Plotki transferowe

Inter nie rozmontuje składu, ale Christian Eriksen i Lautaro Martinez mogą zostać sprzedani (8)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
8 dni temu
2326
8
Drużyna Inter Lazio

Media we Włoszech donoszą, że Inter może nadal potrzebować poświęcić kluczowych graczy w letnim mercato, pomimo zdobycia tytułu Serie A.

Wydanie drukowane Corriere dello Sport informuje, że nie można wykluczyć sprzedaży jednego lub więcej zawodników ze statusem „gwiazdy”, chociaż wymagałoby to bardzo dobrej oferty, która nie osłabiłaby zbytnio zespołu. Oczekuje się, że pod koniec bieżącego roku finansowego, czyli 30 czerwca Inter ma zanotować stratę w wysokości 130-150 mln euro, co oznacza, że ​być może będzie trzeba sprzedać kilku zawodników.

W pierwszej kolejności poświęceni mają zostać młodzi gracze tacy jak Lucien Agoume, Federico Dimarco, Samuele Mulattieri, Lorenzo Pirola czy Sebastiano Esposito. Aby uzbierać potrzebne fundusze być może będzie trzeba sprzedać także kogoś z zawodników pierwszej jedenastki.

Jest mało prawdopodobne, aby Romelu Lukaku był graczem poświęconym, a gazeta z siedzibą w Rzymie wyjaśniła, że ​​Belg kosztowałby ponad 120 mln euro. Alessandro Bastoni, Nicolo Barella i Achraf Hakimi są również uważani za kluczowych graczy, których trudno byłoby zastąpić.

Sytuacja Lautaro Martineza różni się od sytuacji Lukaku i mógłby zostać poświęcony, gdyby na przykład Barcelona wróciła z ofertą. Inter mógłby również rozważyć sprzedaż Milana Skriniara lub Stefana de Vrija. Zwłaszcza tego ostatniego, którego agentem jest Mino Raiola.

Według raportu gazety, Christian Eriksen jest bardziej skłonny odejść niż wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy. Duńczyk ma wysoką pensję i przyciąga wiele uwagi klubów z Premier League.

Alexis Sanchez i Arturo Vidal również mogliby zostać poświęceni, aby ich wynagrodzenia nie obciążały zbytnio budżetu klubu. Natomiast Andrea Pinamonti prawdopodobnie odejdzie w poszukiwaniu większej ilości minut gry.

Jak wynika z artykułu, Inter zainwestowałby wszystkie pieniądze, które uzyskałby ze sprzedaży kluczowego gracza. Priorytetowymi pozycjami do obsadzenia na ten moment wydają się: lewe wahadło, napastnik, dynamiczny pomocnik, obrońcy oraz opcja rezerwowa dla Samira Handanovica.

Gazeta nie wyklucza opcji skorzystania z zakontraktowania kogoś z wolnych agentów, a w najbliższym oknie transferowym wybór takich zawodników będzie wyjątkowo duży.

 

 

Zobacz też

Antonin Barak

Inter rozważa transfer Baraka (3)

07.05
12:29
Zinho Vanheusden

Zinho Vanheusden nie zagra w Interze (1)

10.05
12:32

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.05.2021 o 21:20 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Poza oczywistymi piłkarzami którzy powinni odejść,to faktycznie sprzedałbym Eriksena. Tak swoją droga tak tez uważałem,ze to ze zaczął grać Duńczyk,to to był wybór konieczny,z braku wyboru Conte,oraz okno wystawowe na letnie mercato. Uważam go nadal za bardzo dobrego piłkarza,ale nie do systemu jaki preferuje Conte. On da jeszcze więcej drużynie w innym ustawieniu,jak wiadomo u nas nie ma szans na nic innego,poza 3:5:2... Lautaro młody,i będzie tylko lepszy,nie oddał bym,myśle ze będzie top napastnikiem,jeżeli my będziemy topem. Uważam ze transfer teraz do Barcelony,z urzędu uczyni go topowym napastnikiem,a my zostaniemy z Dzeko,lub Giroud...
04.05.2021 o 14:23 przez broda4991
broda4991
Tytuł określił bym jako błąd rzeczowy. Sprzedaż któregoś z panów = rozmontowanie składu.
04.05.2021 o 11:35 przez maniek-maniek
maniek-maniek
Oczywiście Corsport szmatławiec,po chu... to wstawiacie
04.05.2021 o 11:34 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Nie rozmontują składu (Eriksen, Lautaro) hehe. Obecnie Eriksen jest chyba ważniejszy niż chociażby Brożek, który ma mega spadki formy. Martinez też nie do ruszenia. Po co zmieniac machine oblężnicza bramki przeciwnika jak ona działa i myślę że w przyszłości działać będzie jeszcze lepiej!
04.05.2021 o 10:42 przez Orzeu
+4
Orzeu
tytuł jest sprzeczny
04.05.2021 o 10:15 przez Kamiliusz1908
+2
Kamiliusz1908
Absolutnie nie powinno się sprzedawać nikogo z bloku obronnego. Napastnik to tam uj, zawsze się znajdzie jakiegoś co da radę nogę dostawić. Z reszta jeśli pomoc będzie kreowała sytuacje to nawet tyczka bambusowa by coś ustrzeliła. A dziury w obronie się łatwo załatać nie da.
04.05.2021 o 09:38 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
W zeszłym roku uratowało nas siano za Icardiego i fakt, że do marca mieliśmy przychody że stadionu i trochę sianka za finał LE. W tym momencie zarobić cokolwiek możemy wyłącznie na Joao Mario, bo reszta tych głąbów wróci z wypożyczeń.

