Relacje

Kompromitacja Interu w derbach (241)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
5008
241

Nie tak wyobrażali sobie to spotkanie sympatycy Interu. Podopieczni Leonardo w fatalnym stylu przegrali z Milanem 3:0.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-2-3-1. Szanse gry od pierwszych minut otrzymał Pandev, mimo, że media jeszcze dzień wcześniej sugerowały występ Dejana Stankovicia. W Milanie na lewej flance defensywy po przerwie spowodowanej kontuzja wystąpił Gianluca Zambrotta. W pierwszej jedenastce pojawił się także Van Bommel, którego występ nie był pewny. Spotkanei znakomicie rozpoczęło się dla Milanu. Już w pierwszej minucie po znakomitej akcji Rossonerich bramke zdobył Alexandre Pato. Inter od początku sprawiał wrażenie zespołu zagubionego. Milan przeważał, ale nie przyniosło to bramek dla Nerazzurrich. Pierwszy strzał podopieczni Leonardo oddali w 16 minucie, uderzenie Sneijdera z rzutu wolnego było jednak bardzo niecelne. Świetną okazję w 19 minucie zaprzepaścił Giampaolo Pazzini. Pierwsza połowa była prowadzona w szybkim tempie. W 37 minucie strzał Marca Van Bommela wylądował na poprzeczce bramki Julio Cesara. Chwilę później po rzucie rożnym strzał Thiago Motty świetnie wybronił Abiatti. Kolejny raz szansy szukał Sneijder, ale bramka nadal nie chciała wpaść do bramki. W 43 minucie fatalnie w 100% sytuacji spudłował Samuel Eto.

 

Druga połowa fatalnie rozpoczęła się dla Interu. Czerwoną kartkę za faul na Pato otrzymał Chivu. Chwilę później strzał Thiago Silvy fenomenalnie wybronił Julio Cesar. W 62 minucie padła druga bramka dla Milanu. Dośrodkowanie Abate pewnie strzałem głową wykorzystał Pato. W 66 minucie  okazje na podwyższenie rezultatu zmarnował Robinho. 5 minut później ten sam zawodnik nie pokonał Cesara po fatalnym błędzie Ranocchi. Od momentu wyrzucenia z boiska Chivu, gra toczyła się właściciwie tylko pod bramką Cesara. Kolejną okazję zmarnował Robinho. W 81 minucie wkońcu pod bramkę Abbiatiego ruszył Maicon, ale jego groźnego podania nie dobił żaden z zawodników Interu. W 88 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Milanu po faulu Zanettiego na Cassano. Jedenastkę pewnie wykonał sam poszkodowany. W końcówce meczu czerwoną kartkę otrzymał Cassano.

 

Milan - Inter 3:0 (1:0)

 

Bramki: 1', 62' Pato, 89' Cassano

 

MILAN: 1 Abbiati; 20 Abate, 13 Nesta, 33 Thiago Silva, 19 Zambrotta; 8 Gattuso (51' Flamini), 4 Van Bommel, 10 Seedorf; 27 Boateng; 70 Robinho (80' Cassano), 7 Pato (84' Emmanuelson)

 

Ławka: 12 Amelia, 15 Papastathopoulos, 76 Yepes, 77 Antonini Trener: Massimiliano Allegri

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 26 Chivu, 4 Zanetti; 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso (71' Stankovic) ; 27 Pandev (55' Cordoba), 10 Sneijder, 9 Eto'o; 7 Pazzini (63' Milito)

 

Ławka: 12 Castellazzi, 14 Kharja, 23 Materazzi, 55 Nagatomo.

 

Trener: Leonardo

 

Żółte kartki: 26' Robinho, 41' Maicon, 53' Van Bommel, 57' Cambiass, 65' Zambrotta, 88' Zanetti

 

Czerwone kartki: 54' Chivu, 90' Cassano

 

Sędzia: Nicola Rizzoli.

 

1-0 Pato


2-0 Pato


3-0 Cassano

 

