Pozostałe

KMŚ: Inter poznał rywali (20)

Autor:
ponad 15 lat temu
373
20

Inter Mediolan poznał czterech potencjalnych rywali, z którymi zmierzy się meczu półfinałowym Klubowych Mistrzostw Świata, które będą rozgrywane od 8 do 18 grudnia w Abu Dhabi.

 

O awans do finału rozgrywek mistrzowie Europy powalczą z jedną z następujących drużyn: Al Wahda (mistrz Zjednoczonych Emiratów Arabskich), Hekari United (mistrz Oceanii), Seongnam (Korea Południowa) i Zob Ahan (Iran).

 

Dwa ostatnie zespoły zmierzą się ze sobą 13 listopada w spotkaniu finałowym azjatyckiej Champions League. Następnie zwycięzca tego pojedynku zagra w meczu ćwierćfinałowym KMŚ z wygranym z pary Al Wahda - Hekari United. Drużyna, która zwycięsko wyjdzie z meczu 1/4 finału, 15 grudnia zmierzy się w spotkaniu półfinałowym właśnie z Interem.

 

Z kolei w drugim półfinale zagra Internacional Porto Alegre (triumfator Copa Libertadores) oraz zwycięzca pojedynku Pachuca (zwycięzca pucharu CONCACAF) kontra mistrz CAF Champions League (w finale powalczą kongijski TP Mazembe Englebert i tunezyjski Esperance). Ten półfinał odbędzie się 14 grudnia.

 

Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w wielkim finale, który zaplanowano na 18 grudnia.

 

Zawodnicy Interu Mediolan wyruszą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich 10 grudnia. Do 29 listopada natomiast Rafael Benitez będzie musiał przesłać do siedziby FIFA listę 23 piłkarzy powołanych na turniej.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.10.2010 o 08:26 przez konrados
konrados
ale druzyny pierwszy raz onich słysze
28.10.2010 o 10:57 przez SlimShady
SlimShady
Przerąbany jest ten puchar, wizualnie extra <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> , musimy go zdobyć <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.10.2010 o 10:38 przez zuraw1989
zuraw1989
w zeszłym roku na orange sport leciały KMŚ, może teraz też poleci.
28.10.2010 o 10:11 przez Mietson
Mietson
&quot;Jaka stacja transmitować będzie KMŚ? Wiecie może<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> &quot;<br />
<br />
Sopcast <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.10.2010 o 08:35 przez Wojtek21
Wojtek21
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.10.2010 o 21:39 przez AdrianPL
AdrianPL
Jaka stacja transmitować będzie KMŚ? Wiecie może<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
27.10.2010 o 21:00 przez wrobeliev
wrobeliev
Dlaczego musi? Rzeczywiście, fajnie mieć w kolekcji taki puchar, jednak faktycznie są to mecze o nic, nie robiłbym tragedii, jeśli zespół w trakcie sezonu wyjeżdża do Azji i, co naturalne, jest zmęczony. Ten puchar można wygrać, ale najważniejsza jest obrona LM i Scudetto
27.10.2010 o 19:57 przez Dominho
Dominho
Ten Puchar musi być nasz/ Superpuchar Włoch odbijemy se za rok <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.10.2010 o 18:40 przez adriano:)
adriano:)
Łatwo nie będzie, ale mam nadzieję że wygramy ten puchar.
27.10.2010 o 17:38 przez Grrruby
Grrruby
Będziemy mieć złotą plakietkę &lt;3&lt;3<br />
I WTEDY KUPUJĘ KOSZULKĘ<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
27.10.2010 o 17:38 przez dodo_IM
dodo_IM
No ładny finał się zapowiada Inter vs Inter <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.10.2010 o 17:20 przez bloow
bloow
Internazionale Porto Alegre vs Internazionale Milano. <br />
wygramy.
27.10.2010 o 17:05 przez djqbaa
djqbaa
W finale będzie mecz Inter kontra Inter. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.10.2010 o 16:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Trzeba to wygrać <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.10.2010 o 16:21 przez inter11
inter11
wygramy wszystko<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.10.2010 o 16:10 przez mikruzzo
mikruzzo
No zobaczymy co nasza drużyna pokaże<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> spore szanse na zdobycie tego trofeum będzie miał również Internacional Porto Alegre
27.10.2010 o 15:49 przez mAlEc7
mAlEc7
Czas wygrać to trofeum...ono musi być nasze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.10.2010 o 15:45 przez MatiInter
MatiInter
musimy to wygrac! <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.10.2010 o 15:19 przez ronni999
ronni999
Oby dojść do Finału i GO WYGRAĆ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.10.2010 o 15:07 przez MarcoPolo
MarcoPolo
troche zagmatwane, w razie finału będzie parno, skoro Inter traci tyle bramek

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się