Informacje z klubu

Inter na prowadzeniu o podpis Mazzarriego (29)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
około 13 lat temu
454
29

Zdaniem włoskich mediów Inter Mediolan jest pierwszym wyborem Waltera Mazzarriego na objęcie drużyny od nowego sezonu. Massimo Moratti z Marco Branką zadecydowali, że Andrea Stramaccioni nie pasuje do przyszłościowego planu i zastąpi go obecny trener Napoli.

 

W najbliższym czasie ma dojść do spotkania pomiędzy działaczami Nerazzurrich a 51-letnim szkoleniowcem i jego agentem. Włochem zainteresowana jest również AS Roma, jednak ten uważa, że Inter będzie lepszym wyborem dla rozwoju jego kariery.

 

Mazzarri prowadzi drużynę z Neapolu od początku sezonu 2009/2010. Zajmował kolejno szóste, trzecie, czwarte miejsca w tabeli, zaś w tym sezonie wywalczył wicemistrzostwo kraju.

udostępnij

Zobacz też

Sky Sport - Cristian Chivu przybył do siedziby klubu (0)

04.06
15:10

Sky - 3-5-2 pozostaje podstawą. Chivu rozważa warianty, ale wyjściowy układ się nie zmieni (2)

24.05
08:59

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2013 o 16:42 przez Dejwid
Dejwid
Wydaje sie to - na szczescie - niemożliwe...
14.05.2013 o 01:34 przez Est
Est
@Rustin - niektórzy trenerzy lubią takie wyzwania ;-) To nie sztuka odpaść z Napoli po fazie grupowej LM, ale sztuką by było wyprowadzenie wypalonego Interu na prostą.
13.05.2013 o 19:57 przez Rustin
Rustin
Traktuję te doniesienia jako plotkę typu "Fabregas w Interze". Byłby głupi, gdyby zamienił Napoli mające LM na Inter bez pucharów z wypalonym składem...
13.05.2013 o 19:34 przez Gajdzik
Gajdzik
Wolałbym kogoś innego na miejsce Stramy, ale jak już naprawdę nie da rade kogoś lepszego to dobry i Mazzarri
13.05.2013 o 19:34 przez Luca
Luca
Fajnie by było gdyby Mancini wrócił ale to chyba niemożliwe...
13.05.2013 o 18:59 przez Pawel1992
Pawel1992
lepszy od Stramaccioniego i myślę że dałby radę w Interze.Tylko zapewne będzie grał trzema obrońcami więc widziałbym to tak Ranocchia ,Campagnaro ,Juan (na ławkę młodzi i Andreolli,reszty nie liczę).
Potrzeba nam też skrzydłowych i jeszcze jednego napastnika i wtedy pasowaliby to jego taktyki moim zdaniem.
13.05.2013 o 18:55 przez dodo_IM
dodo_IM
Sam nie wiem, nie lubię go ale Strama mnie irytuje max. Po za tym Branca pierwszy powinien wylecieć...
13.05.2013 o 18:44 przez Sarna2318
Sarna2318
Niech przejdzie, ale wyłącznie z Hamsikiem :)
13.05.2013 o 18:24 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Tak w ogole to wolałbym żeby MM znalazl takiego trenera, czy też zatrudnił takiego trenera jakim dla Man. Utd był Ferguson... jeden trener a dobry, który rzeczywiście pozostanie na długie lata w Interze, który by umiał zapanować nad wszystkim, który stworzyłby niesamowitą drużynę... :D
13.05.2013 o 18:21 przez Darkos
Darkos
Każdy lepszy niż Strama, ale jednak zdecydowanie wolałbym Blanca lub Bielsę
13.05.2013 o 18:09 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Jestem na nie !! Już wolę żeby nas Strama prowadził, a Mazzarri niech sobie dalej Neapol prowadzi. Wolę żeby MM przeznaczy więcej kasy na PORZĄDNE transfery i dobre jakościowo, a przy okazji wymienił sztab medyczny i człowieka odpowiedzialnego za transfery. :D
13.05.2013 o 17:55 przez el_loco
el_loco
jest lepszy niż Strama natomiast gra 3 obrońców mnie nie przekonuje. Jeśli faktycznie do Nas przejdzie będę liczył na częstsze rotacje składem.
13.05.2013 o 17:46 przez Est
Est
