Relacje

Inter-Palermo: Kharja i Pazzini powołani (40)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1011
40

Dwaj nowi zawodnicy Interu, Houssine Kharja i Giampaolo Pazzini, znaleźli się w wśród 20 piłkarzy, których Leonardo powołał na niedzielny mecz z Palermo.

 

W kadrze pojawili się również powracający po kontuzjach Julio Cesar oraz Diego Milito.

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Obrońcy: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;

Pomocnicy: 8 Thiago Motta, 14 Houssine Kharja, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Napastnicy: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.01.2011 o 18:49 przez Francisco
Francisco
------------------Cezar-----------------&shy;-<br />
--Maicon--Lucio--Ranocchia--Zannetti--<br />
--------------Cambiasso-----------------&shy;<br />
--Motta-------------------------Santon--&shy;<br />
---------------Coutinho-----------------&shy;-<br />
---------Eto'o------------Milito--------&shy;--<br />
<br />
<br />
Tak to bym widział.
29.01.2011 o 17:41 przez samueletoo
samueletoo
teraz to sklad marzen oprócz fatalnej pomocy ale licze tak 4 3 3 cesarowi dac szanse po kontuzji bo castwelazzi to precierz i tak 2 bramkarz maicon lucio ranocchia nie poto go kupilismy aby zastepowal cordobe jest mlody zanetti kharja motta cambiasso milito pazzini eto pandev lawa i teraz atak super wygląda jeszcze deki sneider samuel cordoba mariga<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 17:32 przez SlimShady
SlimShady
Atak wygląda znacznie lepiej, trochę słabo pomoc, ale damy rade, pewnie dwa nowe nabytki zagrają, szczególnie liczę na Pazziniego. Milito i Cesar raczej nie zagrają w tym spotkaniu.
29.01.2011 o 16:18 przez Kamikaze
Kamikaze
To że Julio , Couti, Pazzini i Husajn są powołani to nie znaczy że będą grać.
29.01.2011 o 16:16 przez Kamikaze
Kamikaze
interoo od niedawna został kibicem nerazzuri a wy już sie czepiacie jego ustawień. Każdy przecież moze zapomniec o Zanettim. Przecież on jest tak mało widoczny.
29.01.2011 o 15:56 przez timon
timon
interoo<br />
Przypomnij mi od kiedy <span style="color: red">I</span>nter gra z kalsycznymi bocznymi pomocnikami? Takim ustawieniem jak ty rozpisales to my nie zagramy, bo tak naprawde w naszej druzynie nie ma typowych bocznych pomocnikow (jedynie Zanetti moglby zagrac na tej pozycji) a kharja na bocznej pomocy to by byla pomylka.
29.01.2011 o 15:51 przez Kubusa10
Kubusa10
Pazzini chyba tylko aby oglądać mecz z lepszego miejsca bo chyba jeszcze się nie wykurował ale liczę na debiut Kharja
29.01.2011 o 15:38 przez MiRas.
MiRas.
#31 nie ma to jak zapomnieć o kapitanie drużyny... ;]
29.01.2011 o 15:36 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Realna 11 na jutro Luca-Maicon-Ranochia-Lucio-Santon- Zanetti- Kharja-Motta-Cambiasso- Gogo-Eto'o i tak będzie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.01.2011 o 15:34 przez Adrian521995
Adrian521995
bardzo dobrze, chciałbym widzieć Pazziniego w pierwszej jedenastce. Mam nadzieję, że to wygramy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 15:17 przez Gajdzik
Gajdzik
Mimo że Julio powołany to ja bym mu dał jeszcze odpocząć <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Mo znowu załapie jakąś kontuzje <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
A co do nowych zawodników to mam nadzieję że się szybko zaklimatyzują u będą przydatni <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.01.2011 o 15:10 przez interooo
interooo
-------------------------- Castellazzi -----------------<br />
- Maicon ------ Lucio ----- Ranocchia ------ Santon<br />
---------------------Cambiasso -- Motta ------------<br />
- Kharja ------------------------------------ Coutinho<br />
----------------------- Eto'o -------- Pazzini ---------
29.01.2011 o 15:09 przez timon
timon
W kadrze pojawili się również powracający po kontuzjach Julio Cesar oraz Diego Milito.<br />
Jak dla mnie to najwazniejsze ze coutinho wraca, naprawde wierze w tego chlopaka. Wspomnicie moje slowa, niedlugo to bedzie wielka gwiazda swiatowej pilki
29.01.2011 o 14:57 przez koza15
koza15
