Porażka na zakończenie rundy jesiennej (55)

ponad 8 lat temu
807
55

Inter przegrał na własnym boisku z Sassuolo 0:1 po bramce Domenico Berardiego.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy, którzy już w pierwszych 5 minutach stworzyli dwie stuprocentowe sytuacje, jednak nie trafiali w nich Mauro Icardi i Adem Ljajić. W 13. minucie pierwszą okazję stworzyli sobie jednak goście, kiedy to z rzutu wolnego z 28 metrów bardzo groźnie uderzał Nicola Sansone, jednak świetną paradą popisał się Samir Handanović. 5 minut później znowu bardzo gorąco zrobiło się pod bramką Andrei Consigliego, jednak kolejny raz z bliskiej odległości w bramkę nie trafił Ljajić. Podopieczni Eusebio Di Francesco stwarzali zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry, jednak za każdym razem na wysokości zadania stawał Handanović. Tuż przed przerwą znowu przed szansą na zdobycie gola stanął Ljajić, jednak tym razem jego strzał zza pola karnego znakomicie obronił Consigli.

Druga połowa również była bardzo wyrównana, jednak znowu problemem po obu stronach była skuteczność. Najgroźniejszą okazję dla Interu zmarnował kolejny raz Ljajić, którego strzał znowu znakomicie Consigli. W 64. minucie Roberto Mancini zdecydował się na zmianę i na boisku w miejsce Ivana Perisicia pojawił się Rodrigo Palacio. Z czasem Nerazzurri jednak przejęli inicjatywę, jednak skuteczności nadal brakowało Ljajiciowi. w 79. minucie niemal sam na sam z bramką stanął Palacio, jednak po jego strzale interweniować zdołał defensor gości. Druga zmiana w ekipie Interu nastąpiła w 85. minucie, kiedy to na boisko wszedł Stevan Jovetić w miejsce Geoffrey'a Kondogbii. W doliczonym czasie gry błąd popełniła defensywa gospodarzy i po faulu Mirandy na Defrelu sędzia wskazał na 11. metr. Rzut karny na gola zamienił Domenico Berardi i Sassuolo wywiozło z Mediolanu 3 punkty.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 17 Medel, 7 Kondogbia; 44 Perisic, 9 Icardi, 22 Ljajic.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 5 Jesus, 8 Palacio, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 12 Telles, 13 Guarin, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 27 Gnoukouri, 97 Manaj.
Trener: Roberto Mancini

SASSUOLO: 47 Consigli; 11 Vrsaljko, 28 Cannavaro, 15 Acerbi, 13 Peluso; 7 Missiroli, 4 Magnanelli, 32 Duncan; 25 Berardi, 9 Falcinelli, 17 Sansone.
Ławka rezerwowych: 1 Pomini, 79 Pegolo, 3 Longhi, 5 Antei, 8 Biondini, 10 Laribi, 16 Politano, 20 Ariaudo, 21 Fontanesi, 23 Gazzola, 83 Floro Flores, 92 Defrel.
Trener: Eusebio Di Francesco

Sędzia: Doveri

Tagi: Serie A
udostępnij

Inter niespodziewanie traci punkty. Kontrowersja w końcówce spotkania! Inter 2-2 Cagliari (46)

14.04
20:01
Scudetto 20 Inter Campioni D'Italia

Inter mistrzem Włoch 2023/24! 20. Scudetto w historii klubu oraz 6. wygrana z rzędu z Milanem! | Milan 1-2 Inter (124)

22.04
19:46

Komentarze (55)

