Plotki transferowe

Inter bliski porozumienia z Barcą! (31)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
4 miesiące temu
3515
31
Ivan Rakitic

Mundo Deportivo oraz Corriere dello Sport - Inter jest blisko porozumienia z Barceloną w sprawie Ivana Rakiticia!

Jak sugerują dziennikarze gazety z Katalonii oba kluby mają się dogadać na kwotę w wysokości około 50 mln euro. Po dogadaniu się z Barceloną Inter ma negocjować z samym piłkarzem warunki kontraktu. Przypomnijmy, że Barcelona nie chce przedłużać kontraktu z Chorwatem, na miejsce którego już ma następstwo w postaci Frenkie De Jonga. 

Także CorSport potwierdza potencjalne przenosiny Rakiticia, który dołączy do Interu, by stworzyć linię pomocy ze swoim rodakiem Marcelo Brozoviciem. Podniesienie jakości w pomocy to jeden z priorytetów Interu na lato. Więcej szczegółów w sprawie powinniśmy otrzymać w najbliższych dniach. 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Rośnie kolejka po Barbosę (2)

07.09
15:23
Milan Skriniar

City ponownie zainteresowane Skriniarem (9)

09.09
11:54

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2019 o 10:22 przez Mendjolan
-1
Mendjolan
To zapraszam Pana Ivana pod wodze Spalettiego, pójdzie na pierwszy trening i usłyszy, ze pilke podajemy do boku, a pomocnik miota ją z całej siły z zamkniętymi oczami w pole karne i stwierdzi, ze może sobie stać z tylu na wyjebce bo i tak jest niepotrzebny do niczego.
11.05.2019 o 07:23 przez timon
+1
timon
Przypominam, ze 50mln kosztowali nas Gagliardini z Dalbertem :D lepiej wydac 50 na Rakiticia I miec 90% pewnosci, ze bed ie gral swietnie, niz kupowac stado zawodnikow po 15-25 mln I liczyc, ze moze ktorys bed ie drugim Skriniarem ;)
10.05.2019 o 19:57 przez rafalik93
+4
rafalik93
Wysoka kwota ,jednak trzeba zwrocic uwagę , że Rakitic nie opierał swojej gry na szybkości tylko na genialnym przeglądzie pola, więc wiek tu nie ma takiego znaczenia ;)
10.05.2019 o 19:54 przez djguclo87
djguclo87
KLUBY NIBY DOGADANE A SAM ZAWODNIK OŚWIADCZYŁ ZE NIE CHCE SIĘ NIGDZIE WYBIERAĆ .. NO CHYBA ZE ZOSTANIE ZMUSZONY PO TYM PRZEGRANYM PÓŁFINALE LM...
10.05.2019 o 18:41 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Przecież Rakitić rozgrywa świetny sezon
10.05.2019 o 18:07 przez Seba.
+2
Seba.
Won już tymi Chorwatami.
10.05.2019 o 16:54 przez Pjerun
+1
Pjerun
Koleś jest w dobrym piłkarskim wieku, podniesie z buta poziom naszej pomocy.
To nie fm, że staty spadają po 30-tce.
10.05.2019 o 16:41 przez Czarson
+5
Czarson
Jeśli ktoś nie chce tego piłkarza w Interze i argumentuje to tym, że kibice Barcelony na niego narzekają to nie wie ile nas dzieli piłkarsko od hiszpanów. 50mln € wydaje się kwotą zbyt dużą ale niby czemu miałaby być mniejsza? Lepiej wydać na niego takie pieniądze niż szukać 2 Benassich.
10.05.2019 o 16:19 przez Bartek-32
Bartek-32
Prawa obrona!
10.05.2019 o 14:16 przez cukier17
+2
cukier17
Weźmy jeszcze buffona i cannavarro
10.05.2019 o 13:25 przez maverik
+2
maverik
Brać jak najbardziej, rocznik Nainggolana, ale nadal może nam wiele dać. Brozović-Rakitić-Nainggolan to byłaby chyba najlepsza pomoc w lidze ;) Dodając do tego fakt o mega środku obrony byłoby naprawde ciekawie
10.05.2019 o 13:07 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Przekozaczek, ktoś kogo obecnie brakuje czyli łącznik w wyprowadzaniu piłki z obrony do ataku. Z tyłu jest Brozo, z przodu Nainggolan, pomiędzy nimi właśnie jest miejsce dla Ivana i będziemy sobie cykać na luzie tych wszystkich słabiaków.
10.05.2019 o 12:47 przez danielinter
+1
danielinter
Wszystko spoko natomiast juz teraz mamy najwyższa srednia wieku w serie a i dalej te transfery zawodnikow 30 + zeby w pewnym momencie nie odbilo sie to czkawka.50 mln tez dosyc duzo.
10.05.2019 o 15:21 przez Orzeu
+1
Orzeu
nie mamy najwyższej średniej
10.05.2019 o 16:14 przez danielinter
danielinter
Wg transfermarkt mamy.
10.05.2019 o 12:22 przez grzybek010
grzybek010
Co do klasy sportowej, to nie ma wątpliwości, natomiast ten wiek... W przypadku Godina jest spoko, bo przychodzi za darmo, ale płacić 50 baniek za 31 latka? Nie ma szans, że kiedyś go odsprzedamy, żeby chociaż część pieniędzy odzyskać. Nie lepiej wydać więcej na zawodnika o podobnej klasie piłkarskiej, ale młodszego?
10.05.2019 o 13:27 przez maverik
+4
maverik
Zawodnik o podobnej klasie tylko, że młodszy to raz że będzie kosztował ze dwa razy tyle, a dwa możliwe że inne kluby by takiego gracza skusiły. Inter potrzebuje graczy na już, co by ustabilizować się w czołówce.
11.05.2019 o 07:35 przez timon
timon
No Rakitic ma 31 to rzeczywiscie nie warto ;) Modric mial 34 gdy dostal zlota pilke, Xavi czy Pirlo najlepsze lata mieli miedzy 30 a 33 rokiem zycia. Lepiej wydac take siano na Barelle, ktory moze sie okazac Gagliardinim :D

