Pozostałe

Inter Conte - czyli pora zwiększyć cele (17)

Źródło: sempreinter.com
5 miesięcy temu
1895
17
Antonio Conte

Inter musi dążyć do ponownego zdobywania trofeów. Kwalifikacja do Ligi Mistrzów nie wystarczy, by usatysfakcjonować Suning - możemy przeczytać w dzisiejszym wydaniu Corriere della Sera.

Wczorajszego dnia Nerazzurri rozpoczęli w Szwajcarii przygotowania do nowego sezonu. Po południu do Lugano, gdzie przebywa zespół Interu, przybył prezydent klubu, Steven Zhang. Celem spotkania było odwiedzenie piłkarzy, ale także przedstawienie im zadań i celów na przyszły sezon, których spełnienia oczekiwać będzie zarząd.

To nie była zwykła wizyta. Chodziło o zmotywowanie i podgrzanie piłkarzy przed nadchodzący sezonem. Muszą zdawać sobie sprawę, że wiele będzie się od nich wymagać - możemy przeczytać na łamach Corriere della Sera.

Zhang, dla którego będzie to pierwszy pełny sezon w roli prezydenta Interu, przebudował struktury klubowe, zatrudniając w roli dyrektora generalnego Beppe Marottę, a także zmieniając trenera z Luciano Spallettiego na Antonio Conte. Młody prezydent liczy więc, że zespół poczyni dalszy progres, rzucając wyzwanie Juventusowi, a może nawet zdobywając jakieś trofeum. 

 

 

 

Zobacz też

Romelu Lukaku Lautaro Martinez Nicolo Barella

Inter lepiej radzi sobie na wyjazdach (1)

04.12
16:46
Samir Handanovic

Handanović na 10. Miejscu w plebiscycie France Football (9)