11.01.2016 o 19:24 przez Piotrekfci
dopiero teraz doszedłem do siebie po wczorajszym nieporozumieniu - na szczęście nie było mi dane ogladać tego MECZU NA SZCZYCIE QWA MAC bo znów mogloby to zagrozic mojemy lapkowi i sporej kłótni z żoną - wkurw bierze patrząc się na to co te ciapaki robią - czego my szukamy dostajac w dupe z jakims smiesznym sasuolo - qwno mnie obchodzi, ze niby grali fajnie, walczyli i mieli jak nigdy ostatnio pare okazji na gola - co z tego ?? jak dostalismy w dupe i tyle na temat !! ! ten wynik to jak strzał w pysk z półobrotu - nie potrafia strzelać to niech qwa siedzą na treningach tak dlugo aż się nauczą pierw kreować sytuacje a potem strzelać - bo jak na razie to widze jest jedno wielkie opierdal anko - graja raz na tydzien a piach jaki był taki jest - to nie jest druzyna godna mistrzow - a MAncio tymi swoimi decyzjami dennymi juz zaczyna draznic - pierw strasznie chcial Shaqa - nawet nie dal mu sie wykazać - no ok niech mu bedzie - ale teraz znow to samo z Jo Jo, ktory w kazdej minucie meczu może zrobić różnice bo w porownaniu do Icara przejdzie chociaz jednego przeciwnika bez problemu - szkoda mi gościa bo może i po pieknym początku nie gral za dobrze ale kto qwa teraz gra u nas dobrze poza Handa, środkiem obrony i Ljajiciem ? - teraz to on juz w ogole nie ma szans na pokazanie się !! :[
11.01.2016 o 16:37 przez krzychlbk
krzychlbk
Szkoda !! ! Ale mecz nawet ogladalo sie fajnie bylo widac walke , tak jak Ibra1908 napisal "szkoda ze mawet pkt. Nie ugralismy"
11.01.2016 o 09:13 przez Ibra1908
Ibra1908
Szkoda tego meczu, go kilka dobrych akcji przeprowadziliśmy, ale ich bramkarz bronił jak w transie, Sassuolo też kilka grożnych strzałów oddało, ale Handa też bronił fenomenalnie, szkoda że nawet pkt. nie ugraliśmy, ale taka już jest piłka, jeszcze bardziej od przegranej wkurza mnie fakt, że roztrwoniliśmy sporą przewagę i juve już się z nami zrównało punktacją :(
Teraz mecz z Atalantą, z którą nie gra się nam dobrze, później Carpi, które jest w ciężkiej sytuacji i będzie się biło o każdy pkt. no i Derby, w których wszystko może się wydarzyć, do tego jeszcze mecz z Napoli w PW, ciężko będzie...
11.01.2016 o 00:30 przez interista1987
interista1987
Dantte a czy ty jestes kibicem interu od tego sezonu, ze uwazasz iz nie mozna krytykowa takich zawodnikow jak Nagatomo czy Ranocchia? Wg mnie mozna bo to co oni spieprzyli do tej pory moze kibica zbulwersowac. Ja kibicuje Interowi od 14 lat wiec nie pisz bzdur o jakims wstydzie. Dopoki Fiuto bedzie gral w Interze dopoty bedzie zawalal mecze. Gyby nie Miranda to mialby 2 gole na swoje konto. Taka prawda.
10.01.2016 o 22:05 przez oster
oster
Palacio udowodnił że przedłużenie z nim kontraktu to jest wielki błąd...
10.01.2016 o 19:34 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie wiadomo też czy wpadłoby coś dzięki zmianom. Nie wiem czy ten Consigli ostatnio tak dobrze broni czy miał dziś dzień konia, ale bronił fantastycznie. Mieliśmy wystarczająco okazji, żeby ten mecz wygrać bez zmian. Co innego z Lazio, gdzie w pierwszej połowie nie mogliśmy wyjść z własnej połowy i tych sytuacji było mniej. bramkarz jest, obrona jest i trzeba zastanowić się co dalej z pomocą. W tej chwili żaden pomocnik nie jest w stanie na dłużej utrzymać dobrej i stabilnej formy. Na miejscu Mancio miałbym ogromny ból głowy kogo tam wystawić i to ból negatywny. Nie wiem może czas na Guarina?
10.01.2016 o 19:18 przez Odet
Odet
@piotrekninter
zrozumiałem, szacun, Forza Inter
10.01.2016 o 19:05 przez Twardy
Twardy
Palacio nawet jakby strzelil gola, a powinien, bo to jego psi obowiązek w takiej sytuacji, to niestety i tak by był nie uznany. Sędzia miał chorągiewkę w górze, bo Icardi w momencie strzału Ljajica był na spalonym, a piłka po rykoszecie do niego trafiła. A w piłce za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje. Liajic dzisiejsza gra przegral Interowi mecz, na spolke z Miranda, to chociaz punkt by uciuali.
10.01.2016 o 18:38 przez Kondzik
Kondzik
Mecz ogolnie byl bardzo dobry. Handa po raz kolejny pokazal jaki koks z niego. U sass tez gdyby nie bramkarz to by byla inna historia.to byl mecz bramkarzy moim zdaniem. Jakbysmy wykorzystali te setki to 3pkt na luzie. Rodrigo jak nie konczy takiego czegosc to nie mam pytan. Pomoc trzeba wzmocnić bo jest tragedia....
10.01.2016 o 18:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Ty*
10.01.2016 o 18:27 przez piotrekninter
Odet masz swoje zdanie ,ja mam swoje
dla mnie Danilo zagral srednio, nikt nie powie ze go hejtuje, bo nie raz pisalem,ze nie chce nowych prawych obroncow. Danilo i Santon dla mnie absolutnie wystarcza, niestety od obroncy wymaga w dzisiejszych czasach sie troche wiecej niz obrony, w przodzie Danilo nie grał nic. Nie mówie ze ma mięć 5 asyst i 3 bramki, ale dla mnie lepiej grał Yuto. A ponieważ wolałem Yuto,ktoreggo nie trawie coś wtym jest.
Mancini tak jest przegranym,jego decyzje zawaliły mecz z Lazio, bo trzymał do końca Melo, który pogrązył nam mecz, a teraz zamiast wymienić chociażby w 60 min Kondo,czekał do 85 min.
Oczywiście Palacio zmaścił setke, Icar zmaścił setke, Ljajic zmaścił trzy setki, nie wpadało. Ale mecz był do wygrania,akcja za akcja, można było zrobić wcześniej zmiany, dać nowego pomocnika, świeżość, a napewno szanse byłyby większe na 3 pkt.
Tak to widzę, ty inaczej ok, szacun
forza Inter
10.01.2016 o 18:24 przez timon
timon
Bardzo dobre zawody Ljalica, szkoda, ze brak mu skutecznosci. Jednak każde jego dotknięcie piłki stwarzało zagrożenie.

