Plotki transferowe

Inter negocjuje transfer Hakimiego! Testy medyczne w poniedziałek? [akt.28.06] (62)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 6 lat temu
13126
62

Powołując się na doniesienia czołowych włoskich ekspertów piłkarskich, a także telewizji Sky Sport, Inter negocjuje warunki transferu Achrafa Hakimiego. Marokańczyka grającego na pozycji prawego wahadłowego, który jest wypożyczony na obecny sezon do Borussii Dortmund z Realu Madryt.

Negocjacje w sprawie przenosin zawodnika pomiędzy Interem a Realem prowadzone są od marca. Inter ma zapłacić za Hakimiego Królewskim 40 mln euro, a 21-latek ma podpisać pięcioletnią umowę, która zagwarantuje mu zarobki na poziomie 5 mln euro.

Niemiecki Kicker potwierdza negocjacje  w sprawie Hakimiego, ale według niemieckich dziennikarzy, Inter ma zapłacić za Marokańczyka 45 mln euro plus bonusy. Transfer ma zostać sfinalizowany przed końcem weekendu.

 

[akt. 27.06, 10:53]

Wiele źródeł piłkarskich potwierdza, że transfer Hakimiego jest na ostatniej prostej. Oto niektóre z ciekawostek dotyczących tej transakcji:

 

- Inter pokonał w wyścigu o podpis gracza Manchester City, Borussię Dortmund i Bayern Monachium. 

- Sky - W poniedziałek możliwe testy medyczne zawodnika.

- Di Marzio - Real wolałby żeby Hakimi nie grał w dzisiejszym meczu BVB, ponieważ negocjacje z Interem są na bardzo zaawansowanym etapie. 

- Dlaczego Hakimi wybrał Inter? Ważne przy wyborze było to, że w Interze gracz będzie podstawowym zawodnikiem, ponadto zawodnika przekonała też taktyka: gra systemem z 3 obrońcami i wahadłowymi pozwoli Hakimiemu pokazać swoje najlepsze walory. 

 

[akt. 28.06, 13:50]

Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące rzekomego transferu Hakimiego.

 

Pierwszą i najważniejszą są doniesienia, że w umowie między klubami nie została zawarta żadna klauzula odkupu na rzecz Realu Madryt - Inter postawił twarde warunki i odrzucił możliwość zapisania takiego wariantu w kontrakcie. Antonio Conte jest ogromnym zwolennikiem tego transferu, a piłkarz będzie miał zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.

 

Kolejną informacją, która pojawiła się w ostatnim czasie jest wypowiedź dyrektora sportowego Borussi Dortmund, Michaela Zorca.

"Staraliśmy się go zatrzymać na różne sposoby, jednak cena była dla nas zbyt wysoka. W pewnym momencie zrozumieliśmy, że nie zatrzymamy go u siebie".

 

Testy medyczne i podpisanie kontraktu zawodnika spodziewane są we wtorek.

 

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (62)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.06.2020 o 19:16 przez Pader88
+3
Pader88
Namiocik wielkosci cyrku
28.06.2020 o 14:13 przez lyska95
+3
lyska95
obniżając cenę za hakimiego zostawiają parę milionów w budżecie Interu które mogą przeznaczyć na podwyżkę dla Martineza
28.06.2020 o 14:04 przez inter30
+4
inter30
Jest teoria że real specjalnie dał zniżkę żeby zrobić na złość farsie zamykając temat semedo
28.06.2020 o 14:08 przez DonDawido
+3
DonDawido
I za to bym ich szanował.
28.06.2020 o 11:17 przez Gajdzik
Gajdzik
Zaczyna robić się naprawdę ciekawe 😎
27.06.2020 o 13:58 przez wegorz
+4
wegorz
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/030/710/dd0.png