A tak powaznie taki gosc to nie tylko wartosc dodana na boisku, ale tez sygnal Dla innych, ze Inter wraca do gry. No I oczywiscie marketing :)
10.05.2019 o 12:20 przez Tifosinho
Tifosinho
No ale Kovacicia też kupią do kompletu?
10.05.2019 o 12:06 przez armin22
armin22
dla mnie petarda, chłopak zjada naszą pomoc pod każdym względem
10.05.2019 o 12:05 przez ciechan
+4
ciechan
Zdecydowanie nie chce go żaden znawca w fc Barcelonie, czyli pokolenie 12-15 lat. Velverde natomiast stawia go ponad innych środkowych pomocników. Rewanż z Liverpoolem conajmniej drugi najgorszy na boisku. Ale trochę wody upłynie zanim my będziemy mierzyć się regularnie z drużynami pokroju barcelony. Takich zawodników potrzebujemy na chievo, Udinese, żeby zachować ciągłość. Na innych sredniakow pokroju Milanu także jest to wartość dodana. Jestem mimo wszystko za
10.05.2019 o 11:17 przez piotrekninter
piotrekninter
Go *
10.05.2019 o 11:17 przez piotrekninter
+3
piotrekninter
Nie no Bez przesady
Jest dobry, kasa nie nasza, ale ja to nie chce z jednego powodu
Chorwaci za dużo problemów robią
Po ostatnich akcjach trochę spokoju i dobrej atmosfery w klubie by się przydało.
10.05.2019 o 11:04 przez VVujek
+1
VVujek
Nie jestem przekonany czy warto płacić tyle kasy na zawodnika w tym wieku...
10.05.2019 o 10:30 przez bomba
+4
bomba
Ogarnie, doświadczenie, mentalność, prostopadle pilki. Kto nie chce tego Pana u Nas nie zna się na piłce
10.05.2019 o 10:12 przez Endru
+2
Endru
Ktos tam opisywal kiedys, ze nasz najlepszy pomocnik Brozovic to kelner przy Rakiticu, zapraszam nawet za te 50 top to top.
10.05.2019 o 09:57 przez Kazam
+2
Kazam
miniu86 napisał:
To jest gówniak, którego nie chce w składzie żaden kibic Barcelony. W dodatku Chorwat, ehh bardzo duża szansa, że będzie rozczarowaniem
Gówniak xD Rozumiem, że wolisz jakiś grajków, którzy zaistnieli tylko na domowym podwórku, ew. w innej, słabszej lidze? Każdy duży transfer to ryzyko że nie wypali. Przypominam ile zapłaciliśmy za "wschodzące gwiazdy" Joao Mario, Barabasza i Dalberta... niektórych to nigdy nie zadowolisz
10.05.2019 o 09:56 przez Chuchu
+5
Chuchu
Dopiero był dogadany z Juventusem, a potem przedłużał umowę z Barcą. Teraz jest blisko Interu. Póki co proponowałbym te wszystkie ploty olewać, bo dziennikarze coś muszą wymyślać. Za tydzień pewnie kolejne źródło poda jeszcze coś innego.
10.05.2019 o 11:15 przez maestro177
+1
maestro177
Zdroworozsądkowe myślenie.
10.05.2019 o 09:54 przez miniu86
+1
miniu86
To jest gówniak, którego nie chce w składzie żaden kibic Barcelony. W dodatku Chorwat, ehh bardzo duża szansa, że będzie rozczarowaniem
10.05.2019 o 09:53 przez Kazam
Kazam
No i to byłby transfer! Jeśli to prawda, to gratki dla zarządu. Jedyne co może drażnić to cena (50 mln to jednak dużo), nawet jeśli mówimy o grajku o takiej renomie.

