Pozostałe

Kharja przeszedł testy medyczne (17)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
327
17

Jak doniosła La Gazzetta dello Sport Houssine Kharja przeszedł w piątkowe przedpołudnie testy medyczne w szpitalu w Pavii. Nie oznacza to jednak, że wkrótce podpisze kontrakt z Interem.

 

Informowaliśmy już, że przenosiny Marokańczyka do Mediolanu są przede wszystkim uzależnione od rozwoju sytuacji w sprawie sprzedaży Sulleya Muntariego. Jeżeli Ghańczyk do 31 stycznia nie uzyska pozwolenia na pracę w Anglii, wówczas Kharja pozostanie w Genui.

 

W ostatnich godzinach włoscy dziennikarze donieśli o jeszcze jednej przeszkodzie. Otóż okazuje się, że Enrico Preziosi owszem chce oddać zawodnika Interowi, ale tylko na zasadzie transferu definitywnego, a nie wypożyczenia, jak pierwotnie zapowiadano.

 

Wygląda jednak na to, że te informacje są nieprawdziwe, bowiem trudno przypuszczać, aby wobec braku porozumienia między klubami, piłkarz otrzymał pozwolenie na poddanie się testom medycznym pod okiem sztabu medycznego Nerazzurrich.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.01.2011 o 04:05 przez Wesley90
Wesley90
Kharja może jest i dobry chętnie bym go zobaczył w naszej koszulce <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> ale ja bym bardziej chciał zobaczy pewnego młodego niespełna 22-letniego Adela Taarabta z QPR (Queens Park Rangers jak ktoś nie wie co to w sumie to Angielska 2 Liga) z resztą rodak wyżej wymienionego a Muntę widział bym na Anfield ewentualnie w Tottenhamie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.01.2011 o 00:30 przez el_loco
el_loco
#13 faktycznie on przychodzi by zarobić na Muntarim. Myślę jednak że chcą też na te pół roku go kimś zastąpić by latem kupić kogoś wartościowego. Mam nadzieje że się nie mylę. Jeśli tak jest to polecam Nasriego bądź Fabregasa :-)
28.01.2011 o 21:11 przez Seba
28.01.2011 o 21:05 przez Charism
Charism
@11 - Skąd bierzesz tak ciekawe statystyki jak to ile kto minut grał.? : )
28.01.2011 o 19:43 przez micom
micom
oby nie...
28.01.2011 o 19:29 przez inter_21
inter_21
on przyłazi po to zeby zarobić na transferze Muntara i będzie ciągnał mniejszą pensje od niego, innego powodu nie widzę
28.01.2011 o 18:48 przez Adrian521995
Adrian521995
niech Muntari się spręży
28.01.2011 o 18:44 przez Seba
Seba
#8<br />
Rozegrał w tym sezonie póki co 883 minuty, co daje ok 10 pełnych spotkań (plus suma minut z niepełnych występów). Jeśli nie pauzował z powodu kontuzji, to na 21 kolejek (plus Coppa) wynik ten nie jest powalający.
28.01.2011 o 18:42 przez inter_21
inter_21
gość na poziomie Muntara i pare lat starszy, nawet jesli to wypozyczenie to i tak bez sensu bo gwiazdy to z niego nie bedzie
28.01.2011 o 18:06 przez samueletoo
samueletoo
dawajcie tego muntara sprzedajcie i dajcien krahje niech juz to bedzie załatwione i sprzedac rivasa i suazo
28.01.2011 o 17:59 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
Po co on nam? Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie, więc powinniśmy kupować lepszych zawodników. Chłopak ma prawie 30lat, nie gra na wysokim poziomie, nie rozwinie się i moim zdaniem będzie grał gorzej Munatriego. Ta wiadomość zepsuła całkowicie moją radość z kupna Pazziniego :/ . Wciąż mam nadzieję, że nie przyjdzie do nas. Gra on przynajmniej w 1składzie Genoi?
28.01.2011 o 17:57 przez Pietro878787
Pietro878787
ja tam zadowolony jestem ze taki ziomek przychodzi. dostal szanse i bedzie sie chcial pokazac a zeby sie pokazac bedzie gryzl trawe i walczyl a tacy sa nam potrzebni<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.01.2011 o 17:56 przez Seba
Seba
Zmiennik Wesa ? Nie żartuj Klinsi ;) On będzie zmiennikiem zmiennika, gdy któryś się połamie.
28.01.2011 o 17:54 przez Fqrve
Fqrve
byle gral dobrze<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.01.2011 o 17:50 przez g0raFCI
g0raFCI
Drugi Ryszardo Kłarezma będzie ...
28.01.2011 o 17:46 przez Chuchu
Chuchu
W pomocy mamy duży ścisk już teraz, wróci Sneijder, przyjdzie Kharja i co? Nie rozumiem tego transferu <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
28.01.2011 o 17:42 przez bunny11
bunny11
zapchaj dzuira<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się