Wywiady z piłkarzami

Jose Mourinho po meczu (30)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
573
30

„To nasze przyjęcie i chcę, aby wszyscy fani przyszli na lotnisko i czekali na tych chłopaków, jak również do Rzymu, gdzie zagramy drugi finał. Mogę sobie wyobrazić ich radość, ponieważ wszyscy nasi fani wiedzą, jak ciężko dziś było. W jedenastu było ciężko, zostało dziesięciu. To najpiękniejsza porażka mojego życia, ale ta drużyna zasługiwała na 0-0. Wygrałem już Ligę Mistrzów, ale dzisiejsze zwycięstwo było nawet lepsze. Wygrałem ten puchar 3-0 i wiedziałem, że tak się stanie, jeszcze przed końcowym gwizdkiem. Dzisiaj było inaczej. Nie jestem dobrym graczem, ale gdybym mógł zagrać, zostawiłbym krew na boisku.

 

Barcelona spodziewała się zwycięstwa, ale sprawiliśmy im już olbrzymią niespodziankę na Meazza. Po zobaczeniu niektórych napisów na koszulkach i innych epizodach, wiedzieliśmy, że nasi rywale się boją. Wygralibyśmy ten mecz w jedenastu, ale musieliśmy się zmierzyć z kontuzją Pandeva, chcę podziękować z odwagę Chivu, który był dziś spektakularny i przygotowywał się do meczu przez dziesięć minut. A później Thiago Motta został odesłany. To był niesamowity mecz.

 

Cieszę się, ponieważ ten Inter wygrał z Chelsea i Barceloną i ma teraz europejski wymiar, czy wygra Ligę Mistrzów, czy też nie. Kibice? Myślałem, że niemożliwym będzie znaleźć empatię taką jak wśród kibiców Chelsea, ale teraz znalazłem nawet większą wśród fanów Interu. Czy teraz bardziej lubię włoski futbol? Nie. Szanuję wszystkich i wszystko, ale nie muszę tego lubić. Moja przyszłość? Teraz moja ścieżka prowadzi w stronę Rzymu, Sieny, a później Madrytu.

 

Messi to Messi, absolutnie nieprawdopodobny talent z innej galaktyki. Ale nie zagrał dzisiaj wystarczająco dobrze, tak jak jego koledzy.

 

Mogę zagwarantować wam jedną rzecz. W przyszłym roku wrócę zagrać na Camp Nou. Coś zawsze mi się zdarza, kiedy tu przyjeżdżam. Czerwona kartka Thiago Motty, tak jak kiedyś Drogby. Thiago nie miał szczęścia, ale nic mu nie powiedziałem. Preferuję rozmawiać z moimi piłkarzami po pewnej przerwie. Sędziowanie De Bleeckere? Nie chcę go osądzać. Przed meczem meczem powiedziałem, że praca sędziego jest znacznie łatwiejsza, kiedy piłkarze mu pomagają. Myślę, że ktoś nie skorzystał dziś z tej rady…”

