Plotki transferowe

Inter pyta(ł) o Gourcouffa (36)

Autor:
prawie 17 lat temu
883
36
W maju bieżącego roku Inter Mediolan zainteresował się "Le petit Zizou" czyli Yoannem Gourcouffem. Był on wówczas wypożyczony do Bordeaux z AC Milan. Teraz piłkarz jest już własnością klubu prowadzonego przez ex Interistę Laurenta Blanca, a sam zawodnik kosztował ok. 15 mln €.

W Milanie, w którym wcześniej grał Gourcouff nie poznano się na talencie młodego Francuza, zresztą gdy ten występował dla Rossonerrich to jego szanse na przyjście do Interu były bardzo małe, teraz znacznie wzrosły, tym bardziej, ze sam piłkarz ma coś do udowodnienia drużynie Milanu.

Włoski dziennikarz Christian Recalcati twierdzi, iż Jose Mourinho lubi grę byłego gracza Milanu, co więcej zainteresował się na nim na tyle mocno, że chciałby go w Mediolanie o czy świadczą już majowe podchody Interu, o których nikt nie wiedział...
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.08.2009 o 15:07 przez Mate1908
Mate1908
Hahaha po takim transferze chciałbym zobaczyć reakcję ze strony działaczy i fanów Milanu <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 18:51 przez Cny
Cny
Jest kompila na yt to bierzemy <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> O Moccie nie ma, i co chłopak gra<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Nie ma szans na jego pozyskanie <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 17:46 przez cesc123
cesc123
super jakby trafi do nas
11.08.2009 o 14:41 przez Tomekk
Tomekk
no teraz to juz i tak nici z tego bo dopiero co przyszedl do Bordeaux a tam jest jakis przepis ze nie moglby zmienic definitywnie klubu w tym okienku a o wypozyczonku chyba nie ma sensu wspominac<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:41 przez Tomekk
Tomekk
no teraz to juz i tak nici z tego bo dopiero co przyszedl do Bordeaux a tam jest jakis przepis ze nie moglby zmienic definitywnie klubu w tym okienku a o wypozyczonku chyba nie ma sensu wspominac<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 13:22 przez Dejwid
Dejwid
hehe smieszna ta plota... zbyt duze ryzyko, a i taq go nie puszcza za mniej niz 20 melonow...
11.08.2009 o 12:06 przez microsoft666
microsoft666
radio regionalne bordeaux zdementowalo dzis plotki dotyczace przejscia franzuza do Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 11:07 przez SlimShady
SlimShady
Było by wspaniale jakby do ans dołączył, to typowy trequartista na włoskie warunki grający centralnie za napastnikami, w podobnym stylu co Kaka czy Totti, doświadczony dodatkowo Gourcouff jest w Serie A. Myślę, ze 15 mln było dobrą inwestycją, do tego tygodnia trzeba było by kogoś sciągnąć, bo czas upływa.
11.08.2009 o 10:57 przez sowik
sowik
ooo ten piłkarz jest świetny <img src="http://fcinter.pl/emots/yes.gif"; alt="" /> odkąd zobaczyłem go w Bordeaux chciałem aby trafił do Interu.. genialny zawodnik <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 10:45 przez adriano:)
adriano:)
To mógł przyjść on, a nie Arnautović.
11.08.2009 o 10:18 przez Kamikaze
Kamikaze
Bardzo dobra kompilacja o Yoannie <a href="http://www.youtube.com/watch?v=aYOfwAo8K4c&amp;translated=1">http://www.youtube.com/wa
tch?v=aYOfwAo8K4c&amp;transla
ted=1</a>
11.08.2009 o 10:16 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Dobry jest ale to niemożliwe żebyśmy go ściągnęli. W ostatnim meczu strzelił 2 gole w Bordeaux i na pewno teraz Francuzi go nie sprzedadza. A szkoda<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 10:04 przez MarcoPolo
MarcoPolo
No może coś z tego będzie, ale raczej trzeba się pogodzić z tym iż zbliża się koniec Mercato tak więc codziennie będą się pojawiać nowe nazwiska i nie należy tego brać bardzo na poważnie.
11.08.2009 o 10:03 przez Kamikaze
Kamikaze
* Yoann
11.08.2009 o 09:53 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Kamikaze- dla mnie tez on ma niesamowity talet jak jest szansa to bym sie nie zastanawial brac go i bym byl wsiódmym niebie!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 09:48 przez Kamikaze
