Pozostałe

Inter próbuje przekonać Mertensa (Aktualizacja 19.05 10:50) (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
9064
29
dries mertens

Dries Mertens po zakończeniu sezonu dołączy do Interu. Taką informację opublikowali dzisiaj dziennikarze rzymskiej gazety La Repubblica.

La Repubblica uważa, że dowodem na to są częste wizyty agenta belgijskiego napastnika w siedzibie mediolańskiego klubu, a także to, że 33-latek szuka mieszkania w Mediolanie. Belg ma podpisać dwuletnią umowę.

 

Aktualizacja [15.05 16:58]

Dziennikarze Corriere della Sera również potwierdzili, że Dries Mertens zwiąże się z Interem dwuletnim kontraktem. Belg ma zarabiać 5 mln euro za sezon.

 

Aktualizacja [16.05 11:55]

N. Schira - Wszystko zgodnie z przewidywaniami, Inter na pole position w wyścigu o podpis Mertensa. Zawodnik zarobi w Interze 6 mln euro netto, w najbliższych tygodniach ostateczne TAK od zawodnika. 

 

Aktualizacja [16.05 20:45]

Telewizja Luna poinformowała w dzisiejszym raporcie, że Mertens może nieoczekiwanie przedłużyć kontrakt z Napoli o kolejne 2 lata. Zawodnik jest otwarty na przedłużenie, jednak chciałby od De Laurentisa dużego bonusu za podpisanie kontraktu. 

Zawodnik po plotkach łączących go z Interem jest ofiarą hejtu ze strony fanów Napoli, którzy nie mogą znieść perspektywy zobaczenia zawodnika w barwach rywali z Mediolanu.

 

Aktualizacja [18.05, 09:45]

70 dni minęło od spotkania De Laurentiisa z Mertensem, spotkania dotyczącego nowego kontraktu zawodnika, spotkania po którym pozostało tylko wspólne zdjęcie piłkarza z właścicielem klubu. Przez te ponad 2 miesiące z pozytywnego nastawienia co do przedłużenia kontraktu wiele się zmieniło. Obecnie, jak sugeruje La Gazzetta, utrata Belga na rzecz Interu jest bardzo realna. W obliczu narastających plotek klub z Neapolu, który ma dość czekania na decyzję gracza, dał Mertensowi 7 dni na podjęcie decyzji. 

 

Aktualizacja [18.05, 22:55] 

Wygląda na to, że Dries Mertens jeszcze parę sezonów spędzi w Napoli. Wszyscy eksperci od rynku transferowego we Włoszech - Alfredo Pedulla, Gianluca Di Marzio, Nicolo Schira i Fabrizio Romano - potwierdzają, że Belg podpisze ze swoim aktualnym klubem umowę do 2022 roku, na mocy której będzie zarabiał około 4.5 mln euro za sezon. Dodatkowo, mówi się o bonusie za przedłużenie kontraktu w kwocie 3 mln.

 

Aktualizacja [19.05, 10:35]

Przyszłość Mertensa zależy tylko od Mertensa: zawodnik w ostatnich godzinach otrzymał ofertę od Napoli, które wyrównało warunki do oferty Interu. Czyżby więc negocjacje z Interem miały na celu ugranie lepszego kontraktu w Neapolu?  

 

Aktualizacja [19.05, 10:50]

Tuttosport - Inter ma nadal nadzieję na przekonanie Mertensa. Jednakże do przedłuzenia kontraktu z Napoli brakuje już tylko podpisu gracza. Pomimo super oferty od Interu, który zaoferował graczowi 6 mln euro + 5 mln euro za podpis, Belg zadecydował, że podpisze kontrakt z Napoli, które po ofercie Interu podwyższyło swoją propozycję do 5 mln euro + 3 mln euro za podpis. 

 

 

 

 

Zobacz też

Atrybuty sędziowskie

Ocena pracy sędziego meczu Interu z Bologną (2)

06.07
15:50
Achraf Hakimi Maroko

Marca – Zidane powodem odejścia Hakimiego (6)

