Plotki transferowe

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
1589
19
de paul

Rodrigo de Paul ma zostać następcą Christiana Eriksena, gdy ten w zimowym oknie transferowym opuści Inter.  Dyrektorzy mediolańskiego klubu rozpoczęli już rozmowy z przedstawicielami zawodnika na temat transferu ich klienta w zimowym mercato. Donosi portal Calciomercato.com.

Beppe Marotta oraz Piero Ausilio wspólnie opracowują strategię pozyskania Argentyńczyka. Przekonanie działaczy drużyny ze stadionu Friuli do oddania jednego z liderów ich zespołu nie będzie łatwym zadaniem, ponieważ uważają oni, że Argentyńczyk jest kluczem do utrzymania się Udniese w Serie A. Równocześnie zdają  sobie sprawę, że zatrzymanie De Paula na dłużej w klubie będzie niemożliwym zadaniem, ale są gotowi oddać go po zakończeniu sezonu. Biorąc pod uwagę kryzys finansowy, jaki dotknął wszystkie kluby w Europie może okazać się, że jeśli Interiści w styczniu zaproponują za zawodnika oczekiwane 30 do 35 mln euro, to propozycja ta zostanie zaakceptowana.

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 17.01 (19:23 ) 2 scenariusze powrotu Eriksena do Tottenhamu (0)

17.01
10:12
mercato live

Mercato Live - 18.01 (16:30) Inter stawia twarde warunki Tottenhamowi (20)

18.01
10:12

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.12.2020 o 19:53 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Argentyńczycy w Interze zawsze mile widziani. De Paul zapewne więcej wniesie niż bezjajowy duński książę.
03.12.2020 o 18:36 przez boniunio
+1
boniunio
Niestety dopuki w Interze jest Conte to Eriksen sobie nie pogra i jest bezużyteczny a inkasuje dużo kasy więc sprzedaż go i kupno De Paula myślę wyszła by nam na duży +. Nie ma co porównywać tych dwóch piłkarzy bo to inne typy gry ale De Paul jest bardziej uniwersalny i bardziej pasujący do betonowej taktyki Conte.
03.12.2020 o 15:06 przez Kebo
Kebo
Wymiana za Eriksena, który i tak nie pogra jak najbardziej. Czuję, że może być to temat nr 1 zimą, ze względu na sytuację Duńczyka.
03.12.2020 o 14:49 przez Michal2991
Michal2991
Kupować szybko, bo zaraz włączy sie roma z milanem i będzie jak z Kumbullą i Tonalim !
03.12.2020 o 12:46 przez Ippon
Ippon
Narzekaliście na brak dryblingu to macie zawodnika odpowiadającego zapotrzebowaniem. Eriksen pod tym względem wypada tylko lepiej od śo. De paul najwięcej faulowany zawodnik, najwięcej stworzonych sytuacji. Co prawda strat ma dużo ale eriksen pod tym względem też nie wypada zbyt dobrze a Hakimi miał najwięcej w bundeslidze.
Ogólnie nowy zawodnik traktowany powinien być jako nowy pomocnik a nie zastępstwo eriksena. Bo medialnie lepszym go nie zastąpimy ale piłkarsko na tą chwile jest dużo łatwiejsze.
03.12.2020 o 12:44 przez nicolas80
+1
nicolas80
Nie jestem przekonany do tego transferu ale można spróbować ale obowiązkowo trzeba się pozbyć: Eriksena, Vecino i Nainggolana
03.12.2020 o 12:45 przez JoaoMario
JoaoMario
kto według ciebie byłby lepszy za De Paula?
03.12.2020 o 12:47 przez nicolas80
+1
nicolas80
Piotr Zieliński
03.12.2020 o 13:50 przez JoaoMario
+2
JoaoMario
To słabszy piłkarz od Eriksena.Jedyny piłkarz Polski jakiego bym chciał to Walukiewicz
03.12.2020 o 20:34 przez kotek2554
+1
kotek2554
Ja bym zobaczyl jeszcze Drągowskiego
03.12.2020 o 12:41 przez timon
timon
jak najbardziej na tak. De Paul u nas moglby zrobić krok do przodu. Eriksen i Radja u nas nie pograją, Sensi to zdrowotnie niewiadoma, wiec pomocnik jest mega potrzebny
03.12.2020 o 12:46 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
Eriksen powinein zostać sprzedany.On już nie wypali u nas.Dużo zarabia i w dodatku ma jeszcze jakąś wartość.
03.12.2020 o 12:28 przez danielinter
danielinter
Ciekawe jak ten De Paul radzi sobie w destrukcji bo na wazne mecze przy dobrym wyniku Conte gra tylko 4 pomocnikami Barella , Brozovic , Vidal , Gagliardini i pewnie mialby szanse Vecino gdyby nie uraz , a ci bardziej ofensywni Eriksen , Sensi i Nainggolan grzeja lawe zeby potem nie bylo tak z De Paulem.Wolalbym zeby przyszedl Locatelli
03.12.2020 o 12:39 przez timon
+1
timon
Sensi ława? Gdy Sensi był zdrowy to grał wszystko.
03.12.2020 o 12:40 przez Ippon
Ippon
De paul silny, agresywny. Tak dokładnie się nie przyglądałem ale jeździ na 4 literach jak barella.
03.12.2020 o 12:42 przez darren1
+1
darren1
Nie porównuj tych piłkarzy do Eriksena, bo to zupełnie inni piłkarze, a Conte nie stawia na Duńczyk, nie dlatego że jest ofensywnym piłkarzem (choć sajko fani księcia duńskiego upodobali sobie ten argument, bo im bardziej pasuje do teorii xd), a dlatego, że gra słabo, a w dodatku nie daje nic w defensywie. Sensi jak był zdrowy był podstawowym piłkarzem Conte.
03.12.2020 o 12:46 przez nicolas80
nicolas80
Dobrze operuje piłką ale za mało dynamizuje akcje i wydaję się że ma braki szybkościowe.
03.12.2020 o 11:59 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Jakby kompletnie bezużytecznych kukolda duńskiego i wraka sardyńskiego wymienić na Locatellego i nawet tego średniaka De Paula to na pewno byśmy zyskali dużo. Przykład Darmiana pokazuję, że Conte potrafi niesłychanie ogarnąć takich przeciętniaków
03.12.2020 o 12:38 przez JoaoMario
+3
JoaoMario
De Paul to nie średniak

