Pozostałe

Inter ukarany za nieprzestrzeganie FFP (27)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 4 lata temu
199
27
fcinter serwisowe

UEFA wydała oświadczenie, w którym zakomunikowała, że m.in. Inter Mediolan zostaje ukarany za nieprzestrzeganie zasad Finansowego Fair Play.

Nerazzurri zawarli umowę z federacją, która obejmuje sezony 2015/16, 2016/17, 2017/18 oraz 2018/19. Ma ona na celu zrównoważenie budżetu mediolańczyków. Włoski klub zapłaci karę w wysokości 6 mln euro, a dodatkowe 14 mln jeżeli nie wypełni warunków zawartych w umowie.  Budżet klubu do końca roku 2016 nie może mieć deficytu większego niż 30 mln euro, zaś do końca 2017 nie może być ujemny. Dodatkowo dopuszczalna liczba zawodników zgłoszonych do europejskich pucharów w sezonie 2015/16 będzie wynosić 21, zaś sezon później - 22 graczy.

Oprócz Interu kary otrzymali również AS Monaco, AS Roma, Besiktas Stambuł, FK Krasnodar, Lokomotiw Moskwa, Sporting Lizbona, FK Rostow, Kardemir Karabukspor oraz CSKA Sofia.

Zobacz też

Cagliari

Kadra Cagliari na Inter (0)

25.01
16:11
Atrybuty sędziowskie

Manganiello sędzią głównym meczu z Cagliari (1)

23.01
21:48

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.05.2015 o 14:17 przez boniunio
boniunio
Jeba** złodzieje !! 6mln + ew.14mln WTF ?? Man City, Chelsea, PSG a ich to kur*a FFP nie dotyczy ?? !! Ale dopierdo**li się do klubów FK Krasnodar, FK Rostow, Kardemir Karabukspor !! Mafia i jedna wielka korupcja !! Jestem ciekawy ile Abramowicz i Szejki wpłacają na lewo na konto Uefy !!
09.05.2015 o 18:29 przez piotrekninter
piotrekninter
z tymi zawodnikami to kpina,zreszta cale ffp to dno
09.05.2015 o 10:31 przez inter_21
inter_21
Mafia i tyle. ALe może warto zapłącić te 20 baniek i mimo wszystko zrobić porządne wzmocnienia. Bez tego to będzie jeszcze 10 najbliższych lat mieć "przejściowych"
09.05.2015 o 09:38 przez Imrahil
Imrahil
cztery lata mamy w dupę
09.05.2015 o 09:10 przez niproxdk
niproxdk
No trochę hajsu pójdzie ,ale lepsze to niż kara nie uczestniczenia w pucharach.
08.05.2015 o 22:28 przez and1
and1
Co by nie mowic 2 warte blisko 38 mln. euro transfery nie daja nam miejsca gry w LE. Mowie tu o Hernanesie i Shaqirim.
08.05.2015 o 22:06 przez rafael021
rafael021
Jest rozwiązanie otworzyć konto dla kibiców interu na transfery którzy by wpłacali jakaś tam kase a i Totir, Moratti jest kibicem wiec też by mógł wpłacać albo ich rodzinka. bo tak to zapłacimy za szaka i zostaną grosze z tych 30 baniek
08.05.2015 o 21:24 przez Drago194
Drago194
Jest sposób na FFP. PSG już go znalazło poprzez zatrudnienie synka Platiniego, my też musimy sobie kogoś z jego rodzinki zatrudnić i możemy spokojnie nie przejmować się karami UEFA.
08.05.2015 o 21:17 przez intermed1
intermed1
Zróbmy składkę. Każdy kibic dorzuci dyszkę i jakoś uzbieramy te 6 milionów.
08.05.2015 o 21:12 przez kibol123
kibol123
To jest poprostu beka i zmierzanie do tego żeby ekscytowanie się LM zaczynało się na Półfinale albo rozgrywki w PD zaczynały się i kończyły na meczach Farsa - Sreal. LE wgl nie bd warta oglądania bo bd tam same biedaki z Nagatomami i Sierottami w składzie itp. wgl to Szkoda gadać !!
08.05.2015 o 20:53 przez Tifosinho
Tifosinho
@Alabaa Żeby wszystkim żyło się lepiej ;)
08.05.2015 o 20:37 przez Alabaa
Alabaa
Ktoś mi przypomni, po co ta organizacja powstała ?
08.05.2015 o 20:30 przez Gajdzik
Gajdzik
FFP, czyli jak dobić biedniejsze kluby...
08.05.2015 o 19:51 przez ANIOL
ANIOL
he he he....
08.05.2015 o 19:44 przez Chuchu
Chuchu
@Tifosinho kluby nie dostały identycznych kar.
08.05.2015 o 19:43 przez Claudio
Claudio
FFP to ciekawa rzecz, ale zaprojektowana od dupy strony.
08.05.2015 o 19:42 przez Tifosinho
Tifosinho
Ciekawe skąd taki Kardemir Karabukspor weźmie (o ile dostał taką samą karę) 6mln euro? To chyba przewyższy Ich roczny budżet :D A tak serio nie naprawi się budżetu jakiegokolwiek klubu nakładając na Niego wysokie kary finansowe, przecież za 20 mln ojro można kupić bardzo dobrego grajka.
08.05.2015 o 19:41 przez Kebo
Kebo
Wielokrotnie już pisałem do czego obecna filozofia UEFA prowadzi. Mniejsze kluby będą się jeszcze bardziej staczać w tym my, a wielkie będą budowały hegemonię.
08.05.2015 o 19:37 przez LukaszL
LukaszL
Nie ma to jak genialna logika - kara finansowa na pewno pomoże klubowi w stanięciu na nogi i redukcji deficytu. Rozumiem nałożenie kary odnośnie liczby graczy w pucharach, ale to 6 mln + ewentualne 14 mln Euro, to jest po prostu przegięcie...
08.05.2015 o 19:36 przez Chuchu
Chuchu
Wielkich nie olewają, po prostu Reale, Bayerny i Barcelony potrafią sobie z samych umów sponsorskich, biletów, sprzedaży gadżetów wypracować taki przychód, że się nie muszą martwić o niespełnianie FFP, natomiast te mniejsze kluby takich możliwości nie mają. A zatem FFP, które miało na celu zmniejszenie różnicy sportowej pomiędzy wielkimi a mniejszymi, tę różnicę jeszcze bardziej powiększa.
08.05.2015 o 19:35 przez Blablarzynca
Blablarzynca
dziękujemy UEFA <3
08.05.2015 o 19:33 przez Yascarr
Yascarr
UEFA = Unia Europejska :D O tym samym pomyślałem kibol, gość zakumplował by się z Kopaczową :D
08.05.2015 o 19:31 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Karają maluczkich, a wielkich olewają....
08.05.2015 o 19:28 przez mathias
mathias
Zobaczcie jakie potęgi piłkarskie zostały ukarane. Lokomotiw, CSKA Sofia, Besiktas.
08.05.2015 o 19:18 przez kibol123
kibol123
AHAHA Płacąc karę deficyt napewno się pomniejszy. Ciekawe czy Platini nie myślał o zostaniu premierem naszego kraju ta jego fucking logic pasuje do Donka Ewki Bronka jak ulał.
08.05.2015 o 19:17 przez Odro
Odro
uuuu Eric osiwieje chyba ale wierzę że jakoś się z tym upora razem z zarządem . To chore jak mafia Platiniego działa :/
08.05.2015 o 19:16 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No to zdziadzieliśmy właśnie na najbliższe 10 lat. Brawo UEFA. Teraz możemy zapomnieć o transferach.

