Relacje

Inter zremisował ostatni mecz fazy grupowej i odpadł z Ligi Mistrzów (60)

Autor:
Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
5770
60
Mauro Icardi Zoet PSV

Inter Mediolan zremisował na własnym boisku z PSV Eindhoven 1-1, odpadł z Ligi Mistrzów przez identyczny rezultat uzyskany przez zawodników Tottenhamem w meczu z Barceloną. Szersza relacja wkrótce...

INTER(4-3-3): Handanović - D'Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah - Brozović, Candreva, Valero - Politano, Icardi, Perisić

Ławka rezerwowych: Keita Balde, Lautaro Martinez, Miranda, Nainggolan, Padelli, Ranocchia, Vrsaljko

PSV(4-3-3): Zoet - Dumfries, Sainsbury, Viergever, Angelino - Henrix, Gutierrez Galavis, Rosario - Bergwijn, de Jong, Lozano

Ławka rezerwowych: Behich, Isimat-Mirin, Malen, Pereiro, Rigo, Room, Sadilek

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Lautaro Martinez Napoli

Inter znowu zwycięski w końcówce! (31)

26.12
19:45
Keita Balde Empoli

Mecz do zapomnienia, 3 punkty dla Interu (38)

29.12
13:50

Komentarze (60)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.12.2018 o 16:26 przez fred
fred
Ahhh ten czarny sabotażysta
12.12.2018 o 15:57 przez babok23
babok23
Chłopaki dali z siebie wszystko,zrobili tyle na ile starczyło im umiejętności.Co niektórzy nie ogarniają nadal że w kadrze mamy z 4 zawodników klasy , która pozwala na godne reprezentowanie takiego klubu. Spal robi dobrą robotę jak na warunki jakie ma. Niektórzy tworzą że dostał zawodników jakich chciał yhm po prostu wybrał najlepszych z grupy dostępnych finansowo.
12.12.2018 o 16:20 przez SETE
SETE
Babok23... Zgadzam sie, ze gdy Spal obejmowal posade trenera Interu to byl to najlepszy mozliwy wybor Bezsprzecznie ! Ale fakt jest taki, ze gramy w Lidze gorzej niz w poprzednim sezonie ( przypomne 10 pkt mniej na koncie niz w analogocznym okresie ubieglego roku ) . Mam srednia punktowa nie pamietam dokladnie, ale gorsza niz za Roberto Manciniego...Mancio mial 1,85 pkt na mecz ..Lucek ma chyba 1,82 pkt. Do tego kompromitujace zakonczenie przygody w LM. FFp jasna sprawa , ale kadre mamy najmocniejsza od 7-8 lat.
12.12.2018 o 16:58 przez babok23
babok23
Dlatego z oceną poczekamy na koniec sezonu. Dla mnie kadra przed sezonem była na miejsce tuż za Juve i Napoli i jak na razie wszystko się zgadza.Utrzymać 3 miejsce i wzmocnić się w letnim okienku zawodnikami z Topu o ile finanse na to pozwolą. Co do najsilniejszej kadry od lat to patrząc na kadrę Juve i Interu gdybym miał zestawić jedenastkę z tych dwóch drużyn tylko Icar i Skriniar byłby w pierwszym składzie,smutne ale prawdziwe.
13.12.2018 o 19:30 przez AveCaesar
AveCaesar
Dobra wszystko fajnie ale zwróć uwagę np, że w tamtym sezonie nie graliśmy w pucharach jak już tak liczysz punkty.
12.12.2018 o 11:00 przez Bonhart25
Bonhart25
"miałeś chamie złoty róg,
Miałeś chamie czapkę z piór,
Ostal ci się jeno sznur..."
12.12.2018 o 10:32 przez WeAreMy7h
WeAreMy7h
Brawo !! !
12.12.2018 o 09:14 przez Wojtala
Wojtala
