Wywiady z trenerami

Spalletti: Inter wolał mi zapłacić, niż puścić do Milanu [AKTUALIZACJA 19:50] (17)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
10 miesięcy temu
4326
17
Luciano Spalletti

Według Luciano Spallettiego, mógł on objąć AC Milan po zwolnieniu Marco Giampaolo, ale zgody na takie rozwiązanie nie wydał Inter.

Trener odpoczywa od lipca ubiegłego roku, ale miał okazję by poprowadzić drużynę z Serie A - Nieprawdą jest, że skontaktowało się ze mną Napoli. Zatrudnili młodego i utalentowanego trenera w osobie Gattuso i myślę że to dobra decyzja. Jedynym zespołem który się ze mną skontaktował był AC Milan, ale Inter zdecydował się że zapłaci mi, bylebym został w domu.

Pomimo urlopu, były trener Interu śledzi rozgrywki  - Jako kibic, jestem bardzo zadowolony z tegorocznych rozgrywek. Juventus jest na czele, ale Inter jest silny i osiągnął parę ważnych wyników. Dobrze wykorzystali pracę którą wykonaliśmy przez ostatnie lata. My swoje cele osiągnęliśmy, teraz oni próbują osiągnąć swoje. Moje odejście? To była decyzja klubu, ja czuję się dobrze. Nie można porównywać tego sezonu z poprzednimi. Klub działa bardzo konsekwentnie i poprawnie. Wzrost jest liniowy, czyli taki jaki powinien być. Gdy ja byłem w Interze musieliśmy bardzo uważać na finanse. Prezydent robił wszystko co mógł. Teraz możliwości są większe i znowu Prezydent działa tak jak powinien. Najważniejsze jest to, żeby kibice byli zadowoleni. Nainggolan? Nie wiem czy miałby jakikolwiek wpływ na grę Interu w tym sezonie, jednak to bardzo dobry gracz. Eriksen? Nie znam go, wiem tylko że ma określone umiejętności. Skoro Conte o niego zabiegał to znaczy, że będzie dla niego użyteczny.

19:50

Na wypowiedź Luciano Spallettiego zareagował klub. Agencja ANSA przytoczyła odpowiedź - Trenerowi Spallettiemu zaproponowano określoną sumę pieniędzy za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Oferta nie została przez Niego zaakceptowana

udostępnij

Zobacz też

Marco Rose

Rose: Zasłużyliśmy na inny rezultat (1)

02.12
17:22
Antonio Conte

Conte: to dla nas kolejny test (7)

30.11
17:30

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.02.2020 o 11:51 przez inter30
+1
inter30
Serio łysy był na tyle bezczelny że chciał całą kasę z góry za cały kontrakt jednocześnie dostając możliwość objęcia trenowania rywala zza między gdzie też by kosił kasę? Od tego odpoczynku chyba mu się coś z głową porobiło, ja tam nie mam do niego żadnego sentymentu i zawsze będę uważał że z warunkami jakie tu miał osiągnięcie cudem dwukrotnie 4 miejsca w kiepskim stylu nie było żadnym wyczynem a jego psim obowiązkiem, w Milanie nie mógłby liczyć na takie realia jakie miał tu więc by poległ z kretesem moim zdaniem, bardzo przereklamowany trener. A ten długi kontrakt był kompromitacja klubu
06.02.2020 o 06:29 przez Kondzik
+1
Kondzik
Będzie siedział do końca kontraktu mało kto da mu lepsza kasę
05.02.2020 o 21:18 przez timon
+1
timon
No i brawo Inteer, dobrze, ze klub nie pozostawia bez wyjasnien starczego majaczenia
05.02.2020 o 19:05 przez mroowa111
+3
mroowa111
wykonał swoją robotę i chwała mu za to,nie oszukujnmy się z nim pewnego poziomu byśmy nie przeskoczyli, jednak teraz wskoczyliśmy na wyższy level,bo mamy trenera z mentalnościa zwycięzcy, który zaszczepił te cechy drużynie, która się rozwija i idziemy ostro do przodu więc zmierza ku dobremu
05.02.2020 o 12:48 przez Tifosinho
+3
Tifosinho
Inter po prostu wiedział, że z Tobą za sterami Milan zmieni się w maszynę do wygrywania niczym z lat 90 ubiegłego wieku i ze strachu woleliśmy płacić.
05.02.2020 o 12:29 przez Dyl87
+3
Dyl87
Spall zrobił swoje 2 LM bardzo nam pomogły w rozwoju :) teraz czas żeby już zszedł z listy płac bo budżet musi się zgadzać
05.02.2020 o 12:13 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Hahah, trzeba było się zrzec kasy którą chciałeś dostać i by nie było tematu. Ogólnie wcale mu się nie dziwię, też bym wolał dostawać siano za siedzenie w swojej winnicy niż trenowanie klubu-bagna w którym dodatkowo mniej by dostawał. Ja to wszystko rozumiem, ale niech nie zwala winy na cokolwiek innego jak jego własne podejscie do tematu. Ponadto jaki Interes w tym wszystkim miałby mieć Inter zważywszy, że gość chciał całe uposażenie które mu przysługiwało.
05.02.2020 o 11:00 przez timon
+2
timon
Co on bredzi? Przecież Inter chciał mu zapłacić do końca 2019roku(czyli za dwa czy trzy miesiące) a on chciał wynagrodzenia do końca sezonu i na to(słusznie zresztą) nie zgodził się Inter.

