Plotki transferowe

Inter sprzeda kilku młodych piłkarzy (13)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 2 lata temu
537
13
fcinter serwisowe

Do 30 czerwca Inter musi dokonać kilku operacji, które pozwolą na podreperowanie budżetu klubu w związku z restrykcjami Finansowego Fair Play. Poza sprzedażą takich zawodników jak Yuto Nagatomo, Geoffrey Kondogbia czy Joao Mario Piero Ausilio zdecyduje się poświęcić także kilku młodych zawodników.

Andrea Pinamonti i Federico Valietti w styczniu byli bliscy przenosin do Sassuolo. Ostatecznie obaj zawodnicy zdecydowali się kontynuować swoje kariery w Mediolanie. Latem obaj piłkarze opuszczą Inter, nie udało im się bowiem wywalczyć miejsca w zespole Luciano Spallettiego. Pinamonti najprawdopodobniej zostanie sprzedany z możliwością odkupu.

Milion euro Inter może zarobić na wypożyczonym do Frosinone Francesco Bardim. Warunek jest jeden - klub musi w obecnym sezonie awansować do rozgrywek Serie A. Jak na razie Frosinone zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Jedną bramkę w 17 spotkaniach Granady zdołał strzelić Rey Manaj. Hiszpanie w przypadku chęci wykupu napastnika musieliby przelać na konto Interu milion euro.

Zobacz też

Milan Skriniar

Inter spróbuje sprzedać Skriniara? (11)

30.06
14:02
Alexis Sanchez

Solskjær: Podejmiemy dezycję w sprawie Sancheza po zakończeniu sezonu (4)

29.06
00:49

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2018 o 07:22 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Podniete*
12.04.2018 o 07:20 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Timon problem w tym ze to Ty nigdy nie dorośniesz. Nie wyszło barbosie u nas jak wielu dobrym graczom przed nim bo serie A jest specyficzna liga a podpięte masz jak mały prosiak na fermie gnoju :) kazdy młody = zdolny ? Masakra. Masz jakąś schize wyolbrzymiajaca to co pisze.
11.04.2018 o 14:19 przez timon
timon
Racja, skojarzyłem, że wzieliśmy go w wieku 16 lat i grał w primaverze- mój błąd. Czyli średnia jeszcze bardziej spada
11.04.2018 o 13:58 przez Towarzysz
Towarzysz
Dokładnie, Coutinho został wykupiony przez nas w 2008 roku, gdy miał 16 lat, a dołączył do nas dopiero w wieku 18, nie ma mowy o jego wychowaniu.
Ale pomimo wszystko zgadzam się, że nie ma sensu głaskanie po główkach naszych młodych piłkarzy i czekanie na nich nie wiadomo ile czasu. Ale nie zgadzam się, że tylko dwa kluby z czołówki mają dobre szkółki. Manchester United, Real Madryt, Atletico Madryt, Arsenal, Borussia, Monaco to pierwsze najsławniejsze szkółki jakie mi przyszły do głowy. Tak naprawdę większość klubów z Anglii i Niemiec ma najwyższej klasy szkolnictwo piłkarskie, od wielu, wielu lat. Z całym szacunkiem, ale trzeba być naiwnym, jeśli się myśli, że szkółka piłkarska jak fabryka będzie przynosić produkty najwyższej klasy co sezon. Tutaj dużo zależy od szczęścia, jacy chłopcy trafiają do szkółek i jakie mają podejście do piłki. Czasami trafiają się złote pokolenia, takie jakie mieliśmy szczęście oglądać w Barcelonie i Hiszpanii, czy np jeszcze parę lat temu w Holandii. A włoskie szkółki zawodzą, bo włoska filozofia futbolu jest zgoła inna od reszty. Tutaj wymaga się przede wszystkim dojrzałości piłkarskiej, dyscypliny taktycznej. I właśnie z tego powodu Coutinho skończył u nas jak skończył.
11.04.2018 o 13:29 przez Kazam
Kazam
Coutinho przyszedł bezpośrednio z ligi brazylijskiej, z Vasco chyba.
11.04.2018 o 13:19 przez timon
timon
Już pisałem wiele razy, że w ciągu 10 lat nasza szkółka wypuściła 3 na prawdę dobrych zawodników(Coutinho, Bonucchi, Balotelli), kilku solidnych ligowców(Benassi, Duncan, Santon, Destro) i sporo przeciętniaków Livaja, Longo, Puskas i wielu, wielu innych. Daje to jednego na prawdę klasowego zawodnika na 3-4 lata, ale i tak co niektórzy tu bredza o wystawieniu młodych. Jeżeli wziąc pod uwagę wszystkie kluby Serie A, to pokażcie mi, która szkółka produkuje więcej zawodników wysokiej klasy. Nawet mniejsze kluby, które mogą sobie pozwolić na ogrywanie zawodników nie wypuszczają co rok- dwa piłkarzy na prawdę wysokiej klasy
11.04.2018 o 12:52 przez SETE
SETE
Oczywistym jest , ze mlodzi u nas nie maja zadnych szans na rozwoj. Albo chcemy ogrywac i zarabiac na mlodych to wtedy bedziemy zawsze na poziomie Sampy albo w naszej sytuacji dzialamy na zasadzie sprzedazy z prawem pierwokupu badz procentu od sprzedazy. Jedyne 2 kluby z czolowki , ktore maja na tyle dobra szkolke gdzie tak oszlifuja talent, ze ma szanse zostac w klubie i stac sie czolowa postacia to oczywiscie Barca oraz takze Bayern. Taki Juventus juz nie ma takiej szkolki to podszlifuje , wypozyczy i potem odkupuje jak widzi w tym sens. My tej szkolki jak Barca nie mamy stad i talentow na miare vice Icardiego nie ma na horyzoncie.
Sprzedaz z opcja i juz
11.04.2018 o 11:56 przez timon
timon
Ave Caesar
O to to

