Plotki transferowe

Inter nadal obserwuje De Paula (5)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 6 lat temu
1182
5

Rodrigo De Paul nadal pozostaje w orbicie zainteresowań Interu Mediolan. Klub z Lombardii będzie musiał zmierzyć się z konkurencją w postaci Milanu, Romy oraz Fiorentiny.

 

Plotki o transferze De Paula pojawiają się regularnie od zeszłego roku, w szczególności od momentu, w którym zagwarantował sobie regularne występy w reprezentacji Argentyny na Copa America. Piłkarz przedłużył niedawno kontrakt z Udinese do czerwca 2024 roku, więc wydaje się, że kupno zawodnika będzie obecnie nieco trudniejsze.

Milan, Roma oraz Fiorentina miały być pierwszymi klubami, które wyraziły zaawansowane zainteresowanie piłkarzem, jednak według najnowszych doniesień do tego grona zdecydowanie dołączył również Inter.

 

De Paul jest bardzo wszechstronnym piłkarzem, który może występować w niemal każdej roli w środku pola, a także jako cofnięty napastnik. Udinese liczy, że zarobi na jego sprzedaży około 40 milionów euro.

W tym sezonie w 24 spotkaniach zaliczył 5 bramek oraz 3 asysty, a do Udinese dołączył w 2016 roku za kwotę 3 milionów euro. Jego poprzednim klubem była Valencia.

 

Chcielibyście aby ten transfer doszedł do skutku? W jakiej roli widzielibyście go w Interze?

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.03.2020 o 23:42 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Pierwszy wybór to Tonali i tyle w temacie, na tym sie trzeba skupić !!
18.03.2020 o 21:41 przez domi
domi
Teraz już nie. Przez sezon nic nie pokazał. Już Jose Kante w Legii miał lepsze rozgrywki.
18.03.2020 o 14:24 przez SETE
-5
SETE
On już powinien u nas być rok lub 2 lata temu. Brać go kosztem Sensiego
18.03.2020 o 13:17 przez Lopez
+2
Lopez
Niekończąca się opowieść. Będzie jak kiedyś z Islą. Brać go w tym oknie albo zrezygnować na stałe. 40 mln euro to oni od nikogo nie dostaną, ale chcieć zawsze mogą.
18.03.2020 o 12:50 przez mikruzzo
+1
mikruzzo
Gość jest dobry, ale bardziej się nadaje do np. Atalanty
Inter to zdecydowanie za wysokie progi

Shoutbox

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625182

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się