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Komentarze (241)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.04.2011 o 22:33 przez Gotti
Gotti
Ta bramka z dupy Pato nas zniszczyła totalnie. Nie mieliśmy takiej motywacji jak z Bayernem żeby coś wykminić. Nokaut to była czerwona dla Chivu.
02.04.2011 o 22:33 przez Est
Est
Tragicznie grają. Nie mają kompletnie pomysłu na grę z największymi rywalami w tym sezonie. Do tego jeszcze rzut karny dla Milanu :-/
02.04.2011 o 22:33 przez Kubus
Kubus
Zaraz Zaraz Zaraz ... czy ja tu czegos nie rozumiem ? Z sredniakami gramy tak ze nam sie CHCE grać ! wygrywamy a przynajmniej sie staramy ! przychodzą ważne mecze ( juve, milan ) a leo ich nie umie zmotywowac ?
02.04.2011 o 22:32 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
2 bramki w 4 minuty - niemożliwe. Podziękowali już za ten mecz.:( Wstyd i tyle, dwa mecze derbowe przegrać z merdasami.:(<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
02.04.2011 o 22:32 przez Szociq
Szociq
jak dobrze ze Julio chce sie jeszcze grac....
02.04.2011 o 22:31 przez g0raFCI
g0raFCI
<a href="http://demotywatory.pl/2909218">http://demotywatory.pl/2909218</a>
02.04.2011 o 22:31 przez Kubus
Kubus
Scudetto marne szanse na obrone ... a szkoda bo jak każdy wie 7 z rzedu to cos. LM ? Watpie... dlaczego ? w cwiercfinale stawiam na chelsea ponieważ są rządni zemsty ... rewanżu. tak samo bedzie w polfinale ... a więc ? 2011/12 welcome to Inter
02.04.2011 o 22:30 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Nie potrafią sklecić jednej dobrej akcji. Wszystkie podania przechwytuje Milan. I to nie jest tak, że Milan jest dzisiaj w jakiejś cudownej formie, po prostu naszym sie nie chce.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
02.04.2011 o 22:30 przez lena182
lena182
Szociq ja też nie bardzo bym chciał...ale jak wygramy to się nie pogniewam <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.04.2011 o 22:29 przez lena182
lena182
bardzo mi się to nie podoba co dzisiaj zobaczyłem... milan jest zdecydowanie lepszy. pomijam złe sędziowanie. sędzia kiepsko dzisiaj się spisuje ale sprawiedliwie dla obu stron... może poza tym że Milan też na czerwoną już zasłużył...
02.04.2011 o 22:29 przez Szociq
Szociq
na prawde chcielibyscie zebysmy wygrali scudetto pod dwóch meczach przegranych z Milanem<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> bo ja nie
02.04.2011 o 22:29 przez Gotti
Gotti
Myślę, Rossoneri ten mecz rozwinie skrzydła. Mieliśmy tu wygrać, chociażby zremisować. W takim wypadku oni już nie odpuszczą. Gówno, gówno i jeszcze raz gówno! Aaaarggghhhh! ;/ ;/ ;/
02.04.2011 o 22:29 przez Adriano_forever
Adriano_forever
brak słów na naszą gre. Wiadome było ze w 10 nic nie ugramy. Ale w pierwszej połowie nic dobrego dla nas sie nei wydarzyło...
02.04.2011 o 22:28 przez Kubus
Kubus
100 % racji always ... Boli ? zadadzą pytanie Rossonerri ...<br />
Odpowiem boli bo ma boleć ... uczymy sie na błedach
02.04.2011 o 22:26 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Ten mecz już się skończył, ale scuddeto jeszcze nie przegrane. Gdyby nie ten przeklęty remis z Brescia. Wiem, że wracam do tamtego meczu, no ale tak to bylibyśmy liderem już w tym meczu.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
02.04.2011 o 22:26 przez Avtvv
Avtvv
język ciała motty: chłopaki za tydzień znowu wykosimy łąkę zagramy jeszcze raz, teraz chodźmy już na to piwo, nie chce mi się grać już . .
02.04.2011 o 22:24 przez Kubus
Kubus
Aa bo jeszcze Cassano ! no to 4-0
02.04.2011 o 22:23 przez Gotti
Gotti
Co to w ogóle ma być... Piękny weekend z tak obsranym sobotnim wieczorem. <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> ((
02.04.2011 o 22:23 przez Kubus
Kubus
Mecz totalnie do dupy za przeproszeniem . nic po naszej mysli oprócz rzekomej reki Maicona . Myśle (moze jestem głupkiem)<br />
ze mistrzostwo jest jeszcze nie rozstrzygnięte . a teraz pozostalo jeszcz 12 minut happeningu
02.04.2011 o 22:22 przez adixo14
adixo14
wstyd będzie w szkole... śmiać się będą ze mnie... ale przyjme to z godnoscią bo I LOVE INTER<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.04.2011 o 22:22 przez Avtvv
Avtvv
70. minuta, gdzie jest Leonardo?! po to on tam jest przy linii żeby ich w takich momentach opierdzielic, okrzyczec, nie pozwolić się poddać, do końca mają walczyć a tu już wszyscy przeżywają porażkę zamiast próbować coś zmienić (patrz: 2 bramki na koniec meczu z bayernem, o derbach rok temu nie wspominając kiedy też grali w 10)... heh...
02.04.2011 o 22:22 przez Abdool
Abdool
Aha i jeszcze jedno niech Leonardo weźmie lekcje taktyki u Mourinho...
02.04.2011 o 22:21 przez Szociq
Szociq
żal patrzec, Stankovic walnął piłke do przodu i z ucieszona mina biega sobie po boisku, zero zaangazowania, stoimy i patrzymy co sie dzieje
02.04.2011 o 22:20 przez marcin1908
marcin1908
MarcinPL <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> żal...
02.04.2011 o 22:20 przez yoda79
yoda79
Allegri przykrył czapką Leo. Zero pomysłu, zero taktyki, zero obrony. Dno
02.04.2011 o 22:20 przez marcin1908
marcin1908
&quot;kibice&quot; <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> brak słów <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> FORZA INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.04.2011 o 22:20 przez Kubus
Kubus
daje sobie ręke uciąć że w tym meczu po za ewentualnym golem milanu nic sie nie stanie
02.04.2011 o 22:19 przez Helton
Helton
żaba bez lucio nie istnieje <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
02.04.2011 o 22:19 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Trudno powiedzieć, żebyśmy coś jeszcze dzisiaj ugrali.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> Niestety.:( No, ale wierzę cały czas. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.04.2011 o 22:19 przez Abdool
Abdool
Chivu nie jest piłkarzem który powinien grać w 1 składzie Interu...

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się