Plotki transferowe

Inter odrzucił rezygnację Piolego! (26)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 9 lat temu
1535
26

Włoskie media donoszą dzisiaj o kilku ciekawych sprawach związanych z ławką trenerską Interu. Stefano Pioli po przegranym spotkaniu chciał złożyć rezygnację z piastowanego stanowiska!

Po porażce 5-4 w meczu z Fiorentiną, Stefano Pioli miał zaproponować włodarzom Interu, że jeżeli to on jest problemem to w takim razie składa rezygnację. Trener ponoć nie czuje wsparcia ze strony zespołu. Rezygnacja jednak nie została przyjęta, a Pioli po rozmowie z Zanettim i Stevenem Zhangiem zgodził się kontynuować swoją pracę.

Mimo wszystko rozbrat Piolego z Interem wydaje się być już tylko kwestią czasu. Media donoszą o propozycji Suning dotyczącej objęcia przez Piolego chińskiego klubu Jiangsu, ponadto Piero Ausilio miał w niedawnej rozmowie z ojcem Gabriela Barbosy poprosić o trochę cierpliwości i potwierdzić, że wraz z końcem sezonu nastąpi zmiana trenera, po której Gabigol miałby dostać więcej szans. 

 

 

Inter natomiast, według raportów Gazzetty dello Sport, miał zaoferować 5-letni kontrakt dla Antonio Conte, lub Diego Simeone, na mocy której nowy trener zarabiałby aż 11 mln euro rocznie. Włodarze Interu dali obu panom 20 dni na zastanowienie. W przypadku gdyby obaj trenerzy nie zdecydowali się na przyjęcie oferty, w dalszym kręgu zainteresowania Interu pozostają Luciano Spaletti, Jorge Sampaoli oraz Leandro Jardim, którego reprezentanci byli niedawno widziani w Mediolanie.  

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (33)

