Pozostałe

Inter-Roma: przewidywane składy (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
291
19

Zdaniem dziennikarzy Leonardo ma tylko jedną wątpliwość, co do wyjściowej, jaka wybiegnie na boisko w meczu przeciwko Romie.

 

Dotyczy ona partnera w ataku dla Samuela Eto’o. O miejsce walczą Giampaolo Pazzini oraz Diego Milito. Argentyńczyk jest bardziej wypoczęty, ponieważ nie zagrał w ostatnim meczu, jednak mimo to faworytem do gry od pierwszych minut pozostaje Włoch, który w ostatnich dwóch spotkaniach strzelił trzy gole.

 

Na pozostałych pozycjach nie będzie większych niespodzianek. Wobec absencji Sneijdera miejsce w składzie utrzyma najprawdopodobniej Philippe Coutinho. W linii pomocy ponownie powinniśmy zobaczyć powracającego do pełni sił Thiago Mottę, który zajmie miejsce Kharji. Dyskwalifikacja Ranocchi spowoduje natomiast, że na środku obrony obok Lucio zagra Chivu, a z kolei jego miejsce na lewej stronie defensywy zajmie Nagatomo.

 

Przewidywane składy:

 

Inter (4-3-1-2): 1 Julio Cesar, 13 Maicon, 6 Lucio, 26 Chivu, 55 Nagatomo, 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta, 29 Coutinho, 9 Eto'o, 7 Pazzini.

 

Roma(4-2-3-1): 32 Doni, 87 Rosi, 29 N. Burdisso, 4 Juan, 17 Riise, 16 De Rossi, 7 Pizarro, 20 Perrotta, 30 Simplicio, 94 Menez, 22 Borriello.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2011 o 17:00 przez luuki
luuki
Cou pokażę co potrafi <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Czekam na mecz z wielką niecierpliwością ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.05.2011 o 16:41 przez mAlEc7
mAlEc7
Bardzo dobre zestawienie naszego składu...ale ja bym dał Samuela w miejsce Chivu...
11.05.2011 o 16:16 przez raul07witek
raul07witek
skubany [11.05.2011 16:13] <br />
<br />
DZięki Ci dobry człowieku, ale wiem co to są SopCasty itd itp. Po prostu chodzi mi o to czy w tv cyfrowej sobie gdzies obejrzę. Jeśli Wy tego nie wiecie to szkoda. Mi po prostu najzwyczajniej w świecie się szukać nie chce po tych arabsko-niemieckich kanałach typu aljaziera, zdf etc. Ju noł. Dzieki jeszcze raz i powodzonka. Peace
11.05.2011 o 16:13 przez skubany
skubany
Witek, najlepiej obejrzeć przez Sopcasta. Jeśli nie wiesz co to/nie wiesz jak - po prostu pytaj, wszyscy Ci tu chętnie pomogą.
11.05.2011 o 16:03 przez Helton
Helton
Widze , że Leos przekonał sie w koncu do Coutinho.
11.05.2011 o 16:00 przez Kusy
Kusy
oby skład wyglądał tak ;)
11.05.2011 o 15:59 przez raul07witek
raul07witek
Witam. Jestem całkliem z innej bajki i nie ogarniam tego forum, dlatego postanowiłem spytać Was, by ułatwić sobie życie. <br />
Mianowicie chętnie obejrzę dziś mecz Inter-Roma, ale nie wiem czy w jakiejś pl Tv pokazują mecze Waszego ukochanego klubu. Mogę liczyć na jakąś pomoc, wskazówkę ? <br />
<br />
dzięki z góry i pzdr, a także powodzenia w dzisiejszym meczu.
11.05.2011 o 15:28 przez Fqrve
Fqrve
Coutinho yeah<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
11.05.2011 o 15:18 przez Drago194
Drago194
Nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Tylko nie Chivu na środku<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Już wolałbym tego Faraoniego. Po za tym obecność Coutinho jak najbardziej cieszy. Chciałbym w końcu zobaczyć Wally`ego bo dawno już go nie widziałem na boisku.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.05.2011 o 15:09 przez Czarson
Czarson
Ciesze się , że jest Coutinho . Ogrywanie go zaprocentuje , tym bardziej , że nie prezentuje się słabo .
11.05.2011 o 14:45 przez Il Colosso
Il Colosso
dobrze ze Cou zagra mam pewne obawy co do Chivu na środku gdzie chciałbym zobaczyć Samuela<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.05.2011 o 14:31 przez Castellazzi
Castellazzi
Nie wiem dlaczego Pazzini ma &quot;rywalizować&quot; o miejsce w podstawowej 11 ze słabym Milito. Dobrze że jest Cou, tylko ciekawi mnie to czy wytrzyma drugi mecz na pełnych obrotach po tak długiej przerwie od gry.
11.05.2011 o 14:29 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Mam tylko jedną wątpliwość co do tego składu, a jest nią Chivu... <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> . Co się dzieje z Samuelem<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Powinien już grać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
11.05.2011 o 14:27 przez kontousuniete
kontousuniete
Jak widzę Cambiasso biegającego pod polem karnym przeciwnika i schowanego Motte prawie na swojej połowie to mnie zalewa, Mou pokazał, że Motta nie jest typowym defensywnym pomocnikiem i z braku zawodników kreatywnych powinien grać u nas ofensywniej! <br />
Po za tym musimy wygrać puchar, jest ważny z psychicznego punktu widzenia przed następnym sezonem ! <br />
Forza Inter !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.05.2011 o 14:20 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Chętnie bym zobaczył Samuela u boku Lucio i obowiązkowo Pazzini w pierwszym.
11.05.2011 o 14:03 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Kiwu na środku<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Samuela dawać!
11.05.2011 o 13:51 przez coutinho24
coutinho24
podoba mnie sie to <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.05.2011 o 13:41 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
DAWAĆ Samulea, Cou29 i Marige\ Obiego w piewszym i mamy WINA!<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.05.2011 o 13:33 przez Kamikaze
Kamikaze
Coutinho ! &lt;3

