Relacje

Inter pokonuje Udinese (49)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 16 lat temu
1366
49

Inter Mediolan pokonał udinese 2-1. Bramki dla Nerazzurrich zdobyli Lucio i Eto'o, a dla gości trafił Floro Flores.

 

Inter-Udinese 2-1 (1-1)

 

Strzelcy: Lucio 6, Floro Flores 31, Eto'o 67.

 

INTER: 1 Julio Cesar; 4 Zanetti, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu (2 Cordoba 55); 17 Mariga, 19 Cambiasso; 88 Biabiany (27 Pandev 63), 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito (11 Muntari 81).
Ławka rezerwowych: 12 Castellazzi, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 39 Santon.

Trener: Rafael Benitez

 

UDINESE: 1 Handanovic; 2 Zapata, 11 Domizzi, 17 Benatia (4 Cuadrado 84); 66 Pinzi, 20 Asamoah, 88 Inler, 26 Pasquale (45 Angella 59); 7 Sanchez, 10 Di Natale, 83 Floro Flores (9 Corradi 63).
Ławka rezerwowych: 6 Belardi, 19 Badu, 21 Vyndra, 23 Abdi.


Trener: Francesco Guidolin

Sędzia: Christian Brighi

 

Żółte kartki: Zanetti 10, Pinzi 34, Eto'o 52, Di Natale 69, Cuadrado 89.

 

