Pozostałe

Inter z najmniejszą w Europie liczbą bramek straconych u siebie (8)

Źródło: sempreinter.com
9 miesięcy temu
1303
8
Milan Skriniar Stefan de Vrij

Inter bezbramkowo zremisował w niedzielę z Atalantą. Jak na ofensywnych graczy narzekać można, a wręcz należy, tak linia defensywy z Milanem Skriniarem na czele znów pokazała się z jak najlepszej strony.

Sezon 2018/19 stoi w Mediolanie pod znakiem ciągłych zawirowań i coraz to bardziej zawiłych problemów. Jedna jest jednak rzecz, o którą kibice Nerazzurrich mogą być w pełni spokojni, a jest nią gra defensorów Interu. Szczególnie jeżeli chodzi o mecze rozgrywane na Stadio Giuseppe Meazza. Inter jest, pod względem liczby goli straconych w meczach domowych, obok Atletico najlepszy w Europie. Podopieczni Luciano Spallettiego stracili w meczach domowych zaledwie 7 bramek.

5 najlepszych pod tym względem zespołów z czołowych lig europejskich:

- Inter (7 bramek)

- Atletico (7 bramek)

- Paris Saint-Germain (8 bramek)

- RB Lipsk (8 bramek)

- Valencia (9 bramek)

*ranking uwzględnia jedynie mecze ligowe

 

 

 

Zobacz też

Gianluca Rocchi

Gianluca Rocchi arbitrem głównym w meczu z Atalantą (8)

09.01
17:41
Daniele Chiffi

Obsada sędziowska na Cagliari (0)

13.01
18:40

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.04.2019 o 21:32 przez Klinsi64
Klinsi64
nic nie znacząca statystyka
09.04.2019 o 11:48 przez AveCaesar
AveCaesar
To jak to nie mamy z Icardim najlepszego ataku w Europie ? Przemeblować pomoc i atak, a przyszły sezon może być bardzo dobry nawet z Luckiem. Tacy Martinez, Politano i też Balde ( jeżeli nie jest złamany) ile ożywienia wnieśli do naszej ofensywy. Najbardziej leży pomoc bo jak nie ma Brozo to nie mamy drugiej linii i w ogóle przestajemy grać.
09.04.2019 o 10:42 przez Jovetic10
Jovetic10
Ładny beton co.
09.04.2019 o 10:33 przez coalmeluck
coalmeluck
Ktos ostatnio tutaj napisal, ze Spaletti ma najgorszy sezon Interu od lat. Beka. Wystarczy popatrzec na statystyki. Jest lepszy niz Mazzari, Pioli czy dwa ostatnie Manciniego. O szrotach typu Strama nie ma co wspominać. Still, znajda sie tutaj tacy, ktorzy napisza, ze 'gdyby nie Skriniar' bullshit. Teraz jeszcze czytajac te plotki o Conte robi sie slabo. Niech zrobia porzadne zakupy i zostawia lysego. Bardzo bym tego chcial. Jesli poczatek sezonu zawali, out.
09.04.2019 o 16:34 przez utasz
+1
utasz
No nie wiem kolego WęgielMnieSzczęściem ;) Zgodzę się, że ze Spalettim osiągamy lepsze wyniki niż za Mancio, Stramy, czy Mazara. Pytanie co Spall by ugrał mając te Jonathany, Szkelotty i inne Kuzmanowicze w kadrze. Trzeba mu oddać, że w końcu dał nam awans do LM po latach posuchy, ale w tym sezonie nie widać progresu. Kolejny zimowy kryzys, uparte stawianie na pupilków pod formą, sytuacja z Icardim (nie bronię Mauro- pozwalanie swojemu szmulowi na wyciąganie rzeczy, które powinny pozostać w szatni, symulowanie kontuzji i foch to totalny brak profesjonalizmu). Także porządne zakupy jak najbardziej, ale bez Spalla. Kupujesz zawodników pod niego, wywalasz po miesiącu i nowy trener musi grać zachciankami poprzedniego, nawet jak nie pasują mu do koncepcji drużyny.
09.04.2019 o 09:23 przez armin22
armin22
Dojdzie Godin i mamy najtwardszy mur na świecie. Niech jeszcze piłkarze z środka i szpicy udowodnią swoją wartość a o LM nie będę się martwił
09.04.2019 o 09:15 przez nazional
+1
nazional
Tylko że z tego nic nie wynika, bo mimo tylko 7 straconych goli u siebie to straciliśmy także mnóstwo punktów, porażki min z Parma, Bologna,Lazio czy remisy z Torino czy Sassuolo. Wziął bym w ciemno więcej straconych bramek w tych meczach za większą ilość punktow
09.04.2019 o 09:42 przez maestro177
maestro177
Straciliśmy przez słaby atak, jest co wzmacniać w lato.

Shoutbox

Pader88 17.01.2020 19:30

Czekam 😂

Pader88 17.01.2020 19:30

I Andrzej

Pader88 17.01.2020 19:30

I Andrzej

IlCapitano 17.01.2020 19:29

Jeszcze nydzyr

IlCapitano 17.01.2020 19:29

Aboslutnie typowe

Pader88 17.01.2020 19:29

ManOnFaja ocenił Twój komentarz -1 jakie to typowe :lol:

Kondzik 17.01.2020 19:22

Piątek jest większość na rauszu

Kondzik 17.01.2020 19:21

Nie czytaj bzdur

Ibracadabra eight 17.01.2020 19:20

czemu o Eriksenie można zapominać?

Czarson 17.01.2020 19:19

eh gdyby tylko w tott byl trener, ktory choc troche szanuje Inter to Dunczyk juz by wyladowal

VVujek 17.01.2020 19:13

Tymczasem w Rzymie pozostaje wciąż Politano. Media spekulują jeszcze, że Petrachi podejmuje próby wypożyczenia gracza do końca sezonu, choć proponuje jedynie darmową pożyczkę.

Plocha 17.01.2020 19:10

o Eriksenie mozna powoli zapominac xD

Klinsi64 17.01.2020 19:08

Mou kocha Inter dlatego zablokuje Eriksena

Czarson 17.01.2020 19:02

jak mou pluje to nie udawajmy, ze deszcz pada

zemaria 17.01.2020 18:57

marotta z agentem popili poruchali wnocy dzisiaj chyba leczony kacyk jest

IlCapitano 17.01.2020 18:57

facepalm

ManOnFire 17.01.2020 18:53

W końcu ktoś to zauważył

ManOnFire 17.01.2020 18:52

17.01.2020 o 18:40 przez el_loco +1 el_loco Mam cichą nadzieję, że Mourinho chce w ten sposób nam pomóc

IlCapitano 17.01.2020 18:25

Biraghi przynajmniej potrafi asyste zaliczyć a Asamoah kompromituje się notorycznie a teraz się połamał i jest wrakiem dziadem

VVujek 17.01.2020 18:20

z pewnością wniesie więcej od tego który nie zagra w Interze

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29140

Liczba newsów: 35634