Kamikaze
Dla mnie Yonnn jest niesamowity. <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 09:18 przez LoveFist18
LoveFist18
ohohoh, pytanie tylko czy moglibyśmy go teraz wyciągnąć<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> jak tak to się nie ma co zastanawiać, chłopak jest w formie i moze byc lepszy niz taki Vdv ktory nie wiadomo jak bedzie gral
11.08.2009 o 00:17 przez Pazzesco
Pazzesco
ojj 15 mln to niesą krocie, a sam zawodnik ma wyśmienite predyspozycje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Jeśli by prezentował równie wysoką forme jak w Bordo to byłby bardzo dobrym zakupem ;]
10.08.2009 o 23:59 przez kielongang
kielongang
o tak :D dawac go tu!<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
10.08.2009 o 23:52 przez 1+8
1+8
No dla mnie są teraz konkretne 3 nazwiska Snejider VdV i teraz Gourcuff jak się ogląda mecze reprezentacji Francji to on gra tam pierwsze skrzypce piękne gole cudowne podania jak dla mnie piłkarz marzenie jak ktoś już wcześniej powiedział drugi Zizou kupić nie zastanawiać się<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
10.08.2009 o 23:16 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
Lepiej skupmy się na jednym lub dwóch konkretnych nazwiskach i o nie powalczmy, bo znowu na koniec marcato obudzi,my się z ręką w wiadomym miejscu.
10.08.2009 o 23:11 przez Soulfain
Soulfain
Jakby go kupili było by świetnie. I mina fanów Milanu , gdyby się skończyło jak z Pirlo
10.08.2009 o 22:54 przez Piekarz
Piekarz
To byłoby coś, piłkarz już teraz świetnie grający, a mogący jeszcze się rozwinąć z powodu młodego wieku. No i jeśli grałby tak jak w Bordeaux, to metaforyczny &quot;uśmieszek&quot;, zaadresowany do kibiców Milanu, długo by nie znikał z mojej twarzy.
10.08.2009 o 22:34 przez dichu
dichu
Dobra Sneder VdV Ribery Ederson Gourcouffa Deco a mówiło się tydzień temu ze offensywnych pomocników brak hehe <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
10.08.2009 o 22:20 przez Seba
Seba
No niestety Massimo musiałby wyłożyć sporą sume <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
10.08.2009 o 22:11 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
echh spełniłoby się moje marzenie <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> Juve miało swojego Zizou my mielibyśmy swojego Gourcouffa<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> FoRzA<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
10.08.2009 o 22:09 przez Rebelde
Rebelde
Bordeaux kupiło za 15mln , teraz by pewnie z 30mln za niego zaśpiewali<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Plota jak nic...
10.08.2009 o 22:03 przez Andruś
Andruś
JA juz mam w glowie kociol, teraz kazdy, ktory ma wypelnic puste miejsce wydaje sie dobry<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mam nadzieje, ze w tym tygodniu ta telenowela sie skonczy i nowy rozgrywajacy zadebiutuje z Bari - zo powinno byc dobrym rozwiazaniem, bo ten zespol raczej nie postawi nam za duzych wymagan
10.08.2009 o 22:03 przez Andruś
Andruś
JA juz mam w glowie kociol, teraz kazdy, ktory ma wypelnic puste miejsce wydaje sie dobry<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mam nadzieje, ze w tym tygodniu ta telenowela sie skonczy i nowy rozgrywajacy zadebiutuje z Bari - zo powinno byc dobrym rozwiazaniem, bo ten zespol raczej nie postawi nam za duzych wymagan
10.08.2009 o 22:01 przez Omen
Omen
Wczoraj oglądałem sobie Bordeaux :Lens a on strzelił dwie piękne bramki...Powiem wam że pomyślałem o nim że mógłby do nas trafić.Świetny zawodnik na którym nie poznał się Milan!My na ich rzecz straciliśmy Seedorfa a zwłaszcza Pirlo i wszyscy wiemy jak to wyglądało...Czy nie czas odgryźć się Milanowi?<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />

Shoutbox

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625645

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się