Plotki transferowe

Inter ustalił cenę za Kondogbię (15)

Autor:
Źródło: gazzetta.it
ponad 2 lata temu
261
15
fcinter serwisowe

Jak donosi La Gazzetta dello Sport na wczorajszym spotkaniu z PSG francuski klub pytał od Kondogbię.

Odpowiedź Interu była jasna: sprzedadzą Francuza tylko za 25 mln euro. Włoskie media sugerują, że cena to jest zbyt duża dla PSG, jednakże sytuacja jest dynamiczna. 

Kondogbia po dobrym drugim sezonie w Interze jest prawie pewny pozostania w klubie, jednakże w przypadku dobrej oferty zawodnik może wrócić do Francji. Zainteresowane oprócz PSG są także Monaco i Marsylia. 

Sam zawodnik zirytował niedawno część fanów Interu, paradując w koszulce PSG w jednym z klipów wrzuconych na swoim oficjalnym profilu na facebooku. 

 

 

 

 

 
udostępnij

Zobacz też

de paul

De Paul alternatywą dla Vidala i Kulusevskiego (7)

10.12
11:03
Marcos Alonso

Negocjacje z Chelsea rozpoczęte. Szczegóły rozmów (11)

11.12
17:19

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2017 o 05:26 przez paradise1233
paradise1233
https://symphonybet.blogspot.nl/ Polecam ich kupony, maja na dzis SPECJALNĄ PROMOCJĘ NA WSZYSTKIE KUPONY. Posiadają kursy nawet po 100! udowadniają kupony skanami na blogu! polecam śmialo, gram z nimi juz ponad tydzien!
13.06.2017 o 18:35 przez Kebo
Kebo
Po co go za grosze sprzedawać, jak grał dobrze i będzie jeszcze lepiej prawdopodobnie?
13.06.2017 o 16:27 przez lena182
lena182
25 mln... śmiech... dobrze że to nie dziennikarze się zajmują naszymi transferami bo było by gorzej niż za Brancy :D najpierw mamy sprzedać Perisicia za 40 mln żeby je w całości przeznaczyć na bernardeschiego a teraz Kondo którego kupiliśmy za 30 mln mamy sprzedać najbogatszym we francji za 25 mln w momencie kiedy nie cierpimy na brak kasy a chłopak zaczął pokazywać że jednak umie grać w piłkę :P
13.06.2017 o 16:13 przez Gajdzik
Gajdzik
Tylko za 25, za 30 czy 40 go nie puścimy :P
A tak na poważnie, po niezłym sezonie, to są jakieś jaja, ta cena...
13.06.2017 o 16:06 przez Claudio
Claudio
za 25mln sprzedawać Kondo? :cenzor: ?
13.06.2017 o 14:11 przez Chuchu
Chuchu
Z 35 niech wezmą za niego chociaż, bo za mniej nie ma za bardzo po co go sprzedawać. Brozovicia opchnąć gdzieś koniecznie w pierwszej kolejności.
13.06.2017 o 14:09 przez Adriano_forever
Adriano_forever
25 mln to dla PSG za dużo? xD
13.06.2017 o 13:09 przez inter_21
inter_21
Oby plota, bo byłaby totalna kompromitacja. Pomoc wymaga najmniej korekt więc idiotyzmem byłoby robić tego typu ruchy
13.06.2017 o 12:52 przez piotrekninter
piotrekninter
ja bym go za 25 nie sprzedał,razem z Gagliardinim fajnie czyszczą środek,jak jeszcze lepiej się zgrają to będzie miazga
dorzucić im jakiegoś dobrego pomocnika,któremu będa dostarczać piłki a on bedzie dalej rozrzucał i pomoc będzie świetna

