Zapowiedzi

Inter - Neftchi (zapowiedź) (9)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 13 lat temu
515
9

Już jutro na Stadio Giuseppe Meazza Inter Mediolan zmierzy się z Neftchi Baku w ramach fazy grupowej Ligi Europejskiej. Początek spotkania o godzinie 21:05.

 

Ten mecz dla obu ekip będzie pożegnaniem z fazą grupową Ligi Europejskiej. Nerazzurri przechodzą dalej, Neftchi żegna się z europejskimi pucharami. Dla Azerów występ w LE nie będzie mile wspominany. Nafciarze zgromadzili tylko 2 punkty – dwa razy remisując z Partizanem Belgrad. Ekipa z Baku dwukrotnie uznała wyższość Rubinu Kazań oraz raz Interu. Nerazzurri w roli przyjezdnych pewnie ograli Nafciarzy 3:1.

 

 

Forma Neftchi nie dopisuje także w lidze Azerskiej. Zespół z Baku okupuje dopiero 5 pozycję w lidze, tracąc do lidera 5 punktów. Ostatnim ligowym meczem Neftchi był pojedynek z Karabakh, który przegrali 1:0.

 

 

Gra Interu także nie rzuca na kolana. Il Biscone, mimo że wygrali ostatnie ligowe spotkanie, mecz sam w sobie był bezbarwny. Trzy punkty dla Interu zapewnił gol samobójczy zawodnika Palermo. Cofając się kilka meczów wstecz, Nerazzurri po zwycięstwie nad Juve znacznie obniżyli loty. Przez ten czas Inter zdążył przegrać z Atalantą i Parmą, oraz zaledwie zremisować z Cagliari. W między czasie rozgrywany był także grupowy mecz Ligi Europejskiej z Rubinem Kazań, gdzie czarno-niebiescy w testowanym składzie ulegli aż 3:0.

 

Teraz, mimo że mecz rozgrywany będzie „o pietruszkę”, piłkarze Nerazzurrich mogliby wynagrodzić swoje ostatnie słabe występy, dobrym spektaklem i pewnym zwycięstwem w meczu z Neftchi. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

 

Przewidywane składy:

 

Inter: 27.Vid Belec - 6.Matías Silvestre, 23.Andrea Ranocchia, 40.Juan - 42.Cícero Moreira Jonathan, 21.Walter Gargano, 14. Fredy Guarin, 17 McDonald Mariga, 31. Alvaro Pereira - 7.Philippe Coutinho, 88.Marko Livaja

 

Neftchi: 30.Sasa Stamenkovic - 4.Tarlan Guliyev, 5.Igor Mitreski, 16.Bruno Bertucci, 32.Elvin Yunuszade,    6.Rashad Abülfaz Sadikhov,    9.Flavinho, 10.Julius Gibrilla Woobay, 25.Javid Imamverdiyev, 11.Nicolas Canales, 28.Emin Mehdiyev

 

Transmisje TV:

 

2+2 (ukraine)

Al Jazeera Sport +1

Arena Sport 2 (serbia)

AzTV

beIN Sport Max 5

NTV Plus Sport Soyuz

Sky Calcio 1 / HD

Sky Sport 1 (italy) / HD

Sport TV3

SuperSport 7 (za)

Tring Jolly HD

Tring Sport 1

~ ITA: Premium Calcio 1

~ MLT: Melita Sports 1 / HD

~ USA: ESPN Deportes

~ USA: Fox Soccer 2GO

~ USA: Fox Soccer Plus

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Nerazzurri z szansą na zapewnienie sobie 21. scudetto w historii | Inter - Parma | Zapowiedź (8)

02.05
18:39

Ostatni akt wspaniałego spektaklu | Bologna vs Inter: Zapowiedź (1)

22.05
21:38

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.12.2012 o 17:21 przez iwo79
iwo79
leee tym bardziej mecz o nic ...niema co ogladc ..<br />
06.12.2012 o 17:21 przez iwo79
iwo79
badzmy szczerzy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> remis bedzie dobry nawet<br />
06.12.2012 o 16:35 przez Xevo
Xevo
Mam nadzieję ,że będą w świetnej formie i pokażą jak gra Inter <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Liczę na wygraną <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
06.12.2012 o 16:10 przez dodo_IM
dodo_IM
Oj czuję że czeka nas kolejny ciężki do oglądania mecz. Nie wiem co naszym piłkarzom mówi Strama: nie biegajcie tylko niech każdy pilnuje swojej strefy nawet jak my mamy piłkę? Bo tak to wygląda. Ten mecz nie ma żadnego znaczenia, czekam na niedzielę i mecz z Napoli.
06.12.2012 o 11:36 przez pazzini1992
pazzini1992
tak jak powiedziałem wcześniej jeśli chodzi o rywala z LM to : Olympiakos a jeśli z Ligi Europejskiej to Fenerbache i Genk <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
06.12.2012 o 11:33 przez el_loco
el_loco
no właśnie strasznie ciekawi mnie na kogo trafimy w następnej fazie rozgrywek.
06.12.2012 o 09:24 przez pazzini1992
pazzini1992
Wy lepiej idźcie się pomodlić o jakiegoś łatwego rywala dla Interu w następnej rundzie , obawiam się że mogą nam dołożyć jakiegoś &quot;King Konga&quot; z LM któremu nie wyszło np. Chelsea albo Zenit , jeżeli już to wolałbym Olympiakos Pireus a z Ligi Europejskiej Fenerbache albo Genk <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
06.12.2012 o 08:16 przez Pawel1992
Pawel1992
niech Primavera zagra! z Azerami to moga wygrać..
05.12.2012 o 21:56 przez Gajdzik
Gajdzik
Powinny same młodziki zagrać bo i tak awans pewny, a pierwszego miejsca i tak już nie będziemy mięli <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się