A ja cały czas liczę na to, że przyjdzie ktoś inny, ale też, że Moratti sypnie kasą i pościąga odpowiednich zawodników.
13.05.2013 o 17:40 przez hbk
hbk
Co to zmienia nowy trener? Problemem nie jest debil strama, a debilne zarzadzanie druzyna, przygotowanie fizyczne i medyczne oraz cakowity gnoj w szatni. Za zadna z tych rzeczy nie odpowiada strama, wiec zmiana trenera nic nie zmieni.
Ale sciagajmy dalej Botków, Laxaltow, dziadeczkow, przedluzajmy kontrakt z weteranami i udawajmy, ze glownym problemem jest trener.
Strama jest idiota, ale za gno# jakie dzieje sie w Interze odpowiedzialny jest Branca i Moraś. Zmiana tylko trenera to jak perfumowanie smrodu zamiast posprzatanie jego zrodla. Jakas poprawe przyniesie, ale tylko na chwile.
13.05.2013 o 17:39 przez Drago194
Drago194
Absolutnie nie dla pana Waltera"Nigdy nie komentuję pracy sędziów" Mazzariego.
13.05.2013 o 17:36 przez piotrekninter
piotrekninter
Mou tez praktycznie gral jednym zespolem :) przynajmniej zgranie jest, a u nas co, Cou dobry mecz, nagroda lawka, Duncan czy Benassi dobry mecz, nagroda lawka, tylko dziadki ciagle grali, jak nie bylo tych urazow
13.05.2013 o 17:34 przez piotrekninter
piotrekninter
czemu nie, z Napoli wyniki ma calkiem niezle, no bo jak nie on,to kto Blanc? Mancini? inni kandydaci mi nie przychodza do glowy
ale 352 to raczej nie,nie mamy na to zawodnikow
13.05.2013 o 17:25 przez ruszko1
ruszko1
bez konkretnych transferów to Mou nawet by nie pomógł zrozumcie
13.05.2013 o 17:25 przez kovacic10
kovacic10
Tez go nie chcę. Pewni bedzie grał 3 obrońcami czego nie lubię. Niech juz Strama zostanie :)
13.05.2013 o 17:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Fakt z Napoli robi dobre wyniki, ale nie mam przekonania do niego. Jedno jest pewne nowy trener musi byc ale nie koniecznie Mazzarri.
13.05.2013 o 17:22 przez fenomenn
fenomenn
taki bufon, nie przepadam za typem.
13.05.2013 o 17:22 przez coco
coco
gra cały czas tymi samymi ? ok, ale popatrz na ich ławkę rezerwowych, przy ich składzie to nie dziwne, u nas jest więcej graczy i większa możliwość rotacji, większa jakość, jestem na tak dla Mazzarriego bo nic lepszego nam się nie trafi.
13.05.2013 o 17:09 przez andyvdm
andyvdm
Ma niezle wyniki z Napoli to fakt, ale strasznie nie podoba mi sie jego sposob kierowania zespolem. Jakby mogl gralby bez przerwy ta sama 11, ma swoich ulubiencow na ktorych zawsze stawia i nie lubi wprowadzac mlodych zawodnikow do skladu - Insigne mimo dobrej gry moze tylko kilka razy zagral w podstawie a tak tylko wchodzil na koncowki.
13.05.2013 o 17:06 przez zlatan916
zlatan916
niech weźmie ze sobą Cavaniego lub Hamsika
13.05.2013 o 17:06 przez zlatan916
zlatan916
zdecydowanie na tak, przynajmnie jak pie...nie ręką w stół to co niektórzy wezmą sie wreszcie za gre... Forza Inter Forza Mazzari
13.05.2013 o 17:05 przez andyvdm
andyvdm
tylko nie toooooo
13.05.2013 o 17:03 przez coco
coco
oby przyszedł, jedyna nadzieja na lepsze jutro
13.05.2013 o 16:59 przez Chuchu
Chuchu
W porównaniu z nami to jakiejś zabójczej kadry nie posiada w Napoli, a drugie miejsce potrafił wywalczyć. No ale ja również jestem w ostatnich latach uprzedzony do Włochów na ławce w Interze. Wszyscy inni kandydaci znaleźli sobie inne kluby bądź są nie do wyciągnięcia ze swoich obecnych. Dużo lepszy Walter niż Strama.
13.05.2013 o 16:55 przez Vancore
Vancore
Nie dla wloskich trenerow w Interze... moze Spala bym przezyl ale nie jego...

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się