Pozostałe

Inter pracuje nad wykupieniem wypożyczonych zawodników (14)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
5 miesięcy temu
1159
14
Keita Balde

Inter przymierza się do wykupienia wypożyczonych zawodników. Działacze chcą na kolejny sezon zatrzymać Matteo Politano oraz Keite Balde.

Matteo Politano to zawodnik wypożyczony z Sassuolo, którego kwota wykupu została ustalona na 20 mln euro. Dla Ausilio oraz Marotty to za dużo, dlatego rozpoczęli negocjacje mające na celu obniżenie tej  kwoty. Żeby to zrobić działacze mają zaproponować działaczom Neroverdich jednego lub dwóch zawodników. Za Senegalczyka według zapisów w umowie, trzeba będzie zapłacić 34 mln euro.  To również stanowczo za dużo, dlatego podjęto już negocjacje z Monaco w sprawie obniżenia tej kwoty.

Na pewno Interiści nie zdecydują się na wykupienie Cedrica, nawet gdyby Southampton chciałoby mniej niż ustalone 11 mln euro.

 

 

Zobacz też

Antonio Candreva

LGdS - Przemiana Dalberta i Candrevy (19)

05.08
11:45
Romelu Lukaku Lautaro Martinez

Kto w ataku przeciwko Lecce? (10)

18.08
11:51

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.03.2019 o 08:52 przez Claudio
Claudio
Politano obowiązkowo ze względu na umiejętności i cenę.
Keita? Cena nie mała, a jeśli chodzi o umiejętności to sporo będzie zależało od tego czy i ile Monaco pójdzie nam na rękę oraz jak zaprezentuje się w ostatnich miesiącach sezonu.
20.03.2019 o 22:08 przez DonDawido
+2
DonDawido
Niedawno czytaliśmy "koniec z FFP", a dzisiaj "20mln to za dużo"? To jak to jest, Interze? Bardzo dobrze, że będą negocjować, ale jeśli zaczną znowu dorzucać młodziaków, którzy odpalą w innym klubie... jeśli to będzie teraz taki Salcedo czy Colidio, to coś mnie strzeli. Serio.
21.03.2019 o 04:29 przez grzybek010
+1
grzybek010
Wydaję mi się, że ich wykup jest jeszcze w bieżącym okresie rozliczeniowym. Co do samych zawodników, to prawda jest taka, że jeżeli chcemy się liczyć w grze o coś więcej, a nie drżeć o LM co sezon, to potrzebujemy zawodników klasę wyżej niż Balde i Politano. Co do włocha, myślę, że te 20 mln jak na dzisiejsze czasy to nie jest jakaś wygórowana kwota i powinniśmy go wykupić, bo byłby wartościowym uzupełnieniem składu. Natomiast wykup Balde nie miałby najmniejszego sensu, nawet gdyby obniżyli te kwotę wykupu. Keita nie zagrał w tym sezonie nawet połowy minut Politano, a połowa jego statystyk została nabita w jednym meczu z Fronsinone (inna sprawa, że Perisić ma tak samo beznadziejne liczby, a spędził na boisku 3 razy więcej czasu...). Na dodatek jest drogi i pewnie pensja też do najmniejszych nie należy. Nie oglądam meczów, więc nie wiem ile oprócz tych liczb daje drużynie, dlatego nie widzę sensu wykupywania go. Ewentualnie powalczyć o wypożyczenie na kolejny sezon, chociaż wątpię, żeby się Monaco na to zgodziło.

IMO, w to mercato powinniśmy pogonić Perisica (który miejmy nadzieję ogarnie się na końcówkę sezonu i pokażę, że jest warty chociaż te 35/40 mln), Candreve (za worek piłek), Joao Mario (może ktoś się skusi za jakieś 20 baniek) i prawdopodobnie Icardiego, po całej tej szopce ostatnio. Za ten hajs plus trochę inwestycji powinniśmy być w stanie kupić jakiegoś skutecznego snajpera do pary dla Lautaro, dwóch porządnych skrzydłowych i przede wszystkim jakiegoś cracka do środka pola.
21.03.2019 o 11:27 przez Wojtala
Wojtala
Prawdziwy Crack środka pola to wydatek rzędu 100mln i w górę. Nierealne po prostu :)
20.03.2019 o 21:31 przez MaestroWalt
MaestroWalt
A ja bym wziął wszystkich trzech. Uważam/zgaduje/łudzę się, że Cedric gdyby dostał więcej szans to by się rozegrał. Uważam, ze juz miał takie przeblyski.