Perisic zarówno w tym meczu jak i w całej rundzie bardzo mnie rozczarował. Mam nadzieję, że się ogarnie bo słabo to wygląda.

Icar próbował dziś grać kombinacyjnie i Gdyby był Jojo od początku, mogłoby to dać na prawdę dobry efekt.

Linia pomocy do porządnego wzmocnenia. Brozovic to jest po prostu średni piłkarz i nie nadaje się do takiego klubu. kondogbia baaaardzo rozczarowuje. Potrzeba tutaj dwóch klasowych zawodników na już.

Nagatomo bardzo pozytywnie zaskoczył dziś. Na prawdę grał bardzo dobrze.

Generalnie może to nam wyjść na dobre. Wszyscy widzą teraz jak bardzo potrzebujemy wzmocnień. To plus ścisk w tabeli może sprawić, że nasi sięgną głebiej do kieszeni
10.01.2016 o 18:22 przez The_INTER86
The_INTER86
Nie osmieszajcie sie co niektozy krytykanci. Poprostu mielismy pecha. Jeszcze polowa sezonu.
10.01.2016 o 18:12 przez Dantte
Dantte
@interista1987 wstyd mi ze Inter ma takich kibicow jak ty. nie obrazaj zawodnika ktory zagral naprawde dobry mecz...w ogole nie powinno sie jechac po pilkarzach ktorzy graja dla nas, nawet gdy przytrafiaja im sie gorsze mecze
10.01.2016 o 18:04 przez Odet
Odet
"przegranym po raz kolejny jest Mancini" - tak to trener jest odpowiedzialny za to że Icar i Ljajic nie trafiają w światło bramki, to trener jest odpowiedzialny za wybicie piłki z bramki przez Peluso i za formę Consiglio.
"obrona DD srednio" - no rzesz jasny ch... Berardi całkowicie wyłączony. Naszej bramce zagroził tylko ze stałych fragmentów gry (1wolny - strzał, 2 wolny - podanie do Floro Floresa, karny), ale dla Ciebie DD średnio.

Nie mam pytań...