Pewnie parę baksow dostaniemy za Vecino.

Razu i Pinamonti to będą karty przetargowe za Musso.

Dimarco by się przydał, ale coś czuje, że jesteśmy gotowi go poświęcić by wnieść cokolwiek kapitalu.

Bardzo wątpię że uda nam się oddać Vidala i Sancheza. oddać, nie sprzedać, bo na nich zarobic się nie da. Jednak to są ich ostatnie kontrakty życia, więc bardzo wątpię, że nam się to uda, co w przypadku Sancheza jeszcze można zaakceptować, bo to niezły game changer.

Typowałbym odejście Eriksena lub Brozovicia w zależności od oferty, w pierwszej kolejności myślę o tym drugim. Gościowi został rok umowy, a nowa gwarantowałby mu lepsze zarobki które i tak są już spore. Gdyby pojawiło się 25-30 mln euro to Conte mógłby dostać wysnionego Kante.

No i módlmy się że ktoś wyłoży siano na Gagliardiniego.
04.05.2021 o 10:25 przez Matti
Matti
Zgadzam się co do Brozovicia. Pożegnałbym bez żalu.

Shoutbox

Kamiliusz1908 12.05.2021 14:35

Wygrana leciutko dzisiaj.

Kusy 12.05.2021 14:08

Nic się nie stanie, bo wygramy :)

interro 12.05.2021 13:43

X2

interro 12.05.2021 13:43

i nic sie nie stanie

interro 12.05.2021 13:43

przegramy albo remis

interro 12.05.2021 13:41

Siemka. Info dla osob, ktore maja zamiar obstawić naszą dzisiejszą potyczkę z Romą. W superbet jest na ten mecz 0% marży.

Kamiliusz1908 12.05.2021 13:41

Witam Cuba

Endru 12.05.2021 13:40

milego dnia cuba :inter:

Kredence 12.05.2021 13:36

najważniejsze, że każdemu z osobna

cuba 12.05.2021 13:34

Dnia :)

cuba 12.05.2021 13:34

Ja tak na chwilę węc Miłego Dia Paowie, Każdemu z osobna :inter:

cuba 12.05.2021 13:32

dziś obowiązkowe 3pkt :)

Ojciec SB 12.05.2021 13:32

Również witam Cuba

cuba 12.05.2021 13:31

Witam @Orzeu @maniekfci @Kamiliusz1908 @Endru @Ojciec SB

Orzeu 12.05.2021 13:28

Orzeu 12.05.2021 13:13 to nie hymn

maniekfci 12.05.2021 13:28

:zolta:

Orzeu 12.05.2021 13:27

no tak maverik poprawilem sie

Kamiliusz1908 12.05.2021 13:24

Zgadzam się ojciec.

maniekfci 12.05.2021 13:21

dokładnie

Ojciec SB 12.05.2021 13:19

ja to tam z checia bym posluchal takiej roty a nie takie disco granie i nazywanie hymnem

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 08 maja

  • FT

    Spezia

    1 - 4

    Napoli

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Bologna

  • FT

    Inter

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Fiorentina

    2 - 0

    Lazio

Niedziela, 09 maja

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Benevento

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    Parma

    2 - 5

    Atalanta

  • FT

    Verona

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Roma

    5 - 0

    Crotone

  • FT

    Juventus

    0 - 3

    AC Milan

Wtorek, 11 maja

  • FT

    Napoli

    5 - 1

    Udinese

Środa, 12 maja

  • 18:30

    Cagliari

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    AC Milan

Czwartek, 13 maja

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Verona

Sobota, 15 maja

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 16 maja

  • 12:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Crotone

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Cagliari

Poniedziałek, 17 maja

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

Wtorek, 18 maja

  • 20:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    35

    85

  • 2

    Napoli

    Napoli

    36

    73

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    35

    72

  • 4

    Milan

    Milan

    35

    72

  • 5

    Juventus

    Juventus

    35

    69

  • 6

    Lazio

    Lazio

    34

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Luis Muriel

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    21

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27179