Relacje

Inter - Cagliari: 21 powołanych (29)

Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
777
29

21 zawodników powołał Leonardo na sobotnie spotkanie Interu Mediolan z Cagliari.

 

Wśród powołaych zabrakło Wesley Sneijdera, który wróci na spotkanie z Bayernem Monachium. Do kadry wraca Thiago Motta.

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

 

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 55 Yuto Nagatomo, 57 Felice Natalino

 

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 14 Houssine Kharja, 17 McDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho

 

Napastnicy: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec

 

Niepowołani:

Kontuzje: Lucio, Samuel, Sneijder, Suazo, Milito

Zawieszenie: Chivu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.02.2011 o 13:05 przez Crespo09
Crespo09
no nareście Coutinho widzę...
19.02.2011 o 12:10 przez Kubusa10
Kubusa10
Tylko 3 pkt<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.02.2011 o 09:56 przez SlimShady
SlimShady
Dobrze bo Lucio i Wesa trzeba oszczędzić na Bayern.<br />
Dobrze że Motta jest, bo ostatnio stał sie kluczowy.
19.02.2011 o 09:38 przez mati1908
mati1908
miał byc Lucio...
19.02.2011 o 02:15 przez Kusy
Kusy
jakie komentarze...
18.02.2011 o 23:34 przez turel
turel
Chciałbym żeby w tym meczu pobiegał Kołtun. Nawet z ławki, ale niech on gra, bo będzie potrzebny w decydującej fazie sezonu. Musi formę odbudowywać.
18.02.2011 o 21:43 przez Filip©
Filip©
#12<br />
@Waldini, to nie jest Twój prywatny folwark, by takie uwagi pisać.
18.02.2011 o 18:26 przez advisoryBARTEK
advisoryBARTEK
Natalino niech sie wykaze <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.02.2011 o 18:17 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ma Wesa,moze Motta blizej napadu, bo przy samych obroncach gra mu nie idzie, tam ma grac Cuchu bo jest pewniejszy w odbiorach<br />
mecz u siebie,licze ze chlopaki mnie nie zawioda,i skoncza z ta padaką<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
18.02.2011 o 18:15 przez samueletoo
samueletoo
co ja muwie bez sneidera i lucio amiast luicio cordoba a zamiast sneidera kharja
18.02.2011 o 18:14 przez samueletoo
samueletoo
suazo o maj gad <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> on jeszcze zyje<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> kurde chyba jeszczer nawet przez 1 s. nie był na boisku<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> lucio bedzie na bayern na 100% i sneider widze taki sklad cesar maicon lucio ranocchia nagatomo stankovic cambiasso zanetti sneider pazzini eto,o 4 3 1 2<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.02.2011 o 17:47 przez Johnson
Johnson
3 pkt, a potem Bayern..damy rade <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.02.2011 o 16:45 przez madmike
madmike
trzeba ten mecz wygrać jak najmniejszym nakładem sił, tylko oby chłopaki nie wzięli sobie tego za głęboko do serca, bo kolejna strata punktów tym bardziej z takim rywalem nie jest mile widziana;<br />
łatwa przeprawa jutro i koncentracja na bayern!<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.02.2011 o 16:40 przez kadrian89
kadrian89
Gdybysmy byli na czele tabeli to mogliby odpoczac kluczowi pilkarze, jak Cambiasso, Maicon, czy chocby Eto'o. W tej sytuacji jednak trzeba wygrac po prostu bez kombinowania. <br />
<br />
No moze mimo wszystko dalbym odpoczac Cambiasso, bo ostatnio nie wygladal najlepiej. Rowniez ciezko powiedziec na ile Dejan i Motta sa gotowi, zeby grac tak czesto mecze. Lucio i Sneijder musza byc wpelni sil na Bayern<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.02.2011 o 16:32 przez Kamikaze
Kamikaze
Zgadzam sie Sneijder nie odpoczywa i nabiera sił na bayern, a w Cagliari musi zagrać Coutinho !
18.02.2011 o 15:21 przez Adrian521995
Adrian521995
ja bym widział taki skład:<br />
Cesar, Maicon, Ranocchia, Cordoba, Nagatomo, Zanetti, Motta, Cambiasso, Stankovic, Pazzini, Eto'o<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
18.02.2011 o 15:16 przez Adrian521995
Adrian521995
no dobry skład. Ja bym nie wpuszczał jeszcze Lucio i Sneijdera Bez nich też sobie możemy poradzić.
18.02.2011 o 15:15 przez Waldini
Waldini
#10 Jak Walter Samuel zerwał więzadła to kibicowałeś jeszcze barsie i dlatego o tym nie wiesz...
18.02.2011 o 15:11 przez Claudio
Claudio
bardzo dobrze ze Wesowi dadza odpoczac. Tak to by pewnie nie bylo z niego pozytku i w meczu z Cagliari i z Bayernem. A tak to spokojnie dojdzie do siebie na mecz z niemcami
18.02.2011 o 15:11 przez bartek355
bartek355
jaka kontuzje ma samuel walter zlamania nogi bo niema go już pół roku<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
18.02.2011 o 15:03 przez Waldini
Waldini
A Walter Samuel już zaczął biegać, kto wie może zobaczymy go jeszcze w tym sezonie na boisku?
18.02.2011 o 14:52 przez and1
and1
Czuje Matriksa w obronie...
18.02.2011 o 14:48 przez Endru
Endru
Suazo kontuzja?;o co on jeszcze robi w tej druzynie ;p
18.02.2011 o 14:20 przez EC19
EC19
Cezar-Maicon-Matrix-Ranocchia-Zanetti-Ca&shy;mbiasso-Motta-Stankovic-Kharja(Couibho)-&shy;Eto'o-Pazzini.
18.02.2011 o 14:20 przez Gajdzik
Gajdzik
Dobrze niech Sneijder sobie odpocznie na Bayern <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Eto'o i Pazzini sobie poradzą <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.02.2011 o 14:11 przez DejanStankovic5
DejanStankovic5
Julio Cesar-Maicon-Ranocchia-Cordoba-Nagatomo-&shy;Motta-Cambiasso-Zanetti-Stankovic-Pazzin&shy;i-Eto'o <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.02.2011 o 14:05 przez Michal_fci
Michal_fci
Coutinho niech zagra
18.02.2011 o 13:59 przez forzaragazzi
forzaragazzi
Lucio winien zostać powołany i zagrać pare minut. Sneijder też nie rozumiem dlaczego nie został powołany chociaż na ławkę.
18.02.2011 o 13:53 przez Waldini
Waldini
Lucio i Sneijder oszczędzani na Bayern, nie nazwałbym tego kontuzjami.

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625472

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się