Plotki transferowe

La Repubblica - Conte postrzega kupno Godina i pozbycie się Radji jako błąd (14)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
3 miesiące temu
2337
14
Antonio Conte

La Repubblica przeanalizowała sytuację Interu po porażce w Dortmundzie.

Steven Zhang jest doskonale poinformowany o tym co się dzieje, nawet pomimo tego, że jest teraz w Chinach. Prezydent jednakże w pełni ufa swoim działaczom. Conte chciał od zarządu kompletnego oświadczenia, że Inter to klub aspirujący do Scudetto (Marotta powiedział to przed meczem z BVB). Nie dlatego, że nie ma nadziei na Scudetto, bo oczywiście Conte marzy o tytule, jednakże dlatego, w jak wierzy trener kierownictwo popełniło zbyt wiele błędów. 

Do pomyłek na rynku zalicza się tu głównie sprowadzenie Diego Godina i sprzedaż Radji Nainggolana, za którego Conte chciał otrzymać zawodnika o co najmniej takiej samej jakości. Trener ponadto nie postrzega Vecino i Gagliardiniego jako wartościowych piłkarzy, podczas gdy Barella to wojownik, jednakże brakuje mu doświadczenia. 

 

Zobacz też

Jan Vertonghen

Vertonghen może zastąpić Godina (9)

19.02
14:53
Sergej Milinković-Savic

Lotito: Za Milinkovicia-Savicia oczekuję trzycyfrowej oferty (15)

17.02
17:12

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.11.2019 o 11:35 przez Niebiesko-czarny
-1
Niebiesko-czarny
Marotta to Turyński kret.
08.11.2019 o 13:28 przez SETE
SETE
La republicca i wszystko jasne . Lewicowy szmatławiec który o Interze nie lubi pisać pozytywnie. Raz ze Inter pozyskał Godina za darmo , a po 2 jest tylko kilka klubów na świecie które mogłyby nawet za darmo Godina nie chcieć . Napewno Inter w tej grupie nie był i nie jest . Odnośnie Naingollana to Conte obejmując Inter zdawał sobie sprawę ze tacy gracze jak Icar Radja czy Ivan to działali swoim zachowaniem na szkodę drużyny i klubu i chętnie by się ich pozbyto
08.11.2019 o 13:15 przez KoBa
KoBa
Przecież my nie kupiliśmy Godina...
08.11.2019 o 12:36 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Większość była za zostaniem Radji ja tez to był błąd bez dwóch zdan, a Godin napewno sie przyda choć nie gra juz tak jak w Athletico.
08.11.2019 o 12:25 przez Orzeu
Orzeu


tu bardziej chodzi o to, że skoro już opchnęli Radję to mieli tego Vidala wyciągnąć za niego. Pijak zresztą też by robotę zrobił np. w Dortmundzie.
08.11.2019 o 13:12 przez Gloin1989
Gloin1989
Oglądałem mecze Barcy w każdym meczu Vidal dawał z siebie wszytko byl jednym z lepszym a Radja z każdym rokiem slabszy
08.11.2019 o 13:24 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ale lepszy i bardziej charakterny niż Gagliardini i Vecino mi to wystarczy.
08.11.2019 o 11:51 przez maverik
+1
maverik
No wszystko fajnie tylko Godin już został zaklepany w styczniu przez Ausilio jak jeszcze był Spalletti.
08.11.2019 o 11:33 przez danielinter
+1
danielinter
Dodatkowo mozna bylo zatrzymac Mirande gosc mial rok kontraktu , a puscilismy go za free gdy bylby lepsza alternatywa niz Bastoni i wobec slabej gry Godina Urugwajczyk mialby jakiegokolwiek rywala w walce o sklad.
08.11.2019 o 11:29 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Poczuli zagrożenie dla juve i po każdej porażce jakąś gowno burza pismakow ale nie złamiecie nas skuuuuhwesyny TFFFFUUUU
08.11.2019 o 11:24 przez Klinsi64
+5
Klinsi64
Godina klepneliśmy wcześniej więc niech się w dupę pocałują,zwykłe próby wprowadzenia zamętu w Interze
08.11.2019 o 11:12 przez oster
oster
Radja powinien zostać na ten sezon, w Cagliari jest liderem i ciągnie ten zespół do góry a nam kogoś takiego brakuje...
08.11.2019 o 11:05 przez Novicjusz
Novicjusz
wydawać by się mogło, że akurat kto jak kto, ale DG to ważny element całej układanki..

Shoutbox

Endru 20.02.2020 15:57

ktos z dwojki godin/ de vrij musi zagrac bo nie bedzie mial kto krzyknac na nich

doman 20.02.2020 15:57

ja bym sie bardziej obawial o sfere mentalna, oczekiwania co do zniszczenia bułgarów sa tak duze ze moga im splatac nogi

Endru 20.02.2020 15:56

nie wiem co nasi cyrkowcy moga zaoferowac w obronie z duetem Padelli Ranocchia moze wydarzyc sie doslownie wszystko

doman 20.02.2020 15:53

w rewaznu 1-0 dla Interu i wywyiad z conte w ktorym twierdzi ze ludogorec to wielka druzyna a nam zabraklo skupienia i skutecznosci w pierwszym meczu

doman 20.02.2020 15:52

3-1

Artur1 20.02.2020 15:50

Jaki wynik obstawiacie?

doman 20.02.2020 15:46

oo i kolejny dislike dla piosenki skepty :)

doman 20.02.2020 15:45

ja nie mam dobrych przeczuc, ale moze sie mile rozczaruje tak jak w meczu z milanem

Endru 20.02.2020 15:23

chyba nie przegramy trzeciego meczu z rzedu bez jaj

ZnawcaCalcio 20.02.2020 13:30

Za 1 mln euro to i ja pogralbym w Kazachstanie

fafibra 20.02.2020 13:27

Góralski poszedł do Kazachstanu grać.

Skepta 20.02.2020 13:27

ile dzis paczkow zjedliscie

Czarson 20.02.2020 13:09

Trolling is a art af

Adriano_forever 20.02.2020 12:55

także izi pizi 5:0 dzisiaj

Adriano_forever 20.02.2020 12:55

a w ataku tylko świerczok

Adriano_forever 20.02.2020 12:55

ludogorec to tylko góralski jeżeli chodzi o środek pomocy

Lopez 20.02.2020 12:54

ale pewnie kogoś sprowadzili na jego miejsce, poza tym ludogorec to nie tylko góralski

Adriano_forever 20.02.2020 12:51

ale nie mają już góralskiego więc środek pomocy leży

Czarson 20.02.2020 12:48

Ludogorec jeszcze bez porazki w lidze

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    SPAL

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lecce

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    57

  • 2

    Lazio

    Lazio

    24

    56

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    39

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    24

    35

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    26

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 35891