#26 Eto za napastnikami ? Nieee, nie pasuje mu ta rola im dalej od bramki tym gorzej dla nas i dla niego. Pazzini narazie ława dopoki nie bedzie gotow na 100%, moze wejdzie pod koniec<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Licze ze Coutinho zagra od pierwszych i Santon na lewej. Moze Obi wejdzie w drugiej polowie a jak nei on to chcialbym zobaczyc jak sie prezentuje Kharja <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Bedzie git jeszcze tylko Snaijder i git no i oby Cesar bronil od pierwszych nie zebym mial niechec do Castellazziego ale Juli to numer 1 wiec jakby sie zle prezentowal to wtedy Luca. Rywalizacja musi byc lepiej dla druzyny <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Bedzie git !<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 14:54 przez g0raFCI
g0raFCI
Ja bym chciał widzieć w tym meczu Pazziniego i tego Husajna, ciekawe co by pokazali.
29.01.2011 o 14:32 przez piotrekninter
piotrekninter
czyli sklad lepszy niz przewidywany w zapowiedzi.... Pazzini,ja bym sie nie ludzil ze zagra od poczatku,moze koncowke, jest po urazie,czy tam moze z urazem lekkim, ciekawe KHarja
29.01.2011 o 14:27 przez mecen
mecen
..................J.Cezar...............&shy;­.<br />
Maicon Ranocchia Lucio Santon<br />
<br />
......Zanetti Cambiasso Motta....<br />
<br />
...................Etoo (Coutinho).­...<br />
.............Milito Pazzini (Etoo).....
29.01.2011 o 14:26 przez kadrian89
kadrian89
Cesar pewnie nie zagra. Nie wiadomo takze co z Pazzinim, Milito, Motta i Coutinho. Wszyscy mieli problemy zdrowotne i tak n aprawde nie wiemy na ile sa gotowi zagrac ;) <br />
<br />
Cesar-Maicon,Lucio,Ranocchia,Zanetti-Obi&shy;,Cambiasso,Motta-Coutinho,Milito,Eto'o - tak chcialbym to widziec jesli wszyscy byli by gotowi zagrac od poczatku.<br />
<br />
Mam nadzieje, ze Kharja nie bedzie musial pelnic w druzynie wazniejszej roli niz Muntari. Niech wchodzi tylko, gdy naprawde bedzie taka potrzeba; ). <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 14:20 przez Francisco
Francisco
Militarny jak będzie grać jak ostatnio to Pazzini tylko na zmianę.<br />
<br />
Zajo że wraca Julio <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Ale nie mogę się doczekać Sznajdiego.
29.01.2011 o 14:11 przez Fqrve
Fqrve
oby jutro wyszli w najsilniejszym skladzie to bedzie g <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 13:53 przez skuzmanow
skuzmanow
no i Krzaku, gdzie jestes? bo wczoraj probowales mi wyperswadowac, ze pazzini nie bedzie grac z palermo
29.01.2011 o 13:47 przez pawlittoo
pawlittoo
Panda pewnie zagra jako ofensywny pomocnik. Lipka moze byc. Trzeba im wbic gola juz na poczatku, jesli sie nie uda , bedzie ciezko.
29.01.2011 o 13:36 przez Kielben
Kielben
gdyby Kharja nie przyszedł , to ta nasza pomoc na dzisiejszy mecz...kiepsko by wyglądała , tak zawsze świeżak więcej <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
pewnie zagra od początku ; &gt;<br />
a Pazzo ławka, wejdzie może pod koniec ;&gt;
29.01.2011 o 13:35 przez mikruzzo
mikruzzo
Leo daj w końcu pograć Obiemu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 13:30 przez Karpik
Karpik
Przeczuwam 4-3-1-2 z Cambiasso, Zanettim, Mottą i Kharją, atak Eto'o, Milito
29.01.2011 o 13:30 przez Omen
Omen
A może Pazzo dostanie kilka minut?Bardzo bym chciał.Inter robi się coraz bardziej...Włoski i młodszy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.01.2011 o 13:30 przez Raus
Raus
Do tych co narzekali na sprowadzenie Kharja - dalej tak myślicie? Coutinho wraca po kontuzji wiec zdrowi pomocnicy zostali Motta, Cambiasso i Obi to chyba nie zawiele i nawet taki Kharja moze sie przydać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.01.2011 o 13:29 przez wrobeliev
wrobeliev
8 Włochów plus Motta. Inter coraz bardziej włoski, choć to raczej wynik kontuzji niż założeń sztabu...
29.01.2011 o 13:29 przez kubadadej
kubadadej
Byłem święcie przekonany, że Natalino został oddany za Żabę, a tu proszę, widzę go w kadrze, więc cieszy mnie to że taki zdolny zawodnik został z nami <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Santon, Ranocchia, Benedetti i Natalino - no no no, przyszłość przed nimi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.01.2011 o 13:28 przez mecen
mecen
C+

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się