Pozostałe

Kolejny klub ma dość Adriano (42)

Autor:
około 15 lat temu
573
42

Były napastnik Interu Mediolan, Adriano wciąż nie zmienił swojego trybu życia. Brazylijczyk swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem sprawił, iż ma na pieńku z kolejnym klubem – Corinthians.

 

Po zakończeniu nieudanej przygody z AS Romą, napastnik przeniósł się do brazylijskiego klubu gdzie jednak nie zmienił swojego nastawienia do zawodu piłkarza. Władze Corinthians do tej pory przymykały oczy na drobne wybryki piłkarza, jednak tym razem miarka się przebrała.

 

Niedawno Adriano przeszedł operacje kostki. Sztab medyczny drużyny z Sao Paulo zabronił 29-latkowi wstawać przez okres 15 dni. Jednakże po zaledwie kilku dniach piłkarz widziany był w centrum handlowym i na jednej z dyskotek. Klubowi lekarze załamują ręce przyznając, iż w ten sposób nie doprowadzą El Imperatore do sprawności piłkarskiej.

 

Eksperci nie mają wątpliwości, iż ewentualne rozwiązanie kontraktu przez Corinthians będzie oznaczało koniec kariery napastnika, który lata temu grając dla Interu Mediolan uznawany był za jednego z najlepszych futbolistów świata.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.06.2011 o 03:03 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
@polak666<br />
il fenomeno ? powiadasz że sie stoczył? Ale nie powiesz mi ze w zyciu nie osiągnął niczego ? każdy chce być jak on ! tosz to żyjąca legenda!
11.06.2011 o 03:01 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
yyyy ja to bym go wzioł ale płacił mu marne pieniądze.. i tak nie mamy jako tako napastników, a płacimy im niesamowite pieniądze, za oferować marny kontrak Adiemu . zaryzykować ..
11.06.2011 o 00:19 przez mati1908
mati1908
<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
10.06.2011 o 19:27 przez krzychlbk
krzychlbk
<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
10.06.2011 o 18:50 przez mAlEc7
mAlEc7
Miał prawie wszystko i mógł mieć jeszcze więcej...szkoda mi go ale sam sobie wybrał taką drogę...
10.06.2011 o 18:41 przez polak666
polak666
Mógł być najlepszy na świecie. A tak był jednym z lepszych. Mógłby do dzisiaj trzymać poziom i do dzisiaj wymiatać. Mógłby. To samo tyczy się Ronaldinho i Il Fenomeno. Coś nie tak z tymi Brazylijczykami :/
10.06.2011 o 18:40 przez Fqrve
Fqrve
fakt ze talent to on mial<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.06.2011 o 18:21 przez Castellazzi
Castellazzi
oj ten Adriano...
10.06.2011 o 17:20 przez SlimShady
SlimShady
Nie ma co sie oszukiwać facet sie stoczył, to już koniec Adriano, on am 29 lat i już jest na takim etapie. Adriano to przykład jak nałogi mogą zrujnować wielką karierę.
10.06.2011 o 16:08 przez Kubusa10
Kubusa10
To jest po prostu smutne <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
10.06.2011 o 15:48 przez siemanko94
siemanko94
Jego przykład pokazuje jak można szybko wszystko stracić <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
10.06.2011 o 15:24 przez smalec5
smalec5
Niegdyś najlepszy napastnik. Teraz się znarnował i kicha ;//
10.06.2011 o 14:59 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
szkoda :(
10.06.2011 o 14:58 przez luuki
luuki
<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
10.06.2011 o 14:57 przez Michal_fci
Michal_fci
a moglbyc jak Ronaldo , szkoda ze tak sie stoczyl bo go lubie
10.06.2011 o 13:10 przez k-rach
k-rach
powiedzenie &quot;kto nie ma w głowie ten ma w nogach&quot; sprawdza się u niego w 100%
10.06.2011 o 12:22 przez Chuchu
Chuchu
On już ma 29 lat? <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> Zapowiadał się na najlepszego napastnika na świecie ale wybrał imprezowanie. Jakoś mi go nie szkoda ;]
10.06.2011 o 12:17 przez Omen
Omen
Chyba głupszy od Balotelliego...Bo za nim chociaż przemawia fakt że jest jeszcze młody i może swoje zachowanie zmienić choć nie musi.
10.06.2011 o 11:51 przez Mate1908
Mate1908
Pomyśleć, że dzięki temu piłkarzowi zacząłem kibicować Interowi... Adriano niesamowicie spieprzył swój przeogromny talent. Teraz może tego nie dostrzegać, ale przyjdzie dzień, w którym to zrozumie swoje błędy, ale wówczas będzie już za późno. Pretensje może mieć tylko i wyłącznie sam do siebie. W Interze wszyscy podawali mu pomocną dłoń, a to że z niej nie skorzystał to już jego sprawa. Szkoda, bo zapowiadał się na gwiazdę światowego formatu.
10.06.2011 o 11:51 przez el_loco
el_loco
chłopak miał możliwości. Niestety się zmarnował.
10.06.2011 o 11:30 przez La Pieuvre
La Pieuvre
To co tam robił? Tańczyć nie mógł bo kontuzja kostki, rozmawiać też ciężko bo muzyka dudni, na 100% zalał pałę aż miło ;)
10.06.2011 o 10:50 przez Globus
Globus
Nie wiedziałem, że nie wolno chodzić do Centrum Handlowego <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Poza tym dlaczego piszecie, że pijak? To, że był na dyskotece nie musi oznaczać wcale, że się schlał.
10.06.2011 o 10:26 przez Huberto
Huberto
Pamiętam mecz, to był bodaj ćwierćfinał Inter - Porto. Pierwszy mecz Adriano po kontuzji... i 3 gole, czwartego dołożył Recoba, Inter wygrał wtedy 4-3 i awansował. Niestety były to już ostatnie wielkie dni w jego karierze.
10.06.2011 o 09:40 przez fmlyhm
fmlyhm
Niegdyś świetny piłkarz, niestety zniszczył sobie karierę. Mi go szkoda, przykro się to czyta, ale to jego osobiste wybory
10.06.2011 o 08:27 przez Garon
Garon
Śmierć ojca go poważnie dotknęła i od tamtej pory stacza się cholernie, może skończy jak maradona, albo zachleje sie chłopa na śmierć<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
10.06.2011 o 08:21 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Niektórzy nigdy się nie zmienią i to między innymi tyczy się Adriano, a szkoda, kiedyś to był piłkarz.
10.06.2011 o 07:34 przez mikruzzo
mikruzzo
Przykro coś takiego czytać<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
myślałem że w Romie zacznie się odbudowywać..
10.06.2011 o 07:31 przez MASZZPALA
MASZZPALA
Żal mi go zawodnik byl z niego klasy światowej No niestety tak bywa wiele brazylijskich piłkarzy tak kończy jak nasza byla gwiazda
10.06.2011 o 07:17 przez LaBeneamata
LaBeneamata
To jest przykład jak łatwo można sobie kariere zniszczyć.
10.06.2011 o 06:49 przez Drago194
Drago194
Szkoda Adriano, zawsze był jednym z moich ulubionych piłkarzy, jednak to jak spieprzył sobie karierę do dzisiaj nie mogę uwierzyć.<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się