Shoutbox

kusy 15.09.2019 10:20

Trzeba obnażac błędy, żeby było lepiej, niedźwiedzia wczoraj nie było

ZnawcaCalcio 15.09.2019 10:19

Lukaku kontuzja

IlCapitano 15.09.2019 10:19

Dalej brnie xd obraz nędzy i rozpaczy

kusy 15.09.2019 10:18

Przyjęcie piłki wczoraj Lukaku, nie będę komentował

ZnawcaCalcio 15.09.2019 10:18

Myślę że skedutto w tym sezonie zdobędziemy

Alfa 15.09.2019 10:17

i juz sie tak nie udziela

Alfa 15.09.2019 10:17

nasire chyba w koncu zrozumial ze wszystkim sie znudzil twaróg i opowiesci z ewka

IlCapitano 15.09.2019 10:15

Kusy odkąd przybył Conte spadł na samo dno, zamiast zmieniń front dalej tkwi w swej kompromitacji razem z nadzyrowym kieleckim

Alfa 15.09.2019 10:14

zrownales sie zenuła z randama a to sukces niebywaly badz z siebie dumny

Alfa 15.09.2019 10:13

totalny ignore w ciebie leci

Alfa 15.09.2019 10:13

nie pisz do mnie typie bo w ogole mnie nie interesuje co tam za pierdy piszesz

kusy 15.09.2019 10:12

Alfa kto win z kosza, bo ustawiam kupon, ponoć masz pojęcie o koszykówce

IlCapitano 15.09.2019 10:11

Milanisty dalej lewitują

IlCapitano 15.09.2019 10:11

XDDDDDDDDDDD

Alfa 15.09.2019 10:11

masakra co on tam robi

IlCapitano 15.09.2019 10:11

Rossonero1980 | 15.09.2019 01:02 dziś wygrana ale zobaczymy za tydzień :)

Alfa 15.09.2019 10:11

dawac barabasza

IlCapitano 15.09.2019 10:10

Pan Zhang dziękujemy

IlCapitano 15.09.2019 10:10

Odczuwam tę pewność

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 3

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 4

    Torino

    Torino

    2

    6

  • 5

    Lazio

    Lazio

    2

    4

  • 6

    Genoa

    Genoa

    2

    4

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Dries Mertens

    3

  • 2

    Domenico Berardi

    3

  • 3

    Lorenzo Insigne

    2

  • 4

    Erick Pulgar

    2

  • 5

    Aleksandar Kolarov

    2

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 14 września

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Juventus

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

Niedziela, 15 września

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 16 września

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Udinese był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28419

Liczba newsów: 34688