Relacje

Kompromitacja Interu w derbach (241)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
5010
241

Nie tak wyobrażali sobie to spotkanie sympatycy Interu. Podopieczni Leonardo w fatalnym stylu przegrali z Milanem 3:0.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-2-3-1. Szanse gry od pierwszych minut otrzymał Pandev, mimo, że media jeszcze dzień wcześniej sugerowały występ Dejana Stankovicia. W Milanie na lewej flance defensywy po przerwie spowodowanej kontuzja wystąpił Gianluca Zambrotta. W pierwszej jedenastce pojawił się także Van Bommel, którego występ nie był pewny. Spotkanei znakomicie rozpoczęło się dla Milanu. Już w pierwszej minucie po znakomitej akcji Rossonerich bramke zdobył Alexandre Pato. Inter od początku sprawiał wrażenie zespołu zagubionego. Milan przeważał, ale nie przyniosło to bramek dla Nerazzurrich. Pierwszy strzał podopieczni Leonardo oddali w 16 minucie, uderzenie Sneijdera z rzutu wolnego było jednak bardzo niecelne. Świetną okazję w 19 minucie zaprzepaścił Giampaolo Pazzini. Pierwsza połowa była prowadzona w szybkim tempie. W 37 minucie strzał Marca Van Bommela wylądował na poprzeczce bramki Julio Cesara. Chwilę później po rzucie rożnym strzał Thiago Motty świetnie wybronił Abiatti. Kolejny raz szansy szukał Sneijder, ale bramka nadal nie chciała wpaść do bramki. W 43 minucie fatalnie w 100% sytuacji spudłował Samuel Eto.

 

Druga połowa fatalnie rozpoczęła się dla Interu. Czerwoną kartkę za faul na Pato otrzymał Chivu. Chwilę później strzał Thiago Silvy fenomenalnie wybronił Julio Cesar. W 62 minucie padła druga bramka dla Milanu. Dośrodkowanie Abate pewnie strzałem głową wykorzystał Pato. W 66 minucie  okazje na podwyższenie rezultatu zmarnował Robinho. 5 minut później ten sam zawodnik nie pokonał Cesara po fatalnym błędzie Ranocchi. Od momentu wyrzucenia z boiska Chivu, gra toczyła się właściciwie tylko pod bramką Cesara. Kolejną okazję zmarnował Robinho. W 81 minucie wkońcu pod bramkę Abbiatiego ruszył Maicon, ale jego groźnego podania nie dobił żaden z zawodników Interu. W 88 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Milanu po faulu Zanettiego na Cassano. Jedenastkę pewnie wykonał sam poszkodowany. W końcówce meczu czerwoną kartkę otrzymał Cassano.

 

Milan - Inter 3:0 (1:0)

 

Bramki: 1', 62' Pato, 89' Cassano

 

MILAN: 1 Abbiati; 20 Abate, 13 Nesta, 33 Thiago Silva, 19 Zambrotta; 8 Gattuso (51' Flamini), 4 Van Bommel, 10 Seedorf; 27 Boateng; 70 Robinho (80' Cassano), 7 Pato (84' Emmanuelson)

 

Ławka: 12 Amelia, 15 Papastathopoulos, 76 Yepes, 77 Antonini Trener: Massimiliano Allegri

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 26 Chivu, 4 Zanetti; 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso (71' Stankovic) ; 27 Pandev (55' Cordoba), 10 Sneijder, 9 Eto'o; 7 Pazzini (63' Milito)

 

Ławka: 12 Castellazzi, 14 Kharja, 23 Materazzi, 55 Nagatomo.

 

Trener: Leonardo

 

Żółte kartki: 26' Robinho, 41' Maicon, 53' Van Bommel, 57' Cambiass, 65' Zambrotta, 88' Zanetti

 

Czerwone kartki: 54' Chivu, 90' Cassano

 

Sędzia: Nicola Rizzoli.

 

1-0 Pato


2-0 Pato


3-0 Cassano

 