Inna sprawa jest to, ze juz mnie wkurza to opracanie każdego euro 10 razy nim go wydamy. Ja wiem ze mamy obecnie bana od UEFA na większe transery, ale on się teraz kończy, a my albo faktycznie aspirujemy do tego topu klubów albo robimy złudne nadzieje sami sobie. I wcale nie chodzi mi tutaj o PSG vol 2
20.03.2019 o 21:18 przez monka09
monka09
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.odloty69.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
20.03.2019 o 19:01 przez Endru
Endru
Wyslijmy im Antka do Monaco w zamian za Keite z doplata
20.03.2019 o 20:49 przez Czarson
+1
Czarson
Do Monaco można posłać Dalberta i to chyba jedyna możliwa opcja na dziś dzień.
20.03.2019 o 18:52 przez timon
timon
Balde :)
20.03.2019 o 18:51 przez timon
timon
Keita ma trochę pecha. Zaczął się rozgrywać to przeplatala się kontuzja. Dodatkowo na jego pozycji gra chłopak trenera, więc wiadomo, że szanse nierówne. Talent Bale ma jednak na prawdę duże i wydaje mi się, że to czy zostanie zależy od nowego trenera
20.03.2019 o 18:47 przez piotrekninter
piotrekninter
Politano ostatnio bardzo dobrze, dużo walczy biega, strzela, wywalczył karnego, więc te 20 mln w dzisiejszych czasach nie jest tak dużo
Keita, cięzka sprawa, pól sezonu albo ławka labo kontuzja a 34 też już sporo więcej
20.03.2019 o 22:51 przez Crespo09
Crespo09
Masz rację. Na miejscu klubu nie żałowałbym tych 20mln na Mateusza. Co do Balde, wydaje mi się, że uda się naszym wynegocjować rozsądne warunki transferu(urazy, kontuzja, mało gry- to powinno się przyczynić do obniżenia kwoty)
20.03.2019 o 18:29 przez Kazam
Kazam
A biedny kedrik mówił w wywiadach że czuje się w Interze jak w domu, jak w rodzinie xDD
20.03.2019 o 20:49 przez Czarson
+3
Czarson
to chyba się nie wyklucza? do rodziny można też pojechać na weekend

Shoutbox

VVujek 21.08.2019 11:34

grzeczniej może co

cukier17 21.08.2019 11:34

Wujek ..uj cie to obchodzi ale zapytac sie mozesz

Skepta 21.08.2019 11:34

pragne tego Alexisa i Milinkowicia albo Vidala

VVujek 21.08.2019 11:34

Inter poszedł mu na rękę

zemaria 21.08.2019 11:33

mowil ze zrobi tu dym i ze Ci co go nie sluchaja moga go pocalowac w dupe, ale zeby pluć na klub to nie kojarze

Skepta 21.08.2019 11:33

a to nie obchodzi mnie ta choragiewa co zmienia zdania co miesiac

VVujek 21.08.2019 11:33

zrozumiał że Inter to klub który należy szanować

VVujek 21.08.2019 11:33

no ale zmienił zdanie

VVujek 21.08.2019 11:33

a paiętam

Skepta 21.08.2019 11:33

i mowil glupoty na Inter

Skepta 21.08.2019 11:33

on wtedy nawalony byl

Skepta 21.08.2019 11:33

no to bylo gdzies w styczniu cop taka afera byla

InteristaNagato 21.08.2019 11:33

normalnie

VVujek 21.08.2019 11:33

jak na insta live ?

Skepta 21.08.2019 11:33

przec iez naigo to oferma i 2licowiec

Skepta 21.08.2019 11:32

@zemaria nie zalujesz? a pamietassz jak nainggolan plul na insta live na Inter ?

VVujek 21.08.2019 11:32

Radja powiedział ostatnio że szanuje Inter

Skepta 21.08.2019 11:32

won z icardim juz mnie to meczy cale merkato dawac alexisa i milinkowice

zemaria 21.08.2019 11:32

mam koszulke Radji z zeszlego sezonu i nie zaluje ze ja mam

Lopez 21.08.2019 11:32

nie wiemy, ale to nie zmienia faktu, że gardze nim

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28137

Liczba newsów: 34490