Wywiady z trenerami

Spalletti: Icardi? Mówmy o graczach, którym zależy na losie Interu (14)

Autor:
Źródło: inter.it
4 miesiące temu
2392
14
Luciano Spalletti

Szkoleniowiec Interu, Luciano Spalletti, wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej przed meczem z Cagliari. Oto, co miał do powiedzenia Włoch

- Jest we mnie jeszcze delikatny gniew po tym, co wydarzyło się w ostatnim meczu. Graliśmy swoją piłkę, ale decyzyjne okazały się rzeczy niezależne od nas. Potem przyszło rozczarowanie. Ale moi piłkarze wiedzą, że teraz trzeba kroczyć naprzód i ciężko trenować. Myślę, że mamy odpowiednią mentalność na resztę sezonu, a przecież jest jeszcze wiele ważnych meczów do rozegrania. 

- Ivan Perisić miał podobny okres zachwiania formy w zeszłym sezonie, ale zdołał się odbudować ponownie. On naprawdę potrafi robić różnicę we włoskiej lidze, ponieważ posiada zarówno dobrą psychikę, jak i fizyczność. Co więcej, nawet kiedy Ivan gra słaby mecz piłkarsko, na przykład kiedy zdarzą mu się niecelne podania, to i tak pełni bardzo ważną rolę. To niezwykle istotny gracz.

- Lautaro? Robi dokładnie to, czego od niego oczekuję. Gra świetnie. W ostatnim meczu często otwierał drogę do bramki przeciwnika swoim kolegom, używał swoich umiejętności dla wzmocnienia gry zespołu. Martinez wygląda lepiej z każdym meczem i z każdym treningiem. Wyrasta na bardzo ważną postać, a koledzy z zespołu pokładają w nim duże nadzieje. Drużyna to nie jest nigdy jeden piłkarz i zawsze trzeba umieć zastąpić brakującego gracza.

- Brozović i Vecino idealnie się uzupełniają. Matias umie świetnie napierać na bramkę, z kolei Brozo rozgrywa piłkę głębiej, ale również potrafi oddać groźny strzał. Cieszę się, bo widzę, że mój zespół poprawił się szczególnie jeśli chodzi o motorykę. Oczywiści, są gracze, którzy nie pokazują jeszcze pełni swoich możliwości, na przykład Nainggolan. 

- Keita jest uważnie monitorowany na każdym treningu. Robi postępy i mam nadzieję, że będzie dostępny w ciagu kilku następnych meczów. 

- Icardi? Od dzisiaj mówimy tylko o graczach którzy są dostępni i którym zależy na losie Interu. Nie będę wypowiadał się na temat pozostałych.

 

 

 

Zobacz też

Fabio Capello

Capello: Conte powinien ignorować niektórych kibiców (0)

17.06
14:36
Luciano Spalletti

Spalletti: To zaszczyt, że mogłem trenować Inter (15)

