Plotki transferowe

Inter nie zdecyduje się na wykup Keity (17)

Źródło: sempreinter.com
4 miesiące temu
1188
17
Keita Balde

Keita Balde przebywa obecnie w Interze na sadzie rocznego wypożyczenia z AS Monaco. Jak donosi fcinternews.it, nie zostanie on latem wykupiony i wróci do Księstwa.

Kwota, jaką Inter musiałby zapłacić decydując się na wykup, wynosi 34 mln euro. Włodarze Nerazzurrich nie są jednak przekonani, by była to odpowiednia inwestycja.

Inter ma spróbować zbić nieco kwotę wykupu lub spytać o możliwość ponownego wypożyczenia zawodnika. Warto dodać, że AS Monaco interesuje się pomocnikiem Interu, Joao Mario, który mógłby posłużyć jako karta przetargowa w transakcji Keity.

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Mario Gotze

Die Welt: Inter może w zimie sprowadzić Gotze (5)

09.09
11:56
Gabriel Barbosa Gabigol

Rośnie kolejka po Barbosę (2)

07.09
15:23

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.05.2019 o 19:40 przez zemaria
zemaria
instagramowy pokemon i tyle
17.05.2019 o 13:32 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Schick 40 mln,Balde 30 mln zaoszczedziliśmy 70
17.05.2019 o 12:16 przez maverik
maverik
Gość miał bardzo dobry mecz z Frosinone, udany z Romą i Empoli. Może gdyby nie doznał kontuzji wykluczającej go z gry na 3-4 miesiące to by teraz była inna gadka, a tak płacić 34 mln za gościa bez formy z kontuzjami mija się z celem.
18.05.2019 o 03:39 przez timon
timon
Keita na swojej pozycji zagral w 3 meczach w podstawie- w dwoch byl motm...
17.05.2019 o 11:00 przez ciechan
+2
ciechan
@zoniek
Mówimy o tym, że rok temu w słabszej lidze także niewiele pokazał. Będąc graczem Lazio, także nie był pewniakiem w składzie, mimo iż 2 lata temu grał świetnie, chociaż był głównie jokerem. Z całym szacunkiem, dużo mu brakuje, żeby na nim budować nasz skład, choć fajny z niego gość...ale to za mało. Na tej pozycji potrzebujemy kogoś, kto wygra rywalizację z perisicem
17.05.2019 o 11:03 przez zoniek
zoniek
ciechan napisał:
@zoniek
Mówimy o tym, że rok temu w słabszej lidze także niewiele pokazał. Będąc graczem Lazio, także nie był pewniakiem w składzie, mimo iż 2 lata temu grał świetnie, chociaż był głównie jokerem. Z całym szacunkiem, dużo mu brakuje, żeby na nim budować nasz skład, choć fajny z niego gość...ale to za mało. Na tej pozycji potrzebujemy kogoś, kto wygra rywalizację z perisicem


Ale ja nie mówię, żeby go za wszelką cenę wykupować, tym bardziej do pierwszego składu. Według mnie, po zbiciu ceny np kartą JM można go wyciągnąć za 22mln i mieć go na ławce.
19.05.2019 o 22:27 przez Snake86
Snake86
Liczysz za Mario tylko 12 mln i chcesz rezerwowego za 22 mln? Dobre sobie :)
17.05.2019 o 09:44 przez zoniek
+3
zoniek
Przecież kwestia tego czy się sprawdził w ogóle nie powinna być rozpatrywana bo kiedy miał się niby pokazać? W ostatnich 15 minutach w co trzecim meczu?
Wkurwiam się ostro bo idę o zakład, że ta łysa pierdoła obiecała Ivankowi, że go będzie wystawiał w podstawie w każdym meczu. Dlatego chorwat został w zimę i wychodzi w pierwszym nawet jak gra takie ścierwo.
Ivan - łącznie we wszystkich rozgrywkach prawie 3,5 tys min/9 bramek/8 asyst
Keita - 1 tys minut/4 bramki/3 asysty

