Informacje z klubu

Kadra na Udinese - brak Mario i Barbosy (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 3 lata temu
205
18
fcinter serwisowe

Już jutro ostatnie spotkanie w sezonie 2016/17. Inter Mediolan na własnym obiekcie podejmie Udinese. W dniu dzisiejszym szkoleniowiec Nerazurrich, Stefano Vecchi powołał 25 zawodników, którzy znaleźli się w kadrze na jutrzejszy pojedynek. Co ciekawe, miejsce w drużynie z powodów dyscyplinarnych stracili Gabriel Barbosa oraz Joao Mario. 

Bramkarze: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni, 97 Radu;

Obrońcy: 2 Andreolli, 17 Medel, 20 Sainsbury, 21 Santon, 33 D'Ambrosio, 40 Vanheusden, 41 Gravillon, 55 Nagatomo, 94 Yao;

Pomocnicy: 5 Gagliardini, 7 Kondogbia, 19 Banega, 42 Rivas, 43 Emmers, 77 Brozovic;

Napastnicy: 8 Palacio, 11 Biabiany, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti

udostępnij

Zobacz też

Antonio Conte Giuseppe Beppe Marotta

Zimna wojna między Conte a Marottą (18)

04.08
09:48
Stroje wyjazdowe 2020/21 kratka

Oficjalnie - Stroje wyjazdowe na sezon 2020/21 (28)

20.07
15:13

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.05.2017 o 17:42 przez DonDawido
DonDawido
Co to za powody dyscyplinarne?
28.05.2017 o 14:48 przez boniunio
boniunio
Już mam powoli dosyć tego klubowego betonu ile można ?? Ja nie mówię że Inter kupił ich za 80mln to mają pewne miejsce "11" i mają grać ale nikt mi nie wmówi że taki eder, palacio, brozovic są lepsi !! Skoro to są nie wypały to ktoś musi ponieść odpowiedzialność za te transfery i wypierdolić te miernoty z zarządu na zbity ryj
28.05.2017 o 12:24 przez inter_21
inter_21
A co niby takiego zrobili?
28.05.2017 o 12:19 przez dodo_IM
dodo_IM
Dam sobie głowę urwać że Barbosa nie gra bo imprezuje i skacowany przychodzi na treningi. Nie oszukujmy się to młody Brazylijczyk z milionami na koncie.
28.05.2017 o 10:16 przez KoBa
KoBa
Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na to, że JM i Barbi zachowali się jak gimbusy, pajacując w i tak ciężkim okresie dla klubu. Inter to nie szkółka, gdzie przychodzisz, płacisz i wymagasz. Dostaja kase, kontrakt podpisali i mają przestrzegac regulaminu, bez wzgledu na własne samopoczucie.
28.05.2017 o 09:23 przez Patryk
Patryk
bledem bylo kupienie Gabriela a nie niewystawianie go w skladzie.... ale prawda jest taka- zorientowali sie ze gosc w tym sezonie jest za slaby na Inter? mozna go bylo WYPOZYCZYC !! niech sie ogrywa, lapie doswiadczenie. pewnie grajac w jakims Empoli zaliczylby mecz z jakims juventusem albo innym milanem, u nas zaliczyl 60 minut w sezonie
28.05.2017 o 08:51 przez micom
micom
@Stachoo - słabe to wg mnie jest takie stawianie sprawy: Gabigol nie gra, to nie kibicujemy. To nie gimnazjum... Już mówiłem, ciekawe, czy gdyby kupili Barbose za 10 mln to też byłby taki płacz, że nie gra? I druga kwestia: piłkarz może nie pasować do koncepcji jednego trenera, skonfliktować się z drugim itp. Ale jeżeli nawet trzeci trener (w dodatku Primavery!) nie daje piłkarzowi szansy na grę, to świadczy to o jednym: piłkarz jest za słaby do reprezentowania takiego klubu, jak Inter i/lub jest nierozgarnięty psychicznie i/lub nie stara się na treningach... W żadne teorie spiskowe nie wierzę, nikt na siłę kariery mu nie blokuje, skoro nawet Pinamonti dostał swoją szansę.
28.05.2017 o 08:22 przez miniu86
miniu86
Juventus wygrywa nawet wtedy gdy nie potrzebuje a gola strzela 17letni Kean. W Interze transfery za 75 mln nie graja z powodow dyscyplinarnych. Tam.wychodzi wszystko tutaj nie wychodzi nic
28.05.2017 o 07:39 przez Stachoo
Stachoo
@Micom - nie ja nie zgodzę się z tym, że alternatywa dla Jesusa nie wypaliła. Nie miała nawet możliwości wypalić, wiec będę to powtarzał po 100 razy, ale mówienie lub pisanie, że Gabi nie wypalił lub że jest wtopą transferową jest dla mnie bardzo słabe.

