Pozostałe

Inter straci Mosesa i Alexisa przed startem LE? (12)

Źródło: sempreinter.com
prawie 6 lat temu
1883
12

Jak informuje portal FCInterNews.it, Inter narażony jest na przedwczesną utratę zawodników wypożyczonych z angielskich klubów.

Kwestia ta dotyczy Alexisa Sancheza i Victora Mosesa, wypożyczonych odpowiednio z Manchesteru United i Chelsea. Angielskie kluby nie chcą na ten moment zgodzić się na przedłużenie wypożyczeń po zakończeniu sezonu ligowego, co oznaczałoby brak wspomnianych graczy podczas rozgrywek Ligi Europy.

W obecnej, nadzwyczajnej sytuacji nie ma przepisu regulującego taką sytuację. Jak informuje portal, najbardziej skomplikowana jest sytuacja Alexisa Sancheza, który rocznie zarabia 12 mln euro, z czego 5 mln euro płacą Nerazzurri.

Z podobnym problemem boryka się AS Roma, która z Premier League wypożyczyła Chrisa Smallinga i Henrikha Mkhitaryana.

 

 

Zobacz też

whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.06.2020 o 09:55 przez inter30
inter30
Mosesowi to kopa na rozpęd i won, ostatnio przechodzi sam siebie
24.06.2020 o 16:41 przez SETE
SETE
Byłoby to nie fair patrząc na to , ze Inter nie robił problemu Bayernowi czy Lokomotiwovi Moskwa
24.06.2020 o 19:26 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Inter problemów nie robił. Ale za to mogą zrobić problem Interowi.
Jeśli tak będzie to po raz kolejny wyjdzie ze nas grzecznie mówiąc wykiwali.
24.06.2020 o 16:06 przez mroowa111
mroowa111
moses nic nie wnosi jest d"ambrosio jest candreva, co do alexisa myśle ze finansowo powinien zejść ze swojej pensji, jeśli naprawdę chce jeszcze poważnie pograć w piłkę
24.06.2020 o 15:22 przez danielinter
+2
danielinter
Spokojnie jak będziemy przegrywać to zawsze mozna wystawic Ranocchie na atak.Mecz z Napoli pokazuje ze jest w hierarchii wyzej od Esposito.
24.06.2020 o 14:22 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
A do nas od 1 lipca może wrócić Radja,Lazaro ?
24.06.2020 o 14:54 przez Kondzik
Kondzik
Niby tak ale znając Włochy i relacje między klubami pewnie przedłuża do końca sezonu. Lazaro lepiej niech nie wraca
24.06.2020 o 15:36 przez Gloin1989
Gloin1989
Lazaro chyba jednak lepszy od Mojżesza
24.06.2020 o 16:27 przez wegorz
wegorz
A Cagliari gra w pucharach, że im Radek do szczęścia będzie potrzebny ?? Niech wraca jak najszybciej, bo już teraz by się przydał...
24.06.2020 o 16:50 przez KoBa
+1
KoBa
Nainggolan nawet jak wróci po lidze i przed LE to w LE nie zagra z uwagi na to, że nie został zgłoszony.
24.06.2020 o 16:57 przez Gloin1989
Gloin1989
Jak jest możliwość to niech Radja wraca bo bida w pomocy
24.06.2020 o 18:16 przez wegorz
wegorz
Jest to sytuacja nadzwyczajna i może będzie można zgłosić jeszcze graczy... Skoro UEFA nie ma wpływu na to, że kluby nie pozwalają dograć sezonu piłkarzom na wypożyczeniach, to może pozwoli uzupełnić listę zgłoszonych zawodników...

Shoutbox

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625182

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się