Pozostałe

Inter pracuje nad wykupieniem wypożyczonych zawodników (14)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
3 miesiące temu
1117
14
Keita Balde

Inter przymierza się do wykupienia wypożyczonych zawodników. Działacze chcą na kolejny sezon zatrzymać Matteo Politano oraz Keite Balde.

Matteo Politano to zawodnik wypożyczony z Sassuolo, którego kwota wykupu została ustalona na 20 mln euro. Dla Ausilio oraz Marotty to za dużo, dlatego rozpoczęli negocjacje mające na celu obniżenie tej  kwoty. Żeby to zrobić działacze mają zaproponować działaczom Neroverdich jednego lub dwóch zawodników. Za Senegalczyka według zapisów w umowie, trzeba będzie zapłacić 34 mln euro.  To również stanowczo za dużo, dlatego podjęto już negocjacje z Monaco w sprawie obniżenia tej kwoty.

Na pewno Interiści nie zdecydują się na wykupienie Cedrica, nawet gdyby Southampton chciałoby mniej niż ustalone 11 mln euro.

 

 

Zobacz też

Romelu Lukaku [mniejsza rozdzielczosc]

Lukaku, czyli idealny napastnik w oczach Conte (12)

16.06
19:33
Antonio Conte

FCIN - Conte rozmawiał z Wandą (22)

16.06
15:23

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.03.2019 o 08:52 przez Claudio
Claudio
Politano obowiązkowo ze względu na umiejętności i cenę.
Keita? Cena nie mała, a jeśli chodzi o umiejętności to sporo będzie zależało od tego czy i ile Monaco pójdzie nam na rękę oraz jak zaprezentuje się w ostatnich miesiącach sezonu.
20.03.2019 o 22:08 przez DonDawido
+2
DonDawido
Niedawno czytaliśmy "koniec z FFP", a dzisiaj "20mln to za dużo"? To jak to jest, Interze? Bardzo dobrze, że będą negocjować, ale jeśli zaczną znowu dorzucać młodziaków, którzy odpalą w innym klubie... jeśli to będzie teraz taki Salcedo czy Colidio, to coś mnie strzeli. Serio.
21.03.2019 o 04:29 przez grzybek010
+1
grzybek010
Wydaję mi się, że ich wykup jest jeszcze w bieżącym okresie rozliczeniowym. Co do samych zawodników, to prawda jest taka, że jeżeli chcemy się liczyć w grze o coś więcej, a nie drżeć o LM co sezon, to potrzebujemy zawodników klasę wyżej niż Balde i Politano. Co do włocha, myślę, że te 20 mln jak na dzisiejsze czasy to nie jest jakaś wygórowana kwota i powinniśmy go wykupić, bo byłby wartościowym uzupełnieniem składu. Natomiast wykup Balde nie miałby najmniejszego sensu, nawet gdyby obniżyli te kwotę wykupu. Keita nie zagrał w tym sezonie nawet połowy minut Politano, a połowa jego statystyk została nabita w jednym meczu z Fronsinone (inna sprawa, że Perisić ma tak samo beznadziejne liczby, a spędził na boisku 3 razy więcej czasu...). Na dodatek jest drogi i pewnie pensja też do najmniejszych nie należy. Nie oglądam meczów, więc nie wiem ile oprócz tych liczb daje drużynie, dlatego nie widzę sensu wykupywania go. Ewentualnie powalczyć o wypożyczenie na kolejny sezon, chociaż wątpię, żeby się Monaco na to zgodziło.

IMO, w to mercato powinniśmy pogonić Perisica (który miejmy nadzieję ogarnie się na końcówkę sezonu i pokażę, że jest warty chociaż te 35/40 mln), Candreve (za worek piłek), Joao Mario (może ktoś się skusi za jakieś 20 baniek) i prawdopodobnie Icardiego, po całej tej szopce ostatnio. Za ten hajs plus trochę inwestycji powinniśmy być w stanie kupić jakiegoś skutecznego snajpera do pary dla Lautaro, dwóch porządnych skrzydłowych i przede wszystkim jakiegoś cracka do środka pola.
21.03.2019 o 11:27 przez Wojtala
Wojtala
Prawdziwy Crack środka pola to wydatek rzędu 100mln i w górę. Nierealne po prostu :)
20.03.2019 o 21:31 przez MaestroWalt
MaestroWalt
A ja bym wziął wszystkich trzech. Uważam/zgaduje/łudzę się, że Cedric gdyby dostał więcej szans to by się rozegrał. Uważam, ze juz miał takie przeblyski.

