
Wyniki spotkań pomiędzy Interem a Atalantą wskazują, że Nerazzurri ostatnimi laty nie przepadają za rywalem z Bergamo. Klub z Mediolanu nie potrafi wygrać z Atalantą już od czterech lat!
Ostatnie zwycięstwo Interu nad Atalantą miało miejsce w kwietniu 2010 roku. Nerazzurri wygrali tamto spotkanie 3:1 po bramkach Milito, Marigii oraz Chivu, honorową bramkę dla Atalanty strzelił Tiribocchi. Od tamtego czasu Inter ma wyraźne problemy z klubem z Bergamo ponieważ od 2010 roku Nerazzurri z Atalantą zremisowali trzy razy oraz zanotowali dwie porażki.
Ostatni pojedynek pomiędzy wyżej wymienionymi klubami zakończyło się wynikiem 3:4 dla Atalanty gdzie hattricka zaliczył German Denis.
Poniższy filmik pokazuje bramkę, którą zdobył Cristian Chivu w meczu przeciwko Atalancie w 2010 roku.
Komentarze (12)
p.s chce kove za guaro
Myślę , że będzie wyrównany pojedynek który zakończy się remisem lub naszą skromną wygraną.
pozdr.
Może Icardi wreszcie przymierzy pod poprzeczkę albo Hernanes coś pyknie (jak zapowiada Lele Oriali)
Pozdr.