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.04.2010 o 15:13 przez Castaignos
Castaignos
jesteś wielki
29.04.2010 o 16:07 przez AdrianPL
AdrianPL
Mourinho - naprawdę klasa.
29.04.2010 o 14:33 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Mou jest wielki,niewatpliwie moj nr 1 wsrod trenerow na swiecie,genialny taktyk,genialny motywator po prostu genialny trener,bardzo lubie jego charyzme i rozne zachowania przed meczem po meczu i w trakcie meczu, Mou jest jedyny i niepowtarzalny<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.04.2010 o 13:55 przez adriano:)
adriano:)
Musimy dotrzymać starań aby Portugalczyk pozostał na San Siro na kolejne sezony. Jose jest genialnym trenerem, mentorem i może nie gramy spektakularnie, ale sukcesy odnosimy wielkie.
29.04.2010 o 13:02 przez Requiem
Requiem
Jose jest wielki, niezatapialny i niezniszczalny<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
porto -- 2 mistrzostwa, 2 superpuchary kraju, 1 puchar kraju, Liga mistrzow, Puchar UEFA<br />
chelsea -- 2 mistrzostwa, 3 puchar ligi, 1 puchar kraju<br />
Inter -- 1 mistrzostwo, 1 superpuchar kraju<br />
W tym sezonie otwarta droga do potrojnej korony<br />
To wszystko w zaledwie 7 lat <br />
Ten trener to skarb <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.04.2010 o 12:28 przez slipdog
slipdog
Kocham pracować w Interze, ale nie podoba mi się wiele rzeczy we Włoszech. Muszę jednak komuś podziękować. Dzisiaj udowodniliśmy, że potrafimy grać w dziesiątkę, bo w lidze włoskiej często musimy sobie radzić w osłabieniu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.04.2010 o 12:24 przez dodo_IM
dodo_IM
Grazie Jose! Jesteś wielki!
29.04.2010 o 11:35 przez mati1908
mati1908
Mou jak zwykle szczery. nadal nie lubi włoskiego futbolu <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
29.04.2010 o 10:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Może też wrócić na Cam Nou jako trener Realu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Dobrze jakby został w Interze <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.04.2010 o 10:43 przez Mate1908
Mate1908
Grube miliony Morattiego jak najbardziej są warte takiego trenera jak Jose. Mourinho stworzył prawdziwą, światową potęgę, z którą każdy musi się liczyć. Mam nadzieję, że Portugalczyk zostanie z nami na kolejne lata. Forza Inter! Forza Mourinho!
29.04.2010 o 10:28 przez Grzeg0r
Grzeg0r
Mówiąc że wróci na Camp Nou to może ma na myśli trenerstwo Barcelony xD takie małe spostrzerzenie do zbliżającej się Telenoweli <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale myśle że zostanie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
29.04.2010 o 10:21 przez MatiInter
MatiInter
musi zostac bo jeszcze (jesli Inter wygra LM <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> ) ma do wygrania Klubowe MŚ <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> GRRANDE MOU!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
29.04.2010 o 09:56 przez Mechuto
Mechuto
Jose kochamy cie<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.04.2010 o 09:35 przez pantani87
pantani87
do kibicfcb: tylko dziwnym trafem Yaya robi ruch reka w strone tego jelita i dzieki temu piłka w bardzo szybki sposob spada mu pod nogi bo sie odbija prostopadle, ciekawe jak by sie odbiła uderzajac go w to jelito
29.04.2010 o 09:08 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
Napewno zostanie do końca kontraktu,a jeśli wygramy L.M. to będzie miał o co walczyć..- o drugie zwycięstwo z rzędu<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.04.2010 o 08:52 przez pluto11
pluto11
Powiem tak jestem strasznie dumny i niewyobrazalnie szczesliwy z tego ze Inter zagra w wielkim finale. Ale boje sie o jedna zecz ze po sezonie w kotrym mozemy wygrac wszystko obawiam sie ze Mou od nas odejdzie poniewaz nie bedzie mial czego z nami wygrac, MOu niestety nie jest typem Wengera czy Fergusona on jest typem zwyciezcy ktory niestety chce zwyciezac w kazdej lidze i z innymi druzynami, nie chcial bym tego ale boje sie ze to moze byc prawda ze MOu na opusci. Dobra ale jak narazie to trzeba świetowac to ze zagramy w wielkim Finale i ze wyeliminowalismy wielka Barce ktora poniekad sama sie wyeleminowala bo z tak super extra zawodnikami mozna ograc kazdego przeciez, a tu dupa niestety sami zawodnicy nie graja jeszce musza miec dorego trenera ktory ich poustawia. KOCHAM TEN KLUB FORZA INTER
29.04.2010 o 08:38 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
Jose nie pasuje do Realu. To jest trener stworzony dla takich drużyn jak Inter i chelsea. Mam nadzieje, że on zdaje sobie z tego sprawę<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
29.04.2010 o 07:43 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Mou mam nadzieje że zostaniesz u nas niczym Sir Alex <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> FORZA MOU! FORZA INTER!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.04.2010 o 06:44 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jesteś wielki! <br />
<br />
The Special One!
29.04.2010 o 06:28 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Mieszkam na wyspach i we wczorajszej prasie byl artykuł o tym jak Jose mowi o bardzo zaawansowanych rozmowach z Realem.Mial tamn powiedziec ze odchodzi po sezonie z Interu na 100 % ale ile jest w tym prawdy.Angielska prasa lubi przesadzac ale suma sumarym zawsze cos jest na rzeczy i slowa Mou je potwierdzaja.<br />
Wygraj dla nas LM Jose i zawsze zostaniesz w pamieci kibicow INTERU...
29.04.2010 o 02:21 przez seriea
seriea
nie chce tu nikogo obrazac ale tu jet troche inaczej przetlumaczone jak chocby na europorcie wiec bez paniki.To zalezy od punktu tlumacza.Jak wiemy Angielski jest cholernie dziwnym jezykiem i dwuznacznym
29.04.2010 o 01:38 przez adi1908
adi1908
mam nadzieje że w tej wypowiedzi że wróci na CN chodziło mu o coś innego niz Real
29.04.2010 o 01:35 przez RafiQ
RafiQ
no niestety .. jesli Mou wygra LM z Interem to nie bedzie mial po co tu dlaej pracowac . Trener dla ktorego najwazniejsze sa sukcesy poszuka sobie nowego wyzwania .. wszystko zalezy jszcze od tego czy Real wygra lige hiszpanską . Jesli tak sie stanie to Pellegrini pewnie utrzyma stanowisko .
29.04.2010 o 01:16 przez rdr3
rdr3
Mogę zagwarantować wam jedną rzecz. W przyszłym roku wrócę zagrać na Camp Nou. <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> TE SŁOWA MNIE MARTWIĄ 'śmierdzi' mi tu realem
29.04.2010 o 01:14 przez kibicfcb
kibicfcb
ręka przy golu Bojana<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> bez żartów<br />
najlepsze podsumowanie na <br />
z czuba:<br />
Bojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Nie, nie ma! Cordoba wybija, trafia w Toure, piłka trafia do Bojana, który strzela idealnie w okienko. Sędzia uznał jednak, że Toure zagrał ręką. Trzeba jednak przyznać, że żeby mieć ją bardziej przy ciele musiałby się złapać za jelito.
29.04.2010 o 00:59 przez dichu
dichu
Nie lamentujmy kto<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Tylko cieszmy się bo już miałem przed oczami i w oku łzy w 90 minucie jak Bojan nam wbił ale sędzia postąpił właściwie i gwizdał słuszną rękę bo nie można sobie zagrywać pod nogi łapami piłki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !A nasza drużyna pracą i serce m zasłużyła na ten awans <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.04.2010 o 00:56 przez Oba
Oba
Mam nadzieje, że nie odejdziesz. Pokazales fantastyczna klase i licze na to, że w nastepnym sezonie znow razem bedziemy świetowac sukcesy. Ci pilkarze zawsze byli wspaniali, ale ty sprawileś, że uwierzyli nie w cud, lecz w rzeczywistosc. I dlatego dzis mamy tak wspanialy powod do radosci. Jose wygrajmy final i sprobojmy obronic go w nast sezonie. <br />
Nie mniej niezaleznie co sie stanie istnieje tylko jedno slowo wobec twojej osoby. Moze i bierzesz olbrzymie pieniadze za swoja prace. Ale swoja praca sprawiasz ogromna radosc milionom kibicow na calym swiecie. Wiec tylko jedno mamy do powiedzenia. DZIEKUJEMY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.04.2010 o 00:55 przez Seba
Seba
Kocham tego gościa.
29.04.2010 o 00:53 przez Darkos
Darkos
Piękne! Po prustu piękne! Ja nadal oblewam <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.04.2010 o 00:52 przez Claudio
Claudio
&quot;Myślę, że ktoś nie skorzystał dziś z tej rady..&quot;<br />
<br />
Sergio? xD