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (241)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.04.2011 o 03:58 przez Nidhogg
Nidhogg
Środek obrony nie istniał, prostopadłe podania wchodziły w nas jak w masło. W ataku padaka, Eto'o nie brał na siebie ciężaru gry, a zmarnowana 100% sytuacja woła o pomstę do nieba! Prawdopodobnie tym pudłem dał scudetto Milanowi.<br />
<br />
Nie wiem czy nie było gola po rogu. Ciężko ocenić, czy Chivu faulował, gol Pato chyba ze spalonego...<br />
<br />
Ale obiektywnie rzecz biorąc Milan był drużyną lepszą i zasłużył na zwycięstwo.<br />
<br />
Ps. Gratulacie dla Grubego Rafała za wygranie w tym sezonie mistrzostwa Włoch z Milanem i superpucharu europy z Atletico. Wielki to trener.
03.04.2011 o 03:21 przez Kusy
Kusy
smutek duszy
03.04.2011 o 02:48 przez coutinho24
coutinho24
nie zawsze mozna wygrywac <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> swiat sie nie zawalil. &quot;dumni po zwyciestwie, wierni po porazce&quot; i wlasnie po tym meczu trzeba pozostac wiernym <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
forza Inter <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.04.2011 o 02:25 przez Kusy
Kusy
jesteście żałośni. gramy dalej
03.04.2011 o 02:13 przez coutinho24
coutinho24
boniunio pytasz gdzie leonardo odwalil kawal dobrej roboty? a co moze nie odwalil? zalosny jestes
03.04.2011 o 01:46 przez rafael021
rafael021
i tu ma kolega racje kurrrrrrr nie nazekac w poprzednim my strzelilismy 4 LM i Italia bedzie nasza <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.04.2011 o 01:46 przez rafael021
rafael021
i tu ma kolega racje kurrrrrrr nie nazekac w poprzednim my strzelilismy 4 LM i Italia bedzie nasza <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.04.2011 o 01:37 przez Vancore
Vancore
Potrzeba nam defensywnego pomocnika z prawdziwego zdazenia. Ogolnie linia pomocy jest malo kreatywna i srednia technicznie. Obranoa zbyt wolna. Gratulacje dla Milanu.
03.04.2011 o 01:03 przez Helton
Helton
Ja juz mowilem wczesniej niech ten Leo zostanie do konca sezonu wprowadzi nas do Ligi Mistrzow i niech idzie stad no moze MM zaproponowac mu jakies stanowisko scouta czy trenera mlodziezy. Mysle ze i tak kawal roboty za niego odwala Baresi.
03.04.2011 o 00:54 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
kolego idiota jestes ty jak bys przeczytal do konca co napisalem, tzn ze wierze w scudetto i je zdobedziemy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! benitez jest napewno lepszym trenerem niz ten trener z przypatku<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> leonardo nadaje sie na scouta a nie trenera i gdzie on odwalil kawal dobrej roboty? <br />
PS. Milan moze wygral bitwe ale wojny nie<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
03.04.2011 o 00:38 przez goglin
goglin
@ boniunio<br />
a co IDIOTO moze mial BENITEZ zostac ?! Leonardo odwalil dobra robote a ten mecz to tylko przypadek. wiec skoncz pieprzyc ze Leonardo byl zlym wyborem na trenirea, bo byl najlepszm z mozliwych ! Taki z ciebie kibic ze po porazcie potrafisz tylko narzekac. Kur** takich do piachu powinni wysylac po narodzinach. Smiec a nie kibic ! Inter przegral bo nie potrafil dac kropki nad I i tyle. Milan przegra kolejne dwa mecze, Inter ywgra i mamu juz 1 miejsce, tyle zabawy. a nie kretynscy kibice co tylko potafia napisac FORZA INTER po wygranym meczu. Zero od was jakiejs inicjatywy w kibicowanie. Szczyle zafajdae.<br />
<br />
Inter bedzie mistrzem Wloch i zdobedzie LM w tym sezonie, to pewne!<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.04.2011 o 00:34 przez Czarson
Czarson
Właśnie wróciłem do domu , jestem bardzo zaskoczony i rozczarowany wynikiem wczorajszego spotkania <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
03.04.2011 o 00:34 przez Kusy
Kusy
zobaczycie jeszcze to będzie taki sezon że przegramy derby dwukrotnie a i tak zdobędziemy Serie A. Trzeba wierzyć a teraz czekam na werdykt jak tam Włodarczyk
03.04.2011 o 00:21 przez DonKryst
DonKryst
jest jeszcze 7 kolejek, niema co dramatyzować. Boli mnie tylko to, że poza 2-3 akcjami to Milan dominował na boisku, czyli podobnie jak na jesień, boli mnie to, że Maicon poza jednym wstrzeleniem piłki w pole karne nie pokazał nic, boli mnie również to, że Chivu grał tak słabo. A, i na klasowe wzmocnienia raczej też nie mamy co liczyć, Massimo sam stwierdził, że będzie działał wg finansowego Fair Play. Sytuacja, którą mamy obecnie, do złudzenia przypomina mi to, co działo się w Milanie po sezonie 06/07 - czyli gdy zdobyli LM.
03.04.2011 o 00:07 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