Pozdr.
10.01.2016 o 16:01 przez piotrekninter
tak na spokojnie pare zdań, chociaż musze przyznać,że nawet się nie zagotowałem, gdyż po wczorajszych meczach (czyt. porażka fiory,remis romy) czułem,że nasi to schrzanią.
Największym przegranym po raz kolejny jest Mancini. Ktos fajnie napisał,że dwa razy trafił z ustawieniem ( np z Romą) i poczuł się Bogiem futbolu. Po meczu z Lazio miałem małe pretensje do Melo, każdy go zna,wie że w gorącej wodzie kąpany. ogromne za to do Mancio, że po fatalnej 1 połowie nie zdjął go ani Medela, po karnym, po głupich faulach trzymał go dalej.
Dzisiaj podobnie, Kondo i Brozo 1 połowa fatalnie, a on nie robi zmian do 85 min w linii pomocy, może wpuścić Guarina ( każdy wie jaki on jest,ale czasem asyste potrafi zrobić nieziemską) czy B11, który nie raz z ławki jak wszedł rozruszał gre. Mancini gra dalej tą samą słabą pomocą,na tle której bryluje niechciany Duncan, wpuszcza Jojo 5 min przed końcem, swoją drogą ciekawe co chłopak robi na treningach,że go tak odsunał.
Nie lepiej było dać np w 60 min Palacio, a w 75 Guarina i JOJO i zmienić taktykę, kilka razy to dało efekt w postaci 3 pkt.
Piłkarze
Handa mistrz
obrona DD srednio, Muillo ok po za ostatnia akcją, Miranda bardzo słabo,kilka beznadziejnych fauli na 16-20 metrze, Yuto bardzo dobry mecz, wkurzył mnie tylko tym rożnym,Adem mu podaje ma piłke 20 metrów od bramki,a ten jełop oddaje do chłopaka co stoi na spalonym
Pomoc fatalnie
Medel jako tako,plus za lagę do Icara. Kondo tragedia,dużo strat,spowalnianie gry. Brozo pierwsza połowa tragedia,zwłaszcza strzały, poważne straty, w drugiej fajnie,jak zaczął grać kombinacyjnie z Icarem czy Ademem.
Perisic średnio, irytuje mnie że pomimo szybkości,czesto spowalnia,oddaje piłkę do tyłu, boi się pójść na żywioł,kiwnąc rywala abo dwóch.
Icar moim zdaniem najlepszy jego mecz,,pomimo braku bramki. Fakt zmarnował setkę na początku, ale to co podał do Palacio !! plus kilka odbiorów, pomagał rozgrywać,podawał, nawet szarpnął raz skrzydłem, miód
i teraz trochę dłużej. Pan Adem Ljajic.
Niemal każdy na tej stronie grał w piłke i wie,że są mecze gryziesz glebe walczysz a i tak nic nie chce wpaść, i to był dzisiaj taki mecz.
Zmarnował 3 setki, minimum 2 powinien wsadzić, ale oddał również kilka pięknych strzałów, jak ten z końca 1 połowy,czy w okienko co wyjął bramkarz.Niestety rywal dziś miał swój dzień, wyjmował jak Handa wszystko.
Do tego w jednej akcji co klepaliśmy długo po obwodzie fajnie podał do Ivana,ale został zablokowany, wywalczył wolny na 20m. No kurde sa takie mecze, mega kreatywny grajek, ale miał dzisiaj pecha, aha za wolne niech się lepiej nie bierze.
Można go jechać, prosże bardzo,sam mam mu dziś wiele do zarzucenia,ale powtarzam kolejny raz od czasów Wesa nie było takiego grajka .
Plusy
fajny mecz, bodajże Lpool Arsenal 0:0 określono jednym z najlepszyzch meczów w historii gdzie wynik był bezbramkowy,akcja mnóstwo słupków i poprzeczek....ten dzisiejszy mecz nie odbiegał dużo od wspomnianego.
Wreszcie nawet mimo porażki,nie ogląda się topornej gry gdzie nie potrafimy stworzyć jednej akcji, jak za czasów gdy w pomocy grali Deki Javier Cambiasso czy póżniej Kuzma Obi Guarin Hernanes, są akcje jest widowisko są emocje.

minusy
Mancini
Pomoc
0 pkt

Rozwiązanie
np Soriano i Baselli, pomoc koniecznie trzeba wzmocnić.

