Wywiady z piłkarzami

Jovetić zaprezentowany! (9)

Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 11 lat temu
898
9

Wczoraj punktualnie o godzinie 15 zaprezentowany został najnowszy nabytek Interu - Stefan Jovetić. Oto co do powiedzenia miał Czarnogórzec:

O numerze, z którym zagra: - Zaraz kiedy przyszedłem do drużyny, chciałem grać z 8 na koszulce, która niestety jest już zajęty, więc wybrałem 35, z którym grałem w Partizanie. Niestety, Mateo odszedł więc ostatecznie przejąłem po nim numer i zagram z 10tką.

O przygotowaniach: - Trenujemy ciężko cały okres przygotowawczy i jesteśmy gotowi na niedzielę. Nie mogę się doczekać meczu z Atalantą.

O Mauro Icardim: - Współpraca z Mauro Icardim układa się dobrze, wiedziałem że to świetny zawodnik. Podczas mojego pobytu w Premier League obserwowałem go i mam o nim bardzo dobrą opinię.

O presji: - W każdym klubie, w którym grałem spotykałem się z presją. To dodatkowo mnie motywuje. Pomimo dużego ciśnienia potrafię skupić się na dobrym wykonywaniu swojej pracy. Pomimo moich problemów w Anglii, wiele się tam nauczyłem i wracam tutaj bardziej doświadczony.

O przygodzie z Premier League - Na początku przytrafiło mi się kilka kontuzji, a potem gdy już grałem coraz lepiej, ciągle byłem zmieniany. Kiedy skreślono mnie z listy w Champions League, zrozumiałem że to czas na zmianę klubu.

O Roberto Mancinim: - Trener wyjaśnił mi czego oczekuje ode mnie z taktycznego punktu widzenia. Kibice mają duże wymagania w stosunku do mnie, ale ja odwdzięczę się golami i asystami.

O pozycji na boisku: - Czuję się komfortowo na wielu pozycjach, ale najczęściej gram jako cofnięty napastnik.

O derbach z Milanem - Mecz derbowy z Milanem to coś wyjątkowego, nie mogę się doczekać kiedy będę mógł w nim zagrać. Mam nadzieję strzelić bramkę w derbach, to byłoby coś wspaniałego.

O Serie A: - To dobra rzecz, że do ligi dołączyło wielu znakomitych piłkarzy. Myślę, że dni chwały dla Serie A powrócą.

O Fiorentinie: - Kocham Fiorentinę, kocham ich fanów i mam wielki szacunek dla nich. Życzę im wszystkiego dobrego.

Na zakończenie dodał: - W składzie jest wielu młodych, utalentowanych zawodników. Potrzebujemy cierpliwości. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i będziemy walczyć o miejsce na podium.

Zobacz też

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2015 o 22:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeśli będą omijać go kontuzje, powinno być dobrze ;)
21.08.2015 o 21:57 przez Mauro69
Mauro69
Jovetić,bardzo dobry transfer Interu.
21.08.2015 o 21:49 przez sparzak30
sparzak30
...inwalidzki
21.08.2015 o 15:52 przez Chuchu
Chuchu
Stefan, w tobie cała nadzieja, jesteś wielki i dasz radę pociągnąć ten wózek.
21.08.2015 o 15:08 przez Granat105
Granat105
Administracja mnie wysłuchała :) Był tu jakiś spamer i w każdym poście wklejał link i podpis że Balotelli do Interu za 23 mln xDD
21.08.2015 o 14:08 przez Stachoo
Stachoo
@Granat105 o czym ty mówisz? Jakim idiocie?
21.08.2015 o 13:42 przez Granat105
Granat105
Zbanujcie tego idiotę na dole ...
21.08.2015 o 13:02 przez mathias
mathias
Oby tylko zdrowie mu dopisało to razem z Icardim powinni nieźle namieszać w tym roku,
21.08.2015 o 12:40 przez Dzyl
Dzyl
Po odejśćiu Shaqiriego i Kovacicia Jojo i Kondogbia to nowe nadzieje tego klubu. Liczę na Joveticia i mam nadzieję że wraz z Icardim stworzą świetny duet napastników.

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Claudio 25.06.2026 10:46

60 to cena dla promocyjna dla Como

Claudio 25.06.2026 10:45

Wg mnie Paz z bonusami spokojnie wyjdzie 65-70mln

Orzeu 25.06.2026 10:44

Inter ewidentnie czeka z Soletem i Jonesem na to co się stanie ws. Paza

Orzeu 25.06.2026 10:43

pytanie kto po niego zapuka

Orzeu 25.06.2026 10:42

o ile uważam 60 za Palestrę za przesadzoną wycenę tak 60 za Paza to jest realistyczna wycena

Orzeu 25.06.2026 10:42

ja jestem mocno nastawiony

Claudio 25.06.2026 10:40

Tylko nie nastawiaj ie się znowu na tego Paza bo będzie jeszcze większe zesransko jak przy Palestrze.

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625418

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się