Pozostałe

Kolejna (ta sama) kontuzja?! (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
538
28

Jak informuje Sky Sport 24, kolejny zawodnik Interu ma problemy zdrowotne, mało tego, jest to kolejna już kontuzja naciągnięcia mięśnia.

 

Philippe Coutinho, bo o nim mowa musiał przerwać poranną sesję treningową i jego występy w meczach z Chievo Verona oraz z Twente Enschede są praktycznie wykluczone.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.11.2010 o 18:26 przez Gajdzik
Gajdzik
<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Nienormalne To Wszystko <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.11.2010 o 17:22 przez SlimShady
SlimShady
Ja piernicze kolejne dwie kontuzje, jeszcze tego brakowało <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
jak my teraz zagramy:<br />
Castelazzi - Cordoba - Matrix - Santon<br />
Stankovic-Zanetti<br />
Biabany-Sneijder-Mancini <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Eto<br />
Ława: Orlandoni, Rivas, Faraoni, Obiorah, Alibec, Suazo
19.11.2010 o 17:00 przez mikruzzo
mikruzzo
Ja pierd*** my za chwile wysrubujemy jakiś rekord... o ile już tak nie jest<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
19.11.2010 o 16:10 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
A ja naiszę tak, bardzo dobrze będzie jak przegramy ten mecz może w końcu wywalą grubasa i wezmą kogoś kto się zna na rzeczy.
19.11.2010 o 16:09 przez andyvdm
andyvdm
To wina treningów i tyle.
19.11.2010 o 15:14 przez Jedrula
Jedrula
Heh tabela &quot;kontuzje&quot; chyba specjalnie została zaktualizowana <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.11.2010 o 15:04 przez bloow
bloow
gowno nie fatum, gowno nie pech, gowno nie mistrzostwa(gowno nie ban) to wszystkpo wina Grubego i tyle...
19.11.2010 o 14:52 przez Bunique
Bunique
Cesar<br />
Maicon Samuel Chivu Cambiasso?<br />
Muntari Mariga Motta<br />
Coutinho Obi<br />
Milito<br />
Dobry skład by był ! zenada..<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
19.11.2010 o 14:46 przez pomiot
pomiot
Co za kryzys, ja po prostu nie mogę w to uwierzyć. <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
19.11.2010 o 14:36 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Primavera do boju...
19.11.2010 o 14:26 przez Kermitt
Kermitt
hehe, doszło do tego że z graczy kontuzjowanych można ułożyć lepszą całą jedenastkę, niż z tych którzy 'jeszcze' są zdrowi, paranoja
19.11.2010 o 14:20 przez mariusz2636
mariusz2636
zły trener<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> złe przygotowanie do sezonu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> brak wzmocnień<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
19.11.2010 o 13:31 przez xeneen
xeneen
Serie B czeka jak tak dalej pójdzie. Coś mi się zdaje, że to wszystko wina Muntariego ;) , za bardzo chciał dostać się do pierwszego składu;p
19.11.2010 o 13:24 przez mati1908
mati1908
Thiago Motta<br />
Esteban Cambiasso<br />
Sulley Muntari<br />
McDonald Mariga<br />
Walter Samuel<br />
Maicon<br />
Joel Obi<br />
Diego Milito<br />
Julio Cesar<br />
Cristian Chivu<br />
Philippe Coutinho<br />
<br />
Jeszcze bardziej nie wierze w to co widze...
19.11.2010 o 13:22 przez nitromethane
nitromethane
gorzej niz źle <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <br />
uwazam iż potrzebne sa .....wzmocnienia <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
19.11.2010 o 13:16 przez madmike
madmike
wygląda to niedobrze, żeby nie powiedzieć fatalnie!
19.11.2010 o 13:08 przez MatiInter
MatiInter
Dżizys <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
19.11.2010 o 13:03 przez cor72z
cor72z
Mówiłem, że nie będziemy mieli nawet 11 zawodników na KMŚ, my tu chyba już jakiś rekord bijemy.
19.11.2010 o 12:39 przez KRS
KRS
fatum<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
19.11.2010 o 12:39 przez mati1908
mati1908
ej,tu naprawde cos jest nie tak. I mysle ze prawie kazdy tak mysle,ze to przez program treningowy Beniteza
19.11.2010 o 12:38 przez mAlEc7
mAlEc7
Wychodzą zbyt mocne treningi siłowe...Benitez Ty za grę naszego ukochanego klubu się weź a nie na siłkę z nimi latasz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
19.11.2010 o 12:11 przez eldoka
eldoka
tragedia to jest jakas oby wkoncu Nasi zaczeli grac trzeba wygrac z Chiewo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.11.2010 o 12:06 przez Seba
Seba
Może by tak grubego zamknąć na cały dzień w siłowni pod okiem Amanta (Prof. dr hab. of physical preparation), aby wyszedł na czworaka i zrozumiał, że nie tędy droga ?
19.11.2010 o 11:51 przez katax
katax
Coutinho nie brał udziału w poprzednim sezonie w Interze, nie grał na MŚ i być może jest to wina przygotowania. Z drugiej jednak strony, takie wypadki się zdarzają. Inną sprawą jest, gdy nie ma połowy zespołu z prawie tego samego powodu..
19.11.2010 o 11:45 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Benitez <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
19.11.2010 o 11:41 przez MiRas.
MiRas.
Bardzo ciężki poprzedni sezon, full występów na mistrzostwach świata... no ja się nie dziwie, że kontuzja... foża Benitez.
19.11.2010 o 11:39 przez Nasir
Nasir
hehe za niedlugo trzeba bedzie sciagac Destro I Obinne z wypozyczenia;p
19.11.2010 o 11:38 przez Claudio
Claudio
Zalosne...teraz juz jestem pewny iz to wina Beniteza..niech gosciu sie ogarnie..to nie zawody StrongMen

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625229

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się