Shoutbox

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Claudio 26.06.2026 21:04

Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje... :brawo:

El_Imprezatore 26.06.2026 21:02

na takiego jonesa nas stać

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Imrahil 26.06.2026 20:52

i hakana

El_Imprezatore 26.06.2026 20:52

jeszcze zobaczycie, że Bastoniego opeirdolą młotki

Imrahil 26.06.2026 20:51

facepalm

El_Imprezatore 26.06.2026 20:51

dokładnie, tak jak ktoś wcześniej napisał, że śmierdzi samofinansującym się okienkiem

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:50

stek gównomowy

El_Imprezatore 26.06.2026 20:49

aż się boję tego zdania "zmienić cele" = alternatywy alernatyw

El_Imprezatore 26.06.2026 20:48

miki przedłużuł

Imrahil 26.06.2026 20:48

darmian podpisal? ;p

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:47

dodtkowo tracimy Denzela i de Vrija

martins2000 26.06.2026 20:47

"Szefostwo Interu,będzie musiało zmienić strategię na mercato,w przypadku Palestry transfer był na etapie bardzo zaawansowanym,był prawie zamknięty i przepadł,w kwestii Nico Paza były tylko rozmowy informacyjne,ale nie zdążyli nawet rozpocząć negocjacji.Priorytetem rynku było sprowadzenie Palestry, Jonesa z Liverpoolu i rozważenie możliwości z Nico Pazem: dzisiaj to wszystko są albo nieudane, albo wygaszone rozmowy,jak w przypadku Jonesa.Inter będzie musiał przemyśleć swoją strategię, na pewno dojdzie do wewnętrznych konsultacji,żeby to zrozumieć. Ale Inter dokona kilku zakupów, będzie ich 4-5,ale trzeba będzie zmienić cele”

El_Imprezatore 26.06.2026 20:45

czekam do końca okienka ale jak narazie to nasze asy wyglądają jak dzieci we mgle. Już nawet iz backi wydają 70mln. jak to w ogóle jest możliwe a nasi jakieś pokemony do 25 max. Żałosne

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się