Relacje

Inter 6:0 Stjarnan - Nerazzurri w Lidze Europejskiej! (skrót) (34)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 12 lat temu
1241
34

Inter pokonał w rewanżowym meczu fazy play-off islandzki Stjarnan 6-0. Gole dla Nerazzurrich strzelali trzykrotnie Mateo Kovacić, dwukrotnie Mauro Icardi, a jedno trafienie dołożył Pablo Osvaldo.

INTER: 30 Carrizo; 6 Andreolli, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus; 33 D'ambrosio, 88 Hernanes, 90 M'Vila, 20 Obi, 55 Nagatomo; 10 Kovacic, 7 Osvaldo.

Ławka rezerwowych: 1 Handanovic, 2 Jonathan, 9 Icardi, 13 Guarin, 15 Vidic, 17 Kuzmanovic, 97 Bonazzoli

STJARNAN: 1 Jonsson; 4 Vemmelund, 29 Rauschenberg, 9 Laxdal D., 14 Arnason; 7 Johannsson A., 8 Punyed; 11 Bjorgvinsson, 10 Gunnarsson, 24 Toft, 17 Finsen.

Ławka rezerwowych: 25 Johannesson, 12 Aegisson, 16 Runarsson, 18 Barddal, 20 Ottesen, 23 Blondal, 24 Toft, 27 Johannsson G.

Sędzie główny: Harald Lechner
Asystenci: Andreas Staudinger i Maximilian Kolbitsch
Czwarty sędzia: Markus Hameter

 

udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2014 o 15:17 przez Cypek02
Cypek02
Super przetarcie przed prawdziwym sezonem, morale w zespole na pewno wysokie i o to chodzi. FORZA INTER!

PS. Wciąż czekamy na niespodziankę od Thohira ;)
29.08.2014 o 14:18 przez InteristaRafi
InteristaRafi
Cieszą bramki Kovacica i Icardiego a jeszcze bardziej cieszy bramka Osvaldo.
Teraz czas na Torino. Oby wygrali bo fajne wejść w sezon wygraną :-)
29.08.2014 o 12:13 przez SlimShady
SlimShady
Niesamowite, a na początku skład kompletnie nie na ofensywę.
Ten jednak mecz udowodnił że Obi i Kuzma sa zbędni.
29.08.2014 o 09:06 przez niproxdk
niproxdk
Brawo Kovacic !! ! Czekałem na twoją pierwszą bramke i była ale poniej przyszły jeszcze dwie brawo za Hat-Tricka. 2 gole Icardiego Bradzo dobrze bo on musi strzelać i Brawa dla Osvaldo za Pierwszą bramkę w naszym zespole. Oby ich było więcej. I trzeba przyznać dobrą postawę obrony kolejny mecz bez straty bramki !! !
29.08.2014 o 00:37 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ładnie ładnie, nie spodziewałem się takiego wyniku i to do tego z takim składem. Teraz powiedzenie "mam tyle samo bramek strzelonych w Interze co Kovacić" się nie sprawdza :D
29.08.2014 o 00:05 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
iL Betone jednak postawił na ofensywe :D
28.08.2014 o 23:26 przez petric
petric
i tak kur.. trzymac, mimo ze grali z płotkami..Kova heh pozytywnie na maksa pojechał
;)
28.08.2014 o 23:15 przez akun
akun
Kova - co tu dużo mówić. Niech to będzie zwiastun fantastycznego sezonu w jego wykonaniu :D
28.08.2014 o 23:10 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
Kova 3 bramki? Idę sobie zwalić :OOO
28.08.2014 o 22:51 przez Gajdzik
Gajdzik
Kova długo nic, ale jak już strzela to od razu Hat-trick, oby tak dalej :D
Rywal niewymagający, ale i tak cieszy pewne, wysokie zwycięstwo, zobaczymy jak pójdzie w lidze...
Forza INTER !! :flaga:
28.08.2014 o 22:45 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Kova każdego zaskoczył nawet Betona że go tak szybko zdjął. :D
28.08.2014 o 22:44 przez Sarna2318
Sarna2318
Wynik i gra cieszy, ale wszystko okaze sie w meczach serie A, bo to że pyknęliśmy jakiś Stjarnan 6:0 o niczym wielkim nie świadczy. Mimo to miło było widzieć Hat-tricka Kovacica i świetną bramę Icardiego. FORZA INTER!
28.08.2014 o 22:42 przez Odet
Odet
miodzio :)
28.08.2014 o 22:34 przez Palacio8
Palacio8
Noi jest pięknie :) ! Forza Inter !! ! <3
28.08.2014 o 22:12 przez wrobel1908
wrobel1908
Icardi też ma brameczke. 5-0
28.08.2014 o 21:58 przez ANIOL
ANIOL
panowie podniecacie sie jakbysmy grali z realem.... a gramy z Amatorami !! !! ps ogolnie kova spoko
28.08.2014 o 21:53 przez wrobel1908
wrobel1908
KOVA jest wielki!
28.08.2014 o 21:53 przez brx666
brx666
wow, co to sie dzieje z Kovacicem :D
28.08.2014 o 21:51 przez kovacic10
kovacic10
hat-trick!
28.08.2014 o 21:51 przez muniek348
muniek348
to jak Kovacić się odblokował to już nie może przestać
28.08.2014 o 21:35 przez Nadia G
Nadia G
Santa Maria Dolorosa del Monte Calvario !! ! Kovacić trafił do siatki, i to dwa razy. Wieczór cudów!
28.08.2014 o 21:31 przez muniek348
muniek348
cel Hernanes na dzisiejszy mecz wejść z piłką do bramki... ja pierdziu
28.08.2014 o 21:19 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Kova mistrz :D
28.08.2014 o 21:13 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Kova w końcu :D
28.08.2014 o 21:13 przez kovacic10
kovacic10
łooo Kovacic w końcu strzelił, brawo!
28.08.2014 o 21:09 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Osvaldo dzisiaj coś wcisnie ;)
28.08.2014 o 20:57 przez Wicia44
Wicia44
ma ktoś jakiś link do tego meczu?
28.08.2014 o 20:51 przez Sarna2318
Sarna2318
Ciekawe co wyjdzie z tym Guarinem. W sumie dla mnie mógłby zostać, skoro Alvarez odchodzi.
28.08.2014 o 20:38 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Obi musi zostać niestety przepisy. ://

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

VVujek 24.06.2026 00:17

Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego

Vancore 24.06.2026 00:15

cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi

Szczupac_FCI 24.06.2026 00:15

pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..

Vancore 24.06.2026 00:13

no tak jak kibice juve na poczatku xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się