koszulka, proszę, głupia sensacja,gdyby miał koszulke PSG z nadrukiem wlasnego nazwiska to co innego, może Aurier to jego kumpel i tyle
13.06.2017 o 11:38 przez Endru
Endru
Wysoki czarnoskory pilkarz z pochodzenia francuz jest wart minimum 50 mln euro bez wzgledu na to jaka forme prezentuje.
13.06.2017 o 11:03 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Szmatlawce chyba coś cpali jak to pisali. Po pierwsze gość przy dobrym prowadzeniu i zaufaniu mu jest mega - pokazał to za Pioliego i liczę ze u Spaly będzie to samo. Po 2 jakie 25 baniek ?? Za co ?? Chyba za ta koszulkę ... opchac Brożka chociaż za tego tez jak czytam te śmieszne kwoty 18-20 mln to aż mnie telepie. Przez jego brak profesjonalizmu z 50 baniek na 20 to jakiś absurd !! Ma chłop potencjał niesamowity ale gra w kratkę a do tego po podpisaniu nowego kontraktu kompletnie olal grę. Gwoazdeczka jeb.na !!
13.06.2017 o 10:59 przez Odin91
Odin91
Albo to kaczka dziennikarska zrobiona na podstawie tych fotek - nie podniecałbym się za bardzo, mielibyśmy na nim stracić 10mln po wcale nie takim najgorszym sezonie?
13.06.2017 o 10:30 przez Kondzik
Kondzik
Wiadomo może sobie kibicować komu chce. Ale jakie 25 baniek jak za Kryche Psg woła 20...zacznijmy się trochę szanować.
13.06.2017 o 10:20 przez Lovato
Lovato
Piłkarze to najemnicy więc nie ma co od nich oczekiwać przywiązania do barw, po za tym widać że to koszulka kolegi a klub z jego ojczyzny któremu może akurat kibicuje.
13.06.2017 o 10:17 przez Kondzik
Kondzik
Czyli po Kondo ale jakie 25mln chyba ich Budda opuścił....

Shoutbox

Luki165 12.12.2019 10:16

Jak widzę ile Chelsea chce za Alonso to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 30 mln za kogoś kto od 2 lat jest cieniem siebie i głównie siedzi na ławie? Masakra

KoBa 12.12.2019 10:10

Ale na 2 koszyk to trzeba zająć wysoko w LE nie wiem, czy nie najwyżej

KoBa 12.12.2019 10:09

Dostaniemy w 1/16 jakiś Bolków i ich klwpnieny na lekko i oddalimy się tym samym od 4 koszyka

miniu86 12.12.2019 09:46

Tak dokladnie, przeszkadza ci to moE?

Nasir 12.12.2019 09:44

widze frustracja niezmiennie silna wsrod kibicow, wyzywac atalante bo naszym kopaczom sie nie udalo

kusy 12.12.2019 09:41

Za wyjście z grupy dostaje się sporo punktów

miniu86 12.12.2019 09:39

Kurvy z Bergamo, co za fart, najpierw ta banalna grupa grajac pierwszy raz w.zyciu w LM i jeszcze awans z 7 pkt

miniu86 12.12.2019 09:38

Ale jakin cudem oni sa miejsce za nami?

kusy 12.12.2019 09:35

Jesteśmy na granicy 4 koszyka LM :D trzeba grać na maksa w LE, albo wygrać Serie A, inaczej znowu czeka nas grupa śmierci

kusy 12.12.2019 09:31

Po wczorajszym sukcesie Atalanta awansowała w rankingu klubowym na 56 miejsce. Inter zajmuje 55 miejsce

kusy 12.12.2019 09:28

Ale punktów do rankingu Serie A wpadło dużo za LM💪

Kredence 12.12.2019 09:23

co za zenada

Kredence 12.12.2019 09:23

wysraniec dalej probuje zwrocic uwage na siebie

KoBa 12.12.2019 09:20

Nie ma co już rozstrzasac tego - czas na Viole

Radostin91 12.12.2019 09:04

zabrakło jaj a nie sił

Alfa 12.12.2019 09:03

ze slavia owszem dali sie zaskoczyc

Alfa 12.12.2019 09:03

zabraklo sil z borusia

Radostin91 12.12.2019 09:01

wystarczyło wygrać ze Slavią u siebie i conajmniej zremisować z Borussia u nich mając 2-0 do przerwy

Alfa 12.12.2019 09:00

10 lat temu moze i by mial

InteristaNagato 12.12.2019 09:00

najwieksza beka ze Borja miał korytarz na 1vs 1 z Neto xDDDD

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29033

Liczba newsów: 35394