Wywiady z trenerami

Spalletti: Icardi? Mówmy o graczach, którym zależy na losie Interu (14)

Autor:
Źródło: inter.it
6 miesięcy temu
2427
14
Luciano Spalletti

Szkoleniowiec Interu, Luciano Spalletti, wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej przed meczem z Cagliari. Oto, co miał do powiedzenia Włoch

- Jest we mnie jeszcze delikatny gniew po tym, co wydarzyło się w ostatnim meczu. Graliśmy swoją piłkę, ale decyzyjne okazały się rzeczy niezależne od nas. Potem przyszło rozczarowanie. Ale moi piłkarze wiedzą, że teraz trzeba kroczyć naprzód i ciężko trenować. Myślę, że mamy odpowiednią mentalność na resztę sezonu, a przecież jest jeszcze wiele ważnych meczów do rozegrania. 

- Ivan Perisić miał podobny okres zachwiania formy w zeszłym sezonie, ale zdołał się odbudować ponownie. On naprawdę potrafi robić różnicę we włoskiej lidze, ponieważ posiada zarówno dobrą psychikę, jak i fizyczność. Co więcej, nawet kiedy Ivan gra słaby mecz piłkarsko, na przykład kiedy zdarzą mu się niecelne podania, to i tak pełni bardzo ważną rolę. To niezwykle istotny gracz.

- Lautaro? Robi dokładnie to, czego od niego oczekuję. Gra świetnie. W ostatnim meczu często otwierał drogę do bramki przeciwnika swoim kolegom, używał swoich umiejętności dla wzmocnienia gry zespołu. Martinez wygląda lepiej z każdym meczem i z każdym treningiem. Wyrasta na bardzo ważną postać, a koledzy z zespołu pokładają w nim duże nadzieje. Drużyna to nie jest nigdy jeden piłkarz i zawsze trzeba umieć zastąpić brakującego gracza.

- Brozović i Vecino idealnie się uzupełniają. Matias umie świetnie napierać na bramkę, z kolei Brozo rozgrywa piłkę głębiej, ale również potrafi oddać groźny strzał. Cieszę się, bo widzę, że mój zespół poprawił się szczególnie jeśli chodzi o motorykę. Oczywiści, są gracze, którzy nie pokazują jeszcze pełni swoich możliwości, na przykład Nainggolan. 

- Keita jest uważnie monitorowany na każdym treningu. Robi postępy i mam nadzieję, że będzie dostępny w ciagu kilku następnych meczów. 

- Icardi? Od dzisiaj mówimy tylko o graczach którzy są dostępni i którym zależy na losie Interu. Nie będę wypowiadał się na temat pozostałych.

 

 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Juventus jest teraz moim przeciwnikiem (2)

23.07
15:09
Frank de Boer

de Boer: Poradziłbym sobie lepiej, gdyby Inter był cierpliwy (22)

15.07
17:01

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2019 o 17:06 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Icardi pirdoli jakieś farmazony w oświadczeniu że kocha Inter itp ale grać mu żonka nie pozwala i Spall się po prostu wkurzył i powiedział to co wszyscy wiemy. Icardi jest w Interze już raczej skończony. Pochwały dla Lautaro nie bez przyczyny
01.03.2019 o 14:20 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
@kamil13216 @Inter30, lipe? glupi trener? Nie napisze kogo powinno nazywac sie glupcami. Trener dal jasny i wyrazny znak, ze nie ma zamiaru juz tracic czasu ani energii na ta szopke.
Byly glosy o tym, ze ma odbyc rozmowe z Icardim. Jesli stawia gruba kreske to widocznie ta rozmowa nic nie dala. Mamy zawodnikow, ktorzy obecnie walcza na boisku a nie :cenzor: a farmazony w listach milosnych. Lucjan pokazuje cojones. Brawo! Trzymam za niego mocno kciuki. Forza Luciano.
01.03.2019 o 13:20 przez Roni86
-1
Roni86
Do Inter30 i kamil13216.Icardi won. Chyba nie znacie się na wartościach.
01.03.2019 o 13:41 przez bobogol
bobogol
wartości? wartości w biznesie wskazują żeby w takiej sytuacji ugryźć się w język, a nie wbić szpilkę. sorry, ta odpowiedź jest po prostu nieprofesjonalna. tak może se pod nosem kierowca autobusu Interu powiedzieć, a nie trener na konferencji.
01.03.2019 o 13:58 przez Towarzysz
Towarzysz
Już nie przesadzajmy, kiedy Mourinho powie coś kontrowersyjnego, jest Bogiem, och Jose, Ty Bad Boyu, a kiedy Luciano rzuci tekstem w złości, jest nieprofesjonalny. Może i jest, ale każdą metodę w piłce określają wyniki. Jeśli wygrywamy, może nawet nazywać Icardiego kupą gówna publicznie, jeśli przegrywamy, wszystko jest źle i jest zwalniany.
01.03.2019 o 08:41 przez kamil13216
kamil13216
No lipę odwalił lusol straszna. Na pytanie o Icardiego powinien jedynie odpowiedzieć ze ma się dobrze i tyle. No i ten Perisic...łysy out po sezonie koniecznie. Smutne jest to ze od odejścia Mou zatrudniamy rok rocznie trenerów których maksymalny poziom trenerski to jakieś kluby tureckie czy rosyjskie. To jest uwłaczające dla takiego klubu.
01.03.2019 o 08:00 przez inter30
+1
inter30
Nie wiem jak można się cieszyć że glupi trener niepotrzebnie jeszcze bardziej zaognia trudną sytuację z Icardim, wszyscy myślą podobnie ale on publicznie nie może gadać takich rzeczy, co Perisica to faktycznie teraz widać jak na dłoni jaki to jest jego przydupas,nawet się nie zająknął o połowie tego sezonu gdzie gościu sabotował każdy mecz i robił cyrk że chce odejsc, po sezonie oboje wypad obowiazkowo
01.03.2019 o 14:15 przez Orzeu
Orzeu
Przecież on powiedział tylko, że liczy na tych którym zależy i którzy biegają po boisku, a o Icardim nie chce się wypowiadać.

