierwszej połowy nie działo się zbyt wiele i kiedy wszystko wskazywało na to, że do szatni zawodnicy Interu będą schodzić z dwubramkowym prowadzeniem, kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Dalbert - po świetnym podaniu od Ivana Perisica, Brazylijczyk wbiegł w pole karne i bardzo mocnym strzałem nie dał szans na interwencję Montipo. Do przerwy Inter prowadził 3:0.

Od początku drugiej połowy drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, pokazując, że jest głodna dalszych bramek. Dość szybko, bo już w 48 minucie, udało się strzelić kolejnego gola. Po fantastycznym dośrodkowaniu Ivana Perisica, bramkę zdobył Lautaro Martinez. W 52 minucie po ataku drużyny Nerazzurrich, goście przeprowadzili groźny kontratak, ale strzał Cody został wybroniony przez Padelliego i sędzia podyktował rzut rożny. W 58 minucie tuż przed polem karnym Interu faulował Marcelo Brozovic i goście mieli swoją okazję z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Roberto Insigne i podkręconym strzałem posłał piłkę tuż obok źle ustawionego muru do bramki Interu. Pierwsza bramka dla gości stała się faktem. W 61 minucie bardzo ładny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony po przerwie Matteo Politano, ale piłka przeleciała tuż obok słupka. W 66 minucie kolejną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Lautaro Martinez. Ivan Perisic podał piłkę do Argentyńczyka, a ten pewnym strzałem w róg bramki pokonał bramkarza Benevento. Był to drugi gol młodego napastnika Interu. W 74 minucie drugą bramkę zdobyła drużyna gości. Bardzo dobre dośrodkowanie Improty wykorzystał Bandinelli, który strzałem głową pokonał bramkarza Interu. Przy tej bramce ewidentnie zaspali gracze gospodarzy, którzy nie upilnowali zawodnika Benevento. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 5:2, w doliczonym czasie gry swoją druga bramkę w tym meczu zdobył Antonio Candreva. Drużyna Nerazzurrich pewnie pokonała zespół Benevento 6:2.

W kolejnej rundzie Pucharu Włoch czeka już drużyna Lazio Rzym, które na pewno będzie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem.

 

INTER: 27 Padelli; 2 Vrsaljko, 37 Skriniar, 13 Ranocchia, 29 Dalbert; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 44 Perisic; 10 Lautaro, 9 Icardi.
Rezerwowi: 1 Handanovic, 46 Berni, 6 De Vrij, 8 Vecino, 11 Keita, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 16 Politano, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 23 Miranda, 33 D'Ambrosio.
Trener: Luciano Spalletti

BENEVENTO: 12 Montipò, 3 Letizia, 5 Antei, 7 Di Chiara, 8 Tello, 9 Coda, 13 Tuia, 16 Improta, 17 Bonaiuto, 19 Insigne, 25 Bandinelli.
Rezerwowi: 22 Gori, 2 Sparandeo, 4 Del Pinto, 6 Billong, 11 Maggio, 15 Costa, 18 Gyamfi, 24 Cuccurullo, 27 Ricci, 31 Sanogo, 32 Zagari, 33 Armenteros.
Trener: Cristian Bucchi

Zobacz też

Ivan Perisic Edin Dzeko

Podział punktów w Mediolanie - Inter 1:1 Roma (55)

20.04
19:28
Mauro Icardi Napoli

Czy Inter zasługuje na Ligę Mistrzów? | Pogrom w Neapolu. Napoli 4-1 Inter (54)