Puchar UEFA to wcale nie jest taki marny poziom jak sie niektórym wydaje. Zobaczcie sobie jakie ekipy wygrywały go w ostatnich latach Atletico, Chelsea, Manchester, Sevilla, Porto. Inter jest obecnie za słaby, żeby powalczyć o ten puchar, a co dopiero LM. Za słabi gracze w podstawie za słaby trener na Europę. My nie budujemy zespołu tylko mam zlepek przypadkowych graczy oparty na pupilkach którzy muszą grać. Głupia polityka wypożyczeń z której nic nie wynika, a gracze typu Cancelo kończą w obozie odwiecznego rywala. Zarządzanie klubem jest fatalne widać, że tu nikt nie ma pomysłu na to jak powinien wyglądać Inter.
12.12.2018 o 10:01 przez vth
vth
Jeszcze do końca roku trzyma nas ffp, gdzie musimy być 50mln na plusie. Na dniach będzie oficjalka o przyjściu Marotty. Już bardzo długo jesteśmy średniakami, ale wszystko idzie ku normalności. Potrzeba nam jeszcze 1-2 lata. Musimy utrzymać najważniejszych piłkarzy a tych innych wymienić. Dobrze jak nie odpuścimy ligi Europy bo to zawsze dodatkowe punkty do rankingu uefa oraz doświadczenie w pucharach.
12.12.2018 o 11:36 przez Drakan83
Drakan83
W mojej ocenie tu już nie chodzi o FFP, słabą kadre itp...jesli by odpadli po dobrej grze, WALCE, poza Politano reszta pomocników też by wypluwała płuca, trudno...myśle że za walke i Spall za ofensywne ustawienie by brawa od publiki dostali. Odpadli w fatalnym stylu. O to tu chodzi wg mnie. Jak z jakichś powodów nie masz piłkarza do środka...to mi logika by podpowiadała, żeby nie wciskać do środka typowego skrzydłowego, tylko zmienić ustawienie, np wpuścić 2 napastnika od początku, chociażby dlatego, że my musieliśmy ten mecz wygrać, bez kalkulacji od początku. Kalkulować mogliśmy jak byśmy wygrywali 2:0
12.12.2018 o 17:33 przez SETE
SETE
Klub jest zarządzany bardzo rozsądnie . Pamiętaj ze mamy kaganiec w postaci FFp, nie możemy kontraktować graczy ... sukcesem jest ze czołowi nie odchodzą
12.12.2018 o 09:13 przez davi23
davi23
Na moje przegraliśmy tylko i wyłącznie przez Ciebie i Twoja upartość w wystawianiu Perisicia! bo jemu się nie chce, nie zależy... a taki Keita od początku czy Lautaro gryźli by trawę, żeby zrobić wszystko aby pomóc w wygraniu tego meczu, bo ich pomoc byłaby pokazaniem się na wielką skalę.
12.12.2018 o 07:10 przez maestro177
maestro177
I znowu ból do którego nie da się przyzwyczaić nawet w 7 lat. Przed Interem jeszcze kilka lat rozwoju, żeby włączyć się do czołówki. Ostatnie mecze pokazują, że nie mamy środka pomocy ani skrzydeł w defensywie i ofensywie. No i trener też nie jest docelowy. Lizemy rany I pracujemy dalej, nie ma innych możliwości.
12.12.2018 o 06:53 przez Kondzik
Kondzik
Aaa szkoda strzepic jape
12.12.2018 o 06:50 przez Szociq
-1
Szociq
Za słownikiem synonimów

Frajer - naiwniak , gapa , niemota , ciemięga , trąba , faja , dzieciak , głuptas , ecie-pecie , frajer-pompka , (posp) jeleń, (od 11.12.201 8) Inter
12.12.2018 o 06:49 przez ojciec&ojciec
-1
ojciec&ojciec
Jak nie przyjdzie jakiś konkretny trener w lecie to mozemy się nastawiać na odejście Mauro i nikt nie może mu mieć tego za złe
12.12.2018 o 00:27 przez ciechan
ciechan
Optymizm przez łzy

LE to będzie czas dla Lautaro, on gdzieś musi się ogrywać.

