Informacje z klubu

Inter i Milan dogadały się w sprawie nowego stadionu (19)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad rok temu
2088
19
San Siro

La Gazzetta dello Sport poinformowała, że właściciele Interu oraz Milanu doszli do porozumienia w sprawie budowy nowego, wspólnego obiektu piłkarskiego.

"Stare" San Siro ma zostać zburzone, a zastąpi je nowy obiekt, którego projekt pojawi się niedługo w Radzie Miejskiej Mediolanu. Nowy stadion będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika. Przede wszystkim ilość miejsc zostanie zmniejszona do 60.000.

Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądało rozgrywanie meczów w czasie budowy nowego obiektu.

 

 

 

Zobacz też

Suning Appiano

Inter zagra sparing z Monzą (12)

11.11
14:05
Lukaku

Pazza Inter! Inter 4-2 Torino (78)

22.11
14:07

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.03.2019 o 21:56 przez emika
emika
Istnieją tylko dwie opcje dla Interu. Własny nowy stadion ale nie na miejscu legendarnego Stadio Giuseppe Meazza lub jego renowacja. Nie można zniszczyć serca mediolańskiego futbolu.
26.03.2019 o 20:47 przez moo0nia
-1
moo0nia
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.odlot24.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
26.03.2019 o 20:40 przez IlCapitano
IlCapitano
60 tysięcy? To chyba żarty jakieś
26.03.2019 o 20:01 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Świat się kończy... :baranek:
26.03.2019 o 19:38 przez jacodj
+1
jacodj
Nigdy bym się nie zgodził na zaburzenie tego stadionu. Gdyby projekt był podobny i tak duży jak GM to tak byle nie było stadionu podobnego do wszystkich teraz...
26.03.2019 o 19:28 przez Guarin
Guarin
Mocarne Suning podbije cały świat
26.03.2019 o 19:19 przez piotrekninter
piotrekninter
@KoBa
no niby tak My i Milan właściciele, a dla miasta opłata za użytkowanie gruntu...oby tak było
26.03.2019 o 18:46 przez Ciechan20
+2
Ciechan20
Ciężko mi zrozumieć decyzję o wyburzeniu perełki architektury, jaką bez wątpienia jest GM. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mógłby wyglądać potencjalny projekt nowego stadionu, mając na uwadze współcześnie powstające konstrukcje, które w swym założeniu są bliźniaczo podobne do siebie (porównajcie PGE Narodowy i Arena Nationala w Bukareszcie, czy Stadion Śląski ze Stadionem Olimpijskim w Berlinie). W moim odczuciu tą decyzją zarząd postanowił odciąć się od tej pięknej historii i tradycji, by stworzyć coś nowego, ale za to własnego, sygnowanego nazwą suning. Gdyby to był stadion na wyłączność Interu, zrozumiałbym że chodzi o profit. Ale jeśli na gruzach starego powstanie obiekt gabarytowo mniejszy, a przy tym dzielony z sąsiadami zza miedzy, to jednoznacznie wypada stwierdzić, że górę wzięła ludzka głupota. Jeden z użytkowników na innej stronie poświęconej Interowi napisał: ,,Jeżeli ktoś z Interu przyłoży rękę do likwidacji GM to ja niestety chyba nie będę mógł się dłużej identyfikować z tym klubem, bo to będzie znaczyło, że nie liczy się już historia, tradycja, tożsamość, tylko kasa dla Azjatów", i ja się pod tym podpisuję, bo klub to również ludzie z jego otoczenia, których nie będę już tolerował po destrukcji GM.
26.03.2019 o 19:47 przez Luki165
+1
Luki165
Napisałem coś podobnego niedawno. Szanujmy swoją historię i nie piszmy jej na nowo jak Juve, poprzez budowę stadionu i zmianę herbu. W czterech literach mam ich kasę, której notabene jeszcze nie wyłożyli. Stadion to tylko część dochodów i na pewno nie zbawi ona klubu. Jest tyle terenu w okoł GM, że spokojnie można by było wprowadzić rozwiązania takie jakie chce zrobić Real u siebie.
26.03.2019 o 18:38 przez Rebelde
Rebelde
To że GM zostanie zburzone przy budowie nowego stadionu, to raczej logiczne. Co mieliby zrobić z przestarzałym stadionem na 80tys? Szkoda tylko że stadion na wspólnie z Milanem, ale jak widać oba kluby policzyli i wyszło że to będzie się opłacać. Więc dla mnie to minus, ale tragedii nie ma. Czekamy na projekt stadionu, mam nadzieje że to będzie coś extra.
26.03.2019 o 18:34 przez DonDawido
DonDawido
Wyburzenie San Siro: nie.
Stadion na spółę z Milanem: wolałbym nie.
60 000 miejsc, kiedy średnią frekwencję mamy ponad 57 000?: nie.

Czyli podsumowując: spoko, budujemy. -_-
26.03.2019 o 18:18 przez Chuchu
Chuchu
Meazza chcą wyburzyć, no popierdzieliło ich.
26.03.2019 o 18:03 przez piotrekninter
piotrekninter
a moje pytanie brzmi : kto będzie właścicielem, Inter z Milanem czy miasto ?
26.03.2019 o 18:46 przez KoBa
KoBa
Inter i Mian.
26.03.2019 o 18:59 przez RedKhmer
RedKhmer
Pytanie co zbitego bedzie miało miasto skoro zburzą stadion należący do miasta. Tereny też należą do miasta. Przecież oni nie dadzą się zrobic w konia.
27.03.2019 o 10:17 przez Towarzysz
Towarzysz
Pieniądze
26.03.2019 o 17:47 przez Kazam
Kazam
Bez sensu, z takim kapitałem jakim dysponuje Suning, nowy stadion to powinien być punkt numer jeden planu przywrócenia Interu na właściwe miejsce na futbolowej mapie ojropy
26.03.2019 o 17:37 przez SETE
SETE
Ja czytałem gdzieś dzisiaj, ze nowy obiekt w nowej lokalizacji a GM nie będzie burzone na czas budowy przez co wyprowadzka już od razu na nowy obiekt .
Stadion 60 tys moim zdaniem jak na takie miasto Milano + cała aglomeracja Tj 4 mln ludzi jeśli się nie mylę to delikatnie mówiąc słabo to wyglada . Przy takim zaInteresowaniu Interem i Milanem w ich słabych czasach to co jak wrócą na salony
26.03.2019 o 16:55 przez Soprano1986
+2
Soprano1986
W Bergamo hahaha, kto to wymyśla, straty z braku boiska do grania przez rok albo 2 będą większe niż wybudowanie nowe stadionu w innym miejscu. Nie będzie boiska gdzie indziej bo Tu jest metro dojazd odpowiedni wszędzie indziej bez inwestycji np w metro albo tramwaje nie będzie sensu stawiać stadionu.

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27057

Liczba newsów: 38017