Relacje

Inter-Udinese : Rafa powołał (21)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
prawie 16 lat temu
521
21

Rafa Benitez powołał 19 piłkarzy na jutrzejsze spotkanie pomiędzy Interem a Udinese, które zostanie rozegrane o godzinie 18:00 na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie. Oto pełna lista piłkarzy powołanych:


Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Pomocnicy: 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2010 o 13:49 przez Dominho
Dominho
Mógłby coś zagrać Santon, ale konieczne 3 punkty i odblokowanie Milito! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.09.2010 o 12:58 przez mati1908
mati1908
mam nadzieje ze Santon zagra chociaz z 10 minut
11.09.2010 o 10:04 przez inter11
inter11
dobrze dobrze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.09.2010 o 01:01 przez arturinho17
arturinho17
Hm nie ma Maicona, więc ja bym proponował Cordobę na prawą obronę, środek klasyka - Lucio i Samuel, lewa Zanetti. Courinho mógłby w pierwszym składzie zagrać, tak samo Biabiany.
10.09.2010 o 23:09 przez eldoka
eldoka
co jest z Dejanem<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.09.2010 o 22:49 przez hQ
hQ
Znowu Chivu w pierwszym. No lepiej on niż Muntari, który tam chyba nawet kiedyś wystąpił <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> . Na Santona to jeszcze za wcześnie aby od razu w pierwszym, może po przerwie wejdzie. Może Samuel na lewej a w środku Lucio i Matrix? Walter grając na O L strzelił nawet bramkę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.09.2010 o 21:35 przez Vancore
Vancore
zanetti czasem pocholuje pilke i pobiegnie linia do przodu ale chivu to ani nie umie utrzymac pilki przy nodze ani biegac...
10.09.2010 o 21:12 przez Grajas
Grajas
Duet Zanetti-Chivu i siła ofensywna naszych boków obrony wynosi zero absolutne.
10.09.2010 o 21:03 przez SlimShady
SlimShady
Szkoda, ze jednak bez Motty, wiec pewnie znowu drętwa pomoc. Zanetti pewnie na środek i znowu będzie ciężko coś stworzyć, ale za to Santon jest czyli ka kto za Maicona grać. Zobaczymy jak sie ma po kontuzji
10.09.2010 o 20:55 przez Vancore
Vancore
Nie chce widziec na lewej Crisa, w pomocy Mariga musi grac, Santon tez byloby spoko jakby dostal szanse. A i Goran lawka bo znow sie potykal o wlasne nogi i biegal wolniej od Matrixa...
10.09.2010 o 20:24 przez Mate1908
Mate1908
Szkoda, że nie ma Maicona... już z Bologną można było zauważyć brak tego piłkarza. Nieobecność Dejana zbytnio nie powinna nas osłabić. Liczę na to, że Santon dostanie jutro szansę i zagra. Po tak długiej przerwie jest mu to bardzo potrzebne.
10.09.2010 o 20:15 przez MatiInter
MatiInter
nie ma Maicona czyli tracimy 50% jakosci
10.09.2010 o 19:56 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Gdyby w pomocy grał Stankovic nie wyglądała by o wiele lepiej. Tylko Motty brakuje z tych zawodników na + w pomocy. A co do powołanych skład wydaje sie byc oczywisty, 4-3-3. Mariga, Cuchu w pomocy, przed nimi Wes, 3 napastników. Zanetti na prawej, Chivu na lewej, srodek obrony i bramkarz klasycznie.
10.09.2010 o 19:55 przez Raffal
Raffal
Chivu napewno zagra , zresztą nie widze możliwości żeby Santon po takiej przerwie wrócił do pierwszego składu.<br />
<br />
Cesar-Zanetti Lucio Samuel Chivu -Mariga Cambiasso Snejider - Pandev Milto Etoo<br />
<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.09.2010 o 19:36 przez Chuchu
Chuchu
bez Maicona? mogą znowu być męczarnie <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
10.09.2010 o 19:22 przez creek
creek
W obronie Rafa musi wystawic:Zanetti Lucio Samuel i Santon. Jak znowu wystawi Chivu to chyba pojade tam i mu przypieprze.
10.09.2010 o 19:15 przez piotrekninter
piotrekninter
i znów niema Rysia...<br />
a;e powaznie slabo wyglada nasza pomoc,nie wyobrazam sobie ustawienia 4 4 2 gdzie Wes w pomocy a przed nim E2 i Milito<br />
musimy zagrac 4-2-1-3 Wes przed Chuchu i chyba Mariga a w przodzie E2 Pandev i Milito<br />
cieszy ze jest Santon
10.09.2010 o 19:15 przez Harvester
Harvester
No w pomocy po tym co widze na pewno będzie Coutasinho.<br />
Mam nadzieję, że santon zagra w KOŃCU.
10.09.2010 o 19:15 przez microsoft666
microsoft666
Það er Maicon, er engin viðburðir<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
10.09.2010 o 19:06 przez Vancore
Vancore
Rafa leci w kulki po calosci... Gdzie jest Amant!
10.09.2010 o 19:03 przez Kamikaze
Kamikaze
Kutinio w pierszym jutro wyjdzie ;p

Shoutbox

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

VVujek 24.06.2026 00:17

Cambiaso miał swoje wylewy i ty oceniasz go na podstawie tylko tego

Vancore 24.06.2026 00:15

cambiaso to ladna dziewczyna dobrze robi reka, w dupe tez wezmie, bedzie wierna kilka miesiecy a pozniej sie zacznie puszczac w juve, ale raz na jakis czas przeprosi

Szczupac_FCI 24.06.2026 00:15

pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..

Vancore 24.06.2026 00:13

no tak jak kibice juve na poczatku xD

VVujek 24.06.2026 00:12

Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali

ZnawcaCalcio 24.06.2026 00:12

ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła

Vancore 24.06.2026 00:11

a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo

Vancore 24.06.2026 00:11

dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego

VVujek 24.06.2026 00:11

Na top wahadło

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625227

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się