Co do meczu
Nie obwiniam za ten mecz Spała bo do gry w środku mieliśmy tylko Borje i Brozo. To poniekąd pokłosie FFP i kary nałożonej na nas. Candreva nie grał źle, ale JM na swojej nominalnej pozycji dałby dużo więcej pewnie, bądź też Gaglia za łysego.

Powoli można wysuwać już wnioski nawet i na nowy sezon, potrzebujemy jeszcze jednego zawodnika kluczowego, kreatywnego i szybkiego. Czy będzie to 10tka czy 7ka bądź 11tka, nieważne. Jedno jest pewne że Politano jest kluczowy, a po drugiej stronie nie ma polotu. Ivan fajnie jakby został bo silna kadra to również i zmiany a on daje dużo opcji.
12.12.2018 o 00:06 przez Nasir
Nasir
Dzisiaj rano dokladnie opisalem jak to bedzie wygladac to znawcy a la kredence czy inny capitano stwierdzili ze nie pojmuje calcio.

wiecej wrzutek panie trenerze.
11.12.2018 o 23:51 przez bobogol
bobogol
alez frajernia, wlasnie wrocilem. naleza nam sie czwartkowe gowniane obiady za to co dzis zrobilismy. obysmy sie nie obudzili 2. lutego jak wszystko bedzie juz przegrane
11.12.2018 o 23:45 przez davi23
+1
davi23
Cel byl jasny, wygrać z PSV.
Wygraliśmy?
NIE
Dziękuję i do widzenia LM.
11.12.2018 o 23:39 przez Rafał 1976
Rafał 1976
I tak nasz zarząd będą stać murem za Spallettim i nie ma co strzepic języka
12.12.2018 o 00:11 przez SETE
SETE
Stać murem napewno będą , ale młody i stary Zhang głupi nie są ... decyzja już zapadła i jeśli w tym sezonie nie będzie jakiegoś błysku w postaci np 2 miejsca w lidze to Spal out
11.12.2018 o 23:32 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Nie awansuje się do dalszej fazy, jak się nie wykorzystuje takiej okazji i to na własnym stadionie.
Szkoda, bo szansa była ogromna, ale jej nie wykorzystaliśmy, a znając życie, to LE nasi będą mieli w dupie... 😑
Z :cenzor: ta końcówka roku! 😔
11.12.2018 o 23:25 przez szymson55
szymson55
wstyd.....
11.12.2018 o 23:20 przez Drakan83
+3
Drakan83
Idealnym fragmentem meczu, który obrazuje mentalny poziom Spallettiego, co jest powodem, dlaczego ten człowiek nic wielkiego w futbolu nie osiągnie, była sytuacja, po której na boisko wszedł Vrsaljko...i obrońcy na swojej połowie wymieniali między sobą tylko podania. Mam wrażenie, że gdyby nie gwizdy własnych kibiców...podawali by tak sobie do końca meczu.
Wiadomo, że przecież takie polecenie na gre na czas (beznadziejną) wydał trener. Za całą gre odpowiada trener, bo tąswoja mentalność betonu wpajał w piłkarzy.
Jeśli go zwolnią (w co wątpie), to płakał po nim nie będe...jeśli go zostawią, to zobaczymy co z tego wyjdzie...ale na fajerwerki się nie nastawiam.
11.12.2018 o 23:20 przez cyrkiel
+1
cyrkiel
Zaważył indywidualny błąd, niestety taki jest futbol. Nie ma co płakać, nie byliśmy jeszcze na to gotowi ale za to mamy 1/16 LE, to jest nasz poziom obecnie i mamy szanse to wygrać. Działamy, Forza Inter!
11.12.2018 o 23:25 przez SETE
SETE
Nie mamy szans ze Spalettim , bo w LE będą zespoły nie gorsze niż PSV. Spall to nie jest trener na granie na zwycięstwa , on sie dobrze czuje jak sie gra na remis po którym sie go chwali bo ugrał np punkt na trudnym terenie
12.12.2018 o 00:19 przez cyrkiel
+2
cyrkiel