Shoutbox

Neraz1908 27.01.2020 08:08

i to jeszcze w tak piekny dzien w ktorym Eriksen postawi swoja noge w Mediolanie

Neraz1908 27.01.2020 08:05

nagato szpilka o 8 rano?

Alfa 27.01.2020 08:05

Bo cheetosy zarezerwowane dla ciebie?

InteristaNagato 27.01.2020 08:04

Otworzyć to Ty najwyżej możesz paczkę Lays

Neraz1908 27.01.2020 08:02

otwieram sb

zemaria 27.01.2020 07:49

Xdd

InteristaNagato 27.01.2020 07:43

xDDD

Dzonyy 27.01.2020 07:37

mecz im wygral

Dzonyy 27.01.2020 07:37

Guardiola wczoraj mial nosa co do tego halanda

InteristaNagato 27.01.2020 07:27

gdzie te smiecie turynskie

InteristaNagato 27.01.2020 07:26

Witam

cristian08 27.01.2020 04:17

ale jeszcze zanim zaczalem bajerowac pewna tipe to ona juz zaprosila mnie na swa stancje jescze tego samego wieczoru ;o

cristian08 27.01.2020 04:16

ja to nie wiem o co chodzi z tym Internemtem

cristian08 27.01.2020 04:12

<3

cristian08 27.01.2020 04:12

apropo mad men

mastersnake 27.01.2020 04:12

Mad men

cristian08 27.01.2020 04:12

jaki xd

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29166

Liczba newsów: 35686