Relacje

Inter-Werder: 20 powołanych (21)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
573
21

Goran Pandev i Diego Milito znaleźli się na liście 20 zawodników powołanych przez Rafaela Beniteza na środowe spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Inter zagra z Werderem Brema.

 

Nie oznacza to jednak, że obaj piłkarze będą do dyspozycji hiszpańskiego trenera: decyzja o ich ewentualnych występie zapadnie dopiero na kilka godzin przed meczem. W kadrze zabrakło natomiast Waltera Samuela oraz Javiera Zanettiego.

 

Lista powołanych:

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Pomocnicy: 5 Dejan Stanković, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini;

Napastnicy
: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.09.2010 o 00:12 przez Omen
Omen
Z tym Mancinim to żart<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
28.09.2010 o 20:27 przez Lucca
Lucca
Benitez to coś kombinuje z Javierem....<br />
Jak zapytali Jose pod koniec sezonu dlaczego nie da odpocząć Javierowi to Mourinho powiedział, że Zanetti męczy się siedząc na ławce... I to było pod koniec sezonu, tutaj mamy początek, dostał piłką w klatkę i Benitez daje mu jakieś tygodniowe urlopy... a znamy Javiera, on nawet na trening poszedł w dzień swojego ślubu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Mam takie wrażenie, że Benitez nie za bardzo widzi miejsce dla Il Trattore w składzie i szuka byle pretekstu żeby go odsunąć, ale ma świadomość tego jaką Javier ma pozycję i że na ławce go posadzić nie może... Przyznam szczerze, że kocham naszego kapitana, za serce do gry przede wszystkim, za spokój, rozsądek, inteligencję, uśmiech i mądrość życiową... Jest wspaniałym piłkarzem i wzorem dla każdego młodego chłopaka zaczynającego karierę... Jest wzorem do naśladowania na boisku i poza nim. Jednak na boisku Javierowi brakuje różnorodności, grając na pomocy przyznajmy że Javier nie jest kreatywny jak Deki czy Wesley, w defensywie nie jest tak inteligentny i uzdolniony taktycznie jak Cambiasso, nie ma strzału z dystansu, dobrej techniki, nie ma otwierającego podania, nie ma dośrodkowań, nie ma asyst, nie ma bramek, wolę go na prawej obronie a tam znowu mamy Maicona, może Benitez myśli właśnie w ten sposób jaki opisałem...ale Javier ma serce do piłki, na tym zakończę, kocham Javiera Zanettiego ! Forza Inter ! Forza Javier !
28.09.2010 o 19:01 przez MatiInter
MatiInter
3.30 kurs ze bramke strzeli Mancini na bwinie... stawiam 500zł PEWNIAK
28.09.2010 o 18:55 przez Filip©
Filip©
Gdzie Kłareżma?! Gdzie?! Benitez won!
28.09.2010 o 18:04 przez Dominho
Dominho
Jest Mancini to wygramy! Okiwa wszystkich jak leci i strzeli z przewrotki w okieno. Mówię Wam! hahah
28.09.2010 o 17:35 przez Mate1908
Mate1908
Jest Mancini jest impreza! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Z Brazylijczykiem żaden rywal nie jest nam straszny. Tak poważnie to nie rozumiem po co Rafa daje mu odczuć, że jest potrzebny. W takim układzie owy 'wirtuoz' futbolu nigdy nie opuści Interu. Choć kto wie może indywidualne treningi poprawiły jego formę i jutro zobaczymy Amantino za najlepszych czasów gry w Romie.
28.09.2010 o 17:00 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
I jest moj ukochany zawodnik<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> AMANTINO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> &lt;3 <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.09.2010 o 16:53 przez hQ
hQ
Mancini hattriczek i 3 punkty są!
28.09.2010 o 16:37 przez Magiq
Magiq
Julio Cesar- Maicon- Lucio- Cordoba- Chivu- Stankovic- Cuchu- Muntari- Pandev- Snejider- Eto'o<br />
Mam przeczucię że właśnie takim składem rozpoczniemy to spotkanie.
28.09.2010 o 16:25 przez clockz3d
clockz3d
Mancini nareszczie w gazie!<br />
Santon mógłby w końcu zagrać za Chivu, i Coutinho od 1 min.
28.09.2010 o 16:20 przez Vancore
Vancore
Milito normalnie trenowal z druzyna wiec moze zagra. Najlepiej by bylo wdyby wszedl z lawki.
28.09.2010 o 15:55 przez Ajk
Ajk
Amantino jako wypełniacz <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Może być ciężko z nieobliczalnym Werderem...
28.09.2010 o 15:19 przez Dzyl
Dzyl
Mancini aeeeeeeeooooo. Szkoda że nie ma Samuela, będzie ciężko jeżeli w obronie zagrają Chivu i Cordoba...Oby Pandev i Milito zagrali. Pandev raczej zagra, ale co do Milito mam spore wątpliwości...Jeżeli zagramy 4-3-1-2 to w pomocy pewnie zagra Muntari...Nie rozumiem Beniteza, dlaczego zamiast wystawić Marige który w ostatnich meczach dobrze się prezentował on wpuszcza na boisko Muntariego który nic nie gra...
28.09.2010 o 14:49 przez Seba
Seba
Ja tam się cieszę, że jest Mancini. Wole, żeby w razie dramatycznej sytuacji był pod ręką gracz ofensywny (choć po tej siłce może tak jest napakowany, że lepiej postawić go na bramce i całą ją zasłoni), niż znowu miałby wejść Muntar jako joker. Tym bardziej jeśli Gorana także zabraknie.
28.09.2010 o 14:33 przez Biały
Biały
Stanković jest jednak powołany, na inter.it był błąd, który dopiero skorygowali ;)
28.09.2010 o 14:23 przez Kondzik
Kondzik
microsoft666 zgadzam sie. jak w styczniu nie bedzie 2 porzadnych wzmocnien to lipa sie szykuje nawet w lidze;/ a benek jak ty mowisz bedzie biala flaga machal....<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
28.09.2010 o 14:13 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Mowie tak 2:0 dla Werderu, niestety taki wynik przeczuwam... <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
28.09.2010 o 13:58 przez piotrekninter
piotrekninter
Amantino na ,,okladce,, hoho, no ciezko moze byc niby Milito Samuel sa,ale raczej nie zagraja, Dejan ostatnio w formie, a tu brak,tyle ze w lidze on czesto dobrze gra,a W LM jakos mu nie idzie
28.09.2010 o 13:55 przez microsoft666
microsoft666
jak widze nasza kadre i to ze co tydzien ktos wypada przez kontuzje to smiem twierdzic ze w tym sezonie nic z tego nie bedzie a i benek na horyzoncie<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.09.2010 o 13:43 przez kulasiak
kulasiak
Mancini w kadrze a do tego jeszcze czasem Muntari w podstawie może wyjść. Ciężko to widzę.
28.09.2010 o 13:42 przez Nasir
Nasir
Amantino<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się