Informacje z klubu

Inter i Milan dogadały się w sprawie nowego stadionu (19)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad rok temu
1988
19
San Siro

La Gazzetta dello Sport poinformowała, że właściciele Interu oraz Milanu doszli do porozumienia w sprawie budowy nowego, wspólnego obiektu piłkarskiego.

"Stare" San Siro ma zostać zburzone, a zastąpi je nowy obiekt, którego projekt pojawi się niedługo w Radzie Miejskiej Mediolanu. Nowy stadion będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika. Przede wszystkim ilość miejsc zostanie zmniejszona do 60.000.

Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądało rozgrywanie meczów w czasie budowy nowego obiektu.

 

 

 

Zobacz też

Christian Eriksen

Eriksen i wątpliwości ciąg dalszy (40)

11.07
17:21
Romelu Lukaku

Niepewny występ Lukaku (5)

11.07
17:08

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.03.2019 o 21:56 przez emika
emika
Istnieją tylko dwie opcje dla Interu. Własny nowy stadion ale nie na miejscu legendarnego Stadio Giuseppe Meazza lub jego renowacja. Nie można zniszczyć serca mediolańskiego futbolu.
26.03.2019 o 20:47 przez moo0nia
-1
moo0nia
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.odlot24.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
26.03.2019 o 20:40 przez IlCapitano
IlCapitano
60 tysięcy? To chyba żarty jakieś
26.03.2019 o 20:01 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Świat się kończy... :baranek:
26.03.2019 o 19:38 przez jacodj
+1
jacodj
Nigdy bym się nie zgodził na zaburzenie tego stadionu. Gdyby projekt był podobny i tak duży jak GM to tak byle nie było stadionu podobnego do wszystkich teraz...
26.03.2019 o 19:28 przez Guarin
Guarin
Mocarne Suning podbije cały świat
26.03.2019 o 19:19 przez piotrekninter
piotrekninter
@KoBa
no niby tak My i Milan właściciele, a dla miasta opłata za użytkowanie gruntu...oby tak było
26.03.2019 o 18:46 przez Ciechan20
+2
Ciechan20
Ciężko mi zrozumieć decyzję o wyburzeniu perełki architektury, jaką bez wątpienia jest GM. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mógłby wyglądać potencjalny projekt nowego stadionu, mając na uwadze współcześnie powstające konstrukcje, które w swym założeniu są bliźniaczo podobne do siebie (porównajcie PGE Narodowy i Arena Nationala w Bukareszcie, czy Stadion Śląski ze Stadionem Olimpijskim w Berlinie). W moim odczuciu tą decyzją zarząd postanowił odciąć się od tej pięknej historii i tradycji, by stworzyć coś nowego, ale za to własnego, sygnowanego nazwą suning. Gdyby to był stadion na wyłączność Interu, zrozumiałbym że chodzi o profit. Ale jeśli na gruzach starego powstanie obiekt gabarytowo mniejszy, a przy tym dzielony z sąsiadami zza miedzy, to jednoznacznie wypada stwierdzić, że górę wzięła ludzka głupota. Jeden z użytkowników na innej stronie poświęconej Interowi napisał: ,,Jeżeli ktoś z Interu przyłoży rękę do likwidacji GM to ja niestety chyba nie będę mógł się dłużej identyfikować z tym klubem, bo to będzie znaczyło, że nie liczy się już historia, tradycja, tożsamość, tylko kasa dla Azjatów", i ja się pod tym podpisuję, bo klub to również ludzie z jego otoczenia, których nie będę już tolerował po destrukcji GM.
26.03.2019 o 19:47 przez Luki165
+1
Luki165
Napisałem coś podobnego niedawno. Szanujmy swoją historię i nie piszmy jej na nowo jak Juve, poprzez budowę stadionu i zmianę herbu. W czterech literach mam ich kasę, której notabene jeszcze nie wyłożyli. Stadion to tylko część dochodów i na pewno nie zbawi ona klubu. Jest tyle terenu w okoł GM, że spokojnie można by było wprowadzić rozwiązania takie jakie chce zrobić Real u siebie.
26.03.2019 o 18:38 przez Rebelde
Rebelde
To że GM zostanie zburzone przy budowie nowego stadionu, to raczej logiczne. Co mieliby zrobić z przestarzałym stadionem na 80tys? Szkoda tylko że stadion na wspólnie z Milanem, ale jak widać oba kluby policzyli i wyszło że to będzie się opłacać. Więc dla mnie to minus, ale tragedii nie ma. Czekamy na projekt stadionu, mam nadzieje że to będzie coś extra.
26.03.2019 o 18:34 przez DonDawido
DonDawido
Wyburzenie San Siro: nie.
Stadion na spółę z Milanem: wolałbym nie.
60 000 miejsc, kiedy średnią frekwencję mamy ponad 57 000?: nie.