Forza
10.01.2016 o 15:38 przez armin22
armin22
nie ma co się przejmować, w końcu były jakieś emocje. szkoda tego karnego, Kondogbia poraz kolejny fatalnie, dziwie mu się ze nie chce sie ogarnąć, moim skromnym zdaniem stracił jakie kolwiek szanse na EURO
10.01.2016 o 15:28 przez Jovetic10
Jovetic10
Co ma do tego 1-0 skoro były okazje na wygranie większą ilością bramek? Co innego gdybyśmy wygrywali 1-0 i przegrali 2-1, wtedy można powiedzieć, że przejechaliśmy się na tym 1-0.
10.01.2016 o 15:25 przez interista1987
Nagatomo nie zagral jakos zle ale to jest tak pechowy zawodnik dla Interu ze pregrywamy po prostu przez jego obecnosc na boisku. Pilka kilka razy tak niefortunnie poszybowala po jego interwencjach, e gracze Sassuolo mieliby okazje do zdobycia gola na szczescie na posterunku byl Miranda. Mancini przejrzyl na oczy i :cenzor: tego patalacha z druzyny. NIE dla Srakatomo !! !! !! !! !
10.01.2016 o 15:20 przez kamil13216
kamil13216
Brawo Mancio, Jojo nie zacvhwyca ale dawanie go na łąwe to parodia, Nagatomo w 1 skladzie, oj Roberto z gównem sie na mózgi zaminiłes chyba. Przegrana na włąsne życzenie, nie da sie cały rok grać na 1:0
kamil13216
10.01.2016 o 15:06 przez ANIOL
ANIOL
zenada !! !
10.01.2016 o 15:03 przez Granat105
Granat105
Perisić to jest parodia piłkarza, jeśli z Atalantą wyjdzie w podstawie to Mancini potwierdzi że jest sabotażystą.
10.01.2016 o 15:01 przez Jovetic10
Jovetic10
Paradoksalnie w meczach w którym mamy 1 okazję wygrywamy, a meczach ze sporą ich ilością przegrywamy. Zabrakło skuteczności, ale to nie oznacza, że byliśmy lepsi. Mecz myślę na remis, za dużo miejsca w środku oddaliśmy, słaby mecz Brozo i Kondo.
10.01.2016 o 14:59 przez maciejos
maciejos
Nie dziwie sie, ze spina z Ljajiciem byla w szatni skoro to taki samolubny zawodnik.
10.01.2016 o 14:57 przez Mateusz17
Mateusz17
Nie dajcie sie prowokowac bo duzo komentarzy to juvki bo poczuli rywalizacje , jak Inter gral slabo to ani smsa nie dostalem lata wstecz a teraz co mecz dostaje typu ,,i tak gowno wygracie itp ,, niech se gadaja , moze i nie wygramy ale cel kazdy z nas zna ,a za rok bedzie juz rywalizacja pelna para.
10.01.2016 o 14:53 przez davi23
davi23
Mecz z Lazio, jak i ten z Sassuolo powinny być nasze, coś mamy kilka wpadek ostatnio. Dzisiaj gra była dobra, brak skuteczności. Początek dobry a potem jakiś bałagan i błędy, brakuje naszym jak trochę. Szkoda i wielka szkoda, mecz super bramkarzy, mogliśmy wysoko wygrać i tak samo wysoko przegrać, wolałbym remis, zawsze to 1 pkt.

Poczekajmy, Napoli też może stracić, Juve też nie będzie miało łatwo, każdy może wygrać w Serie A.

Nawet jeśli po połowie sezonu będziemy na 2-3 miejscu to dobrze, znak, że coś by trzeba poprawić, kogoś sprowadzić i powalczmy dalej, dlaczego nie. LM w zasięgu ręki :-)

Kondogbia dzisiaj najgorszy, a Ljajić poza Handą najlepszy. Przynajmniej Ljajić był agresywny, walczył i strzelał na bramkę.
10.01.2016 o 14:49 przez Twardy
Twardy
Oj tak, Brozovic to w ogóle dziś był na boisku? Koleś podobno jest rozgrywającym. Podobno.
10.01.2016 o 14:47 przez maciejos
maciejos
Brozo sprzedac poki ktos go jeszcze chce. Przereklamowany grajek. Szkoda straconych pkt. Pocieszenien jest fakt, ze lepiej atakowac niz byc atakowanym.

Towarzysz 23.04.2024 14:00

Potem wszyscy nerazzuri chcieli odciągnąć wkurzonego Holendra ale jedynie moc czerwonej kartki mogła uspokoić jego słuszny gniew, Dumfries zasłużył na podwyżkę

Do oczu*

Towarzysz 23.04.2024 13:59

Odepchnął go, Theo zaczął mu wsadzać palce od oczu a Leao podduszac od tylu xdddd

To wyglada jakby Denzel chciał bronic Frattesiego po ataku Theo, gdzie za sam atak należała mu się czerwona

Orzeu 23.04.2024 11:51

widać że Panowie się bardzo lubią i zawsze bardzo chętnie oglądam rywalizację między nimi