do wegorz: ja wierze do konca a patrzac na terminarz milanu i interu to mamy wielkie szanse na obrone<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! wiara czyni cuda <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.04.2011 o 00:05 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
zal bylo patrzec jak gra inter, zero pomyslu na gre sam eto ze snaijderem meczu nie wygra! Leonardo powinni wypiepszyc na zbity pysk od poczatku niebylem jego zwolenikiem zero pomyslu na taktyke, sklad i nieumiejetnosc dokonywania zmian w meczu moratti chyba byl na haju go biorac<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> to jeszcze nie koniec sezonu trzeba spiac poslady wygrac reszte spotkan i scudetto bedzie nasze<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.04.2011 o 00:03 przez wegorz
wegorz
... kto jeszcze wierzy w scudetto? bo ja na pewno nie przestanę dopóki będziemy mieli matematyczne szanse na jego zdobycie... Forza Inter... niech się Milan cieszy i udławi... zaraz znów im na plecki wskoczymy... <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.04.2011 o 23:59 przez anett
anett
Jak to stare dobre przysłowie brzmi: &quot;Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!&quot; i tego się trzymajmy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
02.04.2011 o 23:50 przez reew
reew
Skrót z SKY IT<br />
<br />
<a href="http://www.uploadstation.com/file/WK3cXSH/">http://www.uploadstation.com/file/WK3cXS&shy;H/</a><br />
<br />
lub<br />
<br />
<a href="http://ul.to/lcmeux33/">http://ul.to/lcmeux33/</a>
02.04.2011 o 23:39 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
tu jest jakaś moderacja moje posty się nie pojawiają <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
<br />
tak jak mówiłem, Materazzi i Cordoba mają kontrakty jeszcze na 2011/2012 więc z zakończeniem karier będzie ciężko <br />
<br />
Liczę na kupienie Sancheza i Montolivo choć to nie był mój faworyt nigdy, myśle że pasował by jako rozgrywający i podłączający się do przodu, Cambiasso mógłby się skupić tylko na defensywie. Maicona pożegnać ostatni dzwonek żeby wziąć za niego dobrą kasę i dać na prawą Nagatomo.<br />
<br />
do Leo nie mam jakiś wielkich pretensji <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.04.2011 o 23:37 przez bobek
bobek
Gdzie mój komentarz<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Tak się rozpisałem...<br />
<br />
Nie trzeba wszystkich wywalać/sprzedawać, ale odpowiednio <br />
poustawiać. Po co grać 3 napastnikami, z których 2 stoi i czeka na piłkę, a jedynym konstruktorem jest Sneijder? Czyż nie lepiej dać mu do pomocy na lewe skrzydło Coutinho?<br />
<br />
Poza tym trzeba poukładać obronę
02.04.2011 o 23:35 przez Kielben
Kielben
Adi , nie przekroczyła , pokazywali powtórki.
02.04.2011 o 23:31 przez adi1908
adi1908
a macie może jakieś zdjęcie tej sytuacji po rożnym w pierwszej połowie gdzie nasi domagali się gola twierdząc że Abiatti wyciągnął piłke z za lini<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
02.04.2011 o 23:23 przez wegorz
wegorz
... Rizzoli na Unga Bunga dostał zaproszenie...
02.04.2011 o 23:23 przez felek32
felek32
no pazzini teraz widac kto komu buty nosil
02.04.2011 o 23:21 przez Gofer
Gofer
Ja dostałem bana na stronie milanu tylko dlatego, że miałem avatar związany z Interem.
02.04.2011 o 23:17 przez Kusy
Kusy
no i co że miałeś dawno w związku z tym? jak Milan przegrywał Cię tutaj nie było. Trzeba mieć szacunek do przeciwnika a nie tak się zachowywać.
02.04.2011 o 23:16 przez dropsiak
dropsiak
Niestety mamy kolejne Derby w placy... nie rozumiem za bardzo faulu Chivu na moje Julio by dobrze skrocil pole i Pato by tego nie strzelil, ale to sa teraz sa to tylko moje przypuszczenia. Jedynie do czego moge sie przyczepic do dlaczego Leonardo nie postawi na młodego, kreatywnego Couthino ? Wiem, że walka w środku była ostra ale on ma wileki potencjał np. Benitez stawiał na niego i spisywał sie bardzo dobrze. Teraz pozostaje wiara bo zostało jescze 7 kolejek... I oby w naszych zawodnikach nie spadły morale przed bardzo wżnym meczem w LM. I mam nadzieje, że Moratti nie będzie skąpil teraz pieniedzy i kupimy 3 porzadnych zawodników( Sanchez-Udinese, Wilsher-Arsenal i najlepiej jakiekos obrońce) Dziekuje i pozdrawiam
02.04.2011 o 23:16 przez adi1908
adi1908
szociq hmmm mam nadzieję że impuls do zmian bedzie tak czy tak a jeżeli chodzi o mistrza to nie potrafię stracić wiary za bardzo kocham ten klub i dopiero jak bedzie 5pkt straty i 1 mecz do końca to powiem że przykro przegraliśmy a jeżeli chodzi o te mecze z Juve czy Milanem to powiem tak kto bedzie o tym pamietał jak wygramy na koniec ligę bo ja na bank nie może tylko kibice tych druzyn będą pamiętać na posieszenie
02.04.2011 o 23:15 przez fred
fred
Grali lepiej. Zależało im. Zasłużenie wygrali. Smutne ale prawdziwe

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się