Czyli podsumowując: spoko, budujemy. -_-
26.03.2019 o 18:18 przez Chuchu
Chuchu
Meazza chcą wyburzyć, no popierdzieliło ich.
26.03.2019 o 18:03 przez piotrekninter
piotrekninter
a moje pytanie brzmi : kto będzie właścicielem, Inter z Milanem czy miasto ?
26.03.2019 o 18:46 przez KoBa
KoBa
Inter i Mian.
26.03.2019 o 18:59 przez RedKhmer
RedKhmer
Pytanie co zbitego bedzie miało miasto skoro zburzą stadion należący do miasta. Tereny też należą do miasta. Przecież oni nie dadzą się zrobic w konia.
27.03.2019 o 10:17 przez Towarzysz
Towarzysz
Pieniądze
26.03.2019 o 17:47 przez Kazam
Kazam
Bez sensu, z takim kapitałem jakim dysponuje Suning, nowy stadion to powinien być punkt numer jeden planu przywrócenia Interu na właściwe miejsce na futbolowej mapie ojropy
26.03.2019 o 17:37 przez SETE
SETE
Ja czytałem gdzieś dzisiaj, ze nowy obiekt w nowej lokalizacji a GM nie będzie burzone na czas budowy przez co wyprowadzka już od razu na nowy obiekt .
Stadion 60 tys moim zdaniem jak na takie miasto Milano + cała aglomeracja Tj 4 mln ludzi jeśli się nie mylę to delikatnie mówiąc słabo to wyglada . Przy takim zaInteresowaniu Interem i Milanem w ich słabych czasach to co jak wrócą na salony
26.03.2019 o 16:55 przez Soprano1986
+2
Soprano1986
W Bergamo hahaha, kto to wymyśla, straty z braku boiska do grania przez rok albo 2 będą większe niż wybudowanie nowe stadionu w innym miejscu. Nie będzie boiska gdzie indziej bo Tu jest metro dojazd odpowiedni wszędzie indziej bez inwestycji np w metro albo tramwaje nie będzie sensu stawiać stadionu.

Shoutbox

Czarson 14.07.2020 00:26

Dawno w jego wykonaniu czegoś takiego nie widziałem

Czarson 14.07.2020 00:26

Wow dopiero teraz zobaczyłem co zrobił Handa

maverik 14.07.2020 00:20

Nitro to pewnie ten fejkowy DyMarzio co wtedy jak sie pol sb nabieralo

Czarson 14.07.2020 00:14

W porę go zauważyłem

Czarson 14.07.2020 00:14

Dziś prawie przejechałem jeża

WTC 14.07.2020 00:13

po tym meczu i tak pewnie przestał mu już imponować

Nitrogen 14.07.2020 00:12

I tu jest problem xD

Nitrogen 14.07.2020 00:12

No, ale nigdzie nie ma tego u Di Marzio

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:12

jak Di Marzio to chyba nie fejk

Kredence 14.07.2020 00:11

skoro ansaldi na tapecie to znak że trzeba iść spać

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

Ansaldi ma już z 78 lat

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Póki co nigdzie o tym nie widziałem IM

Czarson 14.07.2020 00:11

Ten mem z gta by się przydal

Czarson 14.07.2020 00:11

Znowu

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

śmieszne nawet xd

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Teraz może o sobie przypomniec bo ma autostradę do fianłu

Kredence 14.07.2020 00:10

XD

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

:D

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

Gianluca Di Marzio: “Inter Coach Antonio Conte Is A Big Fan Of Torino’s Cristian Ansaldi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w wygranym meczu przeciwko Torino?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Cagliari

    0 - 0

    Lecce

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    2 - 2

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Torino

Wtorek, 14 lipca

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Brescia

Środa, 15 lipca

  • 19:30

    Milan

    ? - ?

    Parma

  • 19:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 21:45

    Lecce

    ? - ?

    Fiorentina

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Verona

  • 21:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 21:45

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

Czwartek, 16 lipca

  • 19:30

    Torino

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    SPAL

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Inter

    Inter

    32

    68

  • 3

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    32

    67

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    32

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26768

Liczba newsów: 36994