Ja bym tego tak nie upraszczał. Można łatwo dostrzec jak często u nas o wyniku spotkania decyduje indywidualny błąd w obronie. LM nie wybacza, przykładem mogą być wpadki Lpoolu i Barcelony z zeszłego sezonu. Mamy sporo do poprawy. Większość z tych chłopców pierwszy raz spotkała się z LM i poważnym futbolem, jeszcze wszystko przed nimi. Najważniejsze to teraz nie odpuścić LE i pokazać złość w kolejnych meczach. A jeśli chodzi o Spalla to przypomnę że to jemu udało się wyciągnąć nas z rynsztoku w jaki wpadliśmy po Mourinho. Trzeba szanować to co mamy i brnąć do przodu, a wyniki przyjdą z biegiem czasu!
11.12.2018 o 23:19 przez Kebo
Kebo
Won z Łysym i tyle
11.12.2018 o 23:19 przez pluto11
pluto11
Dzbany które same sobie przejebaly LM
11.12.2018 o 23:15 przez SETE
+2
SETE
Ja napisze na spokojnie bi dość szybko emocje u mnie opadły , można powiedzieć ze opadły w momencie gdy przeczytałem skład na ten mecz. Gramy wg spala najważniejszy mecz sezonu - zgadzam sie , a w drużynie nie widać tej chęci zwycięstwa , tego czegoś co odróżnia chłopców od mężczyzn ... nie ma po prostu jaj. Zagraliśmy fatalnie , 1 połowa kabaret, w drugiej lepiej ale dalej bez zęba ta gra wyglądała. Byłem do dzisiaj za Spalettim ale widzę ze jest to gość totalnie bez odwagi, taki trener na trójkę z plusem. Z nim na ławce nie podskoczymy wyżej, nie ma tej mentalności która musi mieć Inter. Do końca sezonu i od lipca musi przyjść ktoś nowy, a jak jest opcja Conte ( co nie jest wykluczone bo Antonio może prace podjąć od zaraz ) to powiem szczerze nie ma sie nad czym zastanawiać
11.12.2018 o 23:14 przez ThreeEyedRaven
+3
ThreeEyedRaven
No cóż, patrząc z perspektywy całej fazy grupowej nie do końca zasluzylismy na awans. W 6 meczach ani razu nie udalo sie zachować czystego konta. Ponadto strzeliliśmy tyle samo bramek co ostania drużyna z naszej grupy.
Nie da sie grać całą epokę jednym napastnikiem. W dodatku mającym wsparcie będącego bez formy Perisica, kryształowego Radka, dziadka Candrevy, czy pradziadka Valero. Choc temu ostatniemu nie mogę odmówić zaangażowania to jednak pewnych braków nie jest w stanie tym nadrobić.
Z dzisiejszego meczu na plus Politano.
Ps Zawód jest i to całkiem spory. Jednak bolało mniej niz sie spodziewałem.
11.12.2018 o 23:14 przez intermed1
-2
intermed1
Ehhhh aż się cisną na usta słowa Grzegorza Skwary. Myślę że nic nowego swoim komentarzem nie wniose bo wszyscy wiemy to samo, drużyna kompletnie dała dupy, Spaletti po sezonie do zwolnienia bo z nim nic nie osiągniemy (2/12 pkt w tym ciągu 4 meczy). To może być początek końca tego sezonu, zbliża się czarny grudzień a chłopaki mogą mentalnie stanąć w miejscu i zaczną się kolejne straty punktów (odpukać). Zaczynać rozmowy z Conte i to szybko.
11.12.2018 o 23:11 przez SlimShady
SlimShady
Niech to szlag, musiał ten Totepham zremisować, co za pech :-( . Sami jesteśmy sobie winni, jak nie umiemy wygrać z PSV to nie ma czego szukać w fazie pucharowej. Na pocieszenie Liga Europejska, mam nadzieję że jej nie oleją i nie zrobią wstydu, no ale tam jest Chelsea, Arsenal, Milan, Napoli i chyba Valencia, Benfica oraz Szachtar
11.12.2018 o 23:08 przez Silvio
Silvio