Gdy Candreva dowiaduje się, że Hakimi wybrał Inter, bo wie że będzie podstawowym zawodnikiem... :P
27.06.2020 o 13:27 przez Dyl87
+11
Dyl87
Lepiej robić Interesy z Realem niż z farca 👌🏻
27.06.2020 o 21:47 przez crislk
crislk
pewnie ze lepiej z realem robic interesy cieszę sie ze barcelona dzis zremisowała aspas pokazuje ze jest wielkim pilkarzem w malym klubie nie treba byc gwiazda zeby byc w wielkim klubie Celta zawsze stawiala opór realowi,barcelonie,athletico czy valencji tylko maja problem z mentalnoscią to samo co my ze slabyszmi nie możemy sie czasem skoncentrować przez 90 min
27.06.2020 o 12:44 przez Piotrekfci
+4
Piotrekfci
Oby oby. Gość fantastyczny z mega szybkością i technika. Do tego zjada na śniadanie bezproduktywnego najczęściej Antonio.
27.06.2020 o 12:13 przez Nerazzurri 1908
+5
Nerazzurri 1908
Ale to będzie sztos😁, kolejna bomba po Eriksenie do tego jeszcze ktoś na lewe np: Kostic taka moja propozycja i można w końcu uspokoić nerwy😎
27.06.2020 o 11:54 przez ragnar
ragnar
z BVB...ciekawe ile zaoferowali Realowi, kolejne wypożyczenie, czy może 20 mln
27.06.2020 o 11:22 przez Dyl87
+11
Dyl87
Inter musi mieć świetny plan rozwoju że udało nam się namówić takich świetnych zawodników jak Lukaku, Eriksen teraz Hakimi i Tonali coś zaczyna się u nas zmieniać na lepsze widać też rękę Cobry czyli z kadry Spalla zostanie tylko Honda, DE Vrij , Skriniar i Brozovic . To pokazuje jaką przebudowę przechodzimy
27.06.2020 o 11:03 przez pluto11
+4
pluto11
Dawać tego Hakimiego i klepać lewe wahadło
27.06.2020 o 06:07 przez Piotrekfci
+4
Piotrekfci
Widzę Zhang I Marotta powiedzieli sobie dość i kończą się patyczkować. Hakimi prawa - Alaba lewa. Odlot totalny
26.06.2020 o 23:47 przez jaszczomb
+6
jaszczomb
Jak zobaczę go w koszulce Interu to uwierzę. Jeśli przyjdzie to będzie to miła odmiana dla tych półśrodków które biegają na naszych bokach obrony/wahadłach od 9 lat
26.06.2020 o 23:47 przez Dynia...
-12
Dynia...
Gość jest debil jeśli do nas przyjdzie
27.06.2020 o 09:37 przez mikruzzo
mikruzzo
Możesz wyjaśnić? Czy to tylko nędzne prowo z Twojej strony...
26.06.2020 o 23:10 przez lays
+8
lays
Marotta bawi się w Ultimet Teame <3 Transfer Bepe to coś co wyniosło ten klub o poziom wyżej. Wystarczy porównać piłkarzy którzy trafiali przedtem; i tych co przychodzą teraz. Kiedyś, wielkie liczenie na farta. Teraz? Piłkarze z absolutnego topu. Dogadani praktycznie zanim ktokolwiek inny zdąży się połapać że są na rynku. Myślę że następny sezon będzie wyjatkowy. Czuję to w kościach. Ostatni taż tak miałem przed sezonem 09/10.
FORZA Inter
26.06.2020 o 22:37 przez El_Imprezatore
+5
El_Imprezatore
Jak to się potwierdzi to wychylam butelkę bimbru. Na takie transfery czekamy. Marotta widzi wszystko i wszystkich - gość jest geniuszem jak to dojdzie do skutku.
27.06.2020 o 00:45 przez mAstA
+3
mAstA
Widzi wszystko dookoła, bo to przecież kobra jest :)
26.06.2020 o 22:15 przez Chuchu
+11
Chuchu
Odpadom z Realu mówię TAK.
26.06.2020 o 22:10 przez embiakowsky
+8
embiakowsky
*mem z the office* everybody stay calm, STAY FUCKING CALM
26.06.2020 o 22:35 przez Rebelde
+4
Rebelde
The office , zawsze zasługuje na plusa
26.06.2020 o 22:09 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Ok Hakimi kozak ... Ale czego BVB go nie chce kupić ? Czy real go nie chce sprzedać czy on tam nie chce nie rozumiem
26.06.2020 o 22:12 przez pluto11
+1
pluto11
BVB zakontraktowalo Manierach za, free
26.06.2020 o 22:19 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Dzięki wiem ale dziwne bo muniera to nosem wciąga ale ok hehe oby go kupili i pokazał to samo co w BVB
26.06.2020 o 22:45 przez embiakowsky
+2
embiakowsky
taką politykę mają po prostu żeby dużo nie wydawać a przecież źle na tym nie wychodzą bo i tak w czołówce ligi są. Witsela chyba też za jakieś psie pieniądze ściągnęli a kozak wzmocnieniem chyba był
26.06.2020 o 22:08 przez ciechan
+1
ciechan
Jestem w szoku. W tym sezonie prawe wahadło było zdecydowanie lepsze niż lewe, a tu taka bomba . Skoro zaczynamy od uzbrajania mocniejszej flanki, to liczę że na lewe również dostaniemy coś co zrzuci nas z krzesła - ja liczę na Gosensa , ale będę zadowolony z kogokolwiek kto zareprezentuje ciąg na bramkę i drybling
26.06.2020 o 22:02 przez Nerazzurri83
+3
Nerazzurri83
Antenka stoi kuwa !! !!
26.06.2020 o 22:00 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
To jeszcze Tonali i Gomeza dawać z Atalanty i będzie git ❗❗❗
26.06.2020 o 21:43 przez KoBa
+6
KoBa
No i niestety namiocik
26.06.2020 o 21:13 przez Vancore
+8
Vancore
Jezeli faktycznie od marca byly juz negocjowane szczegoly tego transferu to tlumaczy czemu tez w marcu juz pojawialy sie informacje ze moses tu nie zostanie.