Shoutbox

mroowa111 25.01.2021 00:00

liczy sie boisko nic wiecej

edwart 24.01.2021 22:08

Ja to widze tak pobijemy milan a potem będzie tłumaczenie, ze Inter wygrał z osłabionym milanem bo maja 5 absencji

Orzeu 24.01.2021 21:51

Keita dobry zawodnik

Endru 24.01.2021 19:29

Gol lazio

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

mhym

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

Chuchu 24.01.2021 18:39 Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kamiliusz1908 24.01.2021 19:20

Nigdy nie wywalimy Gagsa i Vecino bo żaden klub w galaktyce ich nie zechce

Chuchu 24.01.2021 19:17

Napoli Napoli kupon Ci spier....

Endru 24.01.2021 18:42

Locatelli i de paul in i wywalic gagsa i vecino to by bylo cos

Chuchu 24.01.2021 18:39

Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kusy 24.01.2021 18:21

Żartowałem przecież. Jesteś okej nic do Ciebie nie mam, ale Łęczna w barażach przegra i tak z Radomiakiem, tak to widzę.

Adriano_forever 24.01.2021 18:16

na brak rozrywki nie narzekam

Kusy 24.01.2021 18:15

To przejdź z jednej szklarni do drugiej, zawsze to jakaś rozrywka.

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

a i nie mam psa

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

matko bosko co tu się dzieje :D

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

jestem promilem? xDD

Kusy 24.01.2021 18:14

Kto pisze o promilach, nim jest :) tak więc odstaw alkoi wyjdź z psem.

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

no pijany na bank

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

kocha źle żenada

Kusy 24.01.2021 18:12

Skaczą daleko kocha, źle, żenada, typowy polaczek suksceu, kocha tylko pierwsze miejsce

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38483