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Klinsi64 22.06.2026 21:08

gość sam sobie długą piłkę zagrał i to skonczył

Klinsi64 22.06.2026 21:07

trzeba oddać że potrafi sugeruje że w innych aspektach jest słaby

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

klinsi już prawie wiek emerytalny

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

weź pod uwagę jego wiek

Klinsi64 22.06.2026 21:07

xd

Claudio 22.06.2026 21:06

wiem ze czytanie ze zrozumieniem nigdy nie bylo twoja mocną stroną ale nie przesaddzaj już

Claudio 22.06.2026 21:06

"ale Messiemu trzeba oddać, że znajduje się w odpowiednim miejscu "

Klinsi64 22.06.2026 21:06

przestań patrzeć na niego jako antyfan barcelony

Klinsi64 22.06.2026 21:05

gość ma 38 lat i 5 goli na MŚ co ty mu chcesz oddawać?

Claudio 22.06.2026 21:05

no to ze na siłę go szukają to fakt

ragnar 22.06.2026 21:03

Niby tak, ale Paredes mógł strzelać, miał dobrą pozycję...a i tak szukał mesjasza

Claudio 22.06.2026 21:00

ale Messiemu trzeba oddać, że znajduje się w odpowiednim miejscu

Claudio 22.06.2026 20:59

Dobrze, że Alvarez wszedł za Lautaro i pokazał, że naprawdę jest wart tych 150mln

ragnar 22.06.2026 20:59

Jeszcze wcisnął, zaraz się tam pos raja

Adriano_forever 22.06.2026 20:59

alvarez 150 mln hehehehe

rchemik 22.06.2026 20:58

tam zawsze był team farselona, z resztą to samo robią w LM jak miało TVP i jak przy piłce jest jamal

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

kuźwa

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się