Tajon Buchanan wciąż nie zdołał jeszcze przebić się do składu Interu. Stąd, jak donosi dziś Tuttosport, pojawiły się refleksje dotyczące jego ewentualnego wypożyczenia.
Jak podaje gazeta, transfer nastąpi. Obecnie w grze o wahadłowego Interu są cztery kluby: Villarreal, Torino, Galatasaray i Monza.
Nerazzurri - kontynuuje gazeta – nie planują szukać zastępstwa dla Kanadyjczyka. Oznacza to, że w jego miejsce na listę UEFA zostanie dopisany Joaquin Correa, stając się dodatkową opcją na mecze pucharowe Ligi Mistrzów.
Nagła oferta za Thurama, czy Bonny aż tak słabo wygląda w oczach Chivu? Odejście Lautaro raczej nierealne. Ten długi wywiad wskazywał na to, że on woli spokój i atmosferę Interu, nie będzie szukał wrażeń i medialności Barcelony
Komentarze (13)
Pół roku minęło a tu: Correa, Arna, Taremi, ASSlani, Buchanan. Trochę się tego nazbierało. Przynajmniej Correa i Arna robią out po sezonie.
Aka JOKER.
Bo na jakiś kolejnych Buchanonów i Palaciosów nie ma co wydawać kasy.