Informacje z klubu

Inter i Milan dogadały się w sprawie nowego stadionu (19)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
8 miesięcy temu
1791
19
San Siro

La Gazzetta dello Sport poinformowała, że właściciele Interu oraz Milanu doszli do porozumienia w sprawie budowy nowego, wspólnego obiektu piłkarskiego.

"Stare" San Siro ma zostać zburzone, a zastąpi je nowy obiekt, którego projekt pojawi się niedługo w Radzie Miejskiej Mediolanu. Nowy stadion będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika. Przede wszystkim ilość miejsc zostanie zmniejszona do 60.000.

Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądało rozgrywanie meczów w czasie budowy nowego obiektu.

 

 

 

Zobacz też

Lautaro Martinez Nicolo Barella

Lautaro, Skriniar i Barella mogą nie zagrać z Romą (1)

24.11
01:52
Antonio Conte

Conte liczy na powrót kontuzjowanych graczy (1)

14.11
14:26

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.03.2019 o 21:56 przez emika
emika
Istnieją tylko dwie opcje dla Interu. Własny nowy stadion ale nie na miejscu legendarnego Stadio Giuseppe Meazza lub jego renowacja. Nie można zniszczyć serca mediolańskiego futbolu.
26.03.2019 o 20:47 przez moo0nia
-1
moo0nia
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.odlot24.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
26.03.2019 o 20:40 przez IlCapitano
IlCapitano
60 tysięcy? To chyba żarty jakieś
26.03.2019 o 20:01 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Świat się kończy... :baranek:
26.03.2019 o 19:38 przez jacodj
+1
jacodj
Nigdy bym się nie zgodził na zaburzenie tego stadionu. Gdyby projekt był podobny i tak duży jak GM to tak byle nie było stadionu podobnego do wszystkich teraz...
26.03.2019 o 19:28 przez Guarin
Guarin
Mocarne Suning podbije cały świat
26.03.2019 o 19:19 przez piotrekninter
piotrekninter
@KoBa
no niby tak My i Milan właściciele, a dla miasta opłata za użytkowanie gruntu...oby tak było
26.03.2019 o 18:46 przez Ciechan20
+2
Ciechan20
Ciężko mi zrozumieć decyzję o wyburzeniu perełki architektury, jaką bez wątpienia jest GM. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mógłby wyglądać potencjalny projekt nowego stadionu, mając na uwadze współcześnie powstające konstrukcje, które w swym założeniu są bliźniaczo podobne do siebie (porównajcie PGE Narodowy i Arena Nationala w Bukareszcie, czy Stadion Śląski ze Stadionem Olimpijskim w Berlinie). W moim odczuciu tą decyzją zarząd postanowił odciąć się od tej pięknej historii i tradycji, by stworzyć coś nowego, ale za to własnego, sygnowanego nazwą suning. Gdyby to był stadion na wyłączność Interu, zrozumiałbym że chodzi o profit. Ale jeśli na gruzach starego powstanie obiekt gabarytowo mniejszy, a przy tym dzielony z sąsiadami zza miedzy, to jednoznacznie wypada stwierdzić, że górę wzięła ludzka głupota. Jeden z użytkowników na innej stronie poświęconej Interowi napisał: ,,Jeżeli ktoś z Interu przyłoży rękę do likwidacji GM to ja niestety chyba nie będę mógł się dłużej identyfikować z tym klubem, bo to będzie znaczyło, że nie liczy się już historia, tradycja, tożsamość, tylko kasa dla Azjatów", i ja się pod tym podpisuję, bo klub to również ludzie z jego otoczenia, których nie będę już tolerował po destrukcji GM.
26.03.2019 o 19:47 przez Luki165
+1
Luki165
Napisałem coś podobnego niedawno. Szanujmy swoją historię i nie piszmy jej na nowo jak Juve, poprzez budowę stadionu i zmianę herbu. W czterech literach mam ich kasę, której notabene jeszcze nie wyłożyli. Stadion to tylko część dochodów i na pewno nie zbawi ona klubu. Jest tyle terenu w okoł GM, że spokojnie można by było wprowadzić rozwiązania takie jakie chce zrobić Real u siebie.
26.03.2019 o 18:38 przez Rebelde
Rebelde
To że GM zostanie zburzone przy budowie nowego stadionu, to raczej logiczne. Co mieliby zrobić z przestarzałym stadionem na 80tys? Szkoda tylko że stadion na wspólnie z Milanem, ale jak widać oba kluby policzyli i wyszło że to będzie się opłacać. Więc dla mnie to minus, ale tragedii nie ma. Czekamy na projekt stadionu, mam nadzieje że to będzie coś extra.
26.03.2019 o 18:34 przez DonDawido
DonDawido
Wyburzenie San Siro: nie.
Stadion na spółę z Milanem: wolałbym nie.
60 000 miejsc, kiedy średnią frekwencję mamy ponad 57 000?: nie.