19.05
19:24

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.01.2019 o 08:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Idealny przeciwnik. Szczególnie dla candrevy 😂
14.01.2019 o 07:03 przez Bonhart25
Bonhart25
I tak powinno być-frajerów się rozjezdza
13.01.2019 o 21:50 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oby ten grat bramek nas nie zastopował na kilka meczów jak to my mamy zwyczaju
13.01.2019 o 21:28 przez Kondzik
Kondzik
Cieszy postawa zmiennikow. Antek zaskoczył i Lautaro widać że nabiera tempa. Wiem że to 2 liga ale zawodnik nabiera pewności po bramkach. On będzie dla nas B.d ważnym graczem. Czas teraz powtórzyć to w lidze i robić swoje. Forza !!
13.01.2019 o 20:47 przez Dyl87
Dyl87
Gra ktoś może w MZ ?
14.01.2019 o 06:42 przez Cienty
Cienty
Co to jest MZ?
14.01.2019 o 07:08 przez Dyl87
Dyl87
Managerzone
13.01.2019 o 20:45 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
No i pięknie, dobry początek roku i oby jak to mówił Krzynówek - Cały czas do przodu! 😁 ⚫️🔵
13.01.2019 o 20:43 przez Dyl87
Dyl87
Plan wykonany to najważniejsze !! ! Nie chce przypominać co było w tamtym roku :) cieszą ojca takie dzieci hihi Dalbert strzel z Sosuolo takiego gola !! !! !! :) Lecimy dalej z tematem
13.01.2019 o 20:32 przez Endru
+1
Endru
Antek i Lautaro zdecydowani najlepsi na boisku natomiast najgorszy Vrsajlko i Gagliardini.
13.01.2019 o 20:30 przez bomba
bomba
Wolałbym żeby wygrali 1-0 A te 5 bramek zostawić na sas i torino
13.01.2019 o 19:57 przez kroter32
kroter32
Nie ogladam, ale patrzac na statystyki, to bramkarz zawodnikiem meczu.
13.01.2019 o 19:26 przez Skanselo
+3
Skanselo
Wszystko git oprócz Perisicia. Jak go widzę przy piłce to rzygać mi się chce.. Nawet z takimi ogórkami z Benevento nie daje sobie rady.
13.01.2019 o 19:40 przez davi23
+2
davi23
Zgadzam się!
13.01.2019 o 19:54 przez TomHardy
+4
TomHardy
Perisic 3 asysty, chyba świat Ci sie właśnie zawalił.
13.01.2019 o 19:55 przez bomba
+1
bomba
Co chcecie ma 3 asysty. Jak mecz bo nie oglądam
13.01.2019 o 20:08 przez Skanselo
+3
Skanselo
Dobra może i ma te statystyki, ale tak na prawdę nie grał nic oprócz tego. Szereg nieudanych dryblingów, cofanie piłki w ataku, straty, a nawet brak pomocy w obronie a tym potrafił zaskakiwać. Pomijając wrzutki na miarę naszej B-klasy, niektóre nawet za linie bramkową. Sorry ale trzeba wymagać więcej od tego Pana jeśli ma być do podstawy.
13.01.2019 o 20:15 przez TomHardy
+1
TomHardy
Sam nie jestem jego zwolennikiem ale 3 asysty to 3 asysty więc nie można napisac "nie zagrał nic oprócz tego" bo te asysty były najwazniejsze.
13.01.2019 o 20:20 przez Rebelde
+1
Rebelde
Skanselo kompro niestety
13.01.2019 o 20:30 przez Skanselo
+2
Skanselo
Jasne coś w tym jest ale za bardzo mydlą wam oczy te asysty :D Gra mega słabo i widać w nim totalny brak zaangażowania, jakby był jedną nogą gdzieś indziej. To tylko moja opinia. Na koniec dodam że to SIEMIĘŻNE BENEVENTO, nie ma co się jarać. Pozdrawiam.
13.01.2019 o 20:41 przez ddamiann17
+3
ddamiann17
Tu nie ma mowy o żadnym mydleniu - jeżeli napastnik strzeli 3 bramki w meczu, ale kompletnie nic poza tym nie gra, to oznacza, że rozegrał świetny mecz - zrobił to, co do niego należało. Perisic asystowal 3 razy w dzisiejszym meczu i to mówi samo przez siebie.
13.01.2019 o 22:24 przez Pjerun
+1
Pjerun
Ja mam wrażenie, że Perisic, jeśli by chciał wygrywałby 90% pojedynków biegowych 1 na 1, a gra bardzo pasywnie w tym sezonie. W ogóle rzadko podejmuje się takich prób.

Shoutbox

Odet 23.05.2019 11:18

pewne bo po dominacji

Odet 23.05.2019 11:18

po bramce Handanovica

Odet 23.05.2019 11:18

ja czyje pewne 1-0

Kubuś:) 23.05.2019 11:17

wybitne stroje treningowe na przyszły sezon

Kubuś:) 23.05.2019 11:17

https://prnt.sc/ns9odj

KoBa 23.05.2019 11:16

mi sie śnilo że wygraliśmy z Empoli po karnych - nie wiem jak mam to rozumiec

Alfa 23.05.2019 11:16

amen

Kubuś:) 23.05.2019 11:14

Miałem sen, a w tym śnie oczom moim ukazał sie wynik na livescore Inter 0 - 3 Empoli a trzecią bramkę strzelił nainggolan, samobójczą rzecz jasna. Jako że mam doświadczenie w sprawach przewidywania wyniku meczów a moje sny co do wyniku zawsze sprawdzają sie na odwrót powiadam wam, abyście inwestowali w dokładny wynik 3-0 dla Interu Mediolan największego z największych

Kubuś:) 23.05.2019 11:12

opiszcie

Kubuś:) 23.05.2019 11:11

czekam na obicie prowincjonalnego empoli, następnie ogłoszenie potężnego Kąte a kolejno ogłoszenia równie potężnego Lukaku

kulfon32 23.05.2019 11:08

"Niedzielny mecze będzie ostatnim dla Andrei Barzagliego. I dla mnie" - tymi słowami, Max Allegri, obwieścił zawodnikom zamiar odejścia z klubu.

kibix 23.05.2019 11:07

Do kompletu

kibix 23.05.2019 11:07

Ja proponuję jeszcze wziąć agnellego i moggiego

kusy 23.05.2019 11:05

Takie czasy kopiuj juvepoland i Inter Turyn

kulfon32 23.05.2019 11:05

Conte jeszcze widzę na ławce Interu, ale Barzagliego juz nie...

IlCapitano 23.05.2019 11:04

Roboty to ma pełno Twój lekarz prowadzący

kusy 23.05.2019 11:04

Oj Jose będzie miał roboty na dwa lata, żeby to wszystko posprzątać po duecie turynskim

IlCapitano 23.05.2019 11:03

Za rok dublet a za dwa potrójna korona

IlCapitano 23.05.2019 11:03

No to ja żądam

Odet 23.05.2019 10:59

jesteśmy Interem, mamy prawo żądać najwyższych trofeów np tryplety

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    37

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    37

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    37

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    37

    66

  • 5

    Milan

    Milan

    37

    65

  • 6

    Roma

    Roma

    37

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    22

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • 18:00

    Frosinone

    ? - ?

    Chievo

  • 20:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:30

    Cagliari

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    SPAL

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 24651

Liczba newsów: 33814