Brzmi jak brzmi jego wypowiedź, ale otwarcie go nie zaatakował.
28.02.2019 o 23:10 przez Guarin
+5
Guarin
Ach ten pupilek Ivanek
28.02.2019 o 23:01 przez danielinter
-1
danielinter
Nawet trener go wyjasnil nie ma wiekszego potwierdzenia
28.02.2019 o 22:30 przez DonDawido
-2
DonDawido
Lucek, jak Ty mie zaimponowałeś w tej chwili!
28.02.2019 o 22:30 przez Pader88
-1
Pader88
Icardi zaorany xD
28.02.2019 o 21:58 przez Kazam
-1
Kazam
- Icardi? Od dzisiaj mówimy tylko o graczach którzy są dostępni i którym zależy na losie Interu. Nie będę wypowiadał się na temat pozostałych.

Lucek kolejnego siarczystego strzała wymierzył na twarz Ikara, brawo!

Shoutbox

Adriano_forever 23.08.2019 17:32

Milik niepowołany :///

kusy 23.08.2019 17:32

Napoli dało ostatnia ofertę dzisiaj w postaci 65 baniek. Inter zaakceptował ofertę, czekają na ruch Icardiego. Ma podjąć decyzję. Jest to już ostatnia oferta Napoli i więcej już żadnej nie będzie, tak własnie teraz jest.

kusy 23.08.2019 17:31

Gówno prawda

VVujek 23.08.2019 17:30

nikt go nie zmusi by odejść może sobie siedzieć do końca kontraktu niestety

Klinsi64 23.08.2019 17:29

i niepowolany na lecce

Gloin1989 23.08.2019 17:19

Zgloszony do rozgrywek

Gloin1989 23.08.2019 17:19

Czyli icar zostaje

Adriano_forever 23.08.2019 17:16

ja se zmienie na Szparag_Furewer

Adriano_forever 23.08.2019 17:16

Wal Jamnik

Alfa 23.08.2019 17:16

jakis szparag nie bedzie mi mowil co mam robic zrozum

Adriano_forever 23.08.2019 17:15

na Jamnik

Adriano_forever 23.08.2019 17:15

zmień se nick

Alfa 23.08.2019 17:14

aha

Adriano_forever 23.08.2019 17:14

ten co miał jamnika inteligeniejszego od niego? xD

Piekarz 23.08.2019 17:14

Alfa albo Stryjek

Alfa 23.08.2019 17:13

dokl

Czarson 23.08.2019 17:13

ZAGADKA KTO TO MOGL NAPISAC

Czarson 23.08.2019 17:13

XDDDDDDDDDDDD

Czarson 23.08.2019 17:13

Jeśli icardi zostanie przywrócony do drużyny i będzie grał to będzie to koniec końców zwycięstwo Interu który nie wyda ani grosza na podwyżkę mietusa

Alfa 23.08.2019 17:12

mauro kocha Inter Inter kocha mauro a piekarz kocha ich wszystkich

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28282

Liczba newsów: 34504