03.12
14:27

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2019 o 17:05 przez cuba
cuba
Oby Conte zebrał zespół przed sezonem na cały bo tutaj się nie przychodzi na długo i jak nie będzie widać wyników to polecą powoli morale itp
10.07.2019 o 09:33 przez Piekarz
+1
Piekarz
Porządki Marotty - czyli pora się zesrać
10.07.2019 o 09:18 przez jacqueline-pawel-christ-dudek
jacqueline-pawel-christ-dudek
Spaletti jaki byl taki byl. Nie zarzucam mu niczego. Jestesmy drugi rog z rzedu w LM wiec cos tam dobrego zrobil. Ja mu za to dziekuje i zycze mu powodzenia w DALSZYM zyciu.
10.07.2019 o 08:38 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Drugie miejsce, w LM min. wyjście z grupy i powalczyć w PW i na pierwszy sezon nie będzie źle ;)
09.07.2019 o 22:21 przez TomHardy
TomHardy
maverik napisał:
Oczywiście, że pora. Jak już mu płacimy trzykrotność pensji to można oczekiwać tego drugiego miejsca. Warunki do pracy ma idealnie, transfery na życzenie, bajzel posprzątany przez Marottę. Nie będzie wymówek.
no tak spalletti miał tylko kłody pod nogi i w ogóle był uciemiężniony...
09.07.2019 o 15:29 przez maverik
+1
maverik
Oczywiście, że pora. Jak już mu płacimy trzykrotność pensji to można oczekiwać tego drugiego miejsca. Warunki do pracy ma idealnie, transfery na życzenie, bajzel posprzątany przez Marottę. Nie będzie wymówek.
09.07.2019 o 17:06 przez timon
timon
Czy ja wiem czy taki posprzatany? Jeszcze sporo syfu w szatni po Spalettim zostalo
09.07.2019 o 17:21 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Po Spallettim .... :D :D :D :D
09.07.2019 o 17:31 przez timon
timon
A po Kim Marotta sprzata?
09.07.2019 o 17:59 przez SETE
SETE
Ave a po kim ? jak nie po Spalettim
09.07.2019 o 19:53 przez kusy
kusy
Dzięki Lucek za LM. Dawno jej nie ogladalem.
09.07.2019 o 21:00 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No ale co po Spallettim sprząta ? To, że ogarnął jak mógł menela, rozkapryszonego króla Mediolanu oraz Ivana "nie chce tu być" jak pozwalały mu na to umiejętności i wreszcie mamy LM dzięki czemu możemy sobie pozwolić na Conte oraz takie, a nie inne okienko zamiast totalnej porażki bo dzieci w piaskownicy pod nazwą Internazionale nie mogły się ze sobą dogadać i ciągle ktoś się kłócił o grabki ?
09.07.2019 o 21:44 przez timon
+1
timon
Tego menela rozkapryszpnego, Sam do Mediolanu przytargal :D
09.07.2019 o 22:41 przez SETE
-1
SETE
Kusy podziękuj lepiej Uefie , ze dała serie a 4 miejsca 😀 Lucek miał zaliczyć progres do juve , No to widzieliśmy ten progres
10.07.2019 o 00:07 przez kusy
+2
kusy
Lucek miał zapewnić LM, to było priorytetem i mimo wielkich męczarni osiągnął ten cel i za to trzeba mu podziękować, a nie wytykac tylko błędy jakie popełnił, bo tak najłatwiej. Amen
10.07.2019 o 11:14 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No bo przecież trzeba marudzić, wszystko źle i w ogóle do dupy. Luciano przyszedł po to abyśmy wrócili do LM i każdy od początku o tym mówił co ostatecznie mu się udało. Tak chciał go Spalletti ponieważ Nainggolan mimo wszystko jest klasowym piłkarzem i gdyby nie kontuzje pokazałby to i wątpię żebyśmy byli w stanie przyciągnąć innego pomocnika do środka o chociaż zbliżonych umiejętnościach do Belga. Pomyśl sobie co byłyby w naszym środku gdyby nie On. Valero grałby za Icardim ? Starał się stworzyć szkielet drużyny, a że Icardi z nikim nie mógł się dogadać to w końcu rozjebało to szatnię.
10.07.2019 o 11:33 przez AveCaesar
AveCaesar
Z resztą dalej z Conte nikt nie mówi, że od nowego sezonu idziemy gonić Napoli czy Juve ale, że Oni są daleko przed nami, a my będziemy się skupiać na ciężkiej pracy, jak najlepszych wynikach i poprawie dorobku punktowego z zeszłego sezonu.

Shoutbox

zemaria 05.12.2019 14:23

kazik dopiero koncertowac zaczyna za 2 miechy niecale

Dzonyy 05.12.2019 13:46

Pierwsza randka bedzie

Dzonyy 05.12.2019 13:46

widze, ze tinder sb dziala

maniekfci 05.12.2019 13:41

skepta ponoć na kaza idziesz z piterem

Lopez 05.12.2019 13:33

żródło albo ban

Skepta 05.12.2019 13:27

joao pedro laczony z Interem

maniekfci 05.12.2019 13:26

XD

InteristaNagato 05.12.2019 13:26

bede czekał na ta nagrode tak jak na dług który mi wisiał

maniekfci 05.12.2019 13:23

łysy nie odpowie na forumie bo garuje xd

InteristaNagato 05.12.2019 13:18

Ale z Bramkami Lukaku trafilem xD

InteristaNagato 05.12.2019 13:17

nic nie dostałem xD

InteristaNagato 05.12.2019 13:16

jaki xD

Orzeu 05.12.2019 13:16

wygrałeś konkurs

Orzeu 05.12.2019 13:16

no jak to

InteristaNagato 05.12.2019 13:15

a za co ta flacha ogólnie xD

InteristaNagato 05.12.2019 13:15

co Ty żadnej nie było

Skepta 05.12.2019 13:15

robilem mezoterapie iglowa znow kolejny zabieg mam twarz jakbym ryj nadstawil nad reaktor w czarnobylu

Orzeu 05.12.2019 13:02

Randama flachę przesłal?

Orzeu 05.12.2019 13:02

Bulwa

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28983

Liczba newsów: 35333