,,Wzrost jest liniowy" no tak 72pkt, później 69 :D ktoś powinien mu chyba wytłumaczyć znaczenie słowa ,,liniowy" :D
05.02.2020 o 10:04 przez SETE
+1
SETE
Spaletti chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu.
Bal się podjąć ryzyko prowadzenia Milanu
05.02.2020 o 09:51 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Jak chciałeś dostać od Interu za rok kontraktu, a w tym samym czasie pracować w Milanie i od nich pobierać pensje za ten sam rok to nic dziwnego, że nikt nie chciał ci zapłacić. Po prostu wolisz siedzieć i od nas brać kasę niż babrać się w Milanie temu też nie ma się co dziwić.
05.02.2020 o 09:45 przez Orzeu
+6
Orzeu
no to akurat od dawna wiadomo czemu Spal nie poszedł do Milanu: chciał żeby Inter zapłacił mu z góry za rok kontraktu, czego Inter nie chciał zrobić.
05.02.2020 o 11:13 przez KoBa
+3
KoBa
Dokl, a z wypowiedzi wygląda to tak jakby Inter obawiał się rywala w postaci Milanu Spallettiego.
05.02.2020 o 12:54 przez SETE
+1
SETE
Jednym słowem Luciano ma jednak delikatny świąd tylnej części ciała :)
05.02.2020 o 12:57 przez Orzeu
Orzeu
SETE napisał:
Jednym słowem Luciano ma jednak delikatny świąd tylnej części ciała :)


przecież to nie było tak że wyszedł do dziennikarzy i zaczął mówić o Milanie, tylko został zapytany o to
05.02.2020 o 09:04 przez chmolo
+3
chmolo
Mimo tej elektryki i tragicznego zjazdu pod koniec tamtego sezonu teraz po czasie z usmiechem sie patrzy na Spalettiego :-)
05.02.2020 o 10:00 przez danielinter
+4
danielinter
Jedyny trener od czasu Mourinho , ktorego mimo wszystko wspominam pozytywnie.Moze jeszcze Leonardo czy Mancini sie nie zblaznili , ale gdyby nie Lucek to nie bylibyśmy gdzie dzisiaj jestesmy choc trzeba przyznac ze mial tez sporo szczęścia zwlaszcza gdy dwukrotnie w ostatnim meczu sezonu wynik byl na styku.
05.02.2020 o 08:00 przez Vancore
+9
Vancore
Powinienes dosc dobrze znac Eriksena, szczegolnie ze strzalal gole twojej druzynie w 2 meczach w LM

Shoutbox

pablo77 02.12.2020 18:14

haha :D

pablo77 02.12.2020 18:13

no ale widzisz teraz Real ma wszystko w swoich rękach a tak to musialby liczyć na Inter który i tak nie ma szans na puchary wiec mogliby miec kupe w gaciach :)

IlCapitano 02.12.2020 18:13

Inter trzeci rok z rzędu w ostatniej kolejce LM musi po prostu wygrać swój mecz by awansować, ciekawe czy tym razem do trzech razy sztuka awansuje, czy może znowu nawali w majty ukręci tego śmierdzącego jaskera gówniaka pierdolonego w majty

pablo77 02.12.2020 18:12

zgadza się

IlCapitano 02.12.2020 18:12

Zresztą starczy, że brodaty obleśny ramosek wróci i Real wygra na pewno, bardziej bym się o Inter obawiał, że nie narobi kupy trzeci rok z rzędu

pablo77 02.12.2020 18:11

ktoś się na pewno zesra :D

pablo77 02.12.2020 18:11

pewnie tak

IlCapitano 02.12.2020 18:11

Real na pewno będzie wolał się ułożyć z jakimiś kmiotami z bundeskopanki których Inter obija i zająć 2 miejsce zamiast ich obić u siebie i zająć 1 miejsce unikając wielkich

IlCapitano 02.12.2020 18:10

Zesrają się a nie ułożą

pablo77 02.12.2020 18:10

no domysły to są teraz a co bedzie w drugim meczu czy sie uloza na remis czy nie i tak jest pyerdolenie

pablo77 02.12.2020 18:09

to nie sa domysly tylko fakty, ze Real nie wyprzedzilby Borussi i nic nie zalezaloby od nich

IlCapitano 02.12.2020 18:09

A ja lubię gadać wyłącznie o faktach, a fakty są te całe takie, że Inter musi wygrać z Szachtarem a w Madrycie nie może paść remis no i ten Inter cały awansuje do 1/8 rozumisz

IlCapitano 02.12.2020 18:08

No bo to jest takie pyerydolenie, a jakby ci wygrali to tamci by odpadli bo tamtym by siem nie chciało grać no bo generalnie środa wieczór zimno pogoda nie dopisuje do gry w piłkę

pablo77 02.12.2020 18:07

skończyłem czego jeszcze nie rozumiesz ? :)

IlCapitano 02.12.2020 18:06

Ale kontynuuj błagam, Ty tak fajnie opowiadasz

IlCapitano 02.12.2020 18:06

To są dalej domysły

pablo77 02.12.2020 18:05

już Ci piszę Javier. Inter by miał 2 pkt a Borussia 11, czyli nie mając szans na wyjscie wychodza rezerwy na szachtar i Ci zgarniają 3 pkt. Real już mógłby się obsrać bo i tak nikogo już by nie wyprzedzili. Pryste :D

IlCapitano 02.12.2020 18:03

Pablak opisz jakim cudem Inter przegrywając wczoraj mecz mógł wyeliminować jednocześnie siebie i Real opisz to błagam

pablo77 02.12.2020 18:03

nie wiem z czym problem, wszyscy jacyś nerwowi :D

Czarson 02.12.2020 18:01

wyraznie nerwy go poniosly

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051