Więc o czym my tu w ogóle mówimy do ku*wy nędzy.
17.05.2019 o 11:48 przez Odet
Odet
Amen.
17.05.2019 o 12:22 przez maverik
+2
maverik
No może ta rożnica wynika z tego, że Keita do listopada kopał sie po czole, później miał przebłyski formy, a następnie kontuzja na 3-4 miesiace. Kiedy niby miał nabić te minuty.
17.05.2019 o 13:25 przez danielinter
danielinter
Zeby grac to trzeba zasluzyc bo na takiej zasadzie mozna powiedziec praktycznie o każdym pilkarzu , ale jak widac nie zasluzyl
17.05.2019 o 14:02 przez zoniek
zoniek
danielInter napisał:
Zeby grac to trzeba zasluzyc bo na takiej zasadzie mozna powiedziec praktycznie o każdym pilkarzu , ale jak widac nie zasluzyl

A czym niby perisic zasłużył?
17.05.2019 o 15:03 przez grzybek010
grzybek010
Tyle, że połowa tego dorobku jest chyba z jednego meczu. Chodź faktem jest, że zarządzanie ławką Spala jest kiepskie.
17.05.2019 o 09:14 przez KoBa
+1
KoBa
Już dajcie spokój z tym Spallettim, Keita pomijając mecz z Frosinone, pokazywał bardzo słaby warsztat piłkarski, masa strat, gra na przebitkę lub po prostu znikanie - jego niewykupienie jest jak najbardziej logiczne, bo, zwłaszcza w ustawieniu Conte, nie będzie miał szans na 1 skład, a 34 mln za rezerwowego to za dużo.
17.05.2019 o 08:13 przez SETE
+2
SETE
Przy obecnym trenerze to nawet Coutinho nie sprawdzilby sie w Interze, bo na ich pozycji gra pupil Ivan. Potencjal duzy ma Balde ale nie mial szans go u nas pokazac.
17.05.2019 o 08:09 przez piotrekninter
piotrekninter
No chyba,że udałoby się mario w rozliczeniu oddac
17.05.2019 o 07:58 przez Kazam
+5
Kazam
Z całym szacunkiem, oprócz notorycznego biegania do mediów i przekonywania że gra dla Interu to niemalże spełnienie marzeń, Keita nie pokazał absolutnie nic co miałoby przekonać władze klubowe do takiej inwestycji. Do tego ostatnie wydarzenia wokół jego osoby też z pewnością nie stawiają go w najlepszym świetle. Podziękować grzecznie i zamknąć ostatecznie rozdział pt. "Balde Keita" w Interze

Shoutbox

Piter 20.09.2019 12:05

no tak jak wg. polskiego prawa, weekend liczony 100%, w moim przypadku będzie to 12 godzin jak 24 :D

kusy 20.09.2019 12:04

Pewnie ndz za dwie dniówki co

Piter 20.09.2019 12:03

dobrze chociaż tyle bo boju ze slavią nie maiłem okazji obejrzeć

Piter 20.09.2019 12:03

no a taki Interek to ja jutro dopiero z doskoku obejrzę bo wracam o 18:30 z roboty i do roboty w niedzielę na 6

kusy 20.09.2019 12:00

Kupisz auto, potem reszta dzieje się sama.

Piter 20.09.2019 11:57

obowiązkowo opony pirelli na felach :D

Piter 20.09.2019 11:51

patrzę na to z tej strony, że niektórzy w moim wieku to wszystko potrafią przepierdzielić na imprezach i zakupach

Piter 20.09.2019 11:50

trochę lipa ładować cały hajs w auto ale w sumie, jestem młody i mam gdzie mieszkać

Piter 20.09.2019 11:48

w przyszłym roku wymieniam

InteristaNagato 20.09.2019 11:46

kiedy kupujesz jakaś fure

InteristaNagato 20.09.2019 11:46

no ba :D

Piter 20.09.2019 11:45

kozak co

Piter 20.09.2019 11:45

przemek mordo czaisz do auta kupić blachy specjalne i mieć EP INTER

InteristaNagato 20.09.2019 11:44

zaluj :D

interista1987 20.09.2019 11:42

Ja tez nie bylem w zasadzie

Piter 20.09.2019 11:33

my w sobotę zrobimy "make milan go away" co

Kubuś:) 20.09.2019 11:26

w zasadzie nigdy nie bylem a moze warto w koncu spelnic marzenie, zegar tyka a moze kiedys stadionu juz nie bedzie :D

Kubuś:) 20.09.2019 11:19

dziękuje

Orzeu 20.09.2019 11:12

Kubuś tu masz naprawdę sporo odpowiedzi https://fcinter.pl/dzial/kompendium

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28469

Liczba newsów: 34733