Jak dla mnie na dzisiejszym meczu powinny być trybuny puste i banner "Gabi doesn't play, we don't support"
27.05.2017 o 23:59 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Udine powinno nas tak zlać żeby kibice wyszli na murawę zrobić taki w.....ol prawie wszystkim począwszy od trenera i zazadu i wykrzyczeć im wypierdalać z tego klubu krowy j... ne
27.05.2017 o 23:51 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Usunę powinno nas tak zlać żeby kibice wyszli na murawę zrobić taki w :cenzor: wszystkim bez wyjątku począwszy od zazadu i wykrzyczeć i wypierdalać z tego klubu korwy :cenzor:
27.05.2017 o 23:07 przez micom
micom
Tylko czekać, aż Chińczycy się wkur*** i zwiną manatki. Ale tak to jest, jak się kupuje "alternatywy". Pamiętacie czerwiec ubiegłego roku? Suning przyszedł i oficjalnie mówiono, że Inter chce kupić Jesusa i Berardiego. Transfery nie wypaliły, przyszedł Gabriel i Candreva. Raczej większośc z Was zgodzi się, że alternatywy nie wypaliły. Dla zmazania skazy na honorze Chinczycy rzucili kasę Sportingowi i wydali 45 baniek na Joao M. W ten sposbó prawie 100 milionów poszło się jeb**.
Tegoroczne mercato będzie takie samo. Zamiast szybko kontraktować realnych piłkarzy (Berardi, Bernardeschi, Manolas - tutaj sprawę załatwia chęć podwyżki Greka), my będziemy się tarmosić z Di Marią, Jamesem i innymi cudakami, co to na nas nawet jednym okiem nie zerkną. A jak transfery "realne" zostaną zaklepane przez kogoś innego, znów będziemy wydawać na pokaz.
27.05.2017 o 22:15 przez Czarson
Czarson
beka nie graja bo chca grac :D
27.05.2017 o 21:42 przez grzybek010
grzybek010
Ta sytuacja tylko obrazuje jaką klęską, mimo olbrzymich wydanych pieniędzy, było poprzednie mercato. A za obydwu panów odpowiedzialny był chyba Pan Kia :)
27.05.2017 o 21:23 przez lena182
lena182
super :) już dla zdrowia kibiców niech lepiej sprzedadzą Gabigola...
27.05.2017 o 21:23 przez mathias
mathias
Nie żebym bronił zarząd czy Vecchiego, ale co ma do tego cena za ile przyszli? Widocznie zasłużyli, że nie ma ich w kadrze.
27.05.2017 o 21:17 przez intermed1
intermed1
Układy układziki...
27.05.2017 o 21:00 przez piotrekninter
piotrekninter
haha burdelu ciąg dalszy, 75 mln nie gra z powodów dyscyplnarnych....no nieźle

Shoutbox

Yascarr 14.08.2020 01:12

Obczajcie jak Borek w Cafe Futbol gadał o Paulecie zagrań Tomasza Hajty i jaki wkurw złapał Tomuś

Yascarr 14.08.2020 01:11

Hajto od zawsze łapie temperature przy nazwisku Pauleta

Czarson 14.08.2020 01:08

Czyż nie?

Czarson 14.08.2020 01:08

Czyli rozumiem, że gość miał hajs a zbieram pieniądze na siebie od fundacji charytatywnych

Czarson 14.08.2020 01:07

Co sam nazbierał ze zbiórki na jego męczenie

Czarson 14.08.2020 01:07

Ten niepełnosprawny piłkarz pożyczył mu 200k

Alfa 14.08.2020 00:43

trzeba na twitterze sprobowac

Chuchu 14.08.2020 00:23

:D

ZnawcaCalcio 14.08.2020 00:20

xDDDDD

Claudio 14.08.2020 00:18

Pauleta

Chuchu 14.08.2020 00:10

Jakie?

Claudio 14.08.2020 00:08

na Hajto jedno nazwisko działa jak płachta na byka. Kumpel mówił, że odrazu się gotuje jak oszalały

Pader88 13.08.2020 23:42

tak apropo hajty

Pader88 13.08.2020 23:41

polecam zwlaszcza od 2:01

ZnawcaCalcio 13.08.2020 23:35

wstyd

ZnawcaCalcio 13.08.2020 23:35

chwalił się jak przebalował 20 mln zł, a teraz ma problemy finansowe

ZnawcaCalcio 13.08.2020 23:34

ohydny typ

ZnawcaCalcio 13.08.2020 23:34

a ten hajto obrażony mówił, że dziennikarze nagonkę na niego zrobili i zorganizowali całą akcję

ZnawcaCalcio 13.08.2020 23:34

nawet jakiś niepełnosprawny piłkarz to opisał

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26922

Liczba newsów: 37244