15.06
15:26

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2019 o 17:06 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Icardi pirdoli jakieś farmazony w oświadczeniu że kocha Inter itp ale grać mu żonka nie pozwala i Spall się po prostu wkurzył i powiedział to co wszyscy wiemy. Icardi jest w Interze już raczej skończony. Pochwały dla Lautaro nie bez przyczyny
01.03.2019 o 14:20 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
@kamil13216 @Inter30, lipe? glupi trener? Nie napisze kogo powinno nazywac sie glupcami. Trener dal jasny i wyrazny znak, ze nie ma zamiaru juz tracic czasu ani energii na ta szopke.
Byly glosy o tym, ze ma odbyc rozmowe z Icardim. Jesli stawia gruba kreske to widocznie ta rozmowa nic nie dala. Mamy zawodnikow, ktorzy obecnie walcza na boisku a nie :cenzor: a farmazony w listach milosnych. Lucjan pokazuje cojones. Brawo! Trzymam za niego mocno kciuki. Forza Luciano.
01.03.2019 o 13:20 przez Roni86
-1
Roni86
Do Inter30 i kamil13216.Icardi won. Chyba nie znacie się na wartościach.
01.03.2019 o 13:41 przez bobogol
bobogol
wartości? wartości w biznesie wskazują żeby w takiej sytuacji ugryźć się w język, a nie wbić szpilkę. sorry, ta odpowiedź jest po prostu nieprofesjonalna. tak może se pod nosem kierowca autobusu Interu powiedzieć, a nie trener na konferencji.
01.03.2019 o 13:58 przez Towarzysz
Towarzysz
Już nie przesadzajmy, kiedy Mourinho powie coś kontrowersyjnego, jest Bogiem, och Jose, Ty Bad Boyu, a kiedy Luciano rzuci tekstem w złości, jest nieprofesjonalny. Może i jest, ale każdą metodę w piłce określają wyniki. Jeśli wygrywamy, może nawet nazywać Icardiego kupą gówna publicznie, jeśli przegrywamy, wszystko jest źle i jest zwalniany.
01.03.2019 o 08:41 przez kamil13216
kamil13216
No lipę odwalił lusol straszna. Na pytanie o Icardiego powinien jedynie odpowiedzieć ze ma się dobrze i tyle. No i ten Perisic...łysy out po sezonie koniecznie. Smutne jest to ze od odejścia Mou zatrudniamy rok rocznie trenerów których maksymalny poziom trenerski to jakieś kluby tureckie czy rosyjskie. To jest uwłaczające dla takiego klubu.
01.03.2019 o 08:00 przez inter30
+1
inter30
Nie wiem jak można się cieszyć że glupi trener niepotrzebnie jeszcze bardziej zaognia trudną sytuację z Icardim, wszyscy myślą podobnie ale on publicznie nie może gadać takich rzeczy, co Perisica to faktycznie teraz widać jak na dłoni jaki to jest jego przydupas,nawet się nie zająknął o połowie tego sezonu gdzie gościu sabotował każdy mecz i robił cyrk że chce odejsc, po sezonie oboje wypad obowiazkowo
01.03.2019 o 14:15 przez Orzeu
Orzeu
Przecież on powiedział tylko, że liczy na tych którym zależy i którzy biegają po boisku, a o Icardim nie chce się wypowiadać.

Brzmi jak brzmi jego wypowiedź, ale otwarcie go nie zaatakował.
28.02.2019 o 23:10 przez Guarin
+5
Guarin
Ach ten pupilek Ivanek
28.02.2019 o 23:01 przez danielinter
-1
danielinter
Nawet trener go wyjasnil nie ma wiekszego potwierdzenia
28.02.2019 o 22:30 przez DonDawido
-2
DonDawido
Lucek, jak Ty mie zaimponowałeś w tej chwili!
28.02.2019 o 22:30 przez Pader88
-1
Pader88
Icardi zaorany xD
28.02.2019 o 21:58 przez Kazam
-1
Kazam
- Icardi? Od dzisiaj mówimy tylko o graczach którzy są dostępni i którym zależy na losie Interu. Nie będę wypowiadał się na temat pozostałych.

Lucek kolejnego siarczystego strzała wymierzył na twarz Ikara, brawo!

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2019 23:51

10mln + ten ziutek co miał iść do Sass za Sensiego

KibicInteru 25.06.2019 23:47

to łatwo

Nitrogen 25.06.2019 23:29

A Dzeko w Interze

Nitrogen 25.06.2019 23:22

Buffon w Juve xD

Czarson 25.06.2019 22:58

Pastorello wciska Lukaku i Lazaro jak niegdys ksiaze persji Kia Joorabchian Gabiego i Joao Mario

Chuchu 25.06.2019 22:48

podałbym, ale nie mam Internetu

Alfa 25.06.2019 22:48

podaj linka to i ja poczytam

Chuchu 25.06.2019 22:47

czytałem w Internecie

Alfa 25.06.2019 22:47

skad wiesz skoro nie masz Internetu

Chuchu 25.06.2019 22:47

no UPC jest spoko

Alfa 25.06.2019 22:47

no ja teraz mam neozdrade 80mb bo tylko neo tu dostepne no i gowno wiadomo

zemaria 25.06.2019 22:46

mialem wczesniej prywaciarza ponad 1gb/s ale kontakt tragiczny mialem wiec wzialem upc

Alfa 25.06.2019 22:46

tylko zastanawiam sie wlasnie jaka firme wziac

Alfa 25.06.2019 22:46

wiem wiem :)

zemaria 25.06.2019 22:45

oni maja opcje sprawdzenia dostepnosci uslugi jak wpiszesz swoj adres u nich na stronie

zemaria 25.06.2019 22:45

ta światłowód to mus w upc

Alfa 25.06.2019 22:41

nie, od stresu zwiazanego z braku Internetu

Chuchu 25.06.2019 22:41

Od braku Internetu się łysieje?

Alfa 25.06.2019 22:41

swiatlowod rozumiem?

zemaria 25.06.2019 22:41

nic

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26189

Liczba newsów: 34218