Plotki transferowe

Inter sprowadzi Cassano, jeśli odejdzie Ibra (30)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
393
30
Według włoskiej prasy Nerazzurri zarobione na sprzedaży szwedzkiego napastnika wykorzystają, by sprowadzić w swoje szeregi gwiazdę Sampdorii.

Wczoraj przedstawiciele obu klubów otwarcie przyznali, że prowadzone są negocjacje w sprawie wymiany Ibrahimović - Eto'o. W sumie kwota transferu wynosić ma €48 mln plus Kameruńczyk. Teraz pozostało jedynie czekać na decyzję obu piłkarzy.

Tuttosport donosi, że działacze Interu już pracują nad transferem następcy 'Ibracadabry'. Branca i Oriali chcą zaoferować Sampdorii około €10 mln plus Amantino Mancini. Marotta, dyrektor sportowy klubu z Genui, oznajmił, że odpowiednio wysoka oferta skłoni go do sprzedaży gwiazdy zespołu.

Oczywiście Nerazzurri muszą liczyć się z faktem, iż Cassano będzie chciał zarabiać więcej niż €2,4 mln rocznie, co nie powinno dla Morattiego stanowić problemu po sprzedaży Ibrahimovica.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.07.2009 o 23:36 przez SlimShady
SlimShady
10 + Mancini też bardzo ciekawa oferta, bardzo korzysta, szczególnie dla nas.
20.07.2009 o 23:35 przez SlimShady
SlimShady
Antonio to fanatyczny zawodnik, chyba obok Aguero jedyny zawodnik co zdoła zastąpić Ibre w Interze. Już od dawno go chciałem, szkoda, ze tylko kosztem Zlatana.
19.07.2009 o 13:32 przez Omen
Omen
Jeśli przejdzie do nas to Ibra szybko zostanie zapomniany<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 21:35 przez adriano:)
adriano:)
Jest to jedyny gracz, który mógłby w pewnym sensie zastąpić Zlatana. Powinniśmy się nim bardzo zainteresować, bo jest on do wyciągnięcia za tanie pieniądze.
18.07.2009 o 20:53 przez PioterTT
PioterTT
Cassano ma w kontrakcie klauzulę 20 milionów euro, dla porównania Eto'o chce 15 przy podpisaniu kontraktu... [*] <br /> <br /> To dla mnei jest nie realnie Capitano. 15 mln klauzule to jest niemozliwe zeby Inter podpisal sie parafka pod czysm takim. <br /> Skad masz te informacje ? - Totalne bzdury 1 !! !
18.07.2009 o 19:12 przez LoveFist18
LoveFist18
to jak zanetti bedzie gral na lewej to santon juz nie pogra?! bez sensu
18.07.2009 o 19:09 przez LoveFist18
LoveFist18
Poje...ich?! po co kolejny napastnik, jeśli będzie eto'o to kupujmy szybko OFENSYWNEGO POMOCNIKA, ROZGRYWAJĄCEGO !! ...który będzie mu piłki dogrywał
18.07.2009 o 17:49 przez Mate1908
Mate1908
Kupienie Cassano byłoby świetnym posunięciem. Tylko żeby Mancini nie odwalił że on nie chce odchodzić... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 17:35 przez Pazzesco
Pazzesco
Ja tam bym chciał ich obu u nas...
18.07.2009 o 17:29 przez Cny
Cny
Nie ma ludzi nie do zastąpienia. Ja jestem zwolennikiem tezy, że Inter będzie silniejszy bez Ibry niż z nim, jeśli tylko wszystko będzie rozsądnie prowadzone i zarząd pomoże Mou, a nie wywali najlepszego gracza i bądź co bądź kreatora gry nie znajdując nikogo na jego miejsce lub zastępując na siłę graczem o podobnej charakterystyce, gdy taktyka ulegnie na 99% zmianie po odjeściu szweda.
18.07.2009 o 17:26 przez tytusek25
tytusek25
Jak najbardziej Cassano nam sie przyda.Ibra potrafił cofnąć sie i z koniecznosci rozgrywac .Cassano w Sampie tez z koniecznosci robi za playmakera tyle ze nie jest tak bramkostrzelny jak Szwed no ale tez partnerow ma znacznie slabszych.Nie pasuje mi tu tylko ten Etoo.Wole jednak Inter z Ibra i bez Cassano niż Inter bez Ibry ale z Hlebem i Etoo i nawet Cassano. Oby ta szopka nie doszla do skutku.
18.07.2009 o 17:25 przez Grajas
Grajas
Pewnie kupmy go i będziemy grali 2-4-4 a co,wkońcu Jose &quot;zawsze atakuje&quot; Mourinho będzie zadowolony.
18.07.2009 o 17:16 przez Cny
Cny