02.07
17:23

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.05.2020 o 12:24 przez AveCaesar
AveCaesar
Wybacz, że przeczytałem news, a następnie wyrzuciłem nazwisko autora z głowy ponieważ do niczego w życiu ono mi nie jest potrzebne. Następnym razem się to nie powtórzy, zapisze sobie żeby nie zapomnieć i ci wyśle. Pozdrawiam :D @chonciak
19.05.2020 o 06:34 przez Kondzik
Kondzik
Zwykła gra na podbicie kontraktu jak z dzeko. Ostatnio poziom włoskich dziennikarzy na słabym poziomie...
19.05.2020 o 09:12 przez rew
rew
Nie ostatnio - Zawsze.
19.05.2020 o 00:33 przez rew
+3
rew
16 maj, N. Schira - Mertens o krok od Interu. W najbliższych tygodniach ostateczne TAK od zawodnika.
18 maj, N. Schira - Belg podpisze ze swoim aktualnym klubem umowę do 2022 roku.

wiarygodnosc na poziomie Szumowskiego.
19.05.2020 o 00:15 przez pluto11
+2
pluto11
Niech dziedzinie dalej na tym smietnkiu, mógł przynajmniej na koniec kariery zobaczyć jak wygląda centrum treningowe z SerieA a tak to dalej będzie trenował na smietnkiu
18.05.2020 o 20:38 przez Rebelde
Rebelde
Mertens zagra w Interze, pod warunkiem że go wcześniej kibice Napoli nie dojadą :)
17.05.2020 o 16:15 przez cuba
cuba
Bardziej Interesuje mnie pozostanie Lautaro i oby
17.05.2020 o 11:10 przez WTC
+2
WTC
Machina ruszyła. Dzisiaj jest bardziej w Interze, jutro będzie jednak bardziej w Napoli, a za 3 dni stanie w rozkroku pomiędzy.
16.05.2020 o 22:02 przez Domino
Domino
Możliwe że Mertens gra po prostu o wyższy kotrakt u De Laurentiisa.
Wykazywał duże przywiązanie do Napoli, byłbym zaskoczony gdyby ostatecznie się na Inter zdecydował.
18.05.2020 o 18:54 przez Endru
Endru
Pojdzie tam gdzie mu wiecej dadza
16.05.2020 o 15:25 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Kumbulla, Chiesa, Tonali, Mertens to gracze, którzy podobno są już u nas w przyszłym sezonie, a jest dopiero 16 maj. Jeżeli okazałoby się to prawdą to czeka nas kozackie okienko i myślę, że w następstwie świetny sezon ;)
16.05.2020 o 19:29 przez Orzeu
+1
Orzeu
Chiesa już u nas? Tonali :O? No chyba jeszcze nie
16.05.2020 o 21:34 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Są "eksperci" od rynku, którzy, że tak będzie i to wg nich pewniaczek. Dlatego napisałem podobno oraz stwierdziłem "jeżeli okaże się to prawdą". Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
17.05.2020 o 11:15 przez Orzeu
Orzeu
AveCaesar napisał:
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)


:lol:

to proszę wskaż mi ekspertów wg których Tonali, czy Chiesa już jest w Interze. To się zaraz przekonamy kto ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;)
17.05.2020 o 15:10 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Wyluzuj jak tak bardzo ci zależy to przyznam ci rację i miano eksperta tej strony :D Nie widzę żadnego problemu hahaha co raz można przeczytać co innego w prasie ale lepiej się czepiać słówek ;) Na tej stronie był news, że burmistrz Florencji (chyba ?) stwierdził, że Chiesa na pewno będzie w Interze. Tak samo jak czytałem o Tonalim, że jakiś gość, który "odgadł wszystkie międzynarodowe transfery, o których mówił" stwierdził iż Sandro od nowego sezonu w Interze. To, że czegoś nie zobaczyłeś nie znaczy, że tego nie ma. No chyba, że jesteś tak zajebisty, że wiesz i czytasz wszystko. Nie rozumiem o co tę pianę bijesz i się licytujesz ale ok twoja jest tylko słuszna racja i następnym razem za nim wyrażę swoją opinie zapytam ciebie czy jest odpowiednia :)
17.05.2020 o 15:15 przez Orzeu
Orzeu
:D
19.05.2020 o 10:35 przez chonciak
chonciak
AveCaesar napisał:
Na tej stronie był news, że burmistrz Florencji (chyba ?) stwierdził, że Chiesa na pewno będzie w Interze. Tak samo jak czytałem o Tonalim, że jakiś gość, który "odgadł wszystkie międzynarodowe transfery, o których mówił"


Burmistrz Florencji czy też tajemniczy gość co odgaduje wszystkie transfery, no no. Śmietanka ekspertów :D
25.05.2020 o 12:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Co do miana ekspertów dlatego to słowo jest spięte cudzysłowem. Kolejny raz czytanie ze zrozumieniem. Która to klasa podstawówki ? @chonciak
16.05.2020 o 12:36 przez rew
-1
rew
czyli nastepca lautaro jest juz znany.
z niemiec plyna inforamcje ze bayern zgodzi sie tylko na wypozyczenie perisica. tyle bylo z dziecinnych marzen o 20mln i stawianiu jakiegos zabawnego ultimatum niemcom przez chinczyka.
16.05.2020 o 12:48 przez Orzeu
+1
Orzeu
rew napisał:
czyli nastepca lautaro jest juz znany.


