Inter opublikował na swojej oficjalnej stronie oświadczenie, w którym kategorycznie zaprzecza plotkom pojawiającym się w dzisiejszej prasie, które sugerują, że Erick Thohir miałby sprzedać 70% udziałów w klubie.
- F.C. Internazionale kategorycznie zaprzecza, że Prezydent i główny udziałowiec, Erick Thohir, ma zamiar sprzedać jakąkolwiek część z posiadanych 70% klubu. W ramach zaplanowanej średnio- i długoterminowej współpracy klub zwrócił się do Goldman Sachs, aby zbadać potencjalnych partnerów na rynku azjatyckim. Jest to całkowicie normalna czynność, która wiąże się ze wzrostem znaczenia futbolu w Azji, a dokładniej w Chinach.
Plotki o chęci pozbycia się udziałów przez Ericka Thohira pojawiły się zarówno w La Gazzetta dello Sport, jak i w Corriere dello Sport. Indonezyjczyk miał według nich poprosić działaczy Goldman Sachs o znalezienie klienta, który zainwestuje w klub oraz kolejnego, który zechce wykupić jego pakiet większościowy.
Pozdrawiam
Komentarze (5)
Erick ma łeb na karku ale niech zmieni trenera bo szkoda jego kasy na transfery które Roberto sobie zarzyczy a pozniej jednak trzeba sprzedać o 3mln mniej bo nie trafił w "10" ...