zeberra: Cassano to gracz podobny do Ibry. jego gra opiera się na technice i zaskakiwaniu rywala. Ibra jest w tym lepszy i Cassano go nie zastąpi w 100%. Po za tym Antonio to taki cofnięty napstanik, a jeśli będziemy mieć duet Milito_Eto'o to nie ma wtedy miejsca na boisku dla Cassano, bo jako rozgrywający się nie sprawdzi. To moje zdanie. Przemawia za nim, że to Włoch i tych potrzeba Interowi. Cassano może przyjść, ale żeby to nie było nasze &quot;lekarstwo&quot; na problemy z rozegraniem, bo bedzie tylko gorzej. Stąd stwierdzenie, że to krok w tył.
18.07.2009 o 17:09 przez Seba
Seba
krok w tył ? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 16:35 przez Cny
Cny
tylko nie on :/ ROZGRYWAJĄCEGO nam trzeba jak Ibra pójdzie, nie Cassano :/ Kupując Cassano zrobimy krok w tył.
18.07.2009 o 16:29 przez chrzanek
chrzanek
Nie wiem czemu ale jestem dobrej myśli co do skrzydłowych i Cassano na rozegranie. Może coś z tego wyjdzie. I już nie będzie piłek J.Cesar------&gt; Ibrahimović--------------
&gt; i rób Panie co chcesz - jeseś gwiazdą. <br /> <br /> Po jego odejściu będzie trzeba grać kombinacyjnie.
18.07.2009 o 16:26 przez Kropasz
Kropasz
Burdisso też wymiatał w sparingach...
18.07.2009 o 16:24 przez chrzanek
chrzanek
Śmiejecie się z Quaresmy i Manciniego, a to oni zdaniem ekspertów najlepiej prezentowali się w sparingu. Widać się starają. Sądzę, że Cassano - o ile do nas trafi - Quaresma i albo Mancini albo Hleb będą tworzyć naszą ofensywę.
18.07.2009 o 16:20 przez kacper2208
kacper2208
na skrzydlo lepiej dac ryska :D
18.07.2009 o 16:18 przez Kropasz
Kropasz
Jeśli dostaniemy po transferze Zlatana Cassano, Hleba i Eto'o, to jestem skłonny dać jeszcze jedną szansę ustawieniu 4-3-3 z Cassano i Mario po bokach.
18.07.2009 o 16:16 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Na otarcie łez po Ibrze prezent w postaci Cassano byłby czyms wspaniałym. <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 16:16 przez Talento
Talento
Oby to nie byly plotki<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> ale Ibracadabra musi zostac !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 16:16 przez Biały
Biały
Tak naprawdę jedyna sensowna alternatywa dla nas po odejściu Ibry...jeśli go nie sprowadzą to będę bardzo zaskoczony
18.07.2009 o 16:15 przez chrzanek
chrzanek
Mam mieszane uczucia co do przeprowadzki Ibry, ale może to nas wzmocni? Nie będziemy grać pod Zlatana, a skupimy się na konstruowaniu akcji. W sumie skład: <br /> <br /> ustawienie 4-2-3-1 <br /> J.Cesar - Maicon, Lucio, Chivu/Samuel, Zanetti - Cambiasso, Muntari/Motta - Quaresma, Cassano, Hleb - Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> / Mitilo <br /> <br /> ustawienie 4-3-3 <br /> J.Cesar - Maicon, Lucio, Chivu/Samuel, Zanetti - Motta, Cambiasso, Muntari - Balotelli, Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> , Milito/Suazo <br /> <br /> Możemy wyjść silniejsi i bardziej zgrani jako kolektyw. Ale nie jestem zwolennikiem transferu Il Genio
18.07.2009 o 16:13 przez mati1908
mati1908
&quot;Oczywiście Nerazzurri muszą liczyć się z faktem, iż Cassano będzie chciał zarabiać więcej niż €2,4 mln rocznie, co nie powinno dla Morattiego stanowić problemu po sprzedaży Ibrahimovica.&quot; tak ale przyjdzie eto'o co bedzie ciciał tyle samo albo jeszcze wiecej...
18.07.2009 o 16:12 przez mw121
mw121
Cassano to bym chcial, ale razem z Ibra. Po co tego Murzyna sprowadzaja, ktory bedzie tylko pobieral ogromna pensje i siedzial na lawie?
18.07.2009 o 16:11 przez mati1908
mati1908
super eto'o cassano atak
18.07.2009 o 16:09 przez ricardo
ricardo
Bardzo dobry pomysł, Cassano by się sprzydał <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2009 o 16:08 przez Seba
Seba
Byłoby pięknie.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się