Inna sprawa jest to, ze juz mnie wkurza to opracanie każdego euro 10 razy nim go wydamy. Ja wiem ze mamy obecnie bana od UEFA na większe transery, ale on się teraz kończy, a my albo faktycznie aspirujemy do tego topu klubów albo robimy złudne nadzieje sami sobie. I wcale nie chodzi mi tutaj o PSG vol 2
20.03.2019 o 21:18 przez monka09
monka09
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.odloty69.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
20.03.2019 o 19:01 przez Endru
Endru
Wyslijmy im Antka do Monaco w zamian za Keite z doplata
20.03.2019 o 20:49 przez Czarson
+1
Czarson
Do Monaco można posłać Dalberta i to chyba jedyna możliwa opcja na dziś dzień.
20.03.2019 o 18:52 przez timon
timon
Balde :)
20.03.2019 o 18:51 przez timon
timon
Keita ma trochę pecha. Zaczął się rozgrywać to przeplatala się kontuzja. Dodatkowo na jego pozycji gra chłopak trenera, więc wiadomo, że szanse nierówne. Talent Bale ma jednak na prawdę duże i wydaje mi się, że to czy zostanie zależy od nowego trenera
20.03.2019 o 18:47 przez piotrekninter
piotrekninter
Politano ostatnio bardzo dobrze, dużo walczy biega, strzela, wywalczył karnego, więc te 20 mln w dzisiejszych czasach nie jest tak dużo
Keita, cięzka sprawa, pól sezonu albo ławka labo kontuzja a 34 też już sporo więcej
20.03.2019 o 22:51 przez Crespo09
Crespo09
Masz rację. Na miejscu klubu nie żałowałbym tych 20mln na Mateusza. Co do Balde, wydaje mi się, że uda się naszym wynegocjować rozsądne warunki transferu(urazy, kontuzja, mało gry- to powinno się przyczynić do obniżenia kwoty)
20.03.2019 o 18:29 przez Kazam
Kazam
A biedny kedrik mówił w wywiadach że czuje się w Interze jak w domu, jak w rodzinie xDD
20.03.2019 o 20:49 przez Czarson
+3
Czarson
to chyba się nie wyklucza? do rodziny można też pojechać na weekend

Shoutbox

Zzzz 19.06.2019 18:35

ja kocham

Lopez 19.06.2019 18:04

trudne pytanie, udaje że nie widział :D

Lopez 19.06.2019 18:01

kusy kochasz Widzew?

kusy 19.06.2019 18:00

Otóż tak

Windykator 19.06.2019 17:59

sama milosc do Interu to troche malo

Windykator 19.06.2019 17:58

dla mnie to on nic ciekawego nie wniosl

Nasir 19.06.2019 17:58

niestety adam wyjasnil

Windykator 19.06.2019 17:58

nie no rafinha nie jest lepszy od barelli

Windykator 19.06.2019 17:57

DOKŁADNIE

Klinsi64 19.06.2019 17:57

Brandt + Rafinha = 40 Barella 50 mln facepalm

Klinsi64 19.06.2019 17:56

promocja

Windykator 19.06.2019 17:54

Rafinha za 15 baniek do Valenci ma isc

kusy 19.06.2019 17:47

Szpilka się skończył po nokaucie roku

kusy 19.06.2019 17:43

Beka haha

Windykator 19.06.2019 17:39

chyba ich popieprzylo, przeciez jak dereck wyjdzie w normalnej formie to zgwalci szpile

Windykator 19.06.2019 17:39

1,50 na chisore ze Szpilka

kusy 19.06.2019 17:38

Zdobycie mistrzostwa kraju w piątej lidze lub Ligi Mistrzów z trzecim klubem to coś, o czym nadal marzę. Nie podejmę jednak pracy, jeśli nie przekona mnie projekt. Nie chcę tylko wygrywać. Przede wszystkim chcę być szczęśliwy

Windykator 19.06.2019 17:16

Mowilem, nikt tego typa juz nie zatrudni powazny

Windykator 19.06.2019 17:16

Mourinho teraz mowi ze chce reprezentacje prowadzic xdddd

Adriano_forever 19.06.2019 17:13

coraz mniej, fifa 19 pokazała to jak coraz mniej czasu masz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26025

Liczba newsów: 34133