Rozumiem, że mogli zremisować, a nawet przegrać ale żeby w 80 minucie podawać sobie piłeczkę w obronie jak Polska z Japonią? Przecież mecz w Barcelonie trwał. Mental żałosny tu trzeba było cisnąć po golu na 1:1 iść za ciosem, a nie czekać na fuksa, Barca grała pół rezerwami, czego oni oczekiwali? Prezentów na święta? O to mam żal do Spalettiego, że nie potrafi zrobić z Interu klubu z mentalnością zwycięzcy.
11.12.2018 o 23:08 przez Endru
Endru
Dziś godni Interu byli tylko Icardi, Skriniar i Politano.
Reszta zagrala taki paździerz, że nie powinni dostawac przez miesiąc pensji.
Nie żal mi bo pokazaliśmy, że nie jestesmy godni dalszej fazy LM.
Teraz pora się skompromitować w LE.
Dziękuje Uefa za ograniczenia FFP Ku rwy Je bane.
Wiadomo czemu Asamoah w Juve tylko rezerwowym był.
Spaletti całkowity brak odwagi myślę, że swoja prace w Interze juz wykonales.
Nowy rok nowy trener nowy Inter.
Dobranoc.
11.12.2018 o 23:07 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Cała złość, krytyka i wqurwienie powinny splynac najmocniej jak tylko się da na tego jebnego betonowego lyseko wielkiego TAKTYKA na tyle aby zrozumiał, że kolejny raz zajebl po całość perisicem który qurwa nie wiem co by musiał grać aby w końcu dał odpocząć naszym oczom oglądanie go. To samo z candreva. Choć się starał to jednak widać było od razu ze swoją obecnością tylko przeszkadzał Politano w kreowaniu akcji. Balde w formie siedzi na ławie. Martinez siedzi qrwa dość. Łysy kmiot albo dalej odpocząć Perisicowi na długi długi czas i zmienia ta jeb taktykę z Icardim który sam musi walczyć z 3 rywalami albo niech Spierd. w trymigi !! !! Barcelona już bardziej pomoc nam nie mogła. Jeb leszzze nie zaslugiwaly na 16 i tyle w temacie. Szkoda tylko Icara Poiitano Skriniara I Hande
12.12.2018 o 08:18 przez Snake86
-1
Snake86
Martineza i Balde miałeś na boisku, za dużo nie zrobili. Poza tym wytrzyj ślinę z buzi i napisz jeszcze raz bo nie da się tego czytać.
11.12.2018 o 23:07 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Wielki Spalletti i tak będzie chwali że walczyli do końca i będzie bredził że teraz trzeba się odbudować i walczyć w lidze ojak naj większe cele i oczywiście w LE,i dojść jak najdalej
11.12.2018 o 23:05 przez VVujek
-1
VVujek
I co pisalem, ze Asamoah to nasz najslabszy pkt w obronie...

Shoutbox

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

VVujek 18.01.2019 08:23

Przeciez tego sie nie da logicznie wytlumaczyc .

VVujek 18.01.2019 08:23

Skoro chcieli ich wykluczyc z LE to byli tym gorszym przypadkiem , a dalej wydaja kase

Luki165 18.01.2019 08:21

3 mln plus bonusy wedlug sky . Wujek poki nie mam oficjalnie wyroku to moga tak dzialac . Po drugie czytalem ze Inter i Milan to niby inne przypadki

InteristaNagato 18.01.2019 08:21

Piatek w Mediolanie

VVujek 18.01.2019 08:18

Teraz chca wydac na piatka 40 baniek xd

VVujek 18.01.2019 08:18

Do tego higuain zarabia 7,5 mln

VVujek 18.01.2019 08:16

Higuain 18 paqeta 35 , a przeciez mieli zostac wykluczeni z LE za FFP

Luki165 18.01.2019 08:16

A my musimy prowadzic krearywna ksiegowosc zeby wykazywac zyski kapitalowe

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21690

Liczba newsów: 32546