1-0 Lucio

1-1 Floro Flores

2-1 Eto'o
Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2010 o 22:47 przez adriano:)
adriano:)
Ważne trzy punkty. Zawsze z Udine jest ciężko i w tych meczach najważniejsze jest zdobyć komplet punktów.
18.09.2010 o 10:07 przez mati1908
mati1908
i super
12.09.2010 o 22:44 przez korus1984
korus1984
Ta kolejka była super wszystkie zespoły z górnej półki straciły punkty tylko Inter nie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.09.2010 o 20:49 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Komplet punktów jest, teraz czekamy na lepszą grę....<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.09.2010 o 15:43 przez Mate1908
Mate1908
Na tym etapie sezonu głównie liczą się zwycięstwa, a nie styl w jakich zostają one odniesione. Co z tego, że Milan w pierwszej kolejce rozgromił 4-0 Lecce skoro wczoraj stracił punkty. Forma i piękna gra przyjdą Interowi z czasem. Ważne, że nasi potrafili wygrać i tym samym ponownie wrócili na zwycięską ścieżkę. Oby tak dalej.
12.09.2010 o 14:02 przez piotrekninter
piotrekninter
ciesza 3 pkt,ale nie gra...super wyniki w ten weekend<br />
E2 znow najlepszy,Mariga daje rade tylko te jego strzaly...
12.09.2010 o 13:07 przez kulasiak
kulasiak
Trochę lepiej niż ostatnio ale też jakieś rewelacji w tym meczu nie było. Ważne że są 3 pkt. bo w maju nikt nie będzie pamiętał jak one były zdobyte a w tabeli będą. Oby z Twente było lepiej bo z taką grą może być ciężko o zwycięstwo na trudnym terenie w Holandii.
12.09.2010 o 12:59 przez mati1908
mati1908
swietnie,mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.09.2010 o 11:17 przez konrados
konrados
Inter wygrał a Milan przegrał ,Ibrahimovic grał beznadizejnie i dobrze mu tak
12.09.2010 o 10:31 przez Interfan17
Interfan17
brawo panowie jest zwycięstwo teraz już może być tylko lepiej<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.09.2010 o 10:24 przez reves98
reves98
Inter rządzi łołooooooo
12.09.2010 o 10:17 przez Piotr1996
Piotr1996
Super Inter, oby tak dalej<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.09.2010 o 10:16 przez SlimShady
SlimShady
Zwycięstwo w takim średnim stylu ale natomiast cieszy blamanże naszych rywali, Cagliari i Cesena chyba wszystkich zszokowali, a gdzie byli Adriano czy Ibra heheh <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.09.2010 o 09:51 przez bartkowski_26
bartkowski_26
Cieszy zwycięstwo, potrzeba jednak jeszcze trochę pracy (co z tymi Naszymi karnymi?!), piękne 3pkt zdobyte przez Cagliari i Cesene, dziś trzymajmy kciuki za Antka Cassano i resztę załogi ;) Btw., wczoraj wieczorem na Camp Nou chwilę po spotkaniu zapewne tylko zraszacze trawy były słyszalne ;)
12.09.2010 o 09:03 przez Darkh
Darkh
No i Cagliari <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
12.09.2010 o 08:59 przez Darkh
Darkh
haha Cesena, brak slow ;p A i Juve patalachy ciekawe jak poradza sobie z Sampą
12.09.2010 o 08:55 przez Sneijder7
Sneijder7
piękny mecz ;0
12.09.2010 o 00:35 przez kubbbaaa
kubbbaaa
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.09.2010 o 00:20 przez dodo_IM
dodo_IM
Brawo Inter, porażka Milanu to coś pięknego.
12.09.2010 o 00:15 przez MarcinPL
MarcinPL
FORZA INTER! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> nareszcie się doczekałem tego zwycięstwa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.09.2010 o 23:01 przez MatiInter
MatiInter
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Inter
11.09.2010 o 22:23 przez bykuInter
bykuInter
super<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! brawo Inter <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> TYLKO NERAZZURRI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
11.09.2010 o 21:38 przez korus1984
korus1984
A Milan do przerwy przegrywa 2:0 hehe<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
11.09.2010 o 20:16 przez matim23
matim23
A tam chłopaki, oni grali a my wygraliśmy. Nie ma się co specjalnie nad tym meczem rozdrabniać.<br />
<br />
Lepiej popatrzcie na La Liga bo BARCELONA PRZEGRAŁA Z HERCULESEM ALICANTE.....<br />
<br />
Kto by się teraz zajmował meczem z Udinese <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
11.09.2010 o 20:08 przez soldi22
soldi22
Zgoda co do wciąż słabej formy Milito i nienajwyższej Sneijdera (choć i tak jak w prawie każdym meczu to jako jedyny wyróżnił się w kreowaniu gry ofensywnej), ale duży plus dla Marigi? Oprócz kilku udanych odbiorów i biegania to ja nie widziałem plusów, a dobiły mnie słabiutkie podania. Gdyby był obrońcą to mógłbym mu to wybaczyć, ale to przecież pomocnik (co z tego że defensywny).
11.09.2010 o 20:02 przez zanetti22
zanetti22
Mecz nie najgorszy. Widać że Milito i Sneijder jeszcze nie w pełni formy co skutkuje problemami w ofensywie. Mariga na duuuży plus. Zdecydowanie musi częściej występować w pierwszej 11, potrzeba mu więcej zgrania z drużyną. Gra w obronie na razie kuleje, ale Benio potrzebuje czasu by to poskładać po swojemu. Przydałby się szybki młody środkowy obrońca.<br />
Cieszą trzy punkty<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> FORZA INTER!
11.09.2010 o 20:01 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Ciężko było, ale jest pierwsze zwycięstwo w Serie A, w tym sezonie. Szkoda - słupek Eto&quot;o. Ale i tak brawa.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.09.2010 o 19:57 przez pomiot
pomiot
Wymęczone, ale zawsze 3 pkt. <br />
Forza Inter
11.09.2010 o 19:30 przez smerf1600
smerf1600
ciekawe kto bedzie strzelal nastepnego karnego, milito nie strzelil, Eto teraz tez i tylko fuks przy dobitce
11.09.2010 o 19:27 przez pomiot
pomiot
Normalnie serce mi się zatrzymało jak Eto strzelał<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625472

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się