Nie ma lepszej opcji na prawe wahadlo niz on bo przede wszystkim on jest ograny wlasnie na wahadle a nie na boku obrony a roznica jest znaczna. Teraz czas na lewa strone i Pana Kostica. Nie widze sensu w robieniu jakichkolwiek dealow z Atalanta, chyba jedynie Petagna nie zaliczyl powaznego zjazdu po odejsciu od nich a jak ma kosztowac 35 baniek to lepiej dorzucic odrobine wiecej i atakowac Frankfurt.
26.06.2020 o 20:58 przez pluto11
+1
pluto11
Kumballe odpuszcza na rzecz Hakimiego, ale nie będę ubolewał bo obronę mamy ok a nie zdziwię się jak tego Sarra z Nicei za, darmo podpiszą, albo Vertongena
26.06.2020 o 21:07 przez Kondzik
+1
Kondzik
Vertongen ponoć przedłuża kontrakt
26.06.2020 o 20:48 przez fcii
+1
fcii
Świetnie. Dopiąć jeszcze Tonaliego i Kumbulle i zastanowić się nad atakiem. Radja niech wraca również, jak już z takim składem jaki się kroi niczego nie wygramy to nie wiem...
26.06.2020 o 20:34 przez Pader88
+3
Pader88
Dawac go ale fast!
26.06.2020 o 20:31 przez inter30
inter30
Mógłby zagrać jeszcze w tym sezonie w lidze i le?
26.06.2020 o 20:58 przez Dyl87
+1
Dyl87
Nie może bo to nie sparingi przed sezonem
26.06.2020 o 20:26 przez Rebelde
+6
Rebelde
To teraz wiadomo dlaczego tak dłużą się negocjacje dotyczące Tonaliego i Kumbulli. Kasa za Icardiego nie idzie na nich, tylko na Hakimiego. Marotta ty cwany lisie... :* Brać jak najszybciej

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się