Czyli podsumowując: spoko, budujemy. -_-
26.03.2019 o 18:18 przez Chuchu
Chuchu
Meazza chcą wyburzyć, no popierdzieliło ich.
26.03.2019 o 18:03 przez piotrekninter
piotrekninter
a moje pytanie brzmi : kto będzie właścicielem, Inter z Milanem czy miasto ?
26.03.2019 o 18:46 przez KoBa
KoBa
Inter i Mian.
26.03.2019 o 18:59 przez RedKhmer
RedKhmer
Pytanie co zbitego bedzie miało miasto skoro zburzą stadion należący do miasta. Tereny też należą do miasta. Przecież oni nie dadzą się zrobic w konia.
27.03.2019 o 10:17 przez Towarzysz
Towarzysz
Pieniądze
26.03.2019 o 17:47 przez Kazam
Kazam
Bez sensu, z takim kapitałem jakim dysponuje Suning, nowy stadion to powinien być punkt numer jeden planu przywrócenia Interu na właściwe miejsce na futbolowej mapie ojropy
26.03.2019 o 17:37 przez SETE
SETE
Ja czytałem gdzieś dzisiaj, ze nowy obiekt w nowej lokalizacji a GM nie będzie burzone na czas budowy przez co wyprowadzka już od razu na nowy obiekt .
Stadion 60 tys moim zdaniem jak na takie miasto Milano + cała aglomeracja Tj 4 mln ludzi jeśli się nie mylę to delikatnie mówiąc słabo to wyglada . Przy takim zaInteresowaniu Interem i Milanem w ich słabych czasach to co jak wrócą na salony
26.03.2019 o 16:55 przez Soprano1986
+2
Soprano1986
W Bergamo hahaha, kto to wymyśla, straty z braku boiska do grania przez rok albo 2 będą większe niż wybudowanie nowe stadionu w innym miejscu. Nie będzie boiska gdzie indziej bo Tu jest metro dojazd odpowiedni wszędzie indziej bez inwestycji np w metro albo tramwaje nie będzie sensu stawiać stadionu.

Shoutbox

Xucatlan 05.12.2019 23:32

Wreszcie jakieś wyzwanie, bo od 2 miechów tylko średniaków klepiemy

Xucatlan 05.12.2019 23:32

Ale się nie mogę doczekać tego starcia z Romą.

Chuchu 05.12.2019 22:40

Ulżyło mi

Chuchu 05.12.2019 22:40

Nie podoba mi się "Imagine" Johna Lennona

Chuchu 05.12.2019 22:40

Muszę coś wyznać, wreszcie wykrzyczeć to, za co wielu mnie może znienawidzić

Czarson 05.12.2019 22:03

2

Czarson 05.12.2019 21:56

zaraz wejda z lawki

SETE 05.12.2019 21:53

Ale rezerwy niestety

Klinsi64 05.12.2019 21:52

akurat z tych wszystkich meczów w copa zapowiadał sie najciekawiej

Czarson 05.12.2019 21:52

a czemu nie?

Chuchu 05.12.2019 21:50

serio oglądacie Cagliari - Sampdoria w Coppa Italia?

jaszczomb 05.12.2019 21:44

rozumiem xd

jaszczomb 05.12.2019 21:41

sklady raczej rezerwowe

jaszczomb 05.12.2019 21:41

oplaca sie odpalac cagli sampa?

SETE 05.12.2019 21:26

Jest zima musi być zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

ide po szlugi do sklepu

SETE 05.12.2019 21:24

To chyba wszyscy wiedza

SETE 05.12.2019 21:24

Valentino to Interista

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28986

Liczba newsów: 35339