22.06
00:00

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2017 o 19:04 przez TomHardy
TomHardy
Chyba już zapomnieli co poniektórzy, że to pioli zremisował nam debry dając jasny sygnał piłkarzom do obrony częstochowy. Mało tego wpuszczając bimbała chciał wydymać Barbose, a wydymał sam siebie. Won z betonem!
28.04.2017 o 00:13 przez kandyswolys
kandyswolys
https://toni808typy.blogspot.nl/ Kupon na jutro kurs 100 dostępny ! Juz jutro gra dlugo wyczekiwany kupon ! polecam jego! ostatnio trafil kurs 51 i wszystko udowadnia skanami !
27.04.2017 o 15:28 przez iluminati
iluminati
zajebiście by było z conte tak dojechać te parówy za rok...on ich zna...ale te 3 opcje też dobre...no pohybel tym złodziejom, hipokrytom...
27.04.2017 o 03:42 przez slawkomir11
slawkomir11
Tylko mi Pioli kojarzy sie z Paździochem?xd
25.04.2017 o 11:02 przez grzybek010
grzybek010
Żadnego Spalettiego, albo ktoś z TOPu albo mamy kolejny sezon przejściowy. Ten klub potrzebuje jakiegoś planu, kilkuletniego projektu, stabilności. Kolejny przeciętny trener, który "może" wypali mija się z celem. I to musi być ktoś z nazwiskiem, sukcesami, któremu kiedyś już udało się zbudować drużynę na miarę mistrzostwa. Bo w przeciwnym razie znowu będzie zwolnienie po pół roku, kolejny trener który dociągnie do końca sezonu i tak w kółko. Aż w końcu piłkarze zaczną odchodzić.
25.04.2017 o 10:05 przez lena182
lena182
Pioliego szkoda. Można po nim jechać błotem ale przynajmniej dla mnie było oczywiste że skoro walczy o posadę (w klubie któremu kibicuje) to nie będzie eksperymentów i rewolucji w składzie. ostatnia seria jak dla mnie nie jest złym treningiem czy brakiem umiejętności - tu jest jakiś problem w szatni i pytanie czy wymiana kolejnego trenera ten problem rozwiąże? ktoś tu na kogoś jest obrażony co widać choćby przy radości a raczej jej braku przy zdobywaniu bramek. ja Pioliemu dziękuje i tak i jestem wdzięczny że w takiej sytuacji przyszedł do nas i pokazał że to nie w umiejętnościach jest problem tylko w baku zaangażowania. przebłysk z juve nie był przypadkiem. późniejsza seria bez porażki to potwierdziła. Pioli nie miał czasu na budowanie drużyny tylko zebrał to w całość i zmotywował. osobiście jestem za Simeone bo Conte wydaje się nie realny. Wielu jest na nie dla Spalettiego ale osobiście uważam że nie jest to najgorsza opcja. Twardy trener który nie daje sobie wejść na głowę w szatni. pytanie czy był by wstanie sobie tą szatnie podporządkować czy nasze gwiazdy się na niego obrażą i znów przestaną grać... Dobrze że Pioli dogra sezon do końca.
25.04.2017 o 08:13 przez maestro177
maestro177
Jak już Pioli wie, że odejdzie to może da pograć Barbosie. A ogólnie to ciężkie czasy to normalny okres w życiu człowieka i klubu więc kibicujmy dalej.
24.04.2017 o 21:38 przez pluto11
pluto11
Tez boje sie tego ze zostaniemy ze Spalettim Conte raczej 0% tak jak pisze piotrek Simeone jak wygra LM to jest szansa bo nowe wyzwania a Jardim zdobedzie mistrza franchi i dobrze mu idzie w LM a poza tym ma mldy sklad jezeli go nie wyprzedadza to nie odejdzie bo bedzie vhvial z nimi powygrywac
24.04.2017 o 21:08 przez piotrekninter
piotrekninter
boniunio akurat Jardim spoko gosc, Monaco gra chyba najciekawiej teraz w Europie, a kto tam gra mlodziez , przez wiele lat obrzucany blotem Glik, stary Falcao, co powraca do formy
poza tym gosc kogo nie trenowal mial mega staty 1,92 czy 2,4 na mecz to wynik swietny
Simeone Jardim w tej kolejnosci, Conte to 0% szans, a i tak skonczymy ze Spalettim albo jakims niestety Prrandellim
24.04.2017 o 20:51 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Myślę że rozsądna decyzja i tak już o nic nie gramy i bez sensu teraz zwalniać trenera niech już dogra do końca ale i tak pewnie dni Piolego są policzone i raczej w przyszłym sezonie go nie zobaczymy na ławce Interu ... mam nadzieje. Jeśli zatrudniać to tylko i wyłącznie Simeone lub Conte, nie chce już widzieć żadnych eksperymentów typu Jardi, Sampaoli a tym bardziej Spaletti !!
24.04.2017 o 20:40 przez pluto11
pluto11
Jezeli przyjdzie jakis ogarniety trener typu Jardim Simeone czy Conte to dac mu 2-3 lata na bydowe bez wzgledu na wyniki bo nikt w przeciagu miesiaca czy dwoch nie zbuduje zespolu
24.04.2017 o 20:32 przez Endru
Endru
oczywiscie wraz z zarzadem :)
24.04.2017 o 20:29 przez Endru
Endru
wymienmy kadre z Monaco z doplata 200 mln
24.04.2017 o 20:13 przez doug
doug
Pewnie trafi się kolejny beton....
24.04.2017 o 18:56 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
dodam tylko jaki kapitan taka drużyna...
24.04.2017 o 18:50 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
czyli to chyba prawda że zawodnicy na czele z Palcio, Icardim, medelem rządzą tym klubem... nie mógł się z nimi dogadać Mancini, De Boer teraz Poli... coś od dawna tu nie gra przychodzą dobrzy zawodnicy Jojo Ljalic , J.Mario Barbosa i nie grają w ogóle bo gra cienitenki Brzo, Eder i Palacio ?? ? a taki D,Ambrosio ma swój udział prawie przy każdej straconej bramce przez nas i gra cały czas... szok jak ... potrzebny bedzie trener który wypierdoli te gównianą generacje....
24.04.2017 o 18:01 przez interista1987
interista1987
rezun
puknij sie w czolo i tyle.
24.04.2017 o 17:28 przez rezun
rezun
Bralbym Vecchiego i sprawdzil co lepszych z primavery przed koncem sezonu.
24.04.2017 o 16:58 przez IlCapitano
IlCapitano
Nie mamy liderów na boisku ani poza nim, a zawodnicy zwalniają sobie trenerów jak rękawiczki. Nagle po remisie z Torino zapomnieli jak się gra w piłkę? Nie, odpuścili sami bo szans na LM brak, a na LE nikomu nie zależy. Nic dziwnego, że Pioli nie chce przykładać ręki do kolejnych kompromitacji.
24.04.2017 o 16:47 przez Imrahil
Imrahil
ale cyrk xD
24.04.2017 o 16:17 przez dodo_IM
dodo_IM
Leandro Jardim najlepsza opcja z tych realnych. Conte to bajki.
24.04.2017 o 16:17 przez szmalo
szmalo
i tak odejdzie i tak odejdzie.. osobiście jest mi wszystko jedno czy zajmiemy 6,7 czy 8 miejsce, LE to marne pocieszenie
24.04.2017 o 16:08 przez Rebelde
Rebelde
Tak tak, świetny pomysł żeby zwolnić Pioliego na 5 kolejek do końca. Na jego miejsce dajmy trenera przejściowego, zawodnicy na pewno będą za niego "umierać" na boisku wiedząc że za parę tygodni już go nie będzie. Prawidłowa decyzja zarządu, o nie przyjęciu rezygnacji Pioliego. Ocenimy go za 5tyg....
24.04.2017 o 14:56 przez piotrekninter
piotrekninter
5 kolejek do konca, bez sensu,wszelakie zmiany

,,Trener ponoć nie czuje wsparcia ze strony zespołu.,, niestety druzyna też do przebudowy, 7 lat wielu trenerow, dalej brak ambicji
Simeone Jardim super by bylo,ale czuje że skonczy sie na Spalettim,ktoremu konczy sie kontrakt
24.04.2017 o 14:51 przez szmalo
szmalo
Ale burdel... trener chce odejsć, widocznie czuje się winny za wyniki, to zarząd nie pozwala mu odejść.. dla oczyszczenia atmosfery chyba lepiej by było żeby odszedł i sezon dociągnął np Zanetti
24.04.2017 o 14:40 przez intermed1
intermed1
Tylko Simone.

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625127

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się