Sancheza
16.05.2020 o 12:10 przez Orzeu
Orzeu
Obniżył loty, ale obstawiam, że transfer do Interu da mu pozytywnego kopa. Myslę, że da nam więcej niż Sanchez.
15.05.2020 o 21:44 przez Woo-cash
Woo-cash
Belgijski zaciąg nam sie szykuje. Jeśli to wypali to Meuniera też zapraszamy 🙂
16.05.2020 o 02:54 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
Niemiecki w postaci Wernera, Gosensa i Chociażby Draxlera też byłby całkiem spoko ;)
15.05.2020 o 19:20 przez SETE
SETE
Czyli przebiliśmy Napoli o 0,5 mln rocznie. Wychodzi na to ze Mertens raczej nie chciał kontynuować współpracy z ADL
16.05.2020 o 15:41 przez bobogol
bobogol
fakt możliwości odzyskania praw do własnego wizerunku (przynajmniej częściowo) jest pewnie jednym z argumentów :)
15.05.2020 o 17:07 przez Rebelde
Rebelde
Bardzo dobry, darmowy transfer. Na pewno pokaże więcej niż przeciętny A.Sanchez. Wymiana na duzy plus. Bravo Marotta
15.05.2020 o 16:13 przez cuba
cuba
Byle się mesi nie wpier.. bo wymiotuję na myśl barcelona reali i inne takie,możemy mieć atak świata jak Lautaro zostanie,wiem werner to i to ... fajniebyłoby by brał przykład z Zaettiego ,może on mógłby zagasić to towarzystwo
15.05.2020 o 15:57 przez cuba
+1
cuba
A czemu nie Lukaku,Mertenz,Lautaro chiałoby się powiedzieć,nadaj wierzę że Lautaro zostanie
15.05.2020 o 14:51 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Bardzo, bardzo dobra wiadomość. Pozyskanie tej klasy zawodnika na ławkę to świetna informacja. Sanchez był zagadką, Mertens taką nie jest, nadal trzyma wysoki poziom. Przewiduję schyłek formy w drugim sezonie, ale nie martwmy się tym na zapas.

Lukaku, Mertens, Aubameyang/Werner, napastnik numer 4 to zagadka, choć przypuszczam, że mogą śięgnać po kogoś z Ameryki Południowej.

Shoutbox

Piekarz 08.07.2020 16:46

dziękuję

Lopez 08.07.2020 16:45

smacznego

Lopez 08.07.2020 16:45

popytam

Piekarz 08.07.2020 16:45

popytaj ludzi to Ci powiedzą. ja idę na obiadek bo głodny jestem

Lopez 08.07.2020 16:44

zasłużonego? czmy?

Piekarz 08.07.2020 16:43

lepiej ściągnij mi tego bana co mi go właśnie spróbowałeś dać, bo wyjdzie że za niewinność próbujesz usadzić zasłużonego użytkownika

Lopez 08.07.2020 16:41

nie wiem komu opędzlowałeś pałkę, ale musiałeś to zrobić bardzo dobrze

Lopez 08.07.2020 16:39

musze poruszyć ten temat kiedyś

Piekarz 08.07.2020 16:38

jajco

Lopez 08.07.2020 16:37

że co?

Piekarz 08.07.2020 16:33

jestem poza zasięgiem Twojej władzy

Piekarz 08.07.2020 16:32

myślałeś że możesz mnie tak po prostu zbanować

Piekarz 08.07.2020 16:32

no i co Lopeziak

Lopez 08.07.2020 16:14

przesadzasz

Lopez 08.07.2020 16:12

no ja o nim myślałem.

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:12

a tutaj musiałem wbić szpilkę za ostatnie czepianie się mojej osoby

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:12

nie będę wypominał wczorajszego błędu

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:12

nie

Lopez 08.07.2020 16:10

myślałem,że chodzi Ci o slowo z wczorajszego newsa, właśnie rzygać mi się chce od tego

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Milan

    Milan

    31

    49

  • 6

    Roma

    Roma

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36952