PiotrekFCI
Twoja psychoza jest tutaj powszechnie znana, znane jest również Twoje myślenie, że młody= utalentowany. Jak dorośniesz to może to zrozumiesz :D
11.04.2018 o 11:49 przez IlCapitano
IlCapitano
Pogonić ten cały szrot, może uzbierałoby się na Cancelo.
11.04.2018 o 11:41 przez AveCaesar
AveCaesar
Nic z tych naszych "młodych talentów" u nas nie będzie. Sprzedać z możliwością odkupu za ustaloną kwotę za 3- 5 lat. Jeżeli dadzą radę wykupujemy nie to zostają tam gdzie są. Na wypożyczeniach i tak nic nie grają w swoich nowych klubach.
11.04.2018 o 11:25 przez Piotrekfci
Piotrekfci
W :cenzor: wszystkich młodych opchac i będzie spokój. Nie będzie musiał przynajmniej czytać takiego pierd. timona. Nic mądrego nie napisze od siebie no ale hejt juz tak ma :] co się dziwić
11.04.2018 o 11:11 przez intermed1
intermed1
Jaki z niego Coutinho, jeśli już to bliżej mu do Longo, Manaja, Bonnazzoli czy Puscasa.
11.04.2018 o 10:29 przez timon
timon
Będzie jak z Coutinho za 3...2...1... :D

Shoutbox

ZnawcaCalcio 02.07.2020 21:02

a my Lazio

crislk 02.07.2020 21:02

ta atalanta już do konca bedzie nam deptac po pietach

ZnawcaCalcio 02.07.2020 21:01

nie pamiętam kiedy ostatnio tak szybko rozstrzygnięcia padły odnośnie top 4 w Serie A

Alfa 02.07.2020 21:01

Masakra

Alfa 02.07.2020 21:01

Ależ to Napoli słabe jest

Chuchu 02.07.2020 21:00

Nie widzę Bastoniego w pierwszej 11 przez cały sezon, jeszcze w Lidze Mistrzów

KoBa 02.07.2020 21:00

Bastoni

Alfa 02.07.2020 21:00

Nie gadaj solidny jest i Interista

Chuchu 02.07.2020 20:59

daj pan spokój

Klinsi64 02.07.2020 20:59

bastoni

Chuchu 02.07.2020 20:59

Skriniar na prawej, na środku Pan Profesor Stefan de Vrij, a na lewej?

Chuchu 02.07.2020 20:58

a kto na lewego środkowego obrońcę?

KoBa 02.07.2020 20:58

Ten cały Gosens to ma być kupiony

IlCapitano 02.07.2020 20:50

Szkoda, że tej okazji Biraghiego z meczu domowego z Barceloną nie miał Gosens

SETE 02.07.2020 20:50

Otóż to Vancore

Vancore 02.07.2020 20:50

w bramke trafia jak juz ma okazje

Vancore 02.07.2020 20:49

gosens ma cos co ma niewielu naszych graczy

Kredence 02.07.2020 20:49

nie wiem ale jest strasznym koniem ten gosens

maverik 02.07.2020 20:49

Mylyk wchodzi i odmieni rezultat

SETE 02.07.2020 20:49

Ok :) chciałem rewanż wziąć :)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w meczu Inter 6:0 Brescia?

Polls answer

Wyniki Serie A

Czwartek, 02 lipca

  • 70'

    Atalanta

    2 - 0

    Napoli

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Udinese

Wtorek, 30 czerwca

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Juventus

Środa, 01 lipca

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    6 - 0

    Brescia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 3

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Milan

Sobota, 04 lipca

  • 17:15

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 19:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Lecce

  • 21:45

    Lazio

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • 17:15

    Inter

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    29

    72

  • 2

    Lazio

    Lazio

    29

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    29

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    60

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    29

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    24

  • 3

    Romelu Lukaku

    19

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27035

Liczba newsów: 36907