Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
martins2000
26.06.2026 19:19
na 99% Paz już nie wróci do Realu
KKazam
26.06.2026 18:58
Nawet provedela nie mamy jeszcze
haha a chcieli palestyne kupic
KKazam
26.06.2026 18:57
Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze
broda4991
26.06.2026 18:57
Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe
acmilanowek
26.06.2026 18:56
a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi
broda4991
26.06.2026 18:54
No czyli można zamykać mercato skład jest konkurencyjny.
El_Imprezatore
26.06.2026 18:37
Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko
martins2000
26.06.2026 18:33
𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.
lord-gs
26.06.2026 18:33
Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos
Jacenty
26.06.2026 18:06
bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy
Jacenty
26.06.2026 18:05
Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów
Jacenty
26.06.2026 18:04
już się człowiek witał z gąską, a tu .uj
Jacenty
26.06.2026 18:04
mam podobne odczucia
Jacenty
26.06.2026 18:04
Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku
timon
26.06.2026 17:17
Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego
timon
26.06.2026 17:17
Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac
Claudio
26.06.2026 17:03
Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!
Piotrek85
26.06.2026 16:59
Borussia idzie po Guele Doue
Komentarze (7)
Chyba nie za bardzo śledzisz to co się dzieje i w jakich